sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
JAJA

 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Zdraví
View previous topic :: View next topic  
Author Message
CHLPKY NA TVARI
Guest





PostPosted: Mon 10.3.2008 15:58    Post subject: JAJA Reply with quote

ahojte posledné tri roky /približne/ sa mi robia na brade tmavé chĺpky musím si ich trhať pinzetov a nie je ich málo cca môže byť 15-20 odhadom neviete prečo to vzniká a čo s tým? Vyšetrenie na gynde a u endokrinológa ok ale teda neboli to vyšetrenie kvôli tomuto problému ale také celkové preventívky.
Back to top
 
Felicity
Master


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 9379

PostPosted: Mon 10.3.2008 21:47    Post subject: Reply with quote

Tohle je bezkonkurencne nejlepsi nick co tu kdy byl, predci i Srolovany koberec Laughing (omlouvam se za ot)
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website  
Ruth A.
sort of mental masturbation


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 18437

PostPosted: Mon 10.3.2008 21:49    Post subject: Reply with quote

Felicity wrote:
Tohle je bezkonkurencne nejlepsi nick co tu kdy byl, predci i Srolovany koberec Laughing (omlouvam se za ot)

tak tohle mě srolovalo smíchy! já na toho "borce" málem zapomněla Laughing , ale to bylo ještě za časů stratosfery, že?
Back to top
View user's profile Send private message  
synapse

kytky 4, meta: 2750


Joined: 16 Jan 2007
Posts: 2695
Location: země Pána Koblih a jeho tupých voličů

PostPosted: Mon 10.3.2008 23:41    Post subject: Reply with quote

výrazné chloupky v obličeji mohou být způsobené zvýšeným testosteronem...i když říkáš, že endokrinologie o.k., testy na testosteron se obvykle neprovádí jako běžné vyšetření (ale nevím, kvůli čemu ti to dělali...já mám třeba problémy se štítnou žlázou a vždycky mi zjištují právě jenom štítnou žlázou, když mi chtěli schválně zjistit testosteron, museli udělat extra vyšetření) a co se týče gynekologie, klidně to může být i cystama na vaječnících (nemyslím hned rakovinu, jsou i folikulární cysty, které vznikají nedostatečným vstřebáním prasklého folikulu po uvolněném vajíčku a dělají takovouhle neplechu) a běžným vyšetřením se nepoznají, leda by ti dělali ultrazvuk vaječníků.
Mám to všechno z vlastních zkušeností, na převálcování toho testosteronského hajzla Cool mi doktorka předepsala HA Cloe, ale účinky na množství chloupků se dostaví až po delší době- min. 6 měsíců, tak zobu a čekám.
No a ještě jsem si vzpomněla, že existuje ještě daleko víc příčin..., třeba podvyživené holky mívají hodně chloupků, protože se jim dělá málo estrogenu z cholesterolu a tak dál. ..ale to už bych se moc rozepsala, nechci tu dělat přednášku Cool
_________________
MIAOW!
Back to top
View user's profile Send private message  
JAJA
Guest





PostPosted: Tue 11.3.2008 11:01    Post subject: Reply with quote

vďaka a ty by si mi dala prosím ťa akú radu? Mám ísť na gyndu s týmto problémom priamo? S tvojho príspevku mi to tak vyplýva, že si išla na gyndu.Inak HAK beriem Novynnet už pár rokov a podvíživená nie som skôr naopak tak mi to fakt nejde do hlavy. A je mi to aj trapné. Ty si ako postupovala s tým problémom?
Back to top
 
synapse

kytky 4, meta: 2750


Joined: 16 Jan 2007
Posts: 2695
Location: země Pána Koblih a jeho tupých voličů

PostPosted: Tue 11.3.2008 11:56    Post subject: Reply with quote

já jsem začala na endokrinologii, kde mi udělali i ty odběry (kontrolovala mi i nadledvinky) i ten ultrazvuk a z tama mě poslala doktorka na gynekologii, aby mi předepsala ty léky (možná by mi je napsala i na endokrinologii, ale bylo to právě v době, kdy jsem oslavila 19. narozeniny a tak mě vyřazovala z evidence na dětském). Rozhodně si myslím, že ani gynekologií ani endokrinologií neuděláš chybu. Máš ještě problémy s chloupky někde jinde po těle?
_________________
MIAOW!
Back to top
View user's profile Send private message  
JAJA
Guest





PostPosted: Wed 12.3.2008 11:44    Post subject: Reply with quote

no práveže na iných častiach tela s tým nemám problém ochlpenie mám v norme len tá brada Sad tak asi skúsim toho gynekológa
Back to top
 
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Zdraví All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms