sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Levnější obchody s oblečením:)
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Móda
View previous topic :: View next topic  

Nakupujete v levné módě?
ano, nemívám s věmi tam pkoupenými problém a ceny je sympatická
8%
 8%  [ 4 ]
ne, mám s těmi obchody špatnou zkušenost(trička se mi rozpadly, nevydrží mi apod..)
13%
 13%  [ 6 ]
ne, protože se mi věci tam nelíbí, nedokážu si tam vybrat.
39%
 39%  [ 18 ]
ne, bylo by mi trapně, že jsem jak socka
8%
 8%  [ 4 ]
jo, občas si něco odsud koupím, je to výhodné ale větší důvěru mám ke značkám
21%
 21%  [ 10 ]
nnakupuju zde tak 50% oblečení, spíš trička, ponožky, džíny a podobný věci co bych ráda častěji měnila
8%
 8%  [ 4 ]
Total Votes : 46

Author Message
hope
Válenka Domácí


Joined: 18 Jan 2007
Posts: 29000

PostPosted: Sun 17.2.2008 14:32    Post subject: Reply with quote

Já třeba jdu radši k vietnamcům, než do CA, v Hm nakupuju zásadně jen prádlo, to vydrží a cena je trvanlivosti přiměřená, často nakupuju taky v takku, ve slevách.. Brácha chodí do reserved.. jsou drahý a v dámským nic neobleču, zato pánský hadry jsou fajn, ale je to namě drahý, takže ukecávám svýho bratra,aby mi tam něco koupil.. no protože chce abych s nim šla pomáhala mu vybírat a nosila mu veliosti na zkoušení a tak..ale věci jsou to kvalitní..co se týče vietnamců a sekáčů, člověk musí umět vybírat.. nakoupila jsem v sekáči několik značkových svetrů a mikin, triček, košil a mám je dodnes, ty co už neobleču nosí máma..a od vietnamců mám třeba trika který mám už několik let, ale neni to žádnej hadr.. Mám pocit, že už i značkový hadry nejsou to co bývaly
_________________
Všechno jde když se chce? Dokud nemusí chtít taky někdo další...
Back to top
View user's profile Send private message  
Lucrezia
kytky 5, meta: 7050
kytky 5, meta: 7050


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 6667

PostPosted: Sun 17.2.2008 14:40    Post subject: Reply with quote

hope wrote:
Mám pocit, že už i značkový hadry nejsou to co bývaly

taky myslim, spousta znacek vyrabi v Asii atd., a cena zustava stejna.

Jinak s Reserved jsem taky spokojena, i kdyz jsem ze zacatku nemela moc duveru, ale je to fajn obleceni za celkem slusne ceny, i kdyz neco tam maji taky dost predrazene
Back to top
View user's profile Send private message  
Rage
If life deals you lemons, make lemonade.


Joined: 07 Jan 2008
Posts: 9471

PostPosted: Sun 17.2.2008 14:47    Post subject: Reply with quote

Já mám hrozně ráda asi ne moc známou zn. Sam 73. Sportovní oblečení kvalita odpovídá ceně. Tenhle styl se mi líbí asi nejvíc Smile
Back to top
View user's profile Send private message  
shuki
Open Your Eyes


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 23826

PostPosted: Sun 17.2.2008 14:58    Post subject: Reply with quote

Rage - Ja Sam znam:) Myslim, ze ho prodavaj u nas v nejakym Sportu a mozna i v Alpine Pro:) A hadriky maj fakt pekny.
_________________
I don't care what you think about me, James Blunt thinks I'm beautiful ^^
Back to top
View user's profile Send private message  
Lilith
:faitilhiér:


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 11317

PostPosted: Sun 17.2.2008 19:01    Post subject: Reply with quote

Já se přiznám, že na sekáče nemám trpělivost, ale dřív jsme tam s kámoškou chodívaly dost často a hrabošily třeba celý den Laughing

Obchody jako Hák a Hák nebo vietnamci mě nechávají klidnou, vietnamské věci nenakupuju hlavně proto, že cenově jsou na tom skoro stejně jako kamenné krámy, ale bez možnosti reklamace.. navíc se mi nelíbí styl, který prodávají. Hák a hák je no comment, na to, jak ty věci vypadají, by mohly být levnější, je to bez nápadu a kvalita je podle mě taky mizivá. Jak tady psaly holky, mnohem lepší je jít do sekáče. V Tescu občas mrknu, když tam nakupuju, pár věcí od nich taky mám doma, ale není to můj styl.

Líbí se mi oblečení, které má Zara, reserved a Mango, ale snažím se nakupovat co nejvíc ve slevách nebo v outletech. Chodím taky hodně ráda do HaM, spíš jen tak koukat, už hrozně dlouho jsem si tam nic nekoupila, v poslední době nosím spíš jednodušší "univerzální" věci, ne takové ty módní výstřelky, které mají v HM, ono je to taky těžký, když trávím většinu času v práci a do kanceláře tahat mikiny z Háku nemůžu Wink
_________________
Proč on? Protože se nám chtělo...
Back to top
View user's profile Send private message  
Ruth A.
sort of mental masturbation


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 18438

PostPosted: Sun 17.2.2008 20:08    Post subject: Reply with quote

Lilith wrote:
bez možnosti reklamace..:

mně vždycky dávají záruku Wink
Back to top
View user's profile Send private message  
Theresa
I'm Brandy. The slutty cheerleader.


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 35506

PostPosted: Sun 17.2.2008 20:40    Post subject: Reply with quote

ed
_________________
Zhmotňujeme-li pochybnosti, pak se naše přání nenaplní, neboť se za ně nepostavíme, vlastně to ani nechceme. Jak myslíme, tak se stane.


Last edited by Theresa on Fri 28.3.2008 11:19; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Ruth A.
sort of mental masturbation


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 18438

PostPosted: Sun 17.2.2008 20:41    Post subject: Reply with quote

Theresa wrote:
ruth tak to bych chtela videt jak ji pak uplatnujes Laughing

náhodou, uplatňovala jsem ji dvakrát - tričko a boty a pokaždé uspěla naprosto no problem
Back to top
View user's profile Send private message  
synapse

kytky 4, meta: 2750


Joined: 16 Jan 2007
Posts: 2695
Location: země Pána Koblih a jeho tupých voličů

PostPosted: Sun 24.2.2008 10:49    Post subject: Reply with quote

Nakupovat u Vietnamců mi nedělá problém, teda dřív, když jsem byla mladší, tak to bylo horší, to jsem ještě chodila na gympl do třídy plné namyšlených pipin, které si myslely, že když mají na sobě cokoliv se značkou, jsou lepší než ti ostatní Rolling Eyes Kvůli nic jsem si vypěstovala averzi vůči všem značkám. Teď už teda nemám tak radikální postoj (když už se s těma slepicama nevídám Twisted Evil ), ale stejně upřednostňuju levnější bezznačkovou módu, příjde mi hloupé platit tolik peněz jen za značku (kvalitu bych ponechala mimo diskuzi, protože kolikrát vidím ve značkových obchodech mnohem horší šunty, ze kterých lezou nitě, visí knoflíky, jsou na nich fleky..., než u Vietnamů. A jak už tady padlo, i spousta značkových oblečení pochází z Asie, dokonce může vznikat i stejnýma rukama, rozdíl je jen v tom, pro koho ty ruce šijou Wink
Věřím tomu, že kdyby si Vietnamci vymysleli značku, udělali reklamu, ze svých kamenných obchodů udělali super cool butiky plné barev, světla, hrála by tam nějaká super cool hudba- zkrátka stejné prostředí, jako v běžných značkových prodejnách, lidi by se tam hrnuli a kupovali by to (neříkám, že všichni). Dneska je prostě všechno o reklamě a značce Confused
Co se týká sekáčů, tam jsem zatím nakoupila jen účelové oblečení - lyžařskou kombinézu (lyžovala jsem jen 2x v životě, takže nějaká lepší by byly vyhozené peníze) a bílé oblečení na praxi do nemocnice.
_________________
MIAOW!
Back to top
View user's profile Send private message  
Theresa
I'm Brandy. The slutty cheerleader.


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 35506

PostPosted: Sun 24.2.2008 11:13    Post subject: Reply with quote

ed
_________________
Zhmotňujeme-li pochybnosti, pak se naše přání nenaplní, neboť se za ně nepostavíme, vlastně to ani nechceme. Jak myslíme, tak se stane.


Last edited by Theresa on Fri 28.3.2008 11:19; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
shuki
Open Your Eyes


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 23826

PostPosted: Sun 24.2.2008 12:36    Post subject: Reply with quote

Tak ja si treba pro dziny jezdim do Takka, protoze tam koupim dziny do 800,- a pokazdy mi sednou. Zatimco u nas u Vietnamcu maji uz dziny, ktery stoji 990,- a jeste to vypada hrozne.
_________________
I don't care what you think about me, James Blunt thinks I'm beautiful ^^
Back to top
View user's profile Send private message  
Lothórien
kytky 7, meta: 12150
kytky 7, meta: 12150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12074

PostPosted: Sun 24.2.2008 12:47    Post subject: Reply with quote

synapse, tak samozrejme ze "znacka" se vzdy nerovna kvalita, ale je pravdepodobnejsi, ze se ti triko nerozpadne po 3 vyprani, kdyz to bude napr. esprit.
Back to top
View user's profile Send private message  
Jana
kytky 5, meta: 4650
kytky 5, meta: 4650


Joined: 18 Jan 2007
Posts: 4639

PostPosted: Mon 25.2.2008 11:40    Post subject: Reply with quote

ráda nakupuju ve slevách, mám ráda Orsay, kromě triček, ty se hned rozpadnou a po pár vyprání vyblednou barvy. Ze sekáče nic nemám, drahé věci Replay, Diessel nekupuju. U vietnamců jsem už roky nic nekoupila, nebráním se tomu ale neláká mě to. Takže jedině Tesco a Orsay, jinde nenakupuju, kdyžtak HM, Promod, Zara, ale velice málo...
Back to top
View user's profile Send private message  
LadyCroft
bojovnice!!!


Joined: 22 Jan 2007
Posts: 13356
Location: flight level over 195 (19500 ft)

PostPosted: Mon 25.2.2008 13:17    Post subject: Reply with quote

ted jsem udelala nakup v rodince. zlaté balerínky, tričko do práce,ponožky a dvoje kalhotky (ale botky ani kalhotky mi nejsou)
_________________
women who behave rarely make history
Back to top
View user's profile Send private message  
Lolly
kytky 1, meta: 300
kytky 1, meta: 300


Joined: 22 Feb 2008
Posts: 275
Location: hlavou v oblacích

PostPosted: Sat 8.3.2008 16:38    Post subject: Reply with quote

shuki wrote:
Tak ja si treba pro dziny jezdim do Takka, protoze tam koupim dziny do 800,- a pokazdy mi sednou. Zatimco u nas u Vietnamcu maji uz dziny, ktery stoji 990,- a jeste to vypada hrozne.


A mohla bych se zeptat,jaký mají v Takku výběr těch džín a jak je to s jejich kvalitou ? Sháním teď nějaké nové na jaro,nejíp světle modré,ale nemů se rozhodnout ,kam pro ně zajít...
_________________
"You're just a memory of a love
That used to be
You're just a memory of a love
That used to mean so much to me ..."
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Móda All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
Page 6 of 6

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms