sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Kick box, thai box atd.
Goto page 1, 2  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Zdraví
View previous topic :: View next topic  
Author Message
snoopyys
kytky 3, meta: 1450
kytky 3, meta: 1450


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 1383

PostPosted: Sun 27.1.2008 21:28    Post subject: Kick box, thai box atd. Reply with quote

Ahojda,

už dlouho mě lákají bojové sporty. Celkem bych chtěla zkusit kick box popřípadě thai box. Zajímá mě to kvůli tomu, že bych se snad i ubránila, nebo měla větší šanci. Bývalý přítel dělá thai box a je z toho hrozně unešenej. Jen by mě zajímalo jestli to někdo tady dělá, hlavně z holek pže co jsem viděla za videa tak je to dost záhul. Já bych spíš chtěla dělat ten kick box, ale nevím kam v Praze zajít. Je toho tolik tak prosím o radu. Dík
Back to top
View user's profile Send private message  
ephelides
*louloute*


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 15244

PostPosted: Sun 27.1.2008 21:36    Post subject: Re: Kick box, thai box atd. Reply with quote

kickbox tak maximalne pro kondicku, pokud se chces ubranit, tak ti kickbox proste nestaci a je lepsi chodit na nejakou sebeobranu/aikido apod a uprimne i se sebeobranou, pochybuju silne ze jako zenska, at uz prakticky jakekoliv kontrukce, by ses dokazala ubranit......ono se nekde mlatit v telocvicne, a pak to taky aplikovat v pripade nebezpeci je rozdil....
Back to top
View user's profile Send private message  
Kyo
kytky 5, meta: 7050
kytky 5, meta: 7050


Joined: 25 May 2007
Posts: 6874

PostPosted: Sun 27.1.2008 21:51    Post subject: Reply with quote

hm na obranu to neni, hlavne z toho principu ze je to dost omezeny. umis dat pesti, kopnout / v dzinach to taky takova parada neni / ale co kdyz do tebe nekdo strci a spadnes na zem ? Smile ale jako sport je to urcite fajn a minimalne ti to da uvedomit si svoje realny sance a preci jen vetsi nadeji na utek, kondicku.

mas treba tady www.kosagym.cz

co se tyce sebeobrany tam tezko radit, osobne jsem v tomhle skeptickej a radim trenovat atletiku, kdyz uteces mas sanci nejvetsi. ani jako chlap nemas moc sanci v zavislosti na tom, na koho narazis, natoz holka no Smile

pokud bys tu sebeobranu myslela vazne a svym zpusobem teda uvazovala dost paranoidne, tak zbrojak, vystrilet stovky naboju mesicne, nuz, teleskop a projit ruznymy kurzy..

ale jak rikam jako sport a traveni casu je to moc fajn a jako holka myslim ze by ses vic hodila na ten kickbox, kde se stejne zacina pres semi a light kontakt a i tech holek to dela vic.
_________________
Doba kráčí vpřed a svět se předhání. Už i blbci mají vyšší vzdělání.
Back to top
View user's profile Send private message  
Mo Cuishle
kytky 8, meta: 17650
kytky 8, meta: 17650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 17148

PostPosted: Sun 27.1.2008 21:55    Post subject: Reply with quote

na sebeobranu bych řekla, že je nejlepší aikido.

OT: jinak jsem se přistihla, jak jsem v poslední době pořád v pohotovosti a pořád střežím, co se kolem děje... nevim proč, ale nějak se v poslední době cítím pořád v ohrožení, i když k tomu nemám důvod a je to asi blbost.. ale já se nějak bojím a pořád jsem ve střehu a jsem připravená k obraně, kdyby na mě někdo zaútočil.. nechápu, proč mám ty pocity.. i když je fakt, že dneska mi to pomohlo, že jsem rychle aspoň zareagovala na toho psa.. pořád musím být ve střehu. Mám snad nějakýho stihomana nebo co, nevim... jediný, kde jsem v klidu je doma..
_________________
Bye


Last edited by Mo Cuishle on Sun 27.1.2008 21:58; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
snoopyys
kytky 3, meta: 1450
kytky 3, meta: 1450


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 1383

PostPosted: Sun 27.1.2008 21:57    Post subject: Reply with quote

kyo Arrow Roflnik atletika, to je opravdu gól Laughing Cool Máš pravdu to se vyplatí nejvíc. Mě by ten box zajímal asi i jak jsi psal jako pro kondičku, pobavení a uspokojení, že něco dokážu... Řikala jsem si, že thai box je asi hodně drsnej, možná nejdřív zkusim kick box aerobik a pak se kdyžtak přesunu na normální kick box.

Já jsem dneska byla ve Factory pro a oni tam maj kondiční box + kick box to se mi líbilo, ale trochu mám obavu z první hodiny a jít tam sama. Kdyby tu někdo byl kdo by to chtěl zkusit tak at se přihlásí Smile
Back to top
View user's profile Send private message  
Lothórien
kytky 7, meta: 12150
kytky 7, meta: 12150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12074

PostPosted: Sun 27.1.2008 21:58    Post subject: Reply with quote

ed


Last edited by Lothórien on Wed 4.6.2008 19:34; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Kyo
kytky 5, meta: 7050
kytky 5, meta: 7050


Joined: 25 May 2007
Posts: 6874

PostPosted: Sun 27.1.2008 22:04    Post subject: Reply with quote

snoopys no zacit aerobic kickboxem je fajn, protoze se aspon naucis predem nejakou techniku Smile

Loth tahat se to da a kdyz to nekdo mysli s obranou vazne nic jinyho mu nezbyva, ale nosi to u sebe prevazne magori Smile
_________________
Doba kráčí vpřed a svět se předhání. Už i blbci mají vyšší vzdělání.
Back to top
View user's profile Send private message  
annysek
.


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 15447

PostPosted: Sun 27.1.2008 22:09    Post subject: Reply with quote

Kyo, magori a muj ex Laughing Ale kdyz nekdo ma kancelar na zizkove a casto tam dela v noci, tak se neni cemu divit..


Last edited by annysek on Sun 27.1.2008 22:16; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
snoopyys
kytky 3, meta: 1450
kytky 3, meta: 1450


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 1383

PostPosted: Sun 27.1.2008 22:14    Post subject: Reply with quote

Já mam doma paralizer, ale ja se ho bojim víc (toho paralizeru) nez by se bal protivnik takze nic no Laughing. Zkusim ten kick box ve factory pro tam by to mohlo byt komercnejsi-jemnejsi?
Back to top
View user's profile Send private message  
Kyo
kytky 5, meta: 7050
kytky 5, meta: 7050


Joined: 25 May 2007
Posts: 6874

PostPosted: Sun 27.1.2008 22:15    Post subject: Reply with quote

myslim to tak, ze malokdo je skutecne v takovym ohrozeni zivota aby musel nosit pistoli Smile a defakto si jejim nosenim jen koleduje o problemy.

snoopy jo ale mam takovej pocit ze i drazsi Smile ale toho ze by to nebylo jemny se neboj.. ses zacatecnik a kickbox ma ctyri formy - od nejlehci semicontact az po lowkick a mezi tim a thaiboxem uz v tvrdosti rozdil neni.
_________________
Doba kráčí vpřed a svět se předhání. Už i blbci mají vyšší vzdělání.
Back to top
View user's profile Send private message  
annysek
.


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 15447

PostPosted: Sun 27.1.2008 22:18    Post subject: Reply with quote

Kyo, to jsem mu vzdycky taky rikala (hlavne s temi problemy), ale pak jsem zazila par situaci, po kterych jsem to docela pochopila.. Hlavne ono staci tu pistoli mit a ani ji nemusis pouzit, jen ji ukazat, kdyby neco.. Otazkou samozrejme je, jak rychle bys to stihnul a jestli by nakonec jeste nebyla pouzita proti tobe..
Back to top
View user's profile Send private message  
snoopyys
kytky 3, meta: 1450
kytky 3, meta: 1450


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 1383

PostPosted: Sun 27.1.2008 22:21    Post subject: Reply with quote

jj Factory pro je celkem drahý, ale myslim, že v nějakým jinym gymu (to je vtipnej nazev) by to bylo taky celkem drahy. Tady se plati myslim 130-160 za hodku a pul coz jeste jde. Navic mam to stesti, ze jsem student ve 4 ročniku VS a tak me rodice poporujou v jidle a ve sportu. Jsme celkem sportovne zalozena rodina takze to je vyhoda.
Back to top
View user's profile Send private message  
Kyo
kytky 5, meta: 7050
kytky 5, meta: 7050


Joined: 25 May 2007
Posts: 6874

PostPosted: Sun 27.1.2008 22:24    Post subject: Reply with quote

annysku no prave, jestli neni nekdy lepsi bejt zmlacenej a okradenej nez zastrelenj at uz tvoji pistoli nebo neci jinou kterej kdyz tu tvoji uvidel se ji nerozpakoval pouzit Smile

snoopys to jde Smile
_________________
Doba kráčí vpřed a svět se předhání. Už i blbci mají vyšší vzdělání.
Back to top
View user's profile Send private message  
snoopyys
kytky 3, meta: 1450
kytky 3, meta: 1450


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 1383

PostPosted: Sun 27.1.2008 22:28    Post subject: Reply with quote

Jak to tak čtu tak asi uz nevystrcim nos z bytu Laughing
Back to top
View user's profile Send private message  
Lothórien
kytky 7, meta: 12150
kytky 7, meta: 12150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12074

PostPosted: Sun 27.1.2008 22:33    Post subject: Reply with quote

ed


Last edited by Lothórien on Wed 4.6.2008 19:34; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Zdraví All times are GMT + 1 Hour
Goto page 1, 2  Next
Page 1 of 2

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms