sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Má tu někdo depresi ze starnutí?
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Shrew
_______________


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 21743

PostPosted: Sun 17.2.2008 22:00    Post subject: Reply with quote

a už máš práci najitou? kde? mít najitou práci je asi docela uklidňující pocit...
_________________
Lidé si brání ve štěstí, protože stále vidí minulost lepší, než byla, přítomnost horší, než je, a budoucnost jinou, než bude.
Back to top
View user's profile Send private message  
hope
Válenka Domácí


Joined: 18 Jan 2007
Posts: 29000

PostPosted: Sun 17.2.2008 22:09    Post subject: Reply with quote

no to víš že nemám najitou, teda jednu bych měla od září, od pondělka do pátku učit plavat Zvracik no možná budu ještě ráda..ani nevim za kolik..jako něco se vždycky najde, je mi to jedno, ráda experimentuju Laughing
_________________
Všechno jde když se chce? Dokud nemusí chtít taky někdo další...
Back to top
View user's profile Send private message  
ephelides
*louloute*


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 15244

PostPosted: Sun 17.2.2008 22:54    Post subject: Reply with quote

hope Arrow co blbnes s celovkou ? Laughing Laughing ....ja mam teda pocit ze s praci prave teprve je na konicky typu sportu cas.....i kdyz teda v praci se vsichni divili jak to stiham, ja zas nechapu jak oni to nestihali....
Back to top
View user's profile Send private message  
Lenore
___________________


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 29901

PostPosted: Mon 18.2.2008 8:41    Post subject: Reply with quote

Přesně, zlatá práce, já nevím, kde všichni berou ten "bezstarostnej studentskej život" Shocked To snad jedině, pokud máš zazobaný rodiče, doma veškerý zázemí a nemusíš hnout prstem na brigádě.
Co já vím, tak většina studentů i pracuje, kdežto v práci budeš už jenom pracovat. Ta sladká úleva Laughing
_________________
queerer than we can suppose
Back to top
View user's profile Send private message  
ephelides
*louloute*


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 15244

PostPosted: Mon 18.2.2008 9:43    Post subject: Reply with quote

no nevim jestli jsem mela zazobany rodice, na brigady jsem na VS nechodila, ale studium mi k vyplni prakticky veskeryho casu bohate stacilo Very Happy a i kdyz jsem mela jet na tyden na lyze tak jsem se pak nervovala co vsechno nestihnu......jednou jsem si dokonce brala s sebou 2 bichle Laughing ktery jsem samozr. stejne neotevrela
Back to top
View user's profile Send private message  
little_B
...malá bosorka...


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 4904

PostPosted: Mon 18.2.2008 9:45    Post subject: Reply with quote

Tak depresiu síce nemám, ale veľakrát si uvedomujem, že tie moje krásne bezstarostné teenagerské roky sú nenávratne preč Brecik . Najhoršie je, že psychicky sa síce cítim na 18, ale v reále si už určité veci nedovolím robiť, resp. sa v niečom radšej obmedzujem, napr.:

oblečenie Arrow veľakrát by som si na seba najradšej nahodila všetky tie super farebné a vzorované veci so srdiečkami a žabkami a čo ja viem čím ešte, ale myslím si, že sa to hodí skôr pre mladšie holky a ja by som v tom vyzerala asi trápne Embarassed . Aj minule v Pimkie som fňukala nad tým, že sú veci, ktoré si už nikdy nebudem môcť obliecť.. Laughing Tak isto mám už problém odhaľovať v lete svoje bruško.. Ako niežeby som sa zaň hanbila, ale príde mi to také.. divné... Takže si už radšej kupujem dlhšie tričká Confused

diskotéky Arrow ehm, čo to je? Myslik Laughing Voľakedy som každý víkend musela niekam ísť, poriadne si zatancovať a vybiť energiu na parkete. A teraz? Na diske som bola naposledy.. ehm.. hm.. noo... asi pred rokom?? Aj to sme sa na to s kamoškou asi rok chystali Laughing . Už ma to tak nebaví a okrem toho, pri všetkých tých 14-tkach by som sa na diske cítila ako dôchodkyňa...

No a potom všelijaké tie poznámky mojich blízkych Rolling Eyes . Mám síce 26, ale aj mamina, aj babička majú taký nový zvyk, že mi stále častejšie hovoria, že mi to ťahá na 30. No áno, ťahá, ale to bude až o 4 roky!! Rolling Eyes Tieto poznámky ma dosť štvú. Alebo všetky tie narážky na svadbu, deti a blabla... Lebo áno, podľa našich starých mám som už stará dievka a možno ostanem na ocot Razz .

Tiež mi chýba ten bezstarostný školský život.. Na strednej som síce vždy na školu nadávala, chcela som začať čím skôr zarábať, ale teraz by som sa rada vrátila do školských lavíc. Chýba mi to... Teraz musím riešiť veci, ktoré som predtým nemusela - napr. čo budem variť, čo musím nakúpiť, vybaviť, zariadiť... Niekedy mám pocit, že na takýto samostatný život ešte nie som pripravená Embarassed .

A najviac ma štve, ako rýchlo letí čas... Občas mám pocit, akoby moje detstvo trvalo straaašne dlho, teda vtedy mi ten čas plynul veľmi pomaly, ale teraz letí bleskovou rýchlosťou. Stále sa za niečím naháňam a potom mám pocit, že mi život preteká pomedzi prsty ako voda..

Raz som sa na túto tému bavila s kamarátkou (31) a ona mi povedala, že každý vek je svojim spôsobom krásny. A že môžeme mať napríklad 30 rokov, ale stále sa psychicky môžeme cítiť na 18 s tým rozdielom, že teraz sme už skúsenejšie a múdrejšie Mr. Green . Tak sa tým často ukľudňujem...
_________________
Prax ukazuje, že žena vydrží ešte desaťkrát toľko vo chvíli, keď vyhlasuje, že už nevydrží. Niektoré typy aj dvadsaťkrát.
Je to dobré. Zachráni to mnohé vzťahy, ktoré stoja za to.
Je to zlé. Udržiava pri živote aj vzťahy, ktoré stoja za hovno už dávno.
Back to top
View user's profile Send private message  
Theresa
I'm Brandy. The slutty cheerleader.


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 35501

PostPosted: Mon 18.2.2008 13:26    Post subject: Reply with quote

ed
_________________
Zhmotňujeme-li pochybnosti, pak se naše přání nenaplní, neboť se za ně nepostavíme, vlastně to ani nechceme. Jak myslíme, tak se stane.


Last edited by Theresa on Fri 28.3.2008 11:37; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Lenore
___________________


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 29901

PostPosted: Mon 18.2.2008 13:38    Post subject: Reply with quote

Jestli chodíš 2 dny do školy, tak to pak jo. Já jsem vždycky měla školu minimálně 4 dny v týdnu, někdy i v pátek. A práci vlastně každý den. Plus do školy spoustu úkolů. Ale je fakt, že to tak nemusí být všude. (A taky je fakt, že jsem to s návštěvností školy nikdy moc nepřeháněla Mr. Green)
No každopádně si oddychnu, až školu/y dodělám. Ale jak se znám, tak mi to za chvíli začne chybět Embarassed
_________________
queerer than we can suppose
Back to top
View user's profile Send private message  
Theresa
I'm Brandy. The slutty cheerleader.


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 35501

PostPosted: Mon 18.2.2008 13:39    Post subject: Reply with quote

ed
_________________
Zhmotňujeme-li pochybnosti, pak se naše přání nenaplní, neboť se za ně nepostavíme, vlastně to ani nechceme. Jak myslíme, tak se stane.


Last edited by Theresa on Fri 28.3.2008 11:37; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
hope
Válenka Domácí


Joined: 18 Jan 2007
Posts: 29000

PostPosted: Mon 18.2.2008 13:41    Post subject: Reply with quote

ono taky záleží jakou děláš školu, někdy se ti vynechávání přednášek může vymstít..
_________________
Všechno jde když se chce? Dokud nemusí chtít taky někdo další...
Back to top
View user's profile Send private message  
Cantarella
kytky 5, meta: 5250
kytky 5, meta: 5250


Joined: 10 May 2007
Posts: 5063

PostPosted: Mon 18.2.2008 15:21    Post subject: Reply with quote

Je mi 21, táhne mi na 22.

A můj studentskej život skončil de facto maturitou, protože ten půl rok na škole se snad ani za studium počítat nedá.

Se svýma rokama jsem spokojená, stejně jako s postavou...zatím absolutně nepřemýšlím o tom, že dělám/nosím/myslím tak, jak by se to nehodilo na mý roky.

Nepociťuju jakýkoli vysílení ohledně kaleb...jen už prostě občas nemám potřebu se ožírat večer co večer týden v kuse. Ráda vypustím.

Nebojím se moc ničeho, co má přijít. Mým sestrám teď bude 26 a 27 a pohled na ně mně docela uklidňuje.
_________________
Chcípni Rimmere!

Už se stalo.

OPAKOVAT!!
Back to top
View user's profile Send private message  
ariely
kytky 5, meta: 6650
kytky 5, meta: 6650


Joined: 18 Jan 2007
Posts: 6360

PostPosted: Mon 18.2.2008 16:39    Post subject: Reply with quote

Nevím, jestli to mám přičítat stárnutí, ale je mi 20 a mám depresi z toho, že bych strašně chtěla miminko, i když není s kým Embarassed
Back to top
View user's profile Send private message  
Theresa
I'm Brandy. The slutty cheerleader.


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 35501

PostPosted: Mon 18.2.2008 16:43    Post subject: Reply with quote

ed
_________________
Zhmotňujeme-li pochybnosti, pak se naše přání nenaplní, neboť se za ně nepostavíme, vlastně to ani nechceme. Jak myslíme, tak se stane.


Last edited by Theresa on Fri 28.3.2008 11:37; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
sawatdee
kytky 5, meta: 5550
kytky 5, meta: 5550


Joined: 24 Jan 2007
Posts: 5334

PostPosted: Mon 18.2.2008 19:03    Post subject: Reply with quote

mam a hroznou,za dva tydny mi je vlastne 23 Shocked toto zase uteklo, furt mam pocit,ze jsem nic nedokazala a nezazila a ze vlastne ani neziju. a pokazde kdyz mi neco nevyjde, depta me to jeste vic. Sice pritel Confused mi zavidi muj vek...vedle nej se necitim tak blbe. Kdyz vidim,ze muzu byt jeste hur Wink

Studentsky zivot jsem nikdy poradne nezila. A vzhled, tlusta jsem byla a budu nejspis vzdycky, jsem rada,ze to moc neresim, snad jen kdyz jsem na nakupech a je mi i nejvetsi velikost mala.
_________________

If it makes you happy
It can't be that bad
If it makes you happy
Then why the hell are you so sad...


Last edited by sawatdee on Mon 18.2.2008 19:09; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Chocolate
Jedem das Seine und mir das Beste:-)


Joined: 08 Jan 2007
Posts: 8069

PostPosted: Mon 18.2.2008 19:06    Post subject: Reply with quote

Ja ze starnuti strach ani deprese nemam, ale strasne se bojim stari, kdy je clovek nemocny, ma akorat bolesti, treba je osamely, utapi se v depresich a vi, ze ho stejne ceka jen to jedno Sad Samozrejme to tak byt nemusi, ale ta predstava me strasne desi a v soucasnosti vic nez kdy jindy, protoze mi v pomerne kratke dobe umreli dva blizci lide a nejak si tu smrt ted moc pripoustim...

no, jinak...vrasky me netrapi, jestli budu po mamce, tak je jeste dlouho mit nebudu (to je asi jedina vyhoda kreckovitych obliceju Wink ), postavu mam lepsi nez kdy driv, oblect si muzu v podstate cokoli. Nevim, jestli se tu uz mluvilo o sedivych vlasech, tak ty ja mam uz od 15, mam to dane geneticky, babicka byla sediva uz v 25, ale tak stejne si vlasy barvim, tak co... Kalit muzu porad, jedinou zmenu pocituju v druhu konzumovaneho alkoholu. Studentsky zivot jsem si myslim uzila do syta, hlavne na Erasmu, bylo to fajn, ale uz jsem nekde jine. Celkove vnimam starnuti tak nejak pozitivne, cim jsem starsi, tim jsem vyrovnanejsi, sebevedomejsi, cilevedomejsi, stastnejsi...
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13  Next
Page 9 of 13

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms