sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné jaro!
Dotazník - Vztahy s rodiči
Goto page Previous  1, 2, 3
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Škola
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Alunka
kytky 6, meta: 9450
kytky 6, meta: 9450


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 9362

PostPosted: Sun 2.3.2008 23:07    Post subject: Re: Dotazník - Vztahy s rodiči Reply with quote

Věk: 21

1. Jseš spokojená/ý se vztahem s rodiči? nevim
2. Co ti na rodičích vadí a co bys změnil/a? ze nikdy nebyl o me velky zajem
3. Za co jseš na rodiče pyšný/á? uch mama je chytra
4. Zlepšil / zhoršil se tvůj vztah s rodiči rostoucím věkem? Zlepsil se, ze uz me to tak nejak nebere
5. Jaký vztah chceš mít se svými dětmi? Budeš se inspirovat od výchovy tvých rodičů? inspirovat se nechci, pac bych jednou tu rodinu chtela
6. Máš zkušenost s tělesným tresty? byly nejlepsi
7. Jaké povinnosti máš udělené od rodičů? uklid, ja nevim a tak od 15cti si nejak vsechno zarizuju, co se tyka me
8. S kým máš lepší vztah? Matka/otec? s tatou, pac se nezname Very Happy Very Happy Very Happy
9. Můžeš říct rodičům vše? muzu, ale reakce je nekdy zajimava Very Happy
10. Který z rodičů je přísnější? matka se nekdy chova, jak chladnokrevna bestie Very Happy Very Happy Very Happy [/quote]


_________________________________________________________

jinak je mamka dobra, ze me dokazala vychovat tak, ze umim rict dekuju a prosim.
Back to top
View user's profile Send private message  
terinas
kytky 8, konec
kytky 8, konec


Joined: 05 Jan 2007
Posts: 26498

PostPosted: Mon 3.3.2008 9:27    Post subject: Re: Dotazník - Vztahy s rodiči Reply with quote

Smile


Last edited by terinas on Tue 4.3.2014 21:24; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Ritchma
kytky 4, meta: 2150
kytky 4, meta: 2150


Joined: 21 Jan 2007
Posts: 2042

PostPosted: Mon 3.3.2008 10:26    Post subject: Re: Dotazník - Vztahy s rodiči Reply with quote

Věk:22

1. Jseš spokojená/ý se vztahem s rodiči? S matkou tak 7/10 otec tak 4/10 (co si myslet o otci kterej každoročně zapomene na moje narozeniny a pak mi vynadá že jsem se nepřipomněl?)
2. Co ti na rodičích vadí a co bys změnil/a? Matka se ke mě chová jak kdyby mi bylo deset a pořád mi říká co mám a nemám dělat a myslí si že jenom to co si myslí ona je správný. O otci nemá smysl sem něco psát, protože by bylo snažší vypsat co bych nezměnil.....
3. Za co jseš na rodiče pyšný/á? Ani mě nic nenapadá Rolling Eyes
4. Zlepšil / zhoršil se tvůj vztah s rodiči rostoucím věkem? S otcem jo, ztratil sem k němu respekt....
5. Jaký vztah chceš mít se svými dětmi? Budeš se inspirovat od výchovy tvých rodičů? Určitě se pokusim vzít si to dobrý z matky a doplnit o svoje poznatky. Vyvarovat se veškerýmu chování otce
6. Máš zkušenost s tělesným tresty? Já si pamatuju že mě jednou otec plácnul když sem mu řek že je vůl Laughing Jinak snad ani ne. Ale můžou to zkusit, uvidíme Laughing
7. Jaké povinnosti máš udělené od rodičů? Nic, začíná mi připadat že spíš oni poslouchaj mě než já je. Akorát často vařim, ale to víceméně kvůli sobě a to že se z toho oni nají mi nevadí Very Happy
8. S kým máš lepší vztah? Matka/otec? Tak myslim že je jasný že s matkou Wink
9. Můžeš říct rodičům vše? Nemám tu potřebu, ale kdybych chtěl, tak si myslim že by to nebyl problém. Myslim že máma by za to byla ráda....
10. Který z rodičů je přísnější? V souačsnosti jsem spíš přísnej já na ně. Jinak asi matka, otec se nikdy moc nestaral.......
Back to top
View user's profile Send private message  
Rage
If life deals you lemons, make lemonade.


Joined: 07 Jan 2008
Posts: 9471

PostPosted: Mon 3.3.2008 10:45    Post subject: Re: Dotazník - Vztahy s rodiči Reply with quote

Věk: 23

1. Jseš spokojená/ý se vztahem s rodiči?
Ano jsem, na 100%. Občas mě štvou, zejména mamka, ale to je normální. Vím, že oni mají rádi mě a jsou na mě pyšní. Na mé straně se jedná o to samé, mám je oba dva moc ráda a jsem taky hrdá na to, že zrovna oni jsou mými rodičmi, protože je spíš beru jak své kamarády.
2. Co ti na rodičích vadí a co bys změnil/a?
Občas mi vadí mamky náladovost a výbušnost - potřeba prostě zlepšit si náladu nějakýma blbýma kecama v okolí. Ale já to zdědila po ní, tak co. Neměnila bych na nich nic. Jsou jedineční.
3. Za co jseš na rodiče pyšný/á?
Za to, jak mě dokázali vychovat. Po tom, co jsem o sobě slyšela, jaký jsem byla harant Embarassed A taky co dokázali...je toho víc
4. Zlepšil / zhoršil se tvůj vztah s rodiči rostoucím věkem?
My máme otevřený vztah odmala. Je stále na stejné úrovni, spíš oni jsou více tolerantnější co se týče mého nevýskytu doma
5. Jaký vztah chceš mít se svými dětmi? Budeš se inspirovat od výchovy tvých rodičů?
Já myslím, že v něčem jo. Stejně jsem toho spoustu zdědila po nich.
6. Máš zkušenost s tělesným tresty?
Tím se myslí facka za sprostý slovo? Laughing
7. Jaké povinnosti máš udělené od rodičů?
žádné, dělám, to co je potřeba, co usoudím a jak to vycítím já. Tzn., že prostě pomáhat je pro mě samozřejmé.
8. S kým máš lepší vztah? Matka/otec?
Nikdy jsem neměla ráda, dávat někoho do postraní. Ale víc si povídám s mamkou, páč táta je doma málokdy.
9. Můžeš říct rodičům vše?
Já myslím, že můžu. Ale určitý věci bych jim asi nesvěřovala.
10. Který z rodičů je přísnější?
Tak teď nevím, dycky si mě posílali jeden k druhýmu - zeptej se táty, zeptej se mámy a pak stejně bylo po mým Embarassed Uměla jsem si dycky prosadit svou Laughing
Back to top
View user's profile Send private message  
vivi25
kytky 3, meta: 950
kytky 3, meta: 950


Joined: 09 Feb 2007
Posts: 852
Location: pod tou naší horou....

PostPosted: Tue 4.3.2008 7:42    Post subject: Re: Dotazník - Vztahy s rodiči Reply with quote

Věk: 27

1. Jseš spokojená/ý se vztahem s rodiči? ano
2. Co ti na rodičích vadí a co bys změnil/a? nic, líbí se mi takový, jací jsou
3. Za co jseš na rodiče pyšný/á? ano
4. Zlepšil / zhoršil se tvůj vztah s rodiči rostoucím věkem? ne vůbec, spíš zlepšil, více si rozumíme
5. Jaký vztah chceš mít se svými dětmi? Budeš se inspirovat od výchovy tvých rodičů? ano určitě, chtěla by jsem mít ke svým dětem stejný vztah jako rodiče ke mě
6. Máš zkušenost s tělesným tresty? ne
7. Jaké povinnosti máš udělené od rodičů? Už u nich nebydlím, ale když jsem bydlela, tak jsem žádné zvláštní povinnosti neměla, pomáhala jsem tak nějak se vším.
8. S kým máš lepší vztah? Matka/otec? asi s mamkou, více si rozumíme a více si spolu povídáme
9. Můžeš říct rodičům vše? ano určitě můžu
10. Který z rodičů je přísnější? ani jeden, oba jsou mírní
Back to top
View user's profile Send private message  
alishka
kytky 7, meta: 12150
kytky 7, meta: 12150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 11948

PostPosted: Tue 4.3.2008 10:14    Post subject: Re: Dotazník - Vztahy s rodiči Reply with quote

Věk:21

1. Jseš spokojená/ý se vztahem s rodiči? jak kdy Laughing
2. Co ti na rodičích vadí a co bys změnil/a?obcas mi vadi, ze mama moc buzeruje a lpi na uklidu, nekdy prijde a nadava, at si uklidim a ja mam zrovna plno jinych veci na praci...
3. Za co jseš na rodiče pyšný/á? ze jsou oba inteligentni, ze dokazali to, co dokazali
4. Zlepšil / zhoršil se tvůj vztah s rodiči rostoucím věkem?vyrazne zlepsil, ted jsem treba s mamkou spis kamaradka
5. Jaký vztah chceš mít se svými dětmi? Budeš se inspirovat od výchovy tvých rodičů?budu se inspirovat
6. Máš zkušenost s tělesným tresty?ano, tatka je spis z te stare skoly, resp byl zvykly z jeho rodiny na facky atd...
7. Jaké povinnosti máš udělené od rodičů?asi zadny, delam vse z vlastni vule, rodice mi neprikazuji
8. S kým máš lepší vztah? Matka/otec?mama
9. Můžeš říct rodičům vše?mame ano, tatkovi se mi ani moc nechce
10. Který z rodičů je přísnější? hm, asi nastejno
_________________
Albert Einstein:
Pouze dvě věci jsou nekonečné. Vesmír a lidská hloupost. u té první si tím však nejsem tak jist
Back to top
View user's profile Send private message  
honey
kytky 7, meta: 13150
kytky 7, meta: 13150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12750

PostPosted: Tue 4.3.2008 11:08    Post subject: Re: Dotazník - Vztahy s rodiči Reply with quote

Věk: 19
1. Jseš spokojená/ý se vztahem s rodiči? ano!
2. Co ti na rodičích vadí a co bys změnil/a?nevadí mi nic. Možná by na mě mohli být přísnější ( zní to divně,co?)
3. Za co jseš na rodiče pyšný/á? Za to, jací jsou.
4. Zlepšil / zhoršil se tvůj vztah s rodiči rostoucím věkem?je stále velmi dobrý.
5. Jaký vztah chceš mít se svými dětmi? Budeš se inspirovat od výchovy tvých rodičů?Určitě ano, i když budu na své děti asi víc ječet, to jo Laughing
6. Máš zkušenost s tělesným tresty?ani ne.
7. Jaké povinnosti máš udělené od rodičů?žádné. Vše co dělám je dobrovolné.
8. S kým máš lepší vztah? Matka/otec?s oběma ho mám skvělý.
9. Můžeš říct rodičům vše? říct můžu, to jo.
10. Který z rodičů je přísnější? asi mamka.
Back to top
View user's profile Send private message  
E_w_e
ALLinALL,you´re just another brick in theWALL


Joined: 27 Jan 2007
Posts: 9287

PostPosted: Tue 4.3.2008 15:38    Post subject: Re: Dotazník - Vztahy s rodiči Reply with quote

Věk:18

1. Jseš spokojená/ý se vztahem s rodiči? ne
2. Co ti na rodičích vadí a co bys změnil/a? vadi mi, ze nejsou nikdy doma, ze je v podstate moc nezajimam, ze o me nic nevi a ze mezi nama vznika vetsi a vetsi propast a prazdnota...
3. Za co jseš na rodiče pyšný/á? za to, co vsechno v zivote dokazali
4. Zlepšil / zhoršil se tvůj vztah s rodiči rostoucím věkem? trochu zhorsil... ale v podstate to bylo vzdycky to same... mozna v trochu jine podobe
5. Jaký vztah chceš mít se svými dětmi? Budeš se inspirovat od výchovy tvých rodičů? chtela bych mit blizsi vztah se svymi detmi nez mam ja s nasima, chtela bych o svych detech neco vedet... a jedine z ceho bych se inspirovala u svych rodicu je velka podpora ve vzdelani...
6. Máš zkušenost s tělesným tresty? ne
7. Jaké povinnosti máš udělené od rodičů? momentalne vubec zadne, nebydli s nima... driv to bylo jen starat se sama o sebe, ucit se a obcas dohlidnout na brachu
8. S kým máš lepší vztah? Matka/otec? spis s kym mam min strasny vztah Laughing ... asi v posledni dobe s mamkou.... prekvapive
9. Můžeš říct rodičům vše?ano, ale neni kdy
10. Který z rodičů je přísnější? asi mamka
_________________
I smile when I’m angry
I cheat and I lie...
I do what I have to do
To get by...
But I know what is wrong,
And I know what is right...
And I’d die for the truth
In My Secret Life...
Back to top
View user's profile Send private message  
courten
kytky 5, meta: 4650
kytky 5, meta: 4650


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 4502

PostPosted: Tue 4.3.2008 16:08    Post subject: Reply with quote

Věk: 19

1. Jseš spokojená/ý se vztahem s rodiči? Ne
2. Co ti na rodičích vadí a co bys změnil/a? Spíš nevim, co bych na nich nezměnila.
3. Za co jseš na rodiče pyšný/á? Na tátu za to, že nám stále poctivě už tolik let vyplácí výživný a dává nám ještě víc, i když nemusí.
4. Zlepšil / zhoršil se tvůj vztah s rodiči rostoucím věkem? já ani nevim, jestli je tam nějakej vztah
5. Jaký vztah chceš mít se svými dětmi? Budeš se inspirovat od výchovy tvých rodičů? Od svých rodičů si nechci vzít naprosto nic, doufám, že se mi to aspoň trošku povede.
6. Máš zkušenost s tělesným tresty? Ne. U nás se pouze terorizovalo psychicky, což ale nebylo tim, že bychom něco udělali.
7. Jaké povinnosti máš udělené od rodičů? Po tom, jak se chovali nemaji právo mi dávat jakýkoli povinnosti. Ale je pravda, že já byla vždycky tak zodpovědná například ke škole, že to ani nebylo potřeba.
8. S kým máš lepší vztah? Matka/otec? Lepší s mámou, ale ani to neni nic extra.
9. Můžeš říct rodičům vše? Mámě můžu říct cokoli, ani to neni kvůli tomu, že bych jí tak věřila, ale stejně nezmůže nic. A toleruje mě, toleruje naprosto všechno. a tátovi o sobě nic neříkám.
10. Který z rodičů je přísnější? Táta, ale mě se to nijak nedotýká.

achjo.. Sad
_________________
Ona je rebel
kouří na zastávce
jí to chutná
v týhle válce
a její vnitřní orgány
tolerují její rebelství.
Back to top
View user's profile Send private message  
Grapefruita
believes in a perfect love


Joined: 20 Feb 2007
Posts: 4244

PostPosted: Sun 9.3.2008 11:47    Post subject: Re: Dotazník - Vztahy s rodiči Reply with quote

Věk: 25

1. Jseš spokojená/ý se vztahem s rodiči? Celkem ano
2. Co ti na rodičích vadí a co bys změnil/a? Na tátovi mi vadí, že je celkem lakomej Laughing a na mámě to, že mi často volá, když nemám chuť se bavit - ale to není nic zásadního Cool
3. Za co jseš na rodiče pyšný/á? Že přes to, jaký u nás byly nepříznivý podmínky, mi dali krásný dětství a ty problémy jsem vůbec necítila...a že i když jsou rozvedení, tak velice dobře a normálně vycházíme.
4. Zlepšil / zhoršil se tvůj vztah s rodiči rostoucím věkem? Zlepšil
5. Jaký vztah chceš mít se svými dětmi? Budeš se inspirovat od výchovy tvých rodičů? Spíš takovej kamarádskej, autority ale taky trošku, aby nerostly jak dříví v lese. Rodiči se inspirovat...asi vcelku jo Smile
6. Máš zkušenost s tělesným tresty? Jen když jsem byla malá a vřískala tak, že se se mnou nedalo nic dělat, jinak ne.
7. Jaké povinnosti máš udělené od rodičů? Nic, jen poctivě studovat. Občas jít se psem nebo něco uklidit, ale když to neudělám, svět se nezboří Smile
8. S kým máš lepší vztah? Matka/otec? Matka, protože jí toho můžu říct víc (na druhou stranu je snadnější ji naštvat, protože bývá často přetažená Confused )
9. Můžeš říct rodičům vše? Můžu, ale neříkám.
10. Který z rodičů je přísnější? Máma.
Back to top
View user's profile Send private message  
Suny
..........................


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12995

PostPosted: Sun 9.3.2008 11:52    Post subject: Re: Dotazník - Vztahy s rodiči Reply with quote

Věk: 20

1. Jseš spokojená/ý se vztahem s rodiči? ano
2. Co ti na rodičích vadí a co bys změnil/a? nic mi na nich nevadí
3. Za co jseš na rodiče pyšný/á? za to, jak se ke mně a k bráchovi chovali, jak nás vychovali a prostě za to, jaký jsou - nejlepší na světě
4. Zlepšil / zhoršil se tvůj vztah s rodiči rostoucím věkem? no já měla šílenou pubertu, to nebylo moc dobrý, ale cca od 18ti je to v pohodě a teď,když jsem doma jen 3dny v týdnu je to uplně nejlepší
5. Jaký vztah chceš mít se svými dětmi? Budeš se inspirovat od výchovy tvých rodičů? budu a chci, aby mi mohli říct kdykoliv cokoliv, abych byla jejich kamarádka
6. Máš zkušenost s tělesným tresty? no jako malou mě asi párkrát výchovně plácli, ale pak jsem dostala od mámi cca 3x facku, že jsem vzala druhou o zeď, ale to nebyl tělesný trest, to už nevěděla, co se mnou...ta facka "bolela" víc ji, než mě ...
7. Jaké povinnosti máš udělené od rodičů? žádné, nikdy jsem žádný udělený neměla, vždycky jsem pomáhala, takže nebylo třeba mi něco "udělovat" ... akorát mám povinný nechodit sama po nocích Smile a být šťastná Smile
8. S kým máš lepší vztah? Matka/otec? nastejno
9. Můžeš říct rodičům vše? určitě můžu, ale nikdy sem to nedělala, nejsem moc "svěřovací typ" Smile
10. Který z rodičů je přísnější? máma, táta mě šíleně rozmazloval
_________________

If you want to make God laugh, tell him about your plans.

-Woody Allen-
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Škola All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3
Page 3 of 3

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms