sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Nevím co mám dělat
Goto page 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    sfera.pravy.net Forum Index -> Žumpa
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Guest






PostPosted: Thu 14.2.2008 21:06    Post subject: Nevím co mám dělat Reply with quote

Už jsem to psala do depky, ale je to na dýl a nechci to tam zaplácávat když tak ten můj příspěvek smažte. Jde o to, že jsem nějak ztratila hlavu, možná je to jen kvůli tý jedný noci, ale nevím, fakt nevím. Prostě včera jsem spala u spolužáka na jedný koleji, vzhledově se mi líbil už předtím, ale nějak extra jsme se nebavili, jako v pohodě, ale mám tam i bližší lidi...celej náš kolektiv je super, mám všecky moc ráda, kluky i holky, rozumíme si, je sranda, super. No a on mě o zkouškovém po jedný zkoušce pozval na kolej (abych s nima mohla ještě sedět a nemusela jezdit domů), ale mě tehdy bolela hlava tak jsem jela domů, ale včera jsem mu spíš ze srandy připomněla, jestli pozvání ještě platí, že se mi nechce na privát. No a šli jsme na tu kolej. Byli tam i jeho dva spolubydlící tak jsme byli na jedný posteli spolu. Pouštěli jsme si písničky, kecali atd. asi ve 2 jsme si lehli, napřed otočený zády k sobě, pak se otočil ke mně a dal mi ruku kolem pasu (ale měl ji přes peřinu, ne přímo na mě), pak jsme se nějak za ty ruce chytli a on mě začal hladit na zádech a na břichu, ve vlasech, líbal mě na ucho tak jsem se nakonec obrátila k němu a trochu víc jsme se políbili (ale bez jazyků) a pak řekl A co ten tvůj kluk? a já pokrčila rameny a on Hm a nějak to přestalo a jakože jsme spali (já teda nezamhouřila ani oko) a pak jsem ho začala hladit já, ale nechtěl mě políbit, že prej jsem zadaná a že ho bývalka podvedla tak ví jaké to je atd. Prostě rozumnej, na rozdíl ode mě Embarassed Tak jsem mu řekla, že hladit mě přece jako první začal on (ono to fakt bylo hlazení a jemný doteky, nic sexuálního) a on že jo, ale že si to pak uvědomil. Jenže k ránu ho to nějak přešlo ptž mě přitáhl k sobě tak, že jsem na něm ležela a tak trochu jsme se líbali chvíli, pak už jsme museli jít do školy. Proč to vlastně píšu, stejně by nikdy nic nebylo určitě mě už odsoudil. Ale nevím jestli se fakt nemám rozejít s přítelem, je mi s ním hezky, ale někdy je to i nahnutý a já ho vlastně nikdy nějak vášnivě nemilovala, vlastně mě víceméně skoro nepřitahuje, prostě...nevím a je to k němu hnusný, když už jsem blbla i s bývalým za jeho zády (ale to už je fakt passé, dnes jsem si to uvědomila, že když už rozchod tak k němu se vrátit nechci a spát s ním taky ne). Ale teď nevím, co s tím spolužákem. Kontakt na sebe nemáme, ale dá se to zjistit na spolužácích...on má zítra narozky, říkala jsem si, že bych mu popřála na icq a uviděla, jestli se k tomu vrátí nebo ne...Ptž já stejně nevím co by po mě chtěl kdybych byla volná, jestli sex nebo něco víc...Nebo mu nepsat už vůbec a zapomenout na to. Ale já jsem se fakt do něj snad zamilovala...Ale ani nechci opustit přítele, nevím, co bych bez něj dělala, moji kamarádi jsou vlastně jeho kamarádi, takže bych neměla tady zase nikoho a chtěla se jít vraždit jak se znám Rolling Eyes Sorry za román, já ani nepíšu o radu, stejně jsem marná, ale chtěla jsem se vykecat Crying or Very sad E....
Back to top
 
maxmiliana
kytky 8, konec
kytky 8, konec


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 30672

PostPosted: Thu 14.2.2008 21:12    Post subject: Reply with quote

nemáte právo číst tento příspěvek
Back to top
View user's profile Send private message  
Guest






PostPosted: Thu 14.2.2008 21:23    Post subject: Reply with quote

Já bych si přála nějakou romantiku třeba jako máš ty, max Mr. Green Teda ne, že by přítel nebyl romantický, je hodný a milý, ale něco tomu chybí. Třeba vášeň, samozřejmě to není to nejdůležitější, ale já mám pocit, že vždycky po pár měsících s nějakým klukem je to takový, že stejně nejsem šťastná...nebo spíš, neumím být šťastná Rolling Eyes Nebo jsem ještě nenašla toho pravého, nebo si málo věřím, ptž furt mě s každým hlodají pochybnosti. Na druhou stranu si připadám stará na to, abych s někým vždycky chodila tak rok a ahoj, já už chci mít dlouhý pevný vážný vztah, s přítelem to vážné je, ale já od vztahu čekám...já nevím co Embarassed Já to sama neumím popsat, to je ten problém Confused Asi nevím co chci. A fakt netuším jestli je chyba ve mně nebo v těch chlapech, třeba jsem fakt ještě nenašla toho pravého.
Back to top
 
Chantelle
kytky 4, meta: 2550
kytky 4, meta: 2550


Joined: 29 Aug 2007
Posts: 2507
Location: bažina zoufalství a propast beznaděje

PostPosted: Thu 14.2.2008 21:32    Post subject: Reply with quote

Tak ty pochybnosti má asi každý i já. Přítel je můj první a pořád si říkám, jaké by to bylo s někým jiným. Červík mě nahlodává docela často...

Možná je to tím, jak píšeš, že ve vašem vztahu není ta vášeň, tak pořád podvědomě hledáš něco jiného. Asi by sis měla nechat projít hlavou, jestli má cenu opravdu zůstávat s přítelem nebo ne.
Back to top
View user's profile Send private message  
Nightwish
kytky 3, meta: 1550
kytky 3, meta: 1550


Joined: 20 Jan 2007
Posts: 1511

PostPosted: Thu 14.2.2008 21:48    Post subject: Re: Nevím co mám dělat Reply with quote

Anonymous wrote:
Ale nevím jestli se fakt nemám rozejít s přítelem, je mi s ním hezky, ale někdy je to i nahnutý a já ho vlastně nikdy nějak vášnivě nemilovala, vlastně mě víceméně skoro nepřitahuje, prostě...

A není tohle ten největší problém? Třeba pořád hledáš toho, kdo tě přitahovat bude a koho budeš vášnivě milovat. Ten je podle mě ten pravej. Samozřejmě krmě spousty dalších věcí, které tam musí být také. Ale podle mě je tohle dost důležitý.
Back to top
View user's profile Send private message  
Misul
kytky 4, meta: 2750
kytky 4, meta: 2750


Joined: 09 Feb 2007
Posts: 2714
Location: rodinná sekta:D

PostPosted: Thu 14.2.2008 21:54    Post subject: Re: Nevím co mám dělat Reply with quote

Anonymous wrote:
já ho vlastně nikdy nějak vášnivě nemilovala, vlastně mě víceméně skoro nepřitahuje, prostě...nevím a je to k němu hnusný, když už jsem blbla i s bývalým za jeho zády (ale to už je fakt passé, dnes jsem si to uvědomila, že když už rozchod tak k němu se vrátit nechci a spát s ním taky ne). Ale teď nevím, co s tím spolužákem. ....


Pokud je to takhle, tak od nej odejdi, ale nedelej z nej blbce. Neni nic hnusnejsiho nez nevera.


Anonymous wrote:
Ale ani nechci opustit přítele, nevím, co bych bez něj dělala, moji kamarádi jsou vlastně jeho kamarádi, takže bych neměla tady zase nikoho a chtěla se jít vraždit jak se znám Rolling Eyes Sorry za román, já ani nepíšu o radu, stejně jsem marná, ale chtěla jsem se vykecat Crying or Very sad E ....


tak tomu nerozumim, nevis co bys bez nej delala? Pokud vim, z tveho pohledu to vyplynulo tak, ze ho zas tak moc nemilujes a ani nebudes, nejspis necitis, ze je to s nim onoa je to "nahnuty". A zustavat s nim z casti kvuli spolecnym kamaradum je blbost. Pokud to jsou i tvoji kamaradi, opravdovi, tak se s tebou budou bavit i po vasem rozchodu, ne? jestli ne, tak by to moc dobri kamosi nebyli.
_________________
'Never allow someone to be your Priority while allowing yourself to be their Option'
Back to top
View user's profile Send private message  
Nightwish
kytky 3, meta: 1550
kytky 3, meta: 1550


Joined: 20 Jan 2007
Posts: 1511

PostPosted: Thu 14.2.2008 22:00    Post subject: Reply with quote

Já se snažím takový vztahy chápat, ale moc mi to nejde. Ty holky vždycky říkají, že je ten jejich hodnej, mají se rádi...Ale i kamarádi jsou přece hodní a mají se navzájem rádi. Přítel přece musí mít něco navíc, proč s ním chci spojit život, být vyjímečnej. A s tím souvisí i ta vzájemná přitažlivost. Taky moc nechápu něco o tom, že vyprchá. Mně se to ještě nestalo. Když tam byla na začátku, byla tam vždycky. I po letech.
Back to top
View user's profile Send private message  
mexxie
kytky 5, meta: 5250
kytky 5, meta: 5250


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 5143

PostPosted: Thu 14.2.2008 22:08    Post subject: Reply with quote

Vím, že asi budu zase působit jako kniha Laughing Embarassed , ale v busu jsem dneska četla docela zajímavou knížku. Napsala ji Robin Norwoodová a jmenuje se Ženy, které milují příliš. Hodně jsi mi ji připomněla, když jsi psala, že přítele máš sice ráda, ale že je to trochu nuda. Ta paní se tam tomu celkem věnovala, vysvětlovala, proč mají ženské sklon hledat neustálé vzrušení a z poklidných vztahů utíkají. Možná by ti to pomohlo podívat se na věc z jiného úhlu.
_________________
Když si člověk postaví dům, vždycky zpozoruje, že se při tom naučil něčemu, co měl rozhodně znát, než začal stavět.
Back to top
View user's profile Send private message  
Crazy girl
kytky 6, meta: 7450
kytky 6, meta: 7450


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 7214

PostPosted: Thu 14.2.2008 22:10    Post subject: Reply with quote

Hoste,ja vim,ze to slyset nechces...ale ty si nevazis toho vztahu,nevaziz si jeho a taky si myslim,ze tu "lasku"si jen namlouvas,protoze milujici lidi tohle nedelaji! A to,ze jsi mluvila o zasnubach,bylo ze zacatku jasne,ze je to takova mala blbost..Ty nevis,co chces,ale at je to cokkoliv,rozhodne nejsi stastna.
Back to top
View user's profile Send private message  
Crazy girl
kytky 6, meta: 7450
kytky 6, meta: 7450


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 7214

PostPosted: Thu 14.2.2008 22:14    Post subject: Reply with quote

OT-mexxie,opravdu je ta knizka dobra? Kolik tak stoji? Embarassed Embarassed
Back to top
View user's profile Send private message  
Chantelle
kytky 4, meta: 2550
kytky 4, meta: 2550


Joined: 29 Aug 2007
Posts: 2507
Location: bažina zoufalství a propast beznaděje

PostPosted: Thu 14.2.2008 22:19    Post subject: Reply with quote

Nightwish wrote:
Taky moc nechápu něco o tom, že vyprchá. Mně se to ještě nestalo. Když tam byla na začátku, byla tam vždycky. I po letech.


To že se to nestalo tobě, neznamená že to není možné...
Back to top
View user's profile Send private message  
Guest






PostPosted: Thu 14.2.2008 22:20    Post subject: Reply with quote

mex-Super, díky za tip Very Happy Ale teď ti mám pocit, že přesně tu samou mi už radila honey, když jsem ještě řešila bývalého Shocked To je asi znamení, že bych si ji fakt měla pořídit Embarassed

No, já vím, já třeba taky hodně holkám tady radím, že nemá cenu zůstávat ve vztahu ve kterým nejsou spokojené, že risk je zisk a je blbost chodit s někým jen ptž se bojíš samoty a ejhle Sad Embarassed
Back to top
 
Nightwish
kytky 3, meta: 1550
kytky 3, meta: 1550


Joined: 20 Jan 2007
Posts: 1511

PostPosted: Thu 14.2.2008 22:26    Post subject: Reply with quote

Chantelle wrote:
Nightwish wrote:
Taky moc nechápu něco o tom, že vyprchá. Mně se to ještě nestalo. Když tam byla na začátku, byla tam vždycky. I po letech.


To že se to nestalo tobě, neznamená že to není možné...

Nic takového jsem nenapsala.
Back to top
View user's profile Send private message  
Guest






PostPosted: Thu 14.2.2008 22:28    Post subject: Reply with quote

A co mám dělat s tím spolužákem teda? Sad Popřát mu teda na tom icq a uvidím? Nebo mu radši nepsat vůbec?
Back to top
 
Nightwish
kytky 3, meta: 1550
kytky 3, meta: 1550


Joined: 20 Jan 2007
Posts: 1511

PostPosted: Thu 14.2.2008 22:38    Post subject: Reply with quote

Být tebou, nepsala bych mu. Spíš bych se soustředila na stávající vztah a rozmyslela se, co s ním dál. Ptž začínat vztahy s jinými kluky, je dost nefér.
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    sfera.pravy.net Forum Index -> Žumpa All times are GMT + 1 Hour
Goto page 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
Page 1 of 10

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms