sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Má tu někdo depresi ze starnutí?
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 11, 12, 13  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti
View previous topic :: View next topic  
Author Message
greenwood
seja feliz, menina


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 28439

PostPosted: Sat 16.2.2008 21:01    Post subject: Reply with quote

stari se desim, to samozrejme...vrasky mam kolem oci, cim dal hlubsi, ale mam je hrozne rada (rikam, ze jsou od toho,jak se porad smeju Laughing )
ale momentalne tyhle veci neresim, protoze mam konecne pocit, ze si uzivam zivota, parim do rana, i kdyz je fakt, ze druhej den je to casto dost spatny (to driv nebyvalo Laughing ), ted jedu na pul roku pryc, proste fajn...
zpatky v case bych se vracet nechtela, nerikam, ze to bylo spatny, to vubec, ale ted je mi asi lip, nebo spis, je to proste jiny...
_________________
"Valeu a pena? Tudo vale a pena se a alma não é pequena" ~ Fernando Pessoa, Mensagem, Mar Português

“It’s dark because you are trying too hard.
Lightly child, lightly. Learn to do everything lightly.
Yes, feel lightly even though you’re feeling deeply.
Just lightly let things happen and lightly cope with them."
Back to top
View user's profile Send private message  
Lothórien
kytky 7, meta: 12150
kytky 7, meta: 12150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12074

PostPosted: Sat 16.2.2008 21:03    Post subject: Reply with quote

ed


Last edited by Lothórien on Sun 25.5.2008 12:50; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
ephelides
*louloute*


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 15244

PostPosted: Sat 16.2.2008 21:08    Post subject: Reply with quote

mne treba SS doba taky ani nijak nelaka - se vratit zpet....

ed : kdyz si teda predstavim cim dnesni 16-leti zijou.....neprijde mi ze bych byla o neco ochuzena.....stejne se lenka nijak nevyjadrila co myslela tim svym prispevkem


Last edited by ephelides on Sat 16.2.2008 21:11; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Rose Madder
kytky 4, meta: 2950
kytky 4, meta: 2950


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 2773

PostPosted: Sat 16.2.2008 21:11    Post subject: Reply with quote

To já bych se taky nevracela ani náhodou. A úplně mě vždycky vytáčej občasný řeči některých lidí, ať si teď užívám studentskýho života a mládí, že pak už to bude jenom horší Laughing Možná jsem divná, ale já to tak vůbec nevnímám a říkám si, že už to může bejt jenom lepší Smile
_________________
Jakmile začne člověk přemýšlet, přestává žít...
Back to top
View user's profile Send private message  
Seventh Sister
11


Joined: 09 Sep 2007
Posts: 26470

PostPosted: Sat 16.2.2008 21:12    Post subject: Reply with quote

ephelides wrote:
mne treba SS doba taky ani nijak nelaka - se vratit zpet....

co co? uniklo mi něco? Laughing
_________________
.
Mike?
Back to top
View user's profile Send private message  
Lothórien
kytky 7, meta: 12150
kytky 7, meta: 12150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12074

PostPosted: Sat 16.2.2008 21:13    Post subject: Reply with quote

ed


Last edited by Lothórien on Sun 25.5.2008 12:51; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
ephelides
*louloute*


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 15244

PostPosted: Sat 16.2.2008 21:14    Post subject: Reply with quote

seventh Arrow Laughing jsem nevedela ze mas vlastni dobu " jakoze krida...devon....SS...." Very Happy..........proste na stredni sice byla sranda, ale znam teda i lepsi obdobi Smile
Back to top
View user's profile Send private message  
Rose Madder
kytky 4, meta: 2950
kytky 4, meta: 2950


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 2773

PostPosted: Sat 16.2.2008 21:18    Post subject: Reply with quote

Lothórien wrote:
presne tak...kdyz clovek prijde z prace, ma VOLNO a nemusi se ucit a nebo jit do dalsi prace Laughing


Přesně tohle vnímám taky jako hrozný plus. Teď to tak rozhodně není. Chodím do práce, na praxi a po večerech a o víkendech dělám na diplomce, popřípadě jiný věci, který jsou aktuálně třeba. A říkám si - do háje to je ten beztarostnej studentskej život? Laughing I když já vím, ono to bude i tou prací...toho času by jinak bylo víc, ale zase nemůžu být úplně bez prostředků, že jo. No zkrátka se těším na budoucnost Smile
_________________
Jakmile začne člověk přemýšlet, přestává žít...
Back to top
View user's profile Send private message  
ephelides
*louloute*


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 15244

PostPosted: Sat 16.2.2008 21:20    Post subject: Reply with quote

jo presne - to bylo strasny - dojit ze skoly a sednout zase na uceni Rolling Eyes Rolling Eyes hruza Rolling Eyes .....v praci ma aspon clovek odpoledne pro sebe, vikendy taky / i kdyz jak u kterych povolani ze Laughing /.....a vydelava
Back to top
View user's profile Send private message  
pam
kytky 7, meta: 12650
kytky 7, meta: 12650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12166

PostPosted: Sat 16.2.2008 21:22    Post subject: Reply with quote

...


Last edited by pam on Fri 26.6.2009 20:38; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
mexxie
kytky 5, meta: 5250
kytky 5, meta: 5250


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 5143

PostPosted: Sun 17.2.2008 0:08    Post subject: Reply with quote

Jak tak vzpomínáte na tu střední školu... Přijde mi trochu zvláštní, že hodně mých bývalých spolužáků pořád jakoby žije těmi vztahy tak, jak to bylo, když jsme maturovali. Přitom to letos bude už šest let. Z naší třídní "hvězdy" mají některé holky furt komplex a neustále usilují o její přízeň, i když ta slečna není nic extra, svůj zenit má už prostě za sebou, většina přiznává, že týdny před třídním srazem přemýšlejí, v čem vyrazí a když se jim nedej bože dva dny předtím vyrazí jebák, jsou z toho na infarkt Smile Ani po těch letech se tam někteří lidi nejsou schopní spolu normálně bavit... Přijde mi to zvláštní po takové době. Všichni si víceméně úspěšně žijeme svoje životy, stalo se toho tolik, lidi se tolik změnili, a přitom se jednou za rok zase všechno vrátí do starých kolejí...

Jinak já bych střední vracet nechtěla. Jsem ráda, že jsem to tehdy prožila, jak jsem to prožila, byla jsem fakt šťastná, ale je to pryč. Člověk nemůže žít jenom vzpomínkama. Čímž ale nepopírám, že mě taky občas chytnou nostalgické chvilky Laughing
_________________
Když si člověk postaví dům, vždycky zpozoruje, že se při tom naučil něčemu, co měl rozhodně znát, než začal stavět.
Back to top
View user's profile Send private message  
Court
kytky 4, meta: 3350
kytky 4, meta: 3350


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 3269
Location: Klub rváčů

PostPosted: Sun 17.2.2008 0:13    Post subject: Reply with quote

edit


Last edited by Court on Sun 8.6.2008 20:52; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Suga
kytky 5, meta: 4950
kytky 5, meta: 4950


Joined: 08 Jan 2007
Posts: 4897
Location: Kde mám ty fialový kytky?!

PostPosted: Sun 17.2.2008 1:20    Post subject: Reply with quote

Tak mě spíš možná trochu děsí, že se v poslední době (a několik už kdysi) pár lidí divilo, když jsem prozradila svůj věk/ročník. Připadám jim starší. Myslím, že to ale není moc vzhledem, spíš nějakým dalším působením. Sice jsem si všimla že už opravdu nevypadám jako když mi bylo 18, ale pořád to není taková změna. Zrovna včera při usínání jsem si říkala, že sama sebe vidím poměrně staře. Jakoby se mě nějaké mládí netýkalo. Jo, možná v 16. Za deset let ale možná za mládí začnu označovat i svých 21.

Přemýšlím, jak se asi budu mít až budu stará. Hlavně je mi smutno z představy, že se na mě třeba jednou můj manžel nebude moct ani podívat, natož nějaký tulení Confused a aby to takhle ve vztahu dopadlo, nemusí být ani podmínkou, aby ženská byla absolutně odpudivá. My všechny nejspíš podlehneme příšernejm injekcím do obličeje, ve snaze se alespoň trochu udržet Sad

Nemyslíte si, že hodně starších lidí na lásku a všechno kolem prostě rezignuje? Zatrpknou. Já si to tedy umím dost dobře představit, hlavně tedy u žen (nebo jenom u sebe?). Muži nemají se stárnutím tolik problémů. Protože vlastně neřeší jak vypadají. Vždy je bude chtít nějaká hezká mladá holka, která je na starší typy. Kdo bude chtít starou, vrásčitou a většinou charakterově děsnou zásadovou babu Confused
Back to top
View user's profile Send private message  
Suga
kytky 5, meta: 4950
kytky 5, meta: 4950


Joined: 08 Jan 2007
Posts: 4897
Location: Kde mám ty fialový kytky?!

PostPosted: Sun 17.2.2008 1:21    Post subject: Reply with quote

Jinak - myslíte si, že budeme fyzicky stejně zničení jako dnešní důchodci? Je možné tohle vůbec odhadovat?
Back to top
View user's profile Send private message  
Lenore
___________________


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 29892

PostPosted: Sun 17.2.2008 7:24    Post subject: Reply with quote

Co se týče vzhledu, tak to ještě tak nějak v pohodě, pořád vypadám tak na hranici plnoletosti Laughing Akorát jsem se zděšením zjistila, že když si svou stárnoucí pleť nenamažu hydratačním krémem, tak je to krize. No stejně na to zapomínám.
Horší je to s mozkem, připadá mi, že jsem každým dnem blbější a blbější Rolling Eyes Věci co mi dřív připadaly jasný, teď řeším neúměrně dlouho, mnohem hůř se učím... no na stařeckou demenci je ještě brzo, ne?
A že některý věci už nezažiju... to mě nějak netrápí, tak to prostě chodí, zase bude něco jinýho. Spíš mě štve, že moc nemám s kým je zažívat, protože moji kamarádi se rozmnožují jak hraboši Rolling Eyes Za chvíli snad nebude nikdo bezdětný, s kým by se dalo někam zajít. V tomhle mě teda zachraňuje board Laughing
_________________
queerer than we can suppose
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 11, 12, 13  Next
Page 4 of 13

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms