sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Dotazník - Vztahy s rodiči
Goto page Previous  1, 2, 3  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Škola
View previous topic :: View next topic  
Author Message
bublinka111
never satisfied


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 7448

PostPosted: Sat 1.3.2008 19:14    Post subject: Re: Dotazník - Vztahy s rodiči Reply with quote

Věk:22

1. Jseš spokojená/ý se vztahem s rodiči?v podstate ano
2. Co ti na rodičích vadí a co bys změnil/a? vadi mi len to, ze sa hadame,ale kvoli mojim chybam- najma kvoli mojej lenivosti a malemu citu pre poriadok a zodpovednost. Otec by mohol narabat lepsie s peniazmi, úpretoze viem ze tym trapi mamku, ale ku mne je dobry
3. Za co jseš na rodiče pyšný/á? mama je velmi cielavedoma, obetova a hlavne je az prilis dobra, na co obcasdoplati, najma v praci. Otec ma velky zmysle pre humor
4. Zlepšil / zhoršil se tvůj vztah s rodiči rostoucím věkem?ano
5. Jaký vztah chceš mít se svými dětmi? Budeš se inspirovat od výchovy tvých rodičů?v niecom urcite ano, v podstate mi nikdy nic nezakazovali, okrem takých vaznych veci, a nechali vacsinou volbu na mne
6. Máš zkušenost s tělesným tresty?, myslim ze v puberte ked mi bolo tak 15-16 som dostala dve vychovne facky od otca
7. Jaké povinnosti máš udělené od rodičů?hlavne udrziavat poriadok a neplnim ju
8. S kým máš lepší vztah? Matka/otec?to sa neda povedat. Mamke poviem vela veci trebars o priatelovi, sexe, co otcovi nie, ale s nim zas mozem vtipkovat a pod.
9. Můžeš říct rodičům vše?poviem tak 90% veci, nieco prikraslim, nieco zatajim, ale vacisnou idem s pravdou von
10. Který z rodičů je přísnější? tak to neviem povedat
_________________
all i wanna do is have some fun....)
Back to top
View user's profile Send private message  
eluvi
kytky 1, meta: 200
kytky 1, meta: 200


Joined: 21 Feb 2008
Posts: 186

PostPosted: Sat 1.3.2008 19:47    Post subject: Reply with quote

Věk: 19

1. Jseš spokojená/ý se vztahem s rodiči? Ano
2. Co ti na rodičích vadí a co bys změnil/a? Nevadí mi nic, jsou skvělí Smile akorát mi trošku vadí, když si přenáší "starosti a rozčilení" z práce domů
3. Za co jseš na rodiče pyšný/á? Za všechno, za to jací jsou, jak mě berou a udělali by pro mě první poslední
4. Zlepšil / zhoršil se tvůj vztah s rodiči rostoucím věkem? Ne, myslím si, že se postupně ještě více zlepšuje a upevňuje
5. Jaký vztah chceš mít se svými dětmi? Budeš se inspirovat od výchovy tvých rodičů? Určitě se inspirovat budu a dále bych chtěla, abych s nimi měla hodně otevřený vztah a mohla s nimi očemkoliv mluvit
6. Máš zkušenost s tělesným tresty? Ne
7. Jaké povinnosti máš udělené od rodičů? Povinnosti žádné určené nemám, dělám co je potřeba..
8. S kým máš lepší vztah? Matka/otec? Máma
9. Můžeš říct rodičům vše? Můžu, ale z jistých důvodů jim úplně všechno neříkám...to "něco" většinou dusím v sobě samotné
10. Který z rodičů je přísnější? ani jeden, oba jsou supr Love
Back to top
View user's profile Send private message  
kecka
kytky 6, meta: 7850
kytky 6, meta: 7850


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 7778
Location: v moři čokolády

PostPosted: Sat 1.3.2008 19:59    Post subject: Re: Dotazník - Vztahy s rodiči Reply with quote

Věk: 25

1. Jseš spokojená/ý se vztahem s rodiči? ano
2. Co ti na rodičích vadí a co bys změnil/a? mamka by mohla být někdy míň vznětlivá, strašně rychle se dovede rozčílit a pak řekne věci, které tak ani nemyslela, Tata by už by se mohl naučit rozeznávat kdy je jeho rypani ještě sranda a kdy už to člověka zamrzi
3. Za co jseš na rodiče pyšný/á? za to, že nám se ségrou dali krasné dětství a vychovali z nás slušné lidi (teda u ségry to ještě není jisté Laughing )
4. Zlepšil / zhoršil se tvůj vztah s rodiči rostoucím věkem? zlepšil, ale nepřičítám to rostoucímu věku ale tomu, že jsem se odstě hovala a jsme si vzácnější
5. Jaký vztah chceš mít se svými dětmi? Budeš se inspirovat od výchovy tvých rodičů? budu se inspirovat ale spoustu věcí bych chtěla dělat trošku jinak. V zásadě si ale myslím, že nakonec budu úplně stejná jako moje matka Laughing ale nepozoruju, že by na mě její výchova zanechala nejaké následky tak snad ani moje děti nebudou trpět
6. Máš zkušenost s tělesným tresty? mám, na zadek jsem se nadostávala docela dost...zaslouženě
7. Jaké povinnosti máš udělené od rodičů? pomáhám s úklidem, s vařením, nakrmit domácí zvěř...ale jezdím k našim tak max. dvakrát do měsíce takže si mě užívají než aby mě mučili prací
8. S kým máš lepší vztah? Matka/otec? dřív s tatou, teďka s mamčou
9. Můžeš říct rodičům vše? teoreticky jo, pokud je to myšleno tak, jestli to ustojí, ale asi bych se před nima potom styděla
10. Který z rodičů je přísnější? tak nastejno, v 16, 17 jsem nesnášela když jsem se jednoho z nich šla zeptat jestli můžu na zábavu a on mě poslal za tím druhým a ten zas zpátky, ale stejně mě vždycky pustili a mockrát pro mě i přijeli abych nemusela domů pěšky
Back to top
View user's profile Send private message  
BaBetka
není svatá, je jen žena


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 5928
Location: Forbidden Planet

PostPosted: Sat 1.3.2008 21:53    Post subject: Reply with quote

ed Smile


Last edited by BaBetka on Sun 2.3.2008 11:21; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
terka.23.k
kytky 4, meta: 4050
kytky 4, meta: 4050


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 3853

PostPosted: Sat 1.3.2008 22:20    Post subject: Re: Dotazník - Vztahy s rodiči Reply with quote

Věk: 16

1. Jseš spokojená/ý se vztahem s rodiči? vcelku jo, ale mohli by byt hodnejsi Cool
2. Co ti na rodičích vadí a co bys změnil/a? vadi mi, ze me nepousti skoro nikam, ale uz se to zlepsuje
3. Za co jseš na rodiče pyšný/á? za to, ze me vyrobili
4. Zlepšil / zhoršil se tvůj vztah s rodiči rostoucím věkem? je to takove stejne, mam pocit
5. Jaký vztah chceš mít se svými dětmi? Budeš se inspirovat od výchovy tvých rodičů? v urcitych vecech se mozna ispirovat budu, ale jeste nevim, jak budu vychovavat sve deti, to se uvidi
6. Máš zkušenost s tělesným tresty? jo Confused
7. Jaké povinnosti máš udělené od rodičů? nenapadaji me zadne zasadni povinnosti, spis treba uklizeni a to je asi tak vsechno
8. S kým máš lepší vztah? Matka/otec? asi s tatkou, ale zase jak kdy
9. Můžeš říct rodičům vše? ne
10. Který z rodičů je přísnější? snazi se byt oba, ale vic na me pusobi tatka, jelikoz ma fakt asi silne slovo, kdezto mamcin hystericky rev ignoruju, ikdyz poslednich par let zacinam ignorovat vsechno
_________________
hledám ticho co zastavím za chodu
za chodu ticha hledám svobodu
Back to top
View user's profile Send private message  
mexxie
kytky 5, meta: 5250
kytky 5, meta: 5250


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 5143

PostPosted: Sat 1.3.2008 22:37    Post subject: Reply with quote

Věk: 24

1. Jseš spokojená/ý se vztahem s rodiči? Ale jo.
2. Co ti na rodičích vadí a co bys změnil/a? Mamka by si měla konečně připustit, že má problém, a dát se dohromady. Taky bych si někdy přála, aby mi byli naši bližší, abych si před nima nemusela občas připadat jako idiot s přehnanými požadavky na život.
3. Za co jseš na rodiče pyšný/á? Že nás vychovali tak jak nás vychovali. Že taťka vybudoval firmu z ničeho, a že se za mě teď postavili.
4. Zlepšil / zhoršil se tvůj vztah s rodiči rostoucím věkem? Rozhodně zlepšil.
5. Jaký vztah chceš mít se svými dětmi? Budeš se inspirovat od výchovy tvých rodičů? Myslím, že některým stereotypům při nejlepší vůli neuteču. Ale zpětně některé aspekty výchovy našich oceňuju, takže se určitě inspirovat budu...
6. Máš zkušenost s tělesným tresty? Jenom od mamky, od taťky jsem dostala jenom jednou, když mi byli asi tři a ztratila jsem se na koupáku.
7. Jaké povinnosti máš udělené od rodičů? Asi už žádné. Možná tak udržovat pořádek. Je fascinující, co všechno mí rodiče považují za bordel, přála bych jim strávit týden s někým, kdo dělý opravdový nepořádek Laughing
8. S kým máš lepší vztah? Matka/otec? Asi s taťkou, je mi tak nějak bližší.
9. Můžeš říct rodičům vše? Když je to potřeba, ano.
10. Který z rodičů je přísnější? To se nedá říct.
_________________
Když si člověk postaví dům, vždycky zpozoruje, že se při tom naučil něčemu, co měl rozhodně znát, než začal stavět.
Back to top
View user's profile Send private message  
mokosha
kytky 1, meta: 175
kytky 1, meta: 175


Joined: 31 Oct 2007
Posts: 166

PostPosted: Sat 1.3.2008 23:09    Post subject: Reply with quote

23 let
Jseš spokojená/ý se vztahem s rodiči? ano
Co ti na rodičích vadí a co bys změnil/a? no občas mi něco vadí jako na každém, ale nic zásadního...asi bych neměnila nic
Za co jseš na rodiče pyšný/á? Za to, jak žijí život, jací jsou lidé, jak jsou úspěšní profesionálně, jsou super
Zlepšil / zhoršil se tvůj vztah s rodiči rostoucím věkem? Myslim, že je pořád stejný
Jaký vztah chceš mít se svými dětmi? Budeš se inspirovat od výchovy tvých rodičů? ráda bych, ale myslim, že to tak dobře nezvládnu, Já jsem měla úžasné dětství, že se mi pořád nechce ho opustit Wink Já budu asi dost přísná a staromódní matka Crying or Very sad
Máš zkušenost s tělesným tresty? Ano, pár pohlavků i facek padlo. Byly zasloužené, až na jednu..
Jaké povinnosti máš udělené od rodičů? Občas vytírám, nakupuju, vařim, ale myslim, že dělám asi tak 5% toho, co máma Embarassed až je mi to někdy trapné
S kým máš lepší vztah? Matka/otec? s mámou, ale je to tim, že jsme prostě obě holky
Můžeš říct rodičům vše? asi ano, ale nechci
Který z rodičů je přísnější? nevim, jak v čem
Back to top
View user's profile Send private message  
Tangerine
kytky 5, meta: 6350
kytky 5, meta: 6350


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 6329

PostPosted: Sat 1.3.2008 23:32    Post subject: Reply with quote

21 let

Jseš spokojená/ý se vztahem s rodiči? relativně jo
Co ti na rodičích vadí a co bys změnil/a? mamka je posedlá péčí o domácnost (myslím víc než je normální), taťka mě vytáčí tím, že občas moc mluví
Za co jseš na rodiče pyšný/á? za to, že mě ve všem podporují a celý život se mi snaží dát to nejlepší a s bráchou jsme pro ně na prvním místě, na mamku za to, jaký má vztah k lidem
Zlepšil / zhoršil se tvůj vztah s rodiči rostoucím věkem? asi zlepšil
Jaký vztah chceš mít se svými dětmi? nebudu svý děti rozmazlovat tak jako naši mě s bráchou
Máš zkušenost s tělesným tresty? taťka se rozčílil málokdy, ale o to agresivnější byl Sad , mamka mi občas dala zaslouženě facku nebo vařečkou
Jaké povinnosti máš udělené od rodičů? žehlím, občas úklid nebo vaření Embarassed
S kým máš lepší vztah? Matka/otec? s mamkou
Můžeš říct rodičům vše? mohla bych, ale nemám tu potřebu
Který z rodičů je přísnější? mamka
Back to top
View user's profile Send private message  
villete
vrrrr raf raf


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 28801

PostPosted: Sun 2.3.2008 19:01    Post subject: Re: Dotazník - Vztahy s rodiči Reply with quote

Věk: 22

1. Jseš spokojená/ý se vztahem s rodiči? ne
2. Co ti na rodičích vadí a co bys změnil/a? Mama ma neustalou potrebu pri vsem me kontrolovat, malo mi veri. Hlida me pri vsem. Nekdy mam pocit, ze me chce ovladat, chce abych na ni byla zavisla. Protoze sestra se uz odstehovala a ja se k tomu chystam taky.
3. Za co jseš na rodiče pyšný/á? Na tatu za vsechno na svete. Za to jaky je. A na mamu za to, ze prezila vsechny ty trable a stresy ktere se mnou mela v jednom spatnem obdobi.
4. Zlepšil / zhoršil se tvůj vztah s rodiči rostoucím věkem? Oboji. Zlepsil se v tom, ze uz se z toho tolik nehroutim, min se s rodicema vidam a je min konfliktu. Ale zase jsme si vzdalenejsi.
5. Jaký vztah chceš mít se svými dětmi? Budeš se inspirovat od výchovy tvých rodičů? Budu se inspirovat vychovou taty. Autoritarstvi jako bylo u mamy se doufam vyhnu.
6. Máš zkušenost s tělesným tresty? ano
7. Jaké povinnosti máš udělené od rodičů? Starat se kompletne o sebe, o zvirata a pomahat s pracema na baraku + nakupovat, prat, vytirat atd, klasika.
8. S kým máš lepší vztah? Matka/otec? tata
9. Můžeš říct rodičům vše? absolutne ne
10. Který z rodičů je přísnější? mama
_________________
"All will be well, and all will be well, and every kind of thing will be well." (Julian of Norwich)
Back to top
View user's profile Send private message  
Laura
kytky 7, meta: 13150
kytky 7, meta: 13150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 13145

PostPosted: Sun 2.3.2008 19:30    Post subject: Reply with quote

věk : 18

Jseš spokojená/ý se vztahem s rodiči? ne
Co ti na rodičích vadí a co bys změnil/a? na mamce, aby se mi přestala vměšovat do mých věcí, neshazovala mě, nesnažila mě vychovat ve vecech, do kterých mi nemá co mluvit, aby se mě a všechny nesnažila řídit, přestala mě každý den deptat a možná kdyby uplně zmizela. zní to jak pubertální výlev, ale kdyby mě tak vytýkali pozdní příchody nebo špatné známky, tak bych byla štastná Sad
Za co jseš na rodiče pyšný/á? že se nám obětovali, celý život pracovali a pracují a vždycky pro nás chtěli to nejlepší.
Zlepšil / zhoršil se tvůj vztah s rodiči rostoucím věkem? zhoršil Sad
Jaký vztah chceš mít se svými dětmi? Budeš se inspirovat od výchovy tvých rodičů? to moc doufám, že ne. prosím at nejsem stejná
Máš zkušenost s tělesným tresty? moc ne, zřídkakdy
Jaké povinnosti máš udělené od rodičů? všechen uklid po všem, prádlo
S kým máš lepší vztah? nevím
Můžeš říct rodičům vše? ne a ani nechci, nestojím o to aby mi to pak vrátila Rolling Eyes
Který z rodičů je přísnější? to nevím..každý jak na co, přísní moc nejsou
_________________
The only way out is through

Advice is what we ask for when we already know the answer but wish we didn't
Back to top
View user's profile Send private message  
hope
Válenka Domácí


Joined: 18 Jan 2007
Posts: 29000

PostPosted: Sun 2.3.2008 19:47    Post subject: Reply with quote

Věk:25

1. Jseš spokojená/ý se vztahem s rodiči? ano

2. Co ti na rodičích vadí a co bys změnil/a? Aby byli šťastnější

3. Za co jseš na rodiče pyšný/á?Jsem pyšná na to, jaký život vedou oprosti vrstevníkům, na to, že mě dokopali aspon k něčemu

4. Zlepšil / zhoršil se tvůj vztah s rodiči rostoucím věkem? Jak se to vezme..Zlepšil se tak od 17ti let, což znamená, že se vlastně vrátil na stejnou uroveň jako před pubertou
5. Jaký vztah chceš mít se svými dětmi? Budeš se inspirovat od výchovy tvých rodičů? určitě
6. Máš zkušenost s tělesným tresty? Mám

7. Jaké povinnosti máš udělené od rodičů? Question žádný

8. S kým máš lepší vztah? Matka/otec? tak to neumim říct

9. Můžeš říct rodičům vše? jo, kromě toho, že mají vrásky a plešku

10. Který z rodičů je přísnější? nevim, jak v čem a jak kdy, mý rodiče nejsou přísný
_________________
Všechno jde když se chce? Dokud nemusí chtít taky někdo další...
Back to top
View user's profile Send private message  
Terez1990
kytky 6, meta: 8650
kytky 6, meta: 8650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 8458

PostPosted: Sun 2.3.2008 20:44    Post subject: Re: Dotazník - Vztahy s rodiči Reply with quote

Věk: 17.let

1. Jseš spokojená/ý se vztahem s rodiči? ano, dokoce moc
2. Co ti na rodičích vadí a co bys změnil/a? neměnila bych nic, jsou skvělí a mám je ráda takové, jací jsou
3. Za co jseš na rodiče pyšný/á? na taťku jsem pyšná za to, že se z ničeho vytáhl na úspěšného člověka a za to, jaký je a na mamku za to, jak úžasně překonala vážnou nemoc, že je nadaná a úspěšná novinářka .. prostě celkově jsem na ně pyšná
4. Zlepšil / zhoršil se tvůj vztah s rodiči rostoucím věkem? ano, zlepšil
5. Jaký vztah chceš mít se svými dětmi? Budeš se inspirovat od výchovy tvých rodičů? kdybych měla se svými dětmi stejný vztah, jako mám já se svými rodiči, budu šťastná
6. Máš zkušenost s tělesným tresty? ne
7. Jaké povinnosti máš udělené od rodičů? já doma vařím, vě většině případů se starám o nádobí (to znamená, že ho dávám a vyndávám z myčky), vysávám, nakupuju .. ale vlastně to dělám sama od sebe, takže to není vyloženě příkaz
8. S kým máš lepší vztah? Matka/otec? nikdy to takhle nerozděluju .. ale povahově jsem blíž k taťkovi, což ale vůbec nezhoršuje můj vztah k mamce
9. Můžeš říct rodičům vše? ano
10. Který z rodičů je přísnější? to nedokážu říct .. fakt nevím
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website  
Orsej
wants to break free
kytky 6, meta: 8250


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 8142
Location: Bohemian Kingdom

PostPosted: Sun 2.3.2008 21:10    Post subject: Reply with quote

Věk: 18

1. Jseš spokojená/ý se vztahem s rodiči? ano
2. Co ti na rodičích vadí a co bys změnil/a? nekdy davaji prilisny duraz na praci, jako by nejvetsi prohresek na svete bylo neumyty nadobi. jako by nejvic ze vseho zalezelo na tom, kdy uklidime.
3. Za co jseš na rodiče pyšný/á? tatka je u nas v okoli znama osobnost, komentuje v mistni televizi, uvadi porady v divadle, pozdvihnul malem zrusenou ZS na jednu z nejlepsich v kraji, kazdy 4 roky ma ve volbach do zastupitelstva suverenne nejvic hlasu; ale celkove jsem pysna taky na jejich krasnej vztah s mamkou, jsou spolu 20 let, skoro nikdy se nepohadali, je to vsechno hrozne idealni... jsou muj vzor co se tyce partnerskyho zivota
4. Zlepšil / zhoršil se tvůj vztah s rodiči rostoucím věkem? asi se zlepsil, preci jen uz neco vnimam postupem veku podobneji
5. Jaký vztah chceš mít se svými dětmi? Budeš se inspirovat od výchovy tvých rodičů? urcite se budu inspirovat, nasi meli skoro vzorovou vychovu; nasi me do niceho nenutili, to mozna ale trochu pozmenim, chci, aby se odmala ucili vsem sportum. a budu je od drivejsi doby vest k uklidu a samostatnosti.
6. Máš zkušenost s tělesným tresty? ne, kdyz nepocitam tech par facek nebo "na zadek", kdyz jsem byla mensi
7. Jaké povinnosti máš udělené od rodičů? mam kazdy druhy den myti nadobi, jednou za mesic myju hlavni chodbu a schody (bydlime v cinzaku), obcas chodim na nakup a pak prilezitostne myju koupelnu apod.
8. S kým máš lepší vztah? Matka/otec? zalezi jak kdy. celkove mam s obema hodne dobry vztah. mamka je mozna casteji pristupnejsi, tatka byva prepracovany a bez nalady, tak se s nim pak hur domlouva.
9. Můžeš říct rodičům vše? mamce ano, vi vsechno. tatkovi ne cokoli, co se tyka porusovani zakonu, hrozne by ho to zklamalo...
10. Který z rodičů je přísnější? asi tatka, ma obrovskou autoritu, vetsinou moc nezvysuje hlas, a proto potom, kdyz to jednou po delsi dobe udela, mam z neho respekt.
_________________
Open your eyes, look up to the sky and see...
Back to top
View user's profile Send private message  
waxeipahdeth
kytky 8, konec
kytky 8, konec


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 27125

PostPosted: Sun 2.3.2008 22:37    Post subject: Re: Dotazník - Vztahy s rodiči Reply with quote

Nevadí, že žijou jen s mamkou? Naši jsou rozvedení, s otcem se vidím tak 1x za rok.
Věk: 21

1. Jseš spokojená/ý se vztahem s rodiči? ano
2. Co ti na rodičích vadí a co bys změnil/a? Vadí mi, že je mamka tak upjatá a taky že je pořád sama...nejde mi o to, aby si našla chlapa, ale ona nemá ani přátele Sad A taky, že se jí nesvěřuju a je mi bližší babička, no. Jinak v jejím vztahu ke mně mi víceméně nic nevadí a když tak to jsou drobnosti. Na otci mi vadí, že mi posílá 500 Kč měsíčně a ještě mu to připadá moc Shocked a že na mě prostě kašle.
3. Za co jseš na rodiče pyšný/á? Na mamku jsem pyšná, že je vegetariánka a miluje zvířata a taky, že vypadá dobře a lidi si často myslí, že je moje starší ségra : )
4. Zlepšil / zhoršil se tvůj vztah s rodiči rostoucím věkem? Rozhodně zlepšil
5. Jaký vztah chceš mít se svými dětmi? Budeš se inspirovat od výchovy tvých rodičů? Nevím, chtěla bych aby ke mně děti měly větší důvěru a mohli jsme si prostě "pokecat" o životě a tak, to mi s mamkou chybí, ale chyba je i na mé straně, radši se prostě svěřuju tady a kamarádům
6. Máš zkušenost s tělesným tresty? Ne, samozřejmě jí párkrát ujela ruka, ale to bylo když jsem provokovala, ne jako trest za něco
7. Jaké povinnosti máš udělené od rodičů? No...nestěžuju si
8. S kým máš lepší vztah? Matka/otec? Mamka
9. Můžeš říct rodičům vše? Asi jo, ale jak už jsem vysvětlila výše-neříkám
10. Který z rodičů je přísnější? Těžko říct jaký by byl otec kdybych s ním žila, ale mamka byla docela přísná když jsem byla mladší
Back to top
View user's profile Send private message  
LadyCroft
bojovnice!!!


Joined: 22 Jan 2007
Posts: 13356
Location: flight level over 195 (19500 ft)

PostPosted: Sun 2.3.2008 22:44    Post subject: Re: Dotazník - Vztahy s rodiči Reply with quote

Věk:22

1. Jseš spokojená/ý se vztahem s rodiči?NE
2. Co ti na rodičích vadí a co bys změnil/a? přístup mámy ke mně.aby mně chápala a občas se mi zastala
3. Za co jseš na rodiče pyšný/á? máma má FAV a poradí si se všim, sama opravovala byt a sama si zařizuje všechno.je to šikulka
4. Zlepšil / zhoršil se tvůj vztah s rodiči rostoucím věkem?ne, zlepšil
5. Jaký vztah chceš mít se svými dětmi? Budeš se inspirovat od výchovy tvých rodičů? jak s čím,s několika pvky určitě
6. Máš zkušenost s tělesným tresty? ano
7. Jaké povinnosti máš udělené od rodičů? uklízecí hlavně
8. S kým máš lepší vztah? Matka/otec? matka
9. Můžeš říct rodičům vše? většinu
10. Který z rodičů je přísnější? matka
_________________
women who behave rarely make history
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Škola All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3  Next
Page 2 of 3

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms