sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Respektujete partnerovo soukromí?
Goto page 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti
View previous topic :: View next topic  
Author Message
LadyCroft
bojovnice!!!


Joined: 22 Jan 2007
Posts: 13356
Location: flight level over 195 (19500 ft)

PostPosted: Fri 8.2.2008 21:10    Post subject: Respektujete partnerovo soukromí? Reply with quote

doufám že tady takové téma nebylo.

respektujete partnerovo soukromí? myslím tím prohlížení jeho emailů, historii v ICQ, mobil atd... svádí vás to mu tam kouknout?

děláte to když máte nějaké podezření?

já teď mám jeho mobil na stole, pípla mu SMSka a on je vesprše. Já bych se i koukla, ale u mně je to spíš o strachu že mu tam něco najdu Sad Takže nekoukam a nelezu. dřív jsem to dělala, ale naběhla jsem si a od té doby to radši nechci vědět. I on mi to dělal také
_________________
women who behave rarely make history
Back to top
View user's profile Send private message  
Sluníčko:-)
hu


Joined: 28 Jan 2007
Posts: 5386

PostPosted: Fri 8.2.2008 21:13    Post subject: Re: Respektujete partnerovo soukromí? Reply with quote

S bývalým to bylo tak,že dokud jsem z něj cítila lásku,zamilovanost...nic takovýho mě ani nenapadlo.Neměla jsem vůbec potřebu,protože jsem mu absolutně věřila,dával mi najevo,že jsem pro něj ta jediná...až ke konci vztahu,kdy se začalo všechno bortit a řítit,jsem měla chuť něco mu prolézt Embarassed Ale neudělala jsem to..
Back to top
View user's profile Send private message  
Lothórien
kytky 7, meta: 12150
kytky 7, meta: 12150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12074

PostPosted: Fri 8.2.2008 21:16    Post subject: Reply with quote

ed


Last edited by Lothórien on Fri 6.6.2008 18:10; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Rose Madder
kytky 4, meta: 2950
kytky 4, meta: 2950


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 2773

PostPosted: Fri 8.2.2008 21:21    Post subject: Reply with quote

Já jeho soukromí vesměs respektuju Smile Je fakt, že mobil jsem mu párkrát projela, ale byl u toho a spíš jsem si ho tím dobírala Smile Tajně bych mu sms nebo maily nepročítala, to už bych musela mít fakt velký podezření.
_________________
Jakmile začne člověk přemýšlet, přestává žít...
Back to top
View user's profile Send private message  
ephelides
*louloute*


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 15244

PostPosted: Fri 8.2.2008 21:28    Post subject: Reply with quote

jako v dobe ohrozeni a podezreni bych projela co se da Razz zatim to teda nenastalo, ale kdyby tak presne - blbce ze sebe delat nenecham
Back to top
View user's profile Send private message  
alishka
kytky 7, meta: 12150
kytky 7, meta: 12150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 11963

PostPosted: Fri 8.2.2008 21:29    Post subject: Reply with quote

no ja bych ho respektovala, ale po tom, co se v minulosti stalo me to stejne bude lakat asi porad.. a vim, ze kdybych ted mela jineho, coz se mozna i stane Embarassed , tak tomu budu verit, protoze to je cisty list a kdyz neni duvod patrat, tak to delat prece nebudu...
jako snazim se i ted u toho stareho, ale nekdy je to tezky.
_________________
Albert Einstein:
Pouze dvě věci jsou nekonečné. Vesmír a lidská hloupost. u té první si tím však nejsem tak jist
Back to top
View user's profile Send private message  
Shrew
_______________


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 21743

PostPosted: Fri 8.2.2008 21:38    Post subject: Reply with quote

zatím nemám důvod. věřím mu. ale jednomu, tomu jsem fakt nevěřila a byla jsem schopná se mu nahrabat i do mailu, kamkoliv. magorka

no v současné situaci si neumím představit nic trapnějšího nebo více ponižujícího než dělat to. ale to asi souvisí hodně s tou zamilovaností, prostě u něj by mě to ani nenapadlo
_________________
Lidé si brání ve štěstí, protože stále vidí minulost lepší, než byla, přítomnost horší, než je, a budoucnost jinou, než bude.
Back to top
View user's profile Send private message  
Flowing_
kytky 8, meta: 24650
kytky 8, meta: 24650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 24420

PostPosted: Fri 8.2.2008 22:24    Post subject: Reply with quote

Já sem nikdy nevlezla do přítelovýho mobilu abych něco zjistila, nikdy sem ani žádný podezření neměla. Ale u nás to není tak, že by náš mail nebo mobil bylo něco tajnýho kam ten druhej nesmí, když třeba mně přijde sms, a přítel je blíž k tomu telefonu, tak mně ji přečtě a stejně tak já jemu, myslim si že je to v pořádku a vyhovuje mně to.
_________________
.
Back to top
View user's profile Send private message  
sun Topic
kytky 7, meta: 14150
kytky 7, meta: 14150


Joined: 19 Jan 2007
Posts: 13939

PostPosted: Fri 8.2.2008 22:35    Post subject: Reply with quote

Tak ja mu do veci neleziem.. mam pristup, hesla na jeho maily, accounty, wow-account, pin na mobil, viem cislo jeho kreditky.. a nic z toho som nikdy nezneuzila ani nezneuzijem, nemam na to dovod.
Verim mu a myslim, ze by som nic nezacala "kontrlovoat" ani keby som mala podozrenie. Podla mna to nikam nevedie a hlavne - stojim o priamu komunikaciu. A ak by ma podvadzal, tak zrejme pre mna nie je dost dobry a nevie o co prichadza.. co straca.. lenze on to vie Laughing a tak erim, ze by mi to nespravil. Wink
Back to top
View user's profile Send private message  
Cantarella
kytky 5, meta: 5250
kytky 5, meta: 5250


Joined: 10 May 2007
Posts: 5063

PostPosted: Fri 8.2.2008 22:38    Post subject: Reply with quote

Já to udělala jednou, po tom, co mi podruhý přišla anonymní sms a projela historii icq.

A bohužel jsem zjistila, že den po té, co jsem se rozešla s přítelem kvůli tomu, že nevydejchávám jeho styky s ex, která o něj maximálně stála, se s ní sešel, opil, vzal si ji domů a nebýt jeho matky, tak se s ní vyspal.

Nic moc pěknýho.
_________________
Chcípni Rimmere!

Už se stalo.

OPAKOVAT!!
Back to top
View user's profile Send private message  
Lothórien
kytky 7, meta: 12150
kytky 7, meta: 12150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12074

PostPosted: Fri 8.2.2008 22:39    Post subject: Reply with quote

ed


Last edited by Lothórien on Fri 6.6.2008 18:10; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Flowing_
kytky 8, meta: 24650
kytky 8, meta: 24650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 24420

PostPosted: Fri 8.2.2008 22:40    Post subject: Reply with quote

Já kdybych měla nějaký podezření tak vím jistě, že bych mu projela všechno co se dá Confused
_________________
.
Back to top
View user's profile Send private message  
greenwood
seja feliz, menina


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 28439

PostPosted: Fri 8.2.2008 23:36    Post subject: Reply with quote

respektuju, o to vic, kdyz vidim, jak on sam mi veri - mam pristup k jeho pocitaci, do kteryho se dostanete jen na otisk prstu, kolikrat mi rekne,at mu zkontroluju email a asi i ten mobil by mi dal na precteni....prave proto nemam potrebu nekde lustrovat...a hlavne bych se musela sama pred sebou straslive stydet, kdybych mu natajno prolejzala mobil, email atd....
_________________
"Valeu a pena? Tudo vale a pena se a alma não é pequena" ~ Fernando Pessoa, Mensagem, Mar Português

“It’s dark because you are trying too hard.
Lightly child, lightly. Learn to do everything lightly.
Yes, feel lightly even though you’re feeling deeply.
Just lightly let things happen and lightly cope with them."
Back to top
View user's profile Send private message  
Mo Cuishle
kytky 8, meta: 17650
kytky 8, meta: 17650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 17148

PostPosted: Fri 8.2.2008 23:59    Post subject: Reply with quote

ano, 100%tně a to stejné očekávám od něj. Prohledávání kapes přeci nemá nikdo zapotřebí..

Ale popravdě na druhou stranu... i když jsem přítelovi třeba věřila maximálně, tak hesla na svůj soukromý mail, heslo na PC nebo jiný věci, PINy od kreditek a podobně si nechávám pro sebe. Nikdy nevím, co se stane, jestli se za týden nerozejdeme a prostě když to nepotřebuje vědět, tak proč bych mu takový věci říkala. Mám ráda svoje soukromí v určitých věcech. Do svýho PC nepouštím nikoho (nebo jen pod mým dozorem a s velmi těžkým srdcem a nerada) Embarassed To je pro mě asi vůbec největší soukromí, mám tam různý věci... i když asi nic není nijak strašnýho nebo tak, tak prostě nechci, aby mi tam někdo lezl..je to moje soukromí.

Důvěra pro mě znamená něco jiného než znát heslo do jeho e-mailové schránky.
_________________
Bye
Back to top
View user's profile Send private message  
Kess
kytky 5, meta: 7050
kytky 5, meta: 7050


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 6825

PostPosted: Sat 9.2.2008 0:47    Post subject: Reply with quote

souhlasím s greenwood, že bych se musela stydět, kdybych něco takového udělala a souhlasím s mo, že důvěra pro mě znamená něco úplně jiného.

taky nepotřebuju a ani nechci znát přítelova hesla, nesnáším, když mi někdo leze do počítače, natož do mobilu Shocked brr.

věřím mu, že kdyby se něco stalo, řekl by mi to sám. jeho názor na nevěru je tak radikální, až mi to málem vadí Embarassed (hoodně podobný tomu, co tady prezentuje terrynka).
_________________
Jen lidská mysl dokáže udělat z nebe peklo a z pekla nebe.
"Největším štěstím člověka je, když může žít pro to, zač by byl ochoten zemřít." Honoré de Balzac
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti All times are GMT + 1 Hour
Goto page 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
Page 1 of 6

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms