sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné jaro!
Jaky jsi student?
Goto page 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Škola
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Theresa
I'm Brandy. The slutty cheerleader.


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 35440

PostPosted: Wed 6.2.2008 15:56    Post subject: Jaky jsi student? Reply with quote

Doufam, ze tu podobne tema neni. Zajimaji me spis studenti VS,ale stredoskolaci se muzou taky vyjadrit.

Zajima me jestli patrite spis k tem pilnejsim studentum aktivne se zucastnujici hodiny, vzdy plnici zadane ukoly. Nebo patrite k tem co si tam tu hodnu odsedi a upaluji rychle pryc?
Chodite na prednasky i cviceni a nebo se prednaskam(protoze nejsou povinne) vyhybate chodite jen obcas a nebo vubec?
Pokud dostanete nejaky domaci ukol delate ho vcas a nebo si vzpomenete pozde vecer pred dnem odevzdani? Vedete si zapisky a nebo se spolehate na pilnejsi spoluzaky?

A treba pokud prednasky vynechavat tak proto, ze vas to nebavi mate na praci lepsi veci a nebo treba kvuli praci? Vyplati se vam vic jit na ty hodiny do prace nez zbytecne sedet ve skole?

chci zjistit jak jsem na tom spatne Laughing
_________________
Zhmotňujeme-li pochybnosti, pak se naše přání nenaplní, neboť se za ně nepostavíme, vlastně to ani nechceme. Jak myslíme, tak se stane.
Back to top
View user's profile Send private message  
LadyCroft
bojovnice!!!


Joined: 22 Jan 2007
Posts: 13356
Location: flight level over 195 (19500 ft)

PostPosted: Wed 6.2.2008 16:05    Post subject: Reply with quote

já jsem s mojí spolužačkou černá ovce třídy. pořád po někom chceme aby nám půjčil poznámky, zapejkáme, nehcodíme na hodiny a obvykle nevíme která bije. spolužáci nás dvě považují za blbky.a nám to je to fuk Laughing

zajímavé je, že jsme se s kámoškou dohrabaly do třeťáku k absolutoriu a ty lidi, co nám říkali jak jsme blbý a jak na to nemáme, zkončily v prváku nebo ve druháku, protože je vylili Laughing Laughing

na střední jsem byla taky flink a na základce jsem pomalu propadala.

ale tenhle rok je můj konečný, takže se šrotim (snad poprvý v životě se pořádně učím)
a úkoly?to je to, co se vždycky opisuje před začátkem hodiny? Laughing
ne, ze mně si příklad neberte Laughing
_________________
women who behave rarely make history
Back to top
View user's profile Send private message  
Shrew
_______________


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 21743

PostPosted: Wed 6.2.2008 16:06    Post subject: Reply with quote

tak já v našem ročníku patřím k těm lepším a pilnějším studentům, na přednášky většinou chodím, nechodím pouze v případě, že vidím, že to fakt nemá smysl a u zápočtu mi to nebude nic platné, nebo nechodím když je to moc brzo ráno, jinak ale navštěvuji přednášky, protože někde to pomáhá k získání zápočtu. na ty, na které nemusím, pže mě to k ničemu nepomůže ale stejně chodím, protože jsou důležité a nechodit tam by znamenalo být totálně mimo a to si nemůžu dovolit. většinou tak z 9 předmětů v semestru se na 2 vykašlu (výběrové zájmové) nebo prostě na ně nechodím. většinou ale chodím. Poznámky si ovšem zas tak moc nepíšu, mám ráda, když tam sedím (jsem) a mám přehled co se tam asi děje, ale poznámky sivždycky (!) kopíruju od svých spolužáků, protože sice se snažím psát, ale dlouho mě to nebaví a většinou to někde postrácím. nepracuju, takže mě připadá jako povinnost chodit tam, i když bych třeba nemusela.

Stejně se mi zdá, že semestr utíká šílen rychle, než se rozběhne, stačím tam být párkrát a je po.

jsem zodpovědná, ale nepřeháním to Laughing
_________________
Lidé si brání ve štěstí, protože stále vidí minulost lepší, než byla, přítomnost horší, než je, a budoucnost jinou, než bude.
Back to top
View user's profile Send private message  
LadyCroft
bojovnice!!!


Joined: 22 Jan 2007
Posts: 13356
Location: flight level over 195 (19500 ft)

PostPosted: Wed 6.2.2008 16:09    Post subject: Reply with quote

takové dva protipoly pod sebou Laughing
ne Shrew, docela tě obdivuji že se přinutíš...
_________________
women who behave rarely make history
Back to top
View user's profile Send private message  
pam
kytky 7, meta: 12650
kytky 7, meta: 12650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12166

PostPosted: Wed 6.2.2008 16:15    Post subject: Reply with quote

...


Last edited by pam on Fri 26.6.2009 20:16; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Theresa
I'm Brandy. The slutty cheerleader.


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 35440

PostPosted: Wed 6.2.2008 16:16    Post subject: Reply with quote

ed
_________________
Zhmotňujeme-li pochybnosti, pak se naše přání nenaplní, neboť se za ně nepostavíme, vlastně to ani nechceme. Jak myslíme, tak se stane.


Last edited by Theresa on Mon 24.3.2008 13:13; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Shrew
_______________


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 21743

PostPosted: Wed 6.2.2008 16:18    Post subject: Reply with quote

LadyCroft wrote:
takové dva protipoly pod sebou Laughing
ne Shrew, docela tě obdivuji že se přinutíš...


ono se nedá nic dělat. jednak je mi to blbé, když nic jiného nedělám, a jednak, na většinu věcí chodit musím,je to za docházku a nejvíc mě znervozňuje POCIT, ŽE JSEM MIMO. Laughing no a dramaták, tam je 100% účast povinná. a na malbu chodím ráda!! Laughing Cool
a na jazyky chodit musím, páč bych s je doma sama nenaučila Wink
_________________
Lidé si brání ve štěstí, protože stále vidí minulost lepší, než byla, přítomnost horší, než je, a budoucnost jinou, než bude.
Back to top
View user's profile Send private message  
Mishaaa
Love dogs <3


Joined: 21 Jan 2007
Posts: 9016

PostPosted: Wed 6.2.2008 16:22    Post subject: Reply with quote

-na prednasky nechodim..absolutne zabity cas Laughing chodila sem enom ted na jednu protoze ten hajzl si nas pamatoval a pak trapil na cviku ty co nechodili..ale nechodim hlavne na ty rano..to sa me fakt zbytecne vstavat nechce
-na cvikach spis sedim a prd delam,pokud to neni vylozene nutne...ale pokud se debati,tak ja sa pridat musim vzdycky Laughing ale jinak resime nake kraviny nebo delame blbosti se spoluzakama-obzvlaste s nekteryma
-zapisky nevedu,su lina psat Embarassed
-kazdy ukol delam na posledni chvilu

su proste uzasny student Laughing
_________________
Pokud je láska nesmrtelná,potom pevně věřím,že se po smrti setkám se všemi psy mého života,když pro nic jiné,tak pro to moře lásky,které nás spojovalo.... Love
Back to top
View user's profile Send private message  
Shrew
_______________


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 21743

PostPosted: Wed 6.2.2008 16:28    Post subject: Reply with quote

já jsem kvůli tomu, že se mi třeba nechce ráno vstávat, strašně na VŠ ZLENIVĚLA, CHYBÍ MI ŘÁD..bohužel.. Confused Rolling Eyes
_________________
Lidé si brání ve štěstí, protože stále vidí minulost lepší, než byla, přítomnost horší, než je, a budoucnost jinou, než bude.
Back to top
View user's profile Send private message  
la fraise
.


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 26039
Location: back in town

PostPosted: Wed 6.2.2008 16:32    Post subject: Reply with quote

Quote:

Zajima me jestli patrite spis k tem pilnejsim studentum aktivne se zucastnujici hodiny, vzdy plnici zadane ukoly. Nebo patrite k tem co si tam tu hodnu odsedi a upaluji rychle pryc?
-Záleží v jakém předmětu, v těch co mě baví-humanitní předměty, jsem "aktivka" Embarassed v přírodovědných dělám, že tam nejsem Laughing .
Quote:
Chodite na prednasky i cviceni a nebo se prednaskam(protoze nejsou povinne) vyhybate chodite jen obcas a nebo vubec?
Pokud dostanete nejaky domaci ukol delate ho vcas a nebo si vzpomenete pozde vecer pred dnem odevzdani? Vedete si zapisky a nebo se spolehate na pilnejsi spoluzaky?
-Do školy chodím pravidelně... teda chodila jsem, v tomhle pololetí budu už asi po většinou chodit jen na to co potřebuju. Úkoly dostáváme jen z frániny a matiky a ty nedělám. Embarassed
Quote:
A treba pokud prednasky vynechavat tak proto, ze vas to nebavi mate na praci lepsi veci a nebo treba kvuli praci? Vyplati se vam vic jit na ty hodiny do prace nez zbytecne sedet ve skole?
-Když tam nejsem, tak se učím na něco důležitějšího doma.

-vyjádření středoškoláka- Razz
_________________
We're happy free confused and lonely in the best way. It's miserable and magical, oh, yeah.
Back to top
View user's profile Send private message  
Lenore
___________________


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 29839

PostPosted: Wed 6.2.2008 16:38    Post subject: Re: Jaky jsi student? Reply with quote

Jak se to vezme... co se týče aktivní účasti na hodině, tak tam jsem jednoznačně "šprt" na většině předmětů. Prostě když už tam jsem, tak si z toho chci odnést co nejvíc, navíc se to mnohonásobně vyplatí u zkoušky, když o vás má zkoušející dobré mínění.
S úkoly tak půl napůl, podle toho, co je to za předmět. Když už ten úkol dělám, tak se hodně snažím. Takže buď ho neodevzdám vůbec, nebo ho mám nejlepší Laughing
Na přednášky většinou nechodím - nemám čas. Ale vlastně jsem nechodila, ani když jsem ho měla Mr. Green Výjimka je, když ten předmět nemá semináře nebo jsou přednášky hodně zajímavé, to se snažím chodit.
Zápisky si nevedu zásadně, neumím to.
_________________
queerer than we can suppose
Back to top
View user's profile Send private message  
Theresa
I'm Brandy. The slutty cheerleader.


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 35440

PostPosted: Wed 6.2.2008 16:40    Post subject: Reply with quote

ed
_________________
Zhmotňujeme-li pochybnosti, pak se naše přání nenaplní, neboť se za ně nepostavíme, vlastně to ani nechceme. Jak myslíme, tak se stane.


Last edited by Theresa on Mon 24.3.2008 13:11; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Chanteau
kytky 8, meta: 20650
kytky 8, meta: 20650


Joined: 20 Feb 2007
Posts: 20410

PostPosted: Wed 6.2.2008 16:40    Post subject: Reply with quote

Tak já studuju posledním rokem gympl a pořádně se těším až od tama vypadnu.

Bohužel se zajímám a studuju jiný věci než jaké máme předměty. Aktivně se učím jen na ty co mě zajímají v ostatních předmětech povětšinou neposlouchám a dělám si něco jiného svého Smile Pozor dávám jen na matice,protože v té bych jinak plavala Smile

A naprosto běžná situace je že mě třeba nebaví hodina angličtiny tak se na ní učím nějakou svojí angličtinu, z jinýho zdroje, kterej je pro mě zajímavější a řekla bych přínosnější ..no trochu paradox:lol: Na chemii si čtu dějiny umění a tak Smile Prostě ve škole se učím...ale něco jiného než je po mně vyžadováno Laughing

Ostatní věci se taky jakž tak učím,z ofocených poznámek spolužáků nebo učebnic,vlastní poznámky nevedu..ale to už se mi teď v maturitním ročníku zdá navíc zbytečné.

Ale jelikož sem na gymplu nemůžu moc nechodit,absence se tvrdě trestají Confused
Back to top
View user's profile Send private message  
Chanteau
kytky 8, meta: 20650
kytky 8, meta: 20650


Joined: 20 Feb 2007
Posts: 20410

PostPosted: Wed 6.2.2008 16:41    Post subject: Reply with quote

Tak třeba je ten daný předmět fakt zajímá Theres?
Back to top
View user's profile Send private message  
Theresa
I'm Brandy. The slutty cheerleader.


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 35440

PostPosted: Wed 6.2.2008 16:43    Post subject: Reply with quote

ed
_________________
Zhmotňujeme-li pochybnosti, pak se naše přání nenaplní, neboť se za ně nepostavíme, vlastně to ani nechceme. Jak myslíme, tak se stane.


Last edited by Theresa on Mon 24.3.2008 13:11; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Škola All times are GMT + 1 Hour
Goto page 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
Page 1 of 6

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms