sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Levnější obchody s oblečením:)
Goto page 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Móda
View previous topic :: View next topic  

Nakupujete v levné módě?
ano, nemívám s věmi tam pkoupenými problém a ceny je sympatická
8%
 8%  [ 4 ]
ne, mám s těmi obchody špatnou zkušenost(trička se mi rozpadly, nevydrží mi apod..)
13%
 13%  [ 6 ]
ne, protože se mi věci tam nelíbí, nedokážu si tam vybrat.
39%
 39%  [ 18 ]
ne, bylo by mi trapně, že jsem jak socka
8%
 8%  [ 4 ]
jo, občas si něco odsud koupím, je to výhodné ale větší důvěru mám ke značkám
21%
 21%  [ 10 ]
nnakupuju zde tak 50% oblečení, spíš trička, ponožky, džíny a podobný věci co bych ráda častěji měnila
8%
 8%  [ 4 ]
Total Votes : 46

Author Message
Shrew
_______________


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 21743

PostPosted: Fri 15.2.2008 20:03    Post subject: Levnější obchody s oblečením:) Reply with quote

Smile Pročítala jsem si tu nějaký témata a tak, koukala na fotky oblečení, které si kupujete, no a nabyla jsem dojmu, kterému se mi nechce věřit...
jako studentka a jako člověk, který rád investuje do jiných věcí než je moda, tak se nestačí divit...no tak mě zajímá i tahle stránka nákupu... Twisted Evil

aneb : Rodinka, Kaufland, Tesco, případně i Krach, Vše za 39, Hák a Hák či kamenné obchody Vietnamců, nebo levnější butiky s levnám prádlem z dovozu...

80% oblečení si kupuji tam, výjimku tvoří boty, pár zajímavých kousků oblečení, které seženu jen ve speciálních obchodech(např. batikované apod.)
občas mám taky věci z orsaye, HM, a podobně.



S kvalitou oblečení z podobných nízkorozpočtových krámů jsem zatím neměla problém. Kvalitou se vyrovnaly věcem z orsaye atd. Věci odtamtud koupené už mi pár let slouží bezvadně a v nezměněné kvalitě. Výhodou je mnohočetnost výběru variací, barevných kombinací, kterou bohužel ve značkových krámech postrádám (limitoané kolekce, jeden dominantní stylový prvek, apod.).


A co vy a obchody tohoto typu?
_________________
Lidé si brání ve štěstí, protože stále vidí minulost lepší, než byla, přítomnost horší, než je, a budoucnost jinou, než bude.


Last edited by Shrew on Fri 15.2.2008 20:08; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Ruth A.
sort of mental masturbation


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 18438

PostPosted: Fri 15.2.2008 20:07    Post subject: Reply with quote

já oblečení nakupuju výhradně levné, mám pár oblíbených krámků, kde se za pár šupů dá oháknout velmi slušně, celkově v okolí platím za velmi dobře oblékanou osobu... měsičně utratím za oblečení v průměru 500kč
Back to top
View user's profile Send private message  
Lenka
kytky 3, meta: 1750
kytky 3, meta: 1750


Joined: 06 Jan 2007
Posts: 1677

PostPosted: Fri 15.2.2008 20:08    Post subject: Reply with quote

Tak jak sem už psala jinde,drtivá většina mého oblečení je z NY,boty nakupuju u Bati,Mustang,Reno,Puma atd-boty musí být vždy kvalitní.

Tady v Kotvě máme obchod Red Bush a kupuju si tady trička,každý týden mají nové zboží.Ale líbí se mi jen trička protože jsou pěkné,moderní.

Jinak u vietnamcu nenakupuju vubec,nemám kním důvěru
Back to top
View user's profile Send private message  
indulona
kytky 6, meta: 7450
kytky 6, meta: 7450


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 7319
Location: Malé velké město

PostPosted: Fri 15.2.2008 20:08    Post subject: Reply with quote

Nenakupuju podle značek. Jsem ochotna si koupit oblečení jak v Tescu, u vietnamců, tak v Háku, NY, Zaře...do vyšších cenových kategorií styl Reserved, Next a Roxy nechodím, nemám na to peníze a naši by mi takové drahé oblečení nedotovali.

Nezáleží mi na tom, jaká to je značka, ale zda se mi kousek oblečení líbí a je mi příjemný. Pak se samozřejmě koukám trochu na cenu, protože si asi v Háku nekoupím například triko za 300, když lepší mohu mít z kvalitnějšího obchodu za stejnou nebo i měnší cenu.
Back to top
View user's profile Send private message  
maxmiliana
kytky 8, konec
kytky 8, konec


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 30709

PostPosted: Fri 15.2.2008 20:08    Post subject: Reply with quote

nemáte právo číst tento příspěvek
Back to top
View user's profile Send private message  
Shrew
_______________


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 21743

PostPosted: Fri 15.2.2008 20:10    Post subject: Reply with quote

mě totiž připadá, že v dnešní době fakt neplatí levné oděvy = humus a nízká kvalita..fakt ten pocit mám a i vietnamci v těch kamenných krámcích se dost zlepšili..prostě já třeba vidím, jaký pěkný kusy oblečení (třeba mikin) tam občas jsou, že bych lepší v nějakém humanicu těžko sehnala. mají velký výběr a i to oblečení je modní a moderní...vhodně kombinuju a taky mi chválí věci, a já si v duchu říkám,jak jsem výhodně a pěkně nakoupila Smile
_________________
Lidé si brání ve štěstí, protože stále vidí minulost lepší, než byla, přítomnost horší, než je, a budoucnost jinou, než bude.
Back to top
View user's profile Send private message  
maxmiliana
kytky 8, konec
kytky 8, konec


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 30709

PostPosted: Fri 15.2.2008 20:13    Post subject: Reply with quote

nemáte právo číst tento příspěvek
Back to top
View user's profile Send private message  
Shrew
_______________


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 21743

PostPosted: Fri 15.2.2008 20:13    Post subject: Reply with quote

maxmiliana wrote:
Popravde 100x radsi sekac nez nejaky Hak a Hak nebo co Bojik
Ale to je tim, ze mam modu strasne rada.

max, já právě schválně sekáče nezmiňuju..já nevim mě se přímo hnusí představa, že to přede mnou někdo nosil Embarassed Embarassed
a v sekáči jsem si nikdy nevybrala, možná je to tím, že u nás dobré sekáče nejsou, ale ty co mám projetý já..směs všeho možného a ..e e ..radši ne...

jinak já se taky ráda oblíkám hezky, ale myslím, že ikdyž se oblíkám levně, vypadám hezky a lidi mě i chválí oblečení (ačkoliv neví že je za 99 kčSmile) )
_________________
Lidé si brání ve štěstí, protože stále vidí minulost lepší, než byla, přítomnost horší, než je, a budoucnost jinou, než bude.
Back to top
View user's profile Send private message  
Lothórien
kytky 7, meta: 12150
kytky 7, meta: 12150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12074

PostPosted: Fri 15.2.2008 20:14    Post subject: Reply with quote

Ale me se zda, ze vietnamci a zara/reserved/orsay/ny jsou v dnesni dobe cenove nastejno...
Ja si porad rikam, ze nejsem tak bohata, abych si mohla dovolit kupovat levne veci. Radsi si koupim drahe boty, ktere mi vydrzi nekolik let, nez sunty od vietnamcu, u kterych se mi po nekolika mesicich odlepi podrazka. A tak je to se vsim Smile
Back to top
View user's profile Send private message  
indulona
kytky 6, meta: 7450
kytky 6, meta: 7450


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 7319
Location: Malé velké město

PostPosted: Fri 15.2.2008 20:14    Post subject: Reply with quote

Mě se třeba někdy líbí mnohem více věci u vietnamců, než ty hadry ve značkových obchodech.

A žádný oblečení od vietnamců se mi nikdy nerozpadlo, leda tak boty, které si tam teda už nekupuju.


Last edited by indulona on Fri 15.2.2008 20:14; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Seventh Sister
11


Joined: 09 Sep 2007
Posts: 26475

PostPosted: Fri 15.2.2008 20:14    Post subject: Reply with quote

Shrew wrote:
a i vietnamci v těch kamenných krámcích se dost zlepšili..

jo? možná se zlepšili, ale také zvýšili ceny, takže v důsledku se to podle mě moc nevyplatí.
_________________
.
Mike?
Back to top
View user's profile Send private message  
Theresa
I'm Brandy. The slutty cheerleader.


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 35505

PostPosted: Fri 15.2.2008 20:14    Post subject: Reply with quote

ed
_________________
Zhmotňujeme-li pochybnosti, pak se naše přání nenaplní, neboť se za ně nepostavíme, vlastně to ani nechceme. Jak myslíme, tak se stane.


Last edited by Theresa on Fri 28.3.2008 11:07; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
bublinka111
never satisfied


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 7448

PostPosted: Fri 15.2.2008 20:16    Post subject: Reply with quote

v sekacoch genesis a textile house si viem vybrat ,naposledy som si kupila uzasny cierny rolak s kratkym rukavom za 150 korun. Max Mara.
Ponozky, veci na doma a obcas nejake letne trika kupujem v obchdooch typu Tatiana- nepredavaju tam vietnami, skor take polske, turecke veci. No vacsinou tam maju jednotnu velkost a to mi je male, alebo su tricka strasne napisove , divoke co mi vadi.
_________________
all i wanna do is have some fun....)
Back to top
View user's profile Send private message  
Shrew
_______________


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 21743

PostPosted: Fri 15.2.2008 20:16    Post subject: Reply with quote

maxmiliana wrote:
shrew asi zalezi co od toho obleceni ocekavas a jak je pro tebe dulezita kvalita, stalost barev materialu nebo i strihy a styl...


no já právě narážím na to, že v dnešní době to nelze paušalizovat a už se to provazuje..třeba jsem měla tričko z orsaye, který pouští červeněSad(((( a mám tričko z Hák a Háku, na sport, taky červený a nepouští ani trochu.
a podobně se mi to stalo i víckrát...

já chodím ráda hezky oblékaná Smile jen si hledám stejnou kvalitu za nižší enu. a do orsay už jen tak znova nevlezu, to mě nakrkli tou červenou.

nebo mám šálu modrou z HM a pelichá úplně stejně jako šála z rodinky, která je barevnějc hezčí...

(tak to jen moje osobní zkušenosti, myslím, že s tou kalitou to je třeba už trochu i mýtus... Question )
_________________
Lidé si brání ve štěstí, protože stále vidí minulost lepší, než byla, přítomnost horší, než je, a budoucnost jinou, než bude.


Last edited by Shrew on Fri 15.2.2008 20:18; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
maxmiliana
kytky 8, konec
kytky 8, konec


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 30709

PostPosted: Fri 15.2.2008 20:16    Post subject: Reply with quote

nemáte právo číst tento příspěvek
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Móda All times are GMT + 1 Hour
Goto page 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
Page 1 of 6

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms