sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Levnější obchody s oblečením:)
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Móda
View previous topic :: View next topic  

Nakupujete v levné módě?
ano, nemívám s věmi tam pkoupenými problém a ceny je sympatická
8%
 8%  [ 4 ]
ne, mám s těmi obchody špatnou zkušenost(trička se mi rozpadly, nevydrží mi apod..)
13%
 13%  [ 6 ]
ne, protože se mi věci tam nelíbí, nedokážu si tam vybrat.
39%
 39%  [ 18 ]
ne, bylo by mi trapně, že jsem jak socka
8%
 8%  [ 4 ]
jo, občas si něco odsud koupím, je to výhodné ale větší důvěru mám ke značkám
21%
 21%  [ 10 ]
nnakupuju zde tak 50% oblečení, spíš trička, ponožky, džíny a podobný věci co bych ráda častěji měnila
8%
 8%  [ 4 ]
Total Votes : 46

Author Message
Rozárka
kytky 5, meta: 4650
kytky 5, meta: 4650


Joined: 15 Jan 2007
Posts: 4378
Location: Česká republika

PostPosted: Fri 15.2.2008 23:51    Post subject: Reply with quote

Shrew, já v Plzni chodím do Kollárovky vedle pizzerie San Marino (snad je to Kollárovka, jsem plzeňák jak stehno), tam když vychytáš den, tak se dají sehnat krásné kousky. A jinak můj nejoblíbenější je Lilly Milly na Borech u Mulačovky. Mají tam tedy převážně dětské, ale sehnala jsem tam třeba úplně úžasný svetřík Replay nebo krásný kabát z Manga a mraky dalšího... Chce to mít kliku..
Back to top
View user's profile Send private message  
Shrew
_______________


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 21743

PostPosted: Sat 16.2.2008 0:00    Post subject: Reply with quote

aha, toprvní neznám a do Lily Milli jsem nikdy nešla, já právě myslela, že je to jenom s věcma pro mimina Embarassed Laughing
edit: to první znám, už vim, San marino, ono je to blíž ze sadů..Smile mno, tak jsem byla taky se podvat, a upřímně řečeno..no asi jsem nevychytala den Rolling Eyes Embarassed
_________________
Lidé si brání ve štěstí, protože stále vidí minulost lepší, než byla, přítomnost horší, než je, a budoucnost jinou, než bude.
Back to top
View user's profile Send private message  
maxmiliana
kytky 8, konec
kytky 8, konec


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 30708

PostPosted: Sat 16.2.2008 8:19    Post subject: Reply with quote

nemáte právo číst tento příspěvek
Back to top
View user's profile Send private message  
strawberry
kytky 4, meta: 2950
kytky 4, meta: 2950


Joined: 09 Jan 2007
Posts: 2782

PostPosted: Sat 16.2.2008 9:00    Post subject: Reply with quote

..


Last edited by strawberry on Thu 13.3.2008 16:03; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
mexxie
kytky 5, meta: 5250
kytky 5, meta: 5250


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 5143

PostPosted: Sat 16.2.2008 9:02    Post subject: Reply with quote

Jste mě tak navnadily, že se snad ještě vydám do sekáče. Chystám se tam už týden Laughing
Taky mi tam ty věci přijdou lepší než mnohé v běžně dostupných obchodech. Je ale fakt, že si člověk musí najít ten svůj, některé prodávají šunty a jsou vyloženě předražené Confused
_________________
Když si člověk postaví dům, vždycky zpozoruje, že se při tom naučil něčemu, co měl rozhodně znát, než začal stavět.
Back to top
View user's profile Send private message  
sun Topic
kytky 7, meta: 14150
kytky 7, meta: 14150


Joined: 19 Jan 2007
Posts: 13939

PostPosted: Sat 16.2.2008 9:06    Post subject: Reply with quote

Inak ja by som nemohla nosit oblecenie napr. z Tesca (tak mam odtial tricko jedno, je fajn, ale para sa Rolling Eyes ), ale hovorim hlavne o spodnom pradle. Mam atopicky ekzem, neni to tak zle zas, ale potreubjem spodne pradlo z kvalitneho materialu ktory nepoti., potom mozem byt v inom aj hodinu a mam tyzden vyrazky po celom zadku Evil or Very Mad

A co sa tyka triciek a tak, tiez kvalitnejsi material / mam strasne vysusenu kozu a ked pri poteni sa dostava ten material do tela neni to bohvieco
Back to top
View user's profile Send private message  
mexxie
kytky 5, meta: 5250
kytky 5, meta: 5250


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 5143

PostPosted: Sat 16.2.2008 9:16    Post subject: Reply with quote

Tak to já bych mohla nosit věci naprosto odkudkoliv Smile Prostě si vybírám, když to má dobrý materiál (pro mě teda hlavně bavlna) a je to slušně ušité, na první pohled se to nikde nepáře, tak s tím fakt nemám problém.
A třeba zrovna Cherokee, co prodávají v Tescu, nemívá špatné věci. Zrovna se mi tam líbil jeden nátělník s krajkovým lemem (loni přesně takové prodávali v NY, jenže už v půlce sezóny neměli S Mad ), ale je teď pro mě jaksi bezpředmětné si ho pořizovat Laughing Confused
_________________
Když si člověk postaví dům, vždycky zpozoruje, že se při tom naučil něčemu, co měl rozhodně znát, než začal stavět.
Back to top
View user's profile Send private message  
sun Topic
kytky 7, meta: 14150
kytky 7, meta: 14150


Joined: 19 Jan 2007
Posts: 13939

PostPosted: Sat 16.2.2008 9:23    Post subject: Reply with quote

tak ja do tesca chodim akurat nakupovat jedlo v lete v noci ked je vsetko zatvorene.. naposledy som tam bola.. hej, minule letne prazdniny Laughing
mna proste nakupovanie oblecenia nebavi Smile mozno zajdem aj do dakeho sekaca ked budu peniaze, ale ja radsej cez internet alebo tak ze ideme kupit knizky do auparku tak sa obcas popozeram.. ked su prachy.. Laughing (co obycajne nikdy nie su Laughing )
Back to top
View user's profile Send private message  
Fantagiro
kytky 3, meta: 1950
kytky 3, meta: 1950


Joined: 21 Jan 2007
Posts: 1833
Location: Slovensko

PostPosted: Sat 16.2.2008 9:25    Post subject: Reply with quote

-pokial by som narazila na taky sekac ako opisuje max, to by som nevahala
-zoparkrat som bola pozriet tie v nasom meste, dost som sa zasmiala nad nazvami luxus secondhand, rozumej veci za 500 a viac, ale nic k svetu ale veci zo zahranicia opozdene o 10 rokov...tak som si povedala toto nie...
-obchody ktore spominala shrew, este som v nich ani nebola okrem tesca
a mam vzite, ze radsej si kupim kvalitne tricko napr. sisley za 1000, nez 3 po 300 z Terranovy, ktore su nakrivo site, material jak handra...
- nepotrebujem sa hrat na znackovu, ale vychadzam zo zlych skusenosti a naviac v nekvalitnych obchodoch mam aj problem si nieco vybrat..
_________________
Asi to tak funguje aj pri rozchodoch. Že aj keď bolia a keď vlastne vôbec nič nie je doriešené, stačí, aby padlo slovné spojenie definitívny rozchod a z kruhového objazdu sa zrazu objaví cesta, po ktorej sa dá výjsť. Je jedno či štvornožky, alebo vzpriamene po dvoch. Je jedno, že ju človek chvíľu ignoruje a stále sa vozí dookola. Je tam. Tá cesta. Človek sa môže nastaviť na nové zajtrajšky, stopne blúdenie emócií v krvnom obehu, celé je to iné. Lepšie.
Back to top
View user's profile Send private message  
sun Topic
kytky 7, meta: 14150
kytky 7, meta: 14150


Joined: 19 Jan 2007
Posts: 13939

PostPosted: Sat 16.2.2008 9:36    Post subject: Reply with quote

fantagiro: presne, ani v BA nie su normalne sekace Rolling Eyes
Back to top
View user's profile Send private message  
Theresa
I'm Brandy. The slutty cheerleader.


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 35505

PostPosted: Sat 16.2.2008 9:50    Post subject: Reply with quote

ed
_________________
Zhmotňujeme-li pochybnosti, pak se naše přání nenaplní, neboť se za ně nepostavíme, vlastně to ani nechceme. Jak myslíme, tak se stane.


Last edited by Theresa on Fri 28.3.2008 11:11; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Byzzy
kytky 8, meta: 19650
kytky 8, meta: 19650


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 19599

PostPosted: Sat 16.2.2008 9:50    Post subject: Reply with quote

V těhle nevných obchodech nenakupuju - nesedí mi tam ten umělý materiál a celkově mě oblečení u nich neláká. Občas si koupím něco u Větnamců - třeba teď kabelku.

60 % mého šatníků však tvoří sekáč nebo prostě zboží z druhé ruky. Mám ráda nakupování, ale vzhledek k finančním možnostem to musím nějak korigovat. Asi bych si nikdy (no je to asi silné slovo) nekoupila mikinu za 800,- z NY, protože ten mi až tak kvalitní nepříjde. Od tam mám jedině tak ty jejich jednobarevné trička a i ty už jsem si tak dva roky nekoupila.

Poslední rok u mě vede sekáč, sekáč, sekáč! Nenarážím sice na takové kousky jako Max, ale hodně věcí mám Only nebo Kubus atd.
Back to top
View user's profile Send private message  
terrynka
kytky 7, meta: 13150
kytky 7, meta: 13150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 13139

PostPosted: Sat 16.2.2008 9:54    Post subject: Reply with quote

Taky nenakupuju v obchodech tohoto typu, nikdy se mi tam zadna vec nelibila a jak rika Byzzy, strasne mi vadi ten umely material.
Do sekace taky nechodim, nejak me nebavi se v tom mnozstvi hadriku prohrabovat a navic jsem nikdy nemela stesti na nejaky pekny kousek.
Mam nejake hadry z Aukra, jinak nakupuju v NY, HM, Reserved, Esprit, Peek & Cloppenburg, v techto asi nejcasteji.
Back to top
View user's profile Send private message  
Chocolate
Jedem das Seine und mir das Beste:-)


Joined: 08 Jan 2007
Posts: 8069

PostPosted: Sat 16.2.2008 10:10    Post subject: Reply with quote

Ja v tech levnych taky nenakupuju, parkrat jsem tam zasla a nic me neoslovilo a nemyslim si, ze ty veci tam byli kvalitni.

Momentalne skoro vsechno obleceni jezdime nakupovat kousek za hranice do Niz., daji se tam sehnat i znackovy veci za super ceny. Treba u nas byly zimni vyprodeje maximalne 50% a byly tam takovy sunty, ze se tam nedalo skoro nic vybrat. V Niz. jsem si jeste na konci ledna koupila dvoje uzasny dziny Tommy Hilfiger za 30% PC, ve vysledku levnejsi nez dziny z NY... a tak je to se vsim, uz jsem tam ukoristila par peknych veci v Dieselu, Replay a tak...

K sekacum mam stale odpor, ale laka me to. No treba ho nekdy prekonam Smile
Back to top
View user's profile Send private message  
mamba
Alexithymia


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 14844

PostPosted: Sat 16.2.2008 10:23    Post subject: Reply with quote

maxmiliana wrote:
Popravde 100x radsi sekac nez nejaky Hak a Hak nebo co Bojik
Ale to je tim, ze mam modu strasne rada.


jojojo! přesně tak. Hak&Hak na mě působí jako obchod pro lidi, které v podstatě nezajimá to, co maji na sobě, at už jde o kvalitu či modu. To zajit do sekáče, to je mnohem lepší přeci. Teda takhle to vidim já.

Jinak sama nakupuju občas v sekáči. Nakupovala bych častěji, ale tim, že tady prakticky nic neni, tak nenakupuju. A to hrabaní a zkošení a předělávání. Jednouše mě to baví Twisted Evil
To zrovna včéra, když jsem se chystala na maturitak, tak na mi máma řekla: "Ježiš, ty jsi strašná, já nechápu, proč níkdy nenecháš věci tak, jak maji být. Proč furt něco vymyšlíš. Vůbec nemáš vkus." ... to mi řekla, když jsem si k sukni zkoušela panskou vestičku Rolling Eyes no tak nic.

Ale spíš než takhle levně od základu, nakupuju levně ve slevách. V dnešní době mi příjde všechno jako trička za 500kč strašně předražené. Není to kvalitní a ještě chtěji tolik peněz. Takže vždycky si počkat na slevy. Jak jsem už psala, že posledně za 600 jsem si koupila spousta oblečení, které po troše úpravě vypadají senzačně.))
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Móda All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
Page 4 of 6

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms