sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
radši o nevěře víte,nebo o ní vědět nechcete?
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 11, 12, 13, 14, 15  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti
View previous topic :: View next topic  

Když se nevěra stane, tak jsem radši když:
mi to partner a okolí zatají,abych se to nedozvěděla a netrápila se
30%
 30%  [ 17 ]
když o tom budu vědět
69%
 69%  [ 39 ]
Total Votes : 56

Author Message
alishka
kytky 7, meta: 12150
kytky 7, meta: 12150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 11967

PostPosted: Wed 6.2.2008 9:39    Post subject: Reply with quote

tak ja to zase trochu chapu Embarassed
_________________
Albert Einstein:
Pouze dvě věci jsou nekonečné. Vesmír a lidská hloupost. u té první si tím však nejsem tak jist
Back to top
View user's profile Send private message  
Tornado_Lou
kytky 6, meta: 8250
kytky 6, meta: 8250


Joined: 12 Jan 2007
Posts: 7870

PostPosted: Wed 6.2.2008 12:35    Post subject: Reply with quote

Terry, ja myslim, ze bys mluvila jinak, kdyby ses do takove situace dostala. Vem si, ze bych nekoho potkala, kdo by te naprosto okouzlil (a stat se to muze)...urcite bys ale kvuli tomu ze dne na den nezahodila nekolikalety fungujici vztah...chvili bys mozna zkousela, co by bylo lepsi...ja nevim, taky mi to prijde "normalni"
Back to top
View user's profile Send private message  
terrynka
kytky 7, meta: 13150
kytky 7, meta: 13150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 13139

PostPosted: Wed 6.2.2008 12:51    Post subject: Reply with quote

Tornado, je fakt, ze jsem v takove situaci nikdy nebyla a doufam, ze se do ni nedostanu.
Ale jsem stoprocentne presvedcena o tom, ze bych nezkousela absolutne nic. Musela bych halt hodne premyslet, ale nikdy bych nebyla schopna zahnout... Confused
Back to top
View user's profile Send private message  
Velveta
kytky 6, meta: 9850
kytky 6, meta: 9850


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 9469

PostPosted: Wed 6.2.2008 16:25    Post subject: Reply with quote

terry - Mě to nepřišlo až tak nelogický. Měla jsem přes rok přítele. Už několik měsíců to neklapalo, šlo to do háje a byla jen otázka času, kdy přijde rozchod. On už mě nemiloval a kašlal na mě, viděli jsme se hodně málo. Já se to pořád snažila zachránit a pak už bylo jasný, že to prostě nepůjde. Pak jsem poznala toho druhého. Byla to náhoda. Ten večer co jsme se sešli mě šel doprovodit domů a obejmul mě a políbil. Jenže já ho neznala a okamžitě se s tím druhým rozejít kvůli klukovi, o kterém vím jen to co mi sám řekl a jinak o něm nevím nic se mi nechtělo. Tak jsem se to snažila brát jako klopýtnutí. Byla jsem hodně moc zmatená a šťastná a smutná zároveň. Jenže jsme se sešli znovu a já prostě nemohla odolat a prolíbali jsme vlastně celou noc. Pak jsme spolu byli ještě několikrát a já jsem věděla že se s tím druhým chci rozejít. On mě trápil, choval se ke mě blbě, ale já na něm byla citově závislá. Ten nový mi dával přesně to co jsem potřebovala, když jsem byla s ním, na nic jsem nemyslela a byl to takový únik od problémů. Ale byla tam pořád závislost na tom druhém. Nevím jak to líp vysvětlit, bylo to ode mě dost nefér, ale prostě se to stalo. Kdybych znala nějakou holku co udělala něco takovýho jako já, asi bych řekla že je to kráva co neví co chce. Ale jak se do takové situace dostaneš sama, tak víš jak těžký je udělat nějaký rázný rozhodnutí.
Back to top
View user's profile Send private message  
zuza
kytky 6, meta: 8250
kytky 6, meta: 8250


Joined: 23 Jan 2007
Posts: 8196

PostPosted: Wed 6.2.2008 19:55    Post subject: Reply with quote

terrynka wrote:

Tohle nechapu, proste fakt mi tohle hlava nebere. Bud hrozne miluju a jsem s nim, nebo nemiluju a rozchazim se. Ale podvadet cloveka, ktereho hrozne miluju nejde. Aspon ja tohle nepochopim.

no ono s tou zamilovanosti to je slozite, casto je clovek zamilovany spis do "predstavy" jakou ma o tom druhem, to ze je ten druhy jiny a ze mu ublizuje nechce videt, jenze v podvedomi ten problem je a projevi se tim, ze clovek zahne a pak je zmateny a prekvapeny co se vlastne stalo
Back to top
View user's profile Send private message  
terrynka
kytky 7, meta: 13150
kytky 7, meta: 13150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 13139

PostPosted: Thu 7.2.2008 7:18    Post subject: Reply with quote

Velvet, ja nevim, nemusis se obhajovat.
Ale proste ani po tomhle Tvem vysvetleni to nepochopim, nevim, proste jsem asi uplne jina povaha, NEDOKAZALA bych to. Nemohla bych se pak tomu "prvnimu" ani podivat do oci.

Ale jeste k tomu Tvemu zazitku, ja bych se proste rozesla asi davno, uz proto, ze
Velveta wrote:
šlo to do háje a byla jen otázka času, kdy přijde rozchod. On už mě nemiloval a kašlal na mě, viděli jsme se hodně málo. Já se to pořád snažila zachránit a pak už bylo jasný, že to prostě nepůjde.

tohle jsem celou dobu chtela rict.
Back to top
View user's profile Send private message  
bublinka111
never satisfied


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 7448

PostPosted: Thu 7.2.2008 8:37    Post subject: Reply with quote

nedavno sme sa bavaili na temu nevera s kamaratkou a celkom ma prekvapilo ze jej priatel ju podviedol, najviac ma ale zaujal sposob akym sa to dozvedela.
rano lezali v posteli a ona sa rozhodla ze si ho ide trochu doberat. tak mu vravi" neboj sa, ja uz o vsetkom viem /pritom v tej chvili nic netusila/ on sa pyta- a co vies ? ona: no ze si ma podviedol. On jej vravi - no tak ked to vies, tak ti nebudem klamat.
A bolo to von, nakoniec moze si za to sama Laughing
potom nasledoval rozchod na urcitý cas, ale opat su spolu, takze mu odpustila.
samozrejme, nemam v plane nic take na mojho priatela skusat, ale myslim ze by som nechcela vediet o jednorazovke, neviem si ale predstavit ze by som ho trebars podviedla ja, nepovedala mu to, a potom sa mu mala divat do oci, spat s nim a tvarit sa akoby nic. Nicilo by ma to, ako sa tu uz pisala, svedomie nepusti...
_________________
all i wanna do is have some fun....)
Back to top
View user's profile Send private message  
Misul
kytky 4, meta: 2750
kytky 4, meta: 2750


Joined: 09 Feb 2007
Posts: 2714
Location: rodinná sekta:D

PostPosted: Thu 7.2.2008 8:47    Post subject: Reply with quote

bublinka111 wrote:
neviem si ale predstavit ze by som ho trebars podviedla ja, nepovedala mu to, a potom sa mu mala divat do oci, spat s nim a tvarit sa akoby nic. Nicilo by ma to, ako sa tu uz pisala, svedomie nepusti...


souhlasim s kazdym slovem.
_________________
'Never allow someone to be your Priority while allowing yourself to be their Option'
Back to top
View user's profile Send private message  
Rokkan
kytky 7, meta: 11650
kytky 7, meta: 11650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 11530

PostPosted: Thu 7.2.2008 9:20    Post subject: Reply with quote

bublinka111 wrote:

rano lezali v posteli a ona sa rozhodla ze si ho ide trochu doberat. tak mu vravi" neboj sa, ja uz o vsetkom viem /pritom v tej chvili nic netusila/ on sa pyta- a co vies ? ona: no ze si ma podviedol. On jej vravi - no tak ked to vies, tak ti nebudem klamat.


Shocked hustý!

Nevím zda jsem to už psala, takže pro jistotu: o jednorázovce určitě nevědět, o vícerázovce asi vědět (lidi sice nejsou monogamní, ale tohle by zřejmě hrozně uráželo mou důstojnost)


Last edited by Rokkan on Thu 7.2.2008 10:07; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Nefertite
kytky 6, meta: 10250
kytky 6, meta: 10250


Joined: 10 Sep 2007
Posts: 10074

PostPosted: Thu 7.2.2008 10:07    Post subject: Reply with quote

ed


Last edited by Nefertite on Thu 6.3.2008 10:55; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
terrynka
kytky 7, meta: 13150
kytky 7, meta: 13150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 13139

PostPosted: Thu 7.2.2008 10:24    Post subject: Reply with quote

Nefertite, my jsme tak stejny Shocked
Back to top
View user's profile Send private message  
Nefertite
kytky 6, meta: 10250
kytky 6, meta: 10250


Joined: 10 Sep 2007
Posts: 10074

PostPosted: Thu 7.2.2008 10:27    Post subject: Reply with quote

wd


Last edited by Nefertite on Thu 26.2.2009 14:32; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Velveta
kytky 6, meta: 9850
kytky 6, meta: 9850


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 9469

PostPosted: Thu 7.2.2008 10:30    Post subject: Reply with quote

terry - Já se neobhajuju, dyť já vím že to ode mě bylo hnusný. Chtěla jsem ti to jen vysvětlit. Já bych si taky myslela že bych toho nebyla schopná, ale v životě se kolikrát dostaneš do takových situací, že tě to samotnou překvapí. Tohle prostě asi člověk nepochopí, dokud to nezažije.
Back to top
View user's profile Send private message  
ephelides
*louloute*


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 15244

PostPosted: Thu 7.2.2008 10:31    Post subject: Reply with quote

no asi tak, ja uz nejaky "nikdy" radsi vubec nerikam Razz
Back to top
View user's profile Send private message  
terrynka
kytky 7, meta: 13150
kytky 7, meta: 13150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 13139

PostPosted: Thu 7.2.2008 10:32    Post subject: Reply with quote

Hm a ja tomu presto verim.
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 11, 12, 13, 14, 15  Next
Page 12 of 15

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms