sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Podpatky vs. pohodlné šlapky
Goto page Previous  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Móda
View previous topic :: View next topic  
Author Message
little_B
...malá bosorka...


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 4904

PostPosted: Thu 7.2.2008 10:48    Post subject: Reply with quote

Chocolate wrote:
Laughing

ja jsem mela jednu dobu z podpatku strasnej strach, vubec jsem je nemohla nosit. Zasekla se mi jehla mezi kostky na jedne krizovatce v Plzni a ja blokovala dopravu a nejaky pulrok pak jsem podpatky nemohla ani videt. Ale uz me to preslo, nastesti tu kostky nemame Wink


Tak niečo podobné som zažila aj ja, keď som raz pri prechádzke mestom zistila, že na jednej nohe zrazu nemám šľapku, pretože sa mi jej opätok zavadil medzi kocky na chodníku... Embarassed

Obuv nosím kedy ako. Podľa situácie. Mám rada aj opätky, ale iba keď nemusím dlho chodiť pešo. Pripadám si v nich tak ženskejšie... Embarassed Rada však nosím aj pohodlnú obuv bez opätkov, hlavne keď sa niekam ponáhľam alebo absolvujem náročnú túru po obchodoch Smile.
_________________
Prax ukazuje, že žena vydrží ešte desaťkrát toľko vo chvíli, keď vyhlasuje, že už nevydrží. Niektoré typy aj dvadsaťkrát.
Je to dobré. Zachráni to mnohé vzťahy, ktoré stoja za to.
Je to zlé. Udržiava pri živote aj vzťahy, ktoré stoja za hovno už dávno.
Back to top
View user's profile Send private message  
mexxie
kytky 5, meta: 5250
kytky 5, meta: 5250


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 5143

PostPosted: Thu 7.2.2008 11:10    Post subject: Reply with quote

Já zas v mých nejoblíbenějších lodičkách nemůžu chodit v Brně po Masarykově třídě, protože se po každém druhém kroku zasekávám mezi dlaždičkama. Musí na mě být skvělý pohled Laughing Už jsem si ten podpatek o to pěkně odrbala, jenže kdo má dopředu promýšlet, kudy ten den půjde Myslik

Jinak asi upřednostňuju tenisky a vůbec ploché boty. Když chci být za slečnu, vezmu si něco s podpatkem, ale pak mě ty chutě tak minimálně na týden zase přejdou Laughing Třeba kozačky, co jsem si letos koupila, nosím úplně výjimečně, protože mají dost vysoký podpatek a ne zrovna moc pohodlný, takže mám po celodenním nošení nohy úplně v háji. Navíc jsem taky zvyklá chodit dost rychle, a to se na šteklech prostě nedá Confused
(takže jsem celou zimu odchodila v adidaskách a můžu vám říct, že je mi v nich teplejc, než v zimních botách Shocked )
_________________
Když si člověk postaví dům, vždycky zpozoruje, že se při tom naučil něčemu, co měl rozhodně znát, než začal stavět.
Back to top
View user's profile Send private message  
Gilthoniel
Dancing in the moonlight


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 4952

PostPosted: Thu 7.2.2008 12:53    Post subject: Reply with quote

Ja asi vice nosim ploche boty, tenisky ted moc nevedu, krome Conversek, v lete nejradsi balerinky, ale obcas vyvetram i podpatky, vydrzim vnich docela dlouho, zalezi na stavbe te boty, z nekterych boli nohy hned, v nekterych se da byt v pohode cely vecer.
_________________
Victim is another name for lover.

Mé srdce děsící se prázdna, vánice
sní o minulosti a o příznivém klima!
Vrak slunce utonul v své krvi, která dýmá.
Ty ve mě zůstáváš jak zlatá monstrance!
(Baudelaire)
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website  
pam
kytky 7, meta: 12650
kytky 7, meta: 12650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12166

PostPosted: Thu 7.2.2008 13:04    Post subject: Reply with quote

...


Last edited by pam on Fri 26.6.2009 20:13; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Chocolate
Jedem das Seine und mir das Beste:-)


Joined: 08 Jan 2007
Posts: 8069

PostPosted: Thu 7.2.2008 14:08    Post subject: Reply with quote

pam wrote:
asi v Plzni máme blbý chodníky Laughing Twisted Evil Vzteklik


copa chodniky, ale ta krizovatka jak usti Frantiskanska na namesti Evil or Very Mad nejhorsi bylo, ze ja tam tu botu nemohla nechat, nebyla zrovna lehce vyzouvaci, mela jsem ruce plne tasek, takze jsem sebou jeste samozrejme kecla na prdel, a myslis, ze mi nekdo pomohl? kolona aut a lidi stali na chodniku, cumeli a meli kecy o tom, jak je ta mladez nezodpovedna, ze je ozrala uz v poledne Rolling Eyes nakonec mi pomohl ridic toho prvniho auta, co tam stalo Confused
Back to top
View user's profile Send private message  
LadyCroft
bojovnice!!!


Joined: 22 Jan 2007
Posts: 13356
Location: flight level over 195 (19500 ft)

PostPosted: Thu 7.2.2008 16:17    Post subject: Reply with quote

Chocolate wrote:
pam wrote:
asi v Plzni máme blbý chodníky Laughing Twisted Evil Vzteklik


copa chodniky, ale ta krizovatka jak usti Frantiskanska na namesti Evil or Very Mad nejhorsi bylo, ze ja tam tu botu nemohla nechat, nebyla zrovna lehce vyzouvaci, mela jsem ruce plne tasek, takze jsem sebou jeste samozrejme kecla na prdel, a myslis, ze mi nekdo pomohl? kolona aut a lidi stali na chodniku, cumeli a meli kecy o tom, jak je ta mladez nezodpovedna, ze je ozrala uz v poledne Rolling Eyes nakonec mi pomohl ridic toho prvniho auta, co tam stalo Confused


hihi tak to je osud, tam jsem se zahákla jednou taky Laughing Laughing

jinak já mam také raději podpatky (i když mam 182cm-mam vysokýho chlapa Very Happy) a když nechci působit jako žirafa nebo mam nějaký divný den, vezmu si balerínky nebo adidas superstar, které už mam hrozně dlouho
_________________
women who behave rarely make history
Back to top
View user's profile Send private message  
LADY SNOWBLOOD
kytky 1, meta: 200
kytky 1, meta: 200


Joined: 25 Aug 2007
Posts: 193

PostPosted: Sat 9.2.2008 14:31    Post subject: Reply with quote

Já jsem úchyl na podpatky - a samozřejmě úzký, nemusí to být úplně jehly, ale taky žádný klínky a silný podpatky - to mi připadá ve většině případů humpolácké.
_________________
"Jestliže se rozhodnete být hloupí, měli byste alespoň mít svobodu rozhodnutí, jaký druh hlouposti chcete. Dávám vám úplnou svobodu." OSHO
Back to top
View user's profile Send private message  
sawatdee
kytky 5, meta: 5550
kytky 5, meta: 5550


Joined: 24 Jan 2007
Posts: 5334

PostPosted: Sat 9.2.2008 16:49    Post subject: Reply with quote

Me se podpatky hodne libi a vim ze v nich vypadam mnohem lipe, se svou figurou a vyskou, ale na bezne noseni je teda neuziju, to chodim v teniskach nebo balerinach.
a miluju zabky,v nich prochodim cele leto, no vlastne je ted mam na sobe na doma furt od rijna [nesnasim chodit boso nebo jen v ponazkach kdyz se tady lidi do baraku nezouvaji Confused ]

Podpatky nosim, kdyz jedu autem a vim,ze nebudu muset moc chodit.
[napr,jen po skole,nebo do obchodu, na vecer.]
A to mluvim jen o sirsich podpatkach,jehly to vubec,nejen ze na tom vazne chodit neumim,ale taky kdyz vidim tu uzoulinkou jehlicku a moji vahu,neverim ze to vydrzi Laughing Takze jedine sirsi. Ale ne klinky,to se mi dost nelibi. Snad jen na letnich botickach, na zimnich nebo jarno-podzimnich je to des,to mi prijde hodne humpolacke.
_________________

If it makes you happy
It can't be that bad
If it makes you happy
Then why the hell are you so sad...
Back to top
View user's profile Send private message  
Ester
kytky 7, meta: 11650
kytky 7, meta: 11650


Joined: 18 Jan 2007
Posts: 11456

PostPosted: Sat 9.2.2008 18:36    Post subject: Reply with quote

Jsem prcek, takže beru podpatky všude, kde je možnost, že se v nich nezabiju. Ty komplexy... Laughing
_________________
Jestli chcete něco, co jste nikdy neměli, musíte být ochotni udělat něco, co jste nikdy neudělali.
Back to top
View user's profile Send private message  
LadyCroft
bojovnice!!!


Joined: 22 Jan 2007
Posts: 13356
Location: flight level over 195 (19500 ft)

PostPosted: Sat 9.2.2008 18:37    Post subject: Reply with quote

klínky vůůůbec Confused
_________________
women who behave rarely make history
Back to top
View user's profile Send private message  
Fantagiro
kytky 3, meta: 1950
kytky 3, meta: 1950


Joined: 21 Jan 2007
Posts: 1833
Location: Slovensko

PostPosted: Sat 9.2.2008 21:12    Post subject: Reply with quote

riesim to podla situacie, ked idem vecer von, urcite opatky
ked viem, ze budem pol dna v skole, skor uprednostnim tenisky
a dost lutujem kupu vecernych lodiciek v mangu s min. 10 cm zuzujucim sa opatkom na ktorych sa idem prizabit.....
_________________
Asi to tak funguje aj pri rozchodoch. Že aj keď bolia a keď vlastne vôbec nič nie je doriešené, stačí, aby padlo slovné spojenie definitívny rozchod a z kruhového objazdu sa zrazu objaví cesta, po ktorej sa dá výjsť. Je jedno či štvornožky, alebo vzpriamene po dvoch. Je jedno, že ju človek chvíľu ignoruje a stále sa vozí dookola. Je tam. Tá cesta. Človek sa môže nastaviť na nové zajtrajšky, stopne blúdenie emócií v krvnom obehu, celé je to iné. Lepšie.
Back to top
View user's profile Send private message  
Nefertite
kytky 6, meta: 10250
kytky 6, meta: 10250


Joined: 10 Sep 2007
Posts: 10074

PostPosted: Sat 9.2.2008 22:13    Post subject: Reply with quote

-.-


Last edited by Nefertite on Sun 8.6.2008 10:40; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Tangerine
kytky 5, meta: 6350
kytky 5, meta: 6350


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 6329

PostPosted: Sat 9.2.2008 22:14    Post subject: Reply with quote

Podpatkům se vyhýbám jako čert kříži, na poslední ples jsem si obula balerínky Cool
Back to top
View user's profile Send private message  
Chantelle
kytky 4, meta: 2550
kytky 4, meta: 2550


Joined: 29 Aug 2007
Posts: 2507
Location: bažina zoufalství a propast beznaděje

PostPosted: Sat 9.2.2008 22:25    Post subject: Reply with quote

Já jsem hodně vysoká a podpatky nenávidím Embarassed připadám si v nich jako žirafa a přijdou mi hrozně nepohodlný. Podpatky nosím leda tak, když jdu na ples, tím to u mě hasne Laughing
Back to top
View user's profile Send private message  
Lucie
kytky 3, meta: 1950
kytky 3, meta: 1950


Joined: 22 Jan 2007
Posts: 1868

PostPosted: Sat 9.2.2008 22:45    Post subject: Re: Podpatky vs. pohodlné šlapky Reply with quote

Theresa wrote:
Cemu davate prednost? Botam na podpatku ci pohodlnym botam co vas drzi pri zemi? Nebo se rozhodujete podle situace, jestli vas ceka dlouha cesta, budete spechat ci si jdete sednout jen s kamaradkou na kafe?


Podpatky k sukni vždycky - dělaj mnohem krásnější nohy než tenisky. A kvalitní boty jsou i celkem pohodlný, na botách s podpatkem se nesmí šetřit.
Jinak ke kalhotum nosim většinou kecky. Teda vlastně teď zrovna mam kecky k sukni, ale to proto, že mam barevný podkolenky. Nebo v létě nosim sportovní sukně místo kraťasů taky s keckama.
_________________
Jak říká Jirka, "Lucinka ma vzdycky pravdu a vic nez pravdu. I kdyz vim, ze pravdu mam ja, ale ona ma vetsi pravdu"
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Móda All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Next
Page 3 of 11

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms