sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Nevím co mám dělat
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    sfera.pravy.net Forum Index -> Žumpa
View previous topic :: View next topic  
Author Message
honey
kytky 7, meta: 13150
kytky 7, meta: 13150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12750

PostPosted: Wed 20.2.2008 20:12    Post subject: Reply with quote

Ale Noctu, vždyť Loth jenom řekla, co ona nemá ráda, a řekla to slušnou formou. To není dovoleno?

Gueste, jak to pokračuje s přítelem?
Back to top
View user's profile Send private message  
Nocturmas
_____________


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 6700

PostPosted: Wed 20.2.2008 20:18    Post subject: Reply with quote

Ta reakce se nevztahovala čistě na tenhle topic, byla to spíše moje osobní poslední kapka. Vadí ji kreslené akty, příběhy, fotky, zážitky a bůh ví co ještě... musí s ní být vážně vzrůšo Laughing
_________________
Píše do sněhu, bez použití rukou.
Back to top
View user's profile Send private message  
Guest






PostPosted: Wed 20.2.2008 20:19    Post subject: Reply with quote

Alshwarya-Je z Vysokého Mýta. To je škoda, že ho neznáš Embarassed : )
Noctu-Nemyslím, že by to Loth myslela, že je pobouřená Shocked Mně se taky nelíbí fotky kde pózujou borečci se svýma vypracovanýma svalama...ehm ehm, neber si to osobně Embarassed Laughing Třeba o tobě vím, že jsi chytrý kluk, o něm taky takže v pohodě, ale když toho člověka neznám a vidím takovou fotku tak se musím pousmát.
honey-No...normálně Embarassed
Back to top
 
Alshwarya
kytky 8, meta: 21650
kytky 8, meta: 21650


Joined: 29 Apr 2007
Posts: 20994

PostPosted: Wed 20.2.2008 20:32    Post subject: Reply with quote

Aha, no Mýto je sice blízko, ale skoro nikoho odtamtud neznám....
Back to top
View user's profile Send private message  
Lothórien
kytky 7, meta: 12150
kytky 7, meta: 12150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12074

PostPosted: Wed 20.2.2008 20:43    Post subject: Reply with quote

Nocturmasi prosimte Laughing Tady si nekdo neco bere prilis osobne:)
A s temi akty jsem prece rekla, ze bych metala blesky /nejen/ mravni zkazy, kdyby MUJ PRITEL dal neco podobneho na net. Takze asi tak. Smile

Gueste, takze je to na mrtvym bode?
A umis popsat, proc s pritelem vlastne jsi?
Back to top
View user's profile Send private message  
Nocturmas
_____________


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 6700

PostPosted: Wed 20.2.2008 21:05    Post subject: Reply with quote

Mě spíše zaráží, že se to ani nesnažíš pochopit a rovnou to bezmyšlenkovitě odsoudíš... Uvědom si, že pro toho člověka to tvoří podstatnou část jeho života, je to jeho dílo na kterém tvrdě dře v posilovně i mimo ní a to nelze nezahrnou to své osobní prezentace, protože takový prostě je a je to jeho součást, to stejné se týká i umělecké tvorby... opravdu bych chtěl vidět někoho, kdo něco vytvoří a netouží po tom, aby se s tím mohl s někým podělit...
Proto mě tyhle tlachy o namachrovaných borečcích neskutečně vytáčejí, v tom případě je namachrovaný boreček absolutně každý, kdo nějakým způsobem presentuje svojí tvorbu. A ten kdo se nevěnuje absolutně ničemu a jen pasivně nasává informace z venčí je v tom případě nejspíše IN, protože si na nic nehraje...
_________________
Píše do sněhu, bez použití rukou.
Back to top
View user's profile Send private message  
strawberry
kytky 4, meta: 2950
kytky 4, meta: 2950


Joined: 09 Jan 2007
Posts: 2782

PostPosted: Wed 20.2.2008 21:08    Post subject: Reply with quote

ja taky souhlasim s lothorien. kdyz uz pominu, ze zacinam o cloveku pochybovat, kdyz zjistim, ze profil na podobnych strankach vubec ma, tak jakmile uvidim podobna fota, tak uz je pro me odepsany uplne Laughing
a to si nemyslim, ze bych byla intelektualni frigidni seda mys:)
Back to top
View user's profile Send private message  
gigli
kytky 7, meta: 14150
kytky 7, meta: 14150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 14083

PostPosted: Wed 20.2.2008 22:49    Post subject: Reply with quote

teda srovnávat uměleckou tvorbu a vypracovaný svaly je fakt hodně mimo. Laughing
Back to top
View user's profile Send private message  
Theresa
I'm Brandy. The slutty cheerleader.


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 35466

PostPosted: Thu 21.2.2008 10:54    Post subject: Reply with quote

No je to blbe srovnavat a ani se to asi srovnavat neda,ale kdybych si vypacovala svaly na brise tak je asi kazdymu ukazuju nebo kdybych se naucila stat na hlave.
Je fakt, ze ty svaly jsou urcitym zpusobem dilem toho dotycneho,zabralo mu to nejaky cas a stalo hodne sily a vule a tak se tim rad pochlubi,ale nejsem si jista ze zrovna tyhle chlapi o tom takhle premysli.Spis si myslis ze si rikaj cumte mam svaly a jsem dooooost drsnej.
Jako jo kdyby to byla nejaka momentka z posilovny nebo nejaky souteze,ale domaci pozovani pred zrcadlem me nebere Laughing
_________________
Zhmotňujeme-li pochybnosti, pak se naše přání nenaplní, neboť se za ně nepostavíme, vlastně to ani nechceme. Jak myslíme, tak se stane.
Back to top
View user's profile Send private message  
ephelides
*louloute*


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 15244

PostPosted: Thu 21.2.2008 12:54    Post subject: Reply with quote

Roflnik myslim ze na tom dat si bimbasa na web se musi fakt hodne makat + je to fakt umelecky zazitek Laughing Laughing hlasim se do klubu frigidnich Laughing Laughing
Back to top
View user's profile Send private message  
Guest






PostPosted: Mon 25.2.2008 17:24    Post subject: Reply with quote

Dnes jsem vedle něho seděla v lavici ptž jeho spolsedící nedorazili. Proč se tak týrám Rolling Eyes Ale kdybych si ho nevšímala tak by to zas vypadalo, že jsem se urazila : ))) Bavili jsme se normálně, ale mně je smutno pořád Sad
Back to top
 
Guest






PostPosted: Thu 28.2.2008 21:47    Post subject: Reply with quote

Včera jsme byli všichni sednout. Asi minutu seděl vedle mně, ale pak šel pryč že prej moc kouřím. No dobře, zlila jsem jak prase, na zachode se porezala klicema (to samozrejme nikdo nevi) a pak jsem se celej vecer s nikym nebavila. Ted si pisem na ICQ a nejak jsme se dostali k mymu hubnuti, boze, to ho urcite zajima Rolling Eyes Ale rikal ze mi zachvilku napise nejaky tipy na zhubnuti, ptz jsem mu napsala, ze td vice mene drzim hladovku a ze i kdyz vim, ze se to nema, tak ty kila jdou fakt dolu a on, ze je to blbost.
Ale rozhodla jsem se ze proste nebudu zamilovana do nekoho, kdo me nechce. I kdyz si ted pripadam jak poblaznena pubertacka.
Back to top
 
honey
kytky 7, meta: 13150
kytky 7, meta: 13150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12750

PostPosted: Thu 28.2.2008 21:52    Post subject: Reply with quote

Anonymous wrote:

Ale rozhodla jsem se ze proste nebudu zamilovana do nekoho, kdo me nechce.
Jenže tohle moc zrealizovat nejde, nemyslíš? Sad

Jak to vypadá s přítelem? Posunuli jste se někam, nebo pořád ticho po pěšině?
Back to top
View user's profile Send private message  
Guest






PostPosted: Thu 28.2.2008 21:56    Post subject: Reply with quote

Nevim, ale nechci byt zamilovana do nekoho kdo o me nestoji. A snad to prejde.
S pritelem? Jo, dneska byl milej a vsecko...akorat mi slibil, ze se podivame na film a uz nekolik hodin misto toho pari WoW.
Back to top
 
Misul
kytky 4, meta: 2750
kytky 4, meta: 2750


Joined: 09 Feb 2007
Posts: 2714
Location: rodinná sekta:D

PostPosted: Thu 28.2.2008 21:57    Post subject: Reply with quote

ephelides wrote:
Roflnik myslim ze na tom dat si bimbasa na web se musi fakt hodne makat + je to fakt umelecky zazitek Laughing Laughing hlasim se do klubu frigidnich Laughing Laughing


Laughing Laughing Laughing
_________________
'Never allow someone to be your Priority while allowing yourself to be their Option'
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    sfera.pravy.net Forum Index -> Žumpa All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
Page 8 of 10

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms