sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Estetika
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Krása
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Lenore
___________________


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 29901

PostPosted: Mon 3.3.2008 12:29    Post subject: Reply with quote

To je hezký, že závidíš nám normálním, co nepracujeme Laughing
_________________
queerer than we can suppose
Back to top
View user's profile Send private message  
Nefertite.
Guest





PostPosted: Mon 3.3.2008 12:44    Post subject: Reply with quote

moje maximum do ceho bych sla a i nad tim dost premyslim.. ale stejne bych se toho asi bala Confused je zmenseni/modelace prsou, vic ne..
Back to top
 
Nikolaos
Agent Provocateur


Joined: 26 Jan 2007
Posts: 2820
Location: Circus of damned

PostPosted: Mon 3.3.2008 13:13    Post subject: Reply with quote

Corbusier wrote:
Já bych ten pocit nesnesla, a nějak k tomu nevidím důvod. Trpět a riskovat kvůli takové blbosti jako jsou kruhy pod očima? Nikdy.

ja by som si troška vytrpela tej bolesti keby ma malo trápiť, že mám unavené a vpadnuté oči chápem, že pre niekoho to môže byť problém na tvár sa človek predsa vždy pri zoznamovaní pozerá. /poznala som jednu holku čo mala kruhy a prepadnuté pod očami ktorej to nie len pridávalo na veku ale stále vyzerala ako ťažko chorá/
_________________
Vykašli se na to zlato, Ty nemůžeš za to, že mi je, tak jak mi je, nejsi to Ty, je to jen chemie.
Back to top
View user's profile Send private message  
kika
kytky 8, meta: 25650
kytky 8, meta: 25650


Joined: 20 May 2007
Posts: 25312

PostPosted: Mon 3.3.2008 13:16    Post subject: Reply with quote

Vzhledem k tomu, že mám velký prsa a nevím, co s nima třeba udělá jednou kojení, bych možná byla schopná uvažovat o modelaci..ale ten strach z bolesti a z toho, že se to třeba nepovede..je daleko silnější Bojik
Back to top
View user's profile Send private message  
Nikolaos
Agent Provocateur


Joined: 26 Jan 2007
Posts: 2820
Location: Circus of damned

PostPosted: Mon 3.3.2008 13:22    Post subject: Reply with quote

Rhiannon wrote:
maxmiliana wrote:
Me je jen strasne proti strsti zduvodnovani, proc je vlastene nutne neco takoveho delat a proc vlasten clovek "musi".

jj presne tak, je to tvuj zivot a tvuj oblicej, tady to IMHO neni zadne "musim" ale spis "chci", coz nic nemeni na tom, ze pokud chces a jsi rozhodnuta, neni prece potreba to rozhodnuti tady obhajovat Smile

mne skôr prišlo, že dotyčná slečna založila tému nie preto aby sa obhajovala ale skôr aby si pokecala s ľuďmi čo už to majú za sebou a dozvedela sa nejaké info a rady
Ja mám vybraté materské znamienko a som spokojná nemala som komplikácie ani to nebolelo a jazvičku mám skoro neviditeľnú .
Na čele sa mi robí mimická vráska ale to už od nejakých 17r takže tá ma štve a tiež uvažujem nad botoxom v nejakej budúcnosti aj keď som na to mladá ale tá mimická vráska ma štve lebo nechcem aby bola viditeľná mám to z toho, že keď sa maľujem divne vraštím čelo prišla som na to nedávno dovtedy som si to neuvedomovala a asi to mám aj z toho, že ho možno krčím neviem....ale vadí mi to
_________________
Vykašli se na to zlato, Ty nemůžeš za to, že mi je, tak jak mi je, nejsi to Ty, je to jen chemie.
Back to top
View user's profile Send private message  
maxmiliana
kytky 8, konec
kytky 8, konec


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 30698

PostPosted: Mon 3.3.2008 13:24    Post subject: Reply with quote

nemáte právo číst tento příspěvek
Back to top
View user's profile Send private message  
Nikolaos
Agent Provocateur


Joined: 26 Jan 2007
Posts: 2820
Location: Circus of damned

PostPosted: Mon 3.3.2008 13:26    Post subject: Reply with quote

a mám osobnú skúsenosť: bývalého priateľa mama bola na zvätšení pŕs .Jej dojmy boli, že ju to bolelo ale nie nejak extra. Nepohodlné bolo, že musela nejakú dobu nosiť špec. podprdu a šetriť sa nezdvíhať ťažké veci ale podľa nej to stálo za to. Celý život túžila po vätších prsiach takže keď na to v 40tke mala tak si to želala ako darček od manžela. A vyzerala dobre teda aspoň podľa toho čo som videla, samozrejme videla som ju len oblečenú tak to nemôžem posúdiť presne Cool
Čo viem v práci sa s tým nejak príliš netajila to obdivujem lebo keby som si dala ja takú operáciu ja by som to nezverejnila.
_________________
Vykašli se na to zlato, Ty nemůžeš za to, že mi je, tak jak mi je, nejsi to Ty, je to jen chemie.
Back to top
View user's profile Send private message  
Nikolaos
Agent Provocateur


Joined: 26 Jan 2007
Posts: 2820
Location: Circus of damned

PostPosted: Mon 3.3.2008 13:30    Post subject: Reply with quote

maxmiliana wrote:
Nikolaos wrote:
mne skôr prišlo, že dotyčná slečna založila tému nie preto aby sa obhajovala ale skôr aby si pokecala s ľuďmi čo už to majú za sebou a dozvedela sa nejaké info a rady
to nikdo nevyvraci. ale posledni prispevky jsou presne o obhajovani, toho proc "musi".

no to ano ale mne pripadá, že ste sa do nej pustili zas za to prečo to chce. Tak ona zas obhajovala prečo "musí" No ale keď nad tým tak uvažujem tak je to dobrá vec lebo si prečíta viac názorov a postrehov a sama si urobí záver a viac nad tým porozmýšľa....tak taká diskusia je dobrá vec
ako sa hovorí : dva krát meraj , raz strihaj Mr. Green
_________________
Vykašli se na to zlato, Ty nemůžeš za to, že mi je, tak jak mi je, nejsi to Ty, je to jen chemie.
Back to top
View user's profile Send private message  
Lenore
___________________


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 29901

PostPosted: Mon 3.3.2008 13:31    Post subject: Reply with quote

Tak ono těžko utajit, že máš najednou bujné poprsí tam, kde dřív nebylo. Takže si ani nedokážu představit, jak by to šlo "nezveřejnit".
_________________
queerer than we can suppose
Back to top
View user's profile Send private message  
Nikolaos
Agent Provocateur


Joined: 26 Jan 2007
Posts: 2820
Location: Circus of damned

PostPosted: Mon 3.3.2008 13:36    Post subject: Reply with quote

myslím, že ona si to dala zvätšiť o dve alebo jedno číslo nič extrémne ani na pohľad to nebolo. A inak niekedy sa poprsie zvätši aj napr. o číslo samé vplyvom hormónov a nemyslím tým tehotenstvo ale napr. užívanie HAK alebo pribratie...a nejaké iné dôvody. Takže podľa mňa to mohla nejak okecať a utajiť, že pribrala alebo tak. Kamarátske sa zvätšili prsia minimálne o jedno, dve čísla normálne som neverila a určite viem, že nebola na plastike a možno pribrala ale nezdá sa mi to. Som s ňou každý deň v práci ale teda tie prsia som si všimla. Shocked
_________________
Vykašli se na to zlato, Ty nemůžeš za to, že mi je, tak jak mi je, nejsi to Ty, je to jen chemie.
Back to top
View user's profile Send private message  
Lothórien
kytky 7, meta: 12150
kytky 7, meta: 12150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12074

PostPosted: Mon 3.3.2008 13:55    Post subject: Reply with quote

ed


Last edited by Lothórien on Tue 10.6.2008 17:21; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Rhiannon
Mrs. Bunny


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 10336
Location: Somewhere over the rainbow

PostPosted: Mon 3.3.2008 14:45    Post subject: Reply with quote

Nikolaos wrote:
no to ano ale mne pripadá, že ste sa do nej pustili zas za to prečo to chce.

no jasne, to uz tak je, kdyz clovek zalozi tema, musi pocitat i s reakcemi tohohle druhu. Nicmene [nadsazka] kdyz zalozim tema, kde napisu, ze chci chovat slona v panelaku a zeptam se, kdo s tim ma zkusenost, a sto lidi mi napise ze jsem padla na palici, protoze slon se do panelaku nevejde nebo je to tyrani zvirat atd atd, tak snad porad muzu tu diskuzi usmernit a napsat, ze je to moje rozhodnuti a mam svoje duvody a chci se zamerit na diskuzi k veci, namisto abych zacala vypocitavat, proc toho slona v tom panelaku mit musim.[/nadsazka] Razz
_________________
I don't want to be your other half, I believe that 1 and 1 make 2
Back to top
View user's profile Send private message  
Nikolaos
Agent Provocateur


Joined: 26 Jan 2007
Posts: 2820
Location: Circus of damned

PostPosted: Mon 3.3.2008 15:17    Post subject: Reply with quote

no to je tiež pravda
Čo sa týka autorky témy dokážem ju pochopiť niekedy je tým v akom okruhu ľudí sa pohybuje takže ten tlak alebo potreba u nej môže byť ale keď má 23r. zdá sa mi to skoro možno by stálo za zváženie aspoň nejaký ten rok počkať čo sa týka toho botoxu. Ale každopádne zdá sa mi to ako fajn vec pokiaľ to človek nepreháňa a má nejaké výrazné mimické alebo starecké vrásky.
_________________
Vykašli se na to zlato, Ty nemůžeš za to, že mi je, tak jak mi je, nejsi to Ty, je to jen chemie.
Back to top
View user's profile Send private message  
Fantagiro
kytky 3, meta: 1950
kytky 3, meta: 1950


Joined: 21 Jan 2007
Posts: 1833
Location: Slovensko

PostPosted: Mon 3.3.2008 17:09    Post subject: Reply with quote

ja som tiez uvazovala, ze by som v pripade potreby v buducnosti vyuzila botx. ale ako som sa dopocula, ze 16 zien doteraz zomrelo, kvoli jeho zlej aplikacii, ze posobil na telo ako jed....no radsej dik, neprosim
kazdopadne si myslim, ze 23 je moc skoro, co potom dalej, v 35 napr.?
_________________
Asi to tak funguje aj pri rozchodoch. Že aj keď bolia a keď vlastne vôbec nič nie je doriešené, stačí, aby padlo slovné spojenie definitívny rozchod a z kruhového objazdu sa zrazu objaví cesta, po ktorej sa dá výjsť. Je jedno či štvornožky, alebo vzpriamene po dvoch. Je jedno, že ju človek chvíľu ignoruje a stále sa vozí dookola. Je tam. Tá cesta. Človek sa môže nastaviť na nové zajtrajšky, stopne blúdenie emócií v krvnom obehu, celé je to iné. Lepšie.
Back to top
View user's profile Send private message  
Juliette
kytky 4, meta: 2750
kytky 4, meta: 2750


Joined: 03 Mar 2008
Posts: 2725

PostPosted: Mon 3.3.2008 17:58    Post subject: Reply with quote

ed.


Last edited by Juliette on Fri 28.3.2008 17:57; edited 2 times in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Krása All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
Page 4 of 6

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms