sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Nevím co mám dělat
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    sfera.pravy.net Forum Index -> Žumpa
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Misul
kytky 4, meta: 2750
kytky 4, meta: 2750


Joined: 09 Feb 2007
Posts: 2714
Location: rodinná sekta:D

PostPosted: Mon 18.2.2008 13:07    Post subject: Reply with quote

Anonymous wrote:
No, to jsme na tom stejně Mišul, já tě taky nepobírala když jsi byla (nebo ještě jsi, nevím) s tím tvým : ) Kdyby se ke mně někdo choval tak děsně tak to radši sama budu, ale přítel je hodnej a všecko a fakt mě tahle situace mrzí.


ed
_________________
'Never allow someone to be your Priority while allowing yourself to be their Option'
Back to top
View user's profile Send private message  
Guest






PostPosted: Mon 18.2.2008 22:06    Post subject: Reply with quote

Tak jsme se dnes jen pozdravili, přišel až na poslední přednášku a nebyla příležitost nějak spolu mluvit nebo tak. Ale stejně si už delší dobu myslím, že hláška "Budeme kamarádi" je eufemismus pro "Už se s tebou nehodlám vůbec bavit, ty blbko".
Připadám si jak nešťastně zamilovaná puberťačka Crying or Very sad Rolling Eyes A bojím se, že si nikdy nenajdu chlapa se kterým bych si jak rozuměla tak by mě přitahoval fyzicky. A když takového potkám tak takoví zas nechcou mě.
Back to top
 
honey
kytky 7, meta: 13150
kytky 7, meta: 13150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12750

PostPosted: Mon 18.2.2008 23:00    Post subject: Reply with quote

a co vlastně, gueste, příteli chybí? Embarassed Nerozumíte si, nebo ta fyzická krása ?
Back to top
View user's profile Send private message  
*Night
Guest





PostPosted: Mon 18.2.2008 23:09    Post subject: Reply with quote

Anonymous wrote:
bojím se, že si nikdy nenajdu chlapa se kterým bych si jak rozuměla tak by mě přitahoval fyzicky

Uvidíš, že najdeš...nejhorší je spokojit se s tím, co nám nevyhovuje, v domnění, že stejně nenajdeme něco lepšího...já věřím tomu, že přitahujeme to, na co myslíme, takže by to vážně chtělo změnit to uvažování nad vztahy v životě.
Taky si myslím, že není dobrý chodit ze vztahu do vztahu, člověk by si měl utřídit myšlenky a myslím, že by ti to dost pomohlo. První dny po rozchodu s člověkem, na kterýho jsi zvyklá je sice peklo a někdy to trvá hodně dlouho, ale je to očistná kůra, pokud jde o odpoutání se od někoho, kdo ti nevyhovuje.
Vážně jde najít člověka, který bude mít všechno, co hledáš..Mně kdysi dávaly naději i nějaké vztahy tady na boardu, třeba Max a její přítel..že takové vztahy existují a teď jsme to poznala sama. To čekání za to stojí.
Back to top
 
Guest






PostPosted: Mon 18.2.2008 23:44    Post subject: Reply with quote

honey-Asi to druhý Embarassed Confused Ale taky by se mohl chovat líp, to co mi někdy říká... Rolling Eyes Třeba dnes zas začal s tím, že bych měla zhubnout a že moc žeru Shocked Hlavně, že on je hubenej a vypracovanej Rolling Eyes
Nightwish-Já ti nevím Sad Někdy mě napadá, jestli se vůbec můžu líbit klukovi, který se fakt líbí i mně. Teď mluvím o vzhledu. Pokud nepočítám bývalého.
A na takovýho jako je ten spolužák fakt nemám. On je sice malej, ale fakt vypracovanej, chodí do fitka, nekouří...Ale aspoň trochu jsem ho přitahovat musela, když jsme spolu byli na tý koleji tak nebyl ožralej, že by na mě sahal jen pod vlivem chlastu Sad Ale napsal mi, že na nějakým mojem profilu si přečetl, že jsem introvert a pesimista a že by si to nedokázal představit Sad
Back to top
 
che
kytky 6, meta: 9850
kytky 6, meta: 9850


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 9769

PostPosted: Tue 19.2.2008 0:58    Post subject: Reply with quote

Anonymous wrote:
Ale stejně si už delší dobu myslím, že hláška "Budeme kamarádi" je eufemismus pro "Už se s tebou nehodlám vůbec bavit, ty blbko".

To je ošklivé nedorozumění. "Budeme kamarádi" ve skutečnosti znamená "nechci s tebou spát".
Back to top
View user's profile Send private message  
user007
kytky 5, meta: 6650
kytky 5, meta: 6650


Joined: 24 Nov 2007
Posts: 6532

PostPosted: Tue 19.2.2008 8:17    Post subject: Reply with quote

Jak rikala Rhi.. musis nejdriv mit rada sama sebe. A ani tenhle asi nebude ten pravy. Protoze se to nevyviji moc dobre, prirozene. Embarassed
Kdyz i on si mysli, ze byste si nerozumneli, tak.. ja nevim, uz davno bych zaradila zpatecku. Je uplne k nicemu se zblaznit do chlapa, ktery o tebe nestoji. A da se to jeste vratit zpet, tak tomu nepodlehej. Vetsinou jsou to jen emoce, nase nenaplnene tuzby atp. Zamilovala ses do nejake predstavy, kterou o nem mas. Sad Neob ne zamilovala.. to je silne slovo..
_________________
Everything can be taken from a man or a woman but one thing: the last of human freedoms to choose one’s attitude in any given set of circumstances, to choose one’s own way. - Viktor E. Frankl
Back to top
View user's profile Send private message  
Guest






PostPosted: Tue 19.2.2008 11:18    Post subject: Reply with quote

che-Já nevím, co bych bez tvých poznámek dělala Laughing Ale máš pravdu : )
kenz-Neboj, já si zpátečku držím. Už ho nekontaktuju, nic. Spíš jsem se "zamilovala" do vzpomínky na tu noc. Ptž nic tak hezkého jsem už dlouho neprožila...a ani to nebylo sexuální...tím spíš to bylo tak hezké Sad No nic, vzpomínka vybledne a to pobláznění do něj snad taky : )
Back to top
 
user007
kytky 5, meta: 6650
kytky 5, meta: 6650


Joined: 24 Nov 2007
Posts: 6532

PostPosted: Tue 19.2.2008 12:02    Post subject: Reply with quote

To je fajn, ze mas takovy pristup.. ono obcas trocha sentimentalnosti nezaskodi, ale ceho je moc, toho je prilis(znam to z vlastni zkusenosti:D). Casem to vybledne. Nejspis sis to taky hodne idealizovala a nejsi na tohle s pritelem zvykla.. jen hadam:)
_________________
Everything can be taken from a man or a woman but one thing: the last of human freedoms to choose one’s attitude in any given set of circumstances, to choose one’s own way. - Viktor E. Frankl
Back to top
View user's profile Send private message  
Guest






PostPosted: Tue 19.2.2008 22:40    Post subject: Reply with quote

Mhm, to je on (nemuzu tu davat odkazy jako guest takže lide. cz lomitko zelenypes)
Sad
Back to top
 
user007
kytky 5, meta: 6650
kytky 5, meta: 6650


Joined: 24 Nov 2007
Posts: 6532

PostPosted: Tue 19.2.2008 22:43    Post subject: Reply with quote

Nevypada spatne, ale.. asi rad vystavuje sve svaly.. Very Happy
_________________
Everything can be taken from a man or a woman but one thing: the last of human freedoms to choose one’s attitude in any given set of circumstances, to choose one’s own way. - Viktor E. Frankl
Back to top
View user's profile Send private message  
Lothórien
kytky 7, meta: 12150
kytky 7, meta: 12150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12074

PostPosted: Wed 20.2.2008 7:25    Post subject: Reply with quote

gueste, to je sympatak:)
Ale nemam rada tenhle zpusob sebeprezentace, hadej kterou fotku myslim Razz
Back to top
View user's profile Send private message  
Guest






PostPosted: Wed 20.2.2008 17:11    Post subject: Reply with quote

Jj, já taky ne : ) Kdybych ho neznala tak bych si myslela, že je tonějaký namachrovaný boreček Laughing
Sad
Back to top
 
Alshwarya
kytky 8, meta: 21650
kytky 8, meta: 21650


Joined: 29 Apr 2007
Posts: 20994

PostPosted: Wed 20.2.2008 19:52    Post subject: Reply with quote

Ted' sem na to koukla, ten týpek je od nás z Ústí Shocked To je divný, že ho neznám Laughing Gueste, odkud prosím Tě přesně je?
Příspěvek mimo téma, no....
Back to top
View user's profile Send private message  
Nocturmas
_____________


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 6700

PostPosted: Wed 20.2.2008 19:54    Post subject: Reply with quote

Lothórien wrote:
gueste, to je sympatak:)
Ale nemam rada tenhle zpusob sebeprezentace, hadej kterou fotku myslim Razz

Loth tohle přesně mě u tebe vadí, jak musíš furt metat blesky mravní zkázy, sotva uvidíš někde kus nahoty... Nenapadlo tě někdy, že si ty profily vytvářejí lidé tak, aby přitáhli přesně ten typ lidí, který je zajímá a kterým se to libí? Že existují i lidé, kteří v tom nic pobuřujícího a nevkusného nevidí?
Myslím že kdyby měl zájem třeba o studené, cholerické intelektuálky, tak se tam vyblejskne při čtení Hamingwaye v originále a nebo při lepení válečných replik...
_________________
Píše do sněhu, bez použití rukou.
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    sfera.pravy.net Forum Index -> Žumpa All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
Page 7 of 10

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms