sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Jaky jsi student?
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Škola
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Theresa
I'm Brandy. The slutty cheerleader.


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 35482

PostPosted: Sat 16.2.2008 13:35    Post subject: Reply with quote

ed
_________________
Zhmotňujeme-li pochybnosti, pak se naše přání nenaplní, neboť se za ně nepostavíme, vlastně to ani nechceme. Jak myslíme, tak se stane.


Last edited by Theresa on Fri 28.3.2008 11:12; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Court
kytky 4, meta: 3350
kytky 4, meta: 3350


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 3269
Location: Klub rváčů

PostPosted: Sat 16.2.2008 13:43    Post subject: Reply with quote

edit


Last edited by Court on Sun 8.6.2008 20:53; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Lucrezia
kytky 5, meta: 7050
kytky 5, meta: 7050


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 6667

PostPosted: Sat 16.2.2008 14:07    Post subject: Reply with quote

Theresa wrote:
To me se nikdy nejak nic neztrati vsechny listy mam ocislovany s datumem presne vim co k cemu patri a vyhovovalo mi to. Ale ted stejne asi budu nosit notas.

je to asi o zvyku, ja to mam taky ocislovany s datumem a jmenem prednasejici, ale rozciluje me to. Embarassed A lehnout do postele se sesitem je podle me taky praktictejsi, ty papiry me vsude padaj Laughing Embarassed
Back to top
View user's profile Send private message  
amtematicka
kytky 1, meta: 50
kytky 1, meta: 50


Joined: 05 Feb 2008
Posts: 47

PostPosted: Sat 16.2.2008 15:43    Post subject: Reply with quote

su prednasky, na ktore stoji za to prist. potom su take, na ktore si chodim aspon napisat poznamky.. a su aj take, ktore beriem ako nutne zlo (niekedy nie az tak nutne..)

ucast na cvikach sa snazim mat 100%-nu. u nas sa to vazne hodi.
tieto veci iste zavisia od konkretnej skoly a odboru. napr. studovat matiku bez toho, aby clovek do tej skoly chodil a cosi robil, sa mi zda nemozne.. (a to nechcem nikoho podcenovat)

poznamky si pisem vlastne, lebo z cudzich sa ucit neviem. a nenasla som zatial nikoho, kto by si pisal poznamky ako ja - pisem si totiz viac ako ostatni

pouzivam klasicke zosity. inak by som poznamky neudrzala pohromade. nie to este v spravnom poradi..

teoriu sa priebezne neucim, lebo sa mi nechce. vzdy si len pocas cvika nalistujem v poznamkach cosi, co by mi pomohlo danu ulohu vyriesit. ostatni sa cuduju, ze to viem. ale ja to neviem, len si to dokazem najst, ked treba.. (ja sa naopak cudujem im, ze tam len tak sedia a cakaju..ktovie na co)

ulohy..no..som lemra leniva..ale snazim sa mat ich..

ucim sa az cez skuskove - tiez z lenivosti. a vyuzivam cele skuskove. aj ked spravim vsetko na prvykrat - radsej sa den pred planovanou skuskou bezim do skoly vyskrtnut a napisat sa na neskorsi termin, ako keby som tam mala prist nenaucena. nezniesla by som tu hanbu pred skusajucim. v tomto som cvok..
_________________
There are only 10 types of people: those who understand binary and those who don't..
Back to top
View user's profile Send private message  
Mo Cuishle
kytky 8, meta: 17650
kytky 8, meta: 17650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 17148

PostPosted: Sat 16.2.2008 16:18    Post subject: Reply with quote

amtematicka: Do kterého ročníku chodíš?
_________________
Bye
Back to top
View user's profile Send private message  
Lenka
kytky 3, meta: 1750
kytky 3, meta: 1750


Joined: 06 Jan 2007
Posts: 1677

PostPosted: Sat 16.2.2008 17:24    Post subject: Reply with quote

Já sem maniak.Musím být na každé přednášce,nic mi nemí ujít,denně se učím a když náhodou chybí tak sem ztoho nemocná celý týden.Na odborných předmětech nesmím ale chybět nikdy,pro budoucí práci v téhle profesi musím vědět absolutně všechno
Back to top
View user's profile Send private message  
Mantis_religiosa
kytky 4, meta: 2750
kytky 4, meta: 2750


Joined: 19 Jan 2007
Posts: 2565
Location: Nebe

PostPosted: Sat 16.2.2008 18:58    Post subject: Reply with quote

Rage wrote:
theres - tohle jsem zkousela jeden semestr, nosit jen jeden sesit s listama do sanonu....ale pak jsem zjistila, ze kdyz se ucim, tak plno tech papiru ztratim, prislo mi to hrozne neprakticky, ale skoro trictvrte tridy to dela takhle taky. A ja jsem snad jedina, ktera ma na kazdy predmet jeden sesit jak na zakladce. Ale me to nebavilo porad hledat nekde ztraceny list, ci smichany...v sesite mam vsechno prave dohromady a sebou. Smile

Taky bych si radši vedla pro každý předmět jeden sešit, protože jinak mám pořád papíry všude, ale zase vždycky si k tomu něco vytisknu, nějaký papír vložim, takže mě pak iritují ty volné papíry v tom obyč sešitě.
_________________
"Kdo z vás může jen o píď prodloužit svůj život, bude-li se znepokojovat?
Nedokážete-li tedy ani to nejmenší, proč si děláte starosti o to ostatní?"
(Ježíš)
Back to top
View user's profile Send private message  
Theresa
I'm Brandy. The slutty cheerleader.


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 35482

PostPosted: Sat 16.2.2008 21:04    Post subject: Reply with quote

ed
_________________
Zhmotňujeme-li pochybnosti, pak se naše přání nenaplní, neboť se za ně nepostavíme, vlastně to ani nechceme. Jak myslíme, tak se stane.


Last edited by Theresa on Fri 28.3.2008 11:32; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
amtematicka
kytky 1, meta: 50
kytky 1, meta: 50


Joined: 05 Feb 2008
Posts: 47

PostPosted: Sat 16.2.2008 23:13    Post subject: Reply with quote

Mo: druhykrat do prveho. teda druhy rok studujem matiku, ale vzdy na inej skole..
_________________
There are only 10 types of people: those who understand binary and those who don't..
Back to top
View user's profile Send private message  
pam
kytky 7, meta: 12650
kytky 7, meta: 12650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12166

PostPosted: Sun 17.2.2008 17:04    Post subject: Reply with quote

...


Last edited by pam on Fri 26.6.2009 20:41; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Lenka
kytky 3, meta: 1750
kytky 3, meta: 1750


Joined: 06 Jan 2007
Posts: 1677

PostPosted: Sun 17.2.2008 17:11    Post subject: Reply with quote

Cestovní ruch se zaměřením na průvodcovskou činnost. Je to zajímavý obor a moc mě baví.
Back to top
View user's profile Send private message  
pam
kytky 7, meta: 12650
kytky 7, meta: 12650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12166

PostPosted: Sun 17.2.2008 17:19    Post subject: Reply with quote

...


Last edited by pam on Fri 26.6.2009 20:40; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
waxeipahdeth
kytky 8, konec
kytky 8, konec


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 27125

PostPosted: Sun 17.2.2008 17:27    Post subject: Reply with quote

ZŠ-Učila jsem se tak na trojky a už v 7.-8. třídě jsem propadala z matiky Rolling Eyes V devíte jsem začala se spolužačkou chodit za školu, byl z toho i bordel, ale důtku ani napomenutí jsme nakonec nedostaly. A záškoláctví mi pak vydrželo už napořád Embarassed
SŠ-Prvák a druhák jsem místo školy většinou kalila někde s kámoškou a tehdejším chlapem a vůbec jsem se neučila. Třeťák a čtvrťák jsem se začala učit a až na matiku a odbornou praxi jsem měla dobré známky, ale školu jsem zatahovala celkem často...ono to i svádělo, nikdo to tam neřešil, třídnímu stačilo poslat SMS a tak.
Pomaturitní kurz-Hm, tam jsem většinou chodila tak 2x do týdne Embarassed Nebo když už jsem se uráčila přijet tak jsme šli se spolužákama místo školy na pivo.
VŠ-Snažím se chodit na cvíka i přednášky, ale někdy taky zatáhnu. Zvlášť když začínáme brzo nebo tak. Ale zjistila jsem, že mě ta škola celkem baví a budu se snažit. Hlavně nechci mít stresy z nechozenína cvíka, to se fakt nevyplatí Cool
Kdybych aspoň dělala něco užitečného když zatahuju, ale já buď kalím (no, teď už se snažím nepít) nebo jsem celý den na kompu či v posteli a čtu si Embarassed
Back to top
View user's profile Send private message  
Lenka
kytky 3, meta: 1750
kytky 3, meta: 1750


Joined: 06 Jan 2007
Posts: 1677

PostPosted: Sun 17.2.2008 17:27    Post subject: Reply with quote

Ráda bych dělala oboje,tak doufám že se vtom uplatním.Miluju památky,jak naše tak zahraniční a strašně ráda cestuji a poznávám nové země.Bylo by to vlastně dvě mouchy jednou ranou. Na tom oboru je nejtěžší Angličtina protože se berou hodně do hloubky a bere se taky v ekonomickém směru,což je nejhorší protože člověk někdy neví jak nějaké slovo vysvětlit česky natož anglicky.
Back to top
View user's profile Send private message  
Tangerine
kytky 5, meta: 6350
kytky 5, meta: 6350


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 6329

PostPosted: Sun 17.2.2008 17:51    Post subject: Reply with quote

Já jsem docela pečlivá a zodpovědná, nicméně přednášky, který považuju za nepřínosný většinou vynechávám a na všechno se učím na poslední chvíli, ať je to jakýkoliv předmět.
Ale u předmětů, co mě baví, se snažím víc než normálně, dělám si hezký zápisky, jsem aktivní a chodím tam ráda a úspěchy mě neuvěřitelně motivují Smile Mohla bych mít prospěchový stipendium, kdybych si to nepokazila blbou matikou Rolling Eyes
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Škola All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
Page 5 of 6

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms