sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
vrátily se mi k němu city,ale já mám fungující vztah
Goto page 1, 2  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Onixa
kytky 0, meta: 25


Joined: 02 Feb 2008
Posts: 2

PostPosted: Sat 2.2.2008 19:47    Post subject: vrátily se mi k němu city,ale já mám fungující vztah Reply with quote

Mám přítele,jsem s nim šťastná a máme se moc rádi.Ve vztahu jsme asi 4 roky a jsme ve fázi ustálení. On je vynikající, ochotný, hodný a inteligentní. Ve vztahu jsme měli krizi a rok si dali pauzu.Během ní jsem se seznámila s novým klukem, do kterého jsem se zamilovala. On měl ale dlouhou dobu holku, takže jsem mu dělala takovou tu věrnou, zamilovanou a marně čekající milenku. Nerozešel se s ní, já mu začala dělat scény a žárlit na ní, on se rozešel se mnou. Ale co vím od jeho kamarádů, tak mi opravdu miloval a přemýšlel o rozchodu s dívkou, se kterou byl již 5 let ale tím, jak jsem na něj začala tlačit a hysterčit, tak jsem ho asi pěkně odradila a on se prostě cuknul a rozešel se se mnou.

To bylo před 3/4 rokem. Od té doby jsme spolu moc nekomunikovali a já jsem se se zlomeným srdcem vrátila k příteli a od té pauzy je vše ve vztahu v pořádku. S tím druhým jsem se nevídala, nějak jsme spolu nekomunikovali. Ale pořád na něj chvílemi myslim a mám ho ráda. Včera jsem s nim a jeho partou byla na akci. Skvěle jsme se bavili, všimla jsem si že nějak moc mluví o mém příteli Smile (a jak ho znám, trošku v tom byla žárlivost na něj).potom jsme šli na diskotéku a on (jindy hrozný tvrďák) mi požádal o tanec a šli jsme potom spolu sami domů. Já jsem spala u kámošky, která bydlí o vchod dál než on a on spal doma. Rozloučili jsme se u jeho vchodu. Za chvíli mi přišla od něj smska, zda mi vyzvedl můj přítel, nebo jsem se dozvonila k XY (kámošce). psali jsme si a on mi napsal že by se rád ke mně tulil, že chtěl abych spala u něj a takový ty sladký keci. a pak ještě mi psal ráno že jede do města, že by mi hodil domů. a taky že by se odpoledne stavil...

a tím se mi dost vrátily city. asi znovu rozhořel ten plamínek. má přítelkyni, má jí rád...ale chce mně?myslite si že se mu taky vrátily city?nebo mu jde jen o sex?
já už mu sakra nemůžu zase podlehnout, dopadne to jako posledně a přišla bych o svého skvělého přítele, se kterým mi ostatně nic nechybí (až na nic moc sex)
Back to top
View user's profile Send private message  
sun Topic
kytky 7, meta: 14150
kytky 7, meta: 14150


Joined: 19 Jan 2007
Posts: 13939

PostPosted: Sat 2.2.2008 21:59    Post subject: Reply with quote

no mne sa hlavne zda ze svojho priatela nemilujes na tolko, aby si s nim bola vo vztahu, je to voci nemu nefer....
Back to top
View user's profile Send private message  
Olorea
kytky 2, meta: 700
kytky 2, meta: 700


Joined: 06 Jan 2008
Posts: 666

PostPosted: Sat 2.2.2008 22:03    Post subject: Reply with quote

city jsou nekdy mrchy no Confused ale jestli to beres tak, ze kdyby s tebou ex chtel byt a zit, tak sveho pritele opustis, tak to vuci nemu vazne neni fer
_________________
http://koralkovabizuterie.napady.net/
http://www.fler.cz/ - Nákupní galerie rukodělných výrobků - textilu, bizuterie apod.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website  
Onixa
kytky 0, meta: 25


Joined: 02 Feb 2008
Posts: 2

PostPosted: Sat 2.2.2008 22:16    Post subject: Reply with quote

žádám o radu, abych tomu nepodlehla.nechci.
co mám dělat?svého přítele miluji, nerozumím tomu,proč mi ten bývalý utkvěl tak v hlavě. a hlavně vůbec nechápu jeho chování
Back to top
View user's profile Send private message  
sun Topic
kytky 7, meta: 14150
kytky 7, meta: 14150


Joined: 19 Jan 2007
Posts: 13939

PostPosted: Sat 2.2.2008 22:21    Post subject: Reply with quote

ignoruj jeho chovanie a nestretavaj sa s nim.. skus s priatelom nieco nove, niekam ist, proste to ozivit, aj ten sex, aby si nemala potrebu rozmyslat o tom druhom. Skus nasjt v priatelovi aj s priatelom nieco nove. Wink
Back to top
View user's profile Send private message  
Onixa.
Guest





PostPosted: Sat 2.2.2008 22:23    Post subject: Reply with quote

rozejít se s přítelem v žádném případě nehodlám.maximální co bych mu udělala je nevěra s tim prvním klukem.a kdyby na to přišel, tak mi opustí on. proto bych poprosila o radu, jak se tomu vyhnout a nepodlehnout mu.
Back to top
 
Onixa.
Guest





PostPosted: Sat 2.2.2008 22:25    Post subject: Reply with quote

Sun: taky jsem přemýšlela nad tou možností vyhýbání se mu. když to bude nejnutnější, nejspíš to budu muset udělat. a s přítelem je všechno v pohodě kromě sexu, protože já jsem submisitvní,mám radši tvrdší styl a vzrušuje mně lehčí Sm,bondage a dominance a tohle on mi nikdy neposkytne.Bohužel.a z klasického sexu s nim nic nemám.Bohužel.
Back to top
 
Olorea
kytky 2, meta: 700
kytky 2, meta: 700


Joined: 06 Jan 2008
Posts: 666

PostPosted: Sat 2.2.2008 22:32    Post subject: Reply with quote

podle me zkusenosti je jedinou moznosti se ex vyhybat. Proste ho vymazat z zivota..
_________________
http://koralkovabizuterie.napady.net/
http://www.fler.cz/ - Nákupní galerie rukodělných výrobků - textilu, bizuterie apod.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website  
sun Topic
kytky 7, meta: 14150
kytky 7, meta: 14150


Joined: 19 Jan 2007
Posts: 13939

PostPosted: Sat 2.2.2008 22:33    Post subject: Reply with quote

Onixa. wrote:
rozejít se s přítelem v žádném případě nehodlám.maximální co bych mu udělala je nevěra s tim prvním klukem.a kdyby na to přišel, tak mi opustí on. proto bych poprosila o radu, jak se tomu vyhnout a nepodlehnout mu.

tak toto je dost potvorsky pristup .)
tak sa o tom s priatelom porozpravaj... mozno sa kvoli tebe premoze a skusi to.. mozno ti bude tolerovat milenca,, co ja viem aky mate vztah..
Back to top
View user's profile Send private message  
Onixa.
Guest





PostPosted: Sat 2.2.2008 22:33    Post subject: Reply with quote

Asi to bude nejlepší. třeba jenom blázním a je to chvilkový, protože to bylo včera a je to čerstvý
Back to top
 
sun Topic
kytky 7, meta: 14150
kytky 7, meta: 14150


Joined: 19 Jan 2007
Posts: 13939

PostPosted: Sat 2.2.2008 22:35    Post subject: Reply with quote

tak to najskor no Wink
asi by ta to potom bolelo, kedze vravis ze ho milujes..
skus to enchat vychladnut, vyhybaj sa kontaktu s tym chalanom a priatelovi daj sancu nech ti ukaze co v nom je..
Back to top
View user's profile Send private message  
Onixa.
Guest





PostPosted: Sat 2.2.2008 22:35    Post subject: Reply with quote

Sun:proč potvorský přístup?myslím že takhle smýšlí dost lidí.Nevěra je ta nejhorší varianta, která může nastat a já se tomu chci vyhnout.
Back to top
 
Olorea
kytky 2, meta: 700
kytky 2, meta: 700


Joined: 06 Jan 2008
Posts: 666

PostPosted: Sat 2.2.2008 22:36    Post subject: Reply with quote

jestli se s nim budes potkavat, tak driv nebo pozdeji zkoncite v posteli, takze je to asi jediny reseni... Wink
_________________
http://koralkovabizuterie.napady.net/
http://www.fler.cz/ - Nákupní galerie rukodělných výrobků - textilu, bizuterie apod.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website  
sun Topic
kytky 7, meta: 14150
kytky 7, meta: 14150


Joined: 19 Jan 2007
Posts: 13939

PostPosted: Sat 2.2.2008 22:37    Post subject: Reply with quote

Onixa. wrote:
Sun:proč potvorský přístup?myslím že takhle smýšlí dost lidí.Nevěra je ta nejhorší varianta, která může nastat a já se tomu chci vyhnout.


myslela som to, ze ty sa s nim sice nerozides ale beries do uvahy ze ho mozes podviest (co teda ok, chces tomu rpedist) ale najma to ze vies, ze ti odpusti.
Back to top
View user's profile Send private message  
Onixa.
Guest





PostPosted: Sat 2.2.2008 22:45    Post subject: Reply with quote

asi ano.přece jen vztah s přítelem je mi přednější
Back to top
 
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti All times are GMT + 1 Hour
Goto page 1, 2  Next
Page 1 of 2

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms