sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Kam pro krásné nehty?

 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Krása
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Sheila01
Guest





PostPosted: Thu 14.2.2008 17:25    Post subject: Kam pro krásné nehty? Reply with quote

Ahojky, potřebovala bych nutně rychle spravit moje hnusné okousané nehty, četla jsem jednou v Marianne článek o studiu v Praze kde dělají nádherné nehty, které vypadají naprosto přirozeně. Přesně po tom toužím, rozhodně nechci ošklivé nalepovací nebo velké gelové, poradíte kam na takovou manikúru někde v centru Prahy?

Díky Smile
Back to top
 
LadyCroft
bojovnice!!!


Joined: 22 Jan 2007
Posts: 13356
Location: flight level over 195 (19500 ft)

PostPosted: Thu 14.2.2008 17:26    Post subject: Reply with quote

Sheilo mrkni do tématu Nehty Wink tam se určitě něco najde
_________________
women who behave rarely make history
Back to top
View user's profile Send private message  
Mishaaa
Love dogs <3


Joined: 21 Jan 2007
Posts: 9016

PostPosted: Thu 14.2.2008 17:34    Post subject: Reply with quote

jj taky bych prvni zkusila hledat a zistila ze tu tema Nehty je a tam by ti nekdo urcite poradil Cool btw s okousanyma moc nenadelas...bud ti da tipy a zakrati na delku jakou budes chtit nebo jen potahne gelem..zadny jiny zpusob na rychle pekne nehty neznam..ale nekdo mozna jo Cool trebas takova maxmilioana ma gelove ale nikdo by to nepoznal ..chce to jen sikovnou a ochotnou nehtarku
_________________
Pokud je láska nesmrtelná,potom pevně věřím,že se po smrti setkám se všemi psy mého života,když pro nic jiné,tak pro to moře lásky,které nás spojovalo.... Love
Back to top
View user's profile Send private message  
Sheila01
Guest





PostPosted: Thu 14.2.2008 18:22    Post subject: Reply with quote

Pardon že jsem si toho tématu dole nevšimla, hledala jsem ve vyhledávači ale nevyjelo mi toto téma fakt Confused

Nemáte někdo na Maxmillianu kontakt? Ráda bych se jí zeptala kde si nehtíky nechala dělat, díky moc!
Back to top
 
Mishaaa
Love dogs <3


Joined: 21 Jan 2007
Posts: 9016

PostPosted: Thu 14.2.2008 18:24    Post subject: Reply with quote

mam ale obavy ze max si je nechava delat v Brne... (snad se teda nepletu) mno kontakt..tak ji kdyztak napis SZ Wink
_________________
Pokud je láska nesmrtelná,potom pevně věřím,že se po smrti setkám se všemi psy mého života,když pro nic jiné,tak pro to moře lásky,které nás spojovalo.... Love
Back to top
View user's profile Send private message  
Sheila01
Guest





PostPosted: Thu 14.2.2008 18:37    Post subject: Reply with quote

Misho já nevim co to je SZ Embarassed asi nějakej vzkaz tady na boardu? Ale nejsem registrovaná tak nevim jestli to jde, u nikoho se mi žádný kontakt nebo možnost napsat vzkaz nezobrazuje...
Back to top
 
maxmiliana
kytky 8, konec
kytky 8, konec


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 30698

PostPosted: Thu 14.2.2008 18:46    Post subject: Reply with quote

nemáte právo číst tento příspěvek
Back to top
View user's profile Send private message  
Mishaaa
Love dogs <3


Joined: 21 Jan 2007
Posts: 9016

PostPosted: Thu 14.2.2008 18:47    Post subject: Reply with quote

jj soukroma zprava..jinak zkus napsat do Nehtu dotaz max..protoze pokud se ti to nezobrazuje tak to jde pouze registrovanym Smile

ed tak uz je tu aj max Cool
_________________
Pokud je láska nesmrtelná,potom pevně věřím,že se po smrti setkám se všemi psy mého života,když pro nic jiné,tak pro to moře lásky,které nás spojovalo.... Love
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Krása All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms