sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Asi ho miluji..
Goto page 1, 2  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Meky
Guest





PostPosted: Sun 20.1.2008 21:59    Post subject: Asi ho miluji.. Reply with quote

Musím sem psát jako guest, protože kdyby si to náhodou přečetl přítel, byl by z toho malér. Chodíme spolu už rok a půl a poslední dobou máme trochu problémy, on je sice pořád milý ke mně a miluje mě, ale já si tím vůbec nejsem jistá, občas jsem nepříjemná a to, že ho miluji jsem mu přestala poslední měsíc téměř říkat, protože vůbec nevím jestli ho mám ještě ráda.
No a teď posledních pár týdnů se jeho nejlepší kamarád rozešel se svoji holkou, se kterou byl přes dva roky. Občas teda chodíme spolu ve třech někam a podobně, s tím kamarádem. No a několikrát jsme byli i u něho kam nás pozval, kde jsme se vždycky opili a pak si říkali všechno možný. No jenže dneska v noci jsme spali všichni tři vedle sebe a přítel usnul. Já jsem se pořád smála (ale nepila jsem vůbec nic, narozdíl od kluků) tak mi ten kamarád přiložil ruku na pusu abych jako přestala no a já v tu chvíli nějak nevydržela a začala se jakoby tou rukou hladit po obličeji. On chvíli nic nedělal a pak mě začal hladit sám.. No a takhle jsme se začali hladit, později líbat všude možně.. Já jsem v životě nezažila nic erotičtějšího, bylo to naprosto úžasný, úplně jsem se u toho třásla. Jenže hned vedle mě spal můj přítel...
Já teď na to prostě nemůžu přestat myslet, chtěla bych to zopakovat, ale on nechce.. Můj přítel je jeho kamarád a on byl v tu noc v náladě z toho alkoholu. Jenže mě to hrozně trápí, nevím co s tím mám dělat. Pořád na to vzpomínám, brečím... S přítelem už to asi nikdy nebude takový a já vůbec nevím jestli k němu něco cítím, nebo spíš k jeho kamarádovi...
Back to top
 
Meky
Guest





PostPosted: Sun 20.1.2008 22:00    Post subject: Reply with quote

Nevíte jak si s tím mám poradit? Crying or Very sad
Back to top
 
Meky
Guest





PostPosted: Sun 20.1.2008 22:00    Post subject: Reply with quote

Nevíte jak si s tím mám poradit? Crying or Very sad
Back to top
 
kubinka
kytky 3, meta: 1750
kytky 3, meta: 1750


Joined: 22 Jan 2007
Posts: 1684

PostPosted: Sun 20.1.2008 22:08    Post subject: Reply with quote

no ja nevim, v prvni rade si musis ujasnit vztah s pritelem a s tim ti nikdo neporadi
Back to top
View user's profile Send private message  
sun Topic
kytky 7, meta: 14150
kytky 7, meta: 14150


Joined: 19 Jan 2007
Posts: 13939

PostPosted: Sun 20.1.2008 22:12    Post subject: Reply with quote

Ono mozno chces nieco nove, vzrusujuce.. daj si od priatela pauzu, odid niekam na dovolenku ak mozes alebo tak..
Back to top
View user's profile Send private message  
strawberry
kytky 4, meta: 2950
kytky 4, meta: 2950


Joined: 09 Jan 2007
Posts: 2782

PostPosted: Sun 20.1.2008 22:12    Post subject: Reply with quote

..


Last edited by strawberry on Thu 13.3.2008 16:34; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Meky
Guest





PostPosted: Sun 20.1.2008 22:16    Post subject: Reply with quote

To, že chci něco nového je asi pravda, s přítelem už neprožívám to co kdysi, tu vášeň, ten třes těla apod. A teď když jsem to zažila znovu je to hrozně těžký.

kostra - my jsme si o tom psali, on se nechce o tom vůbec bavit, přiznal, že se mu to moc líbilo, ale, že chce abychom na to zapomněli, že nechce přijít o kamaráda..
a ano, v návalu emocí jsem mu napsala, že to bylo tak krásný, že bych to i zopakovala, ale on řekl, že ne, že to smažeme a nebudem na to myslet.. ale to se mu lehko řekne Sad
Back to top
 
strawberry
kytky 4, meta: 2950
kytky 4, meta: 2950


Joined: 09 Jan 2007
Posts: 2782

PostPosted: Sun 20.1.2008 22:22    Post subject: Reply with quote

..


Last edited by strawberry on Thu 13.3.2008 16:34; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Crazy girl
kytky 6, meta: 7450
kytky 6, meta: 7450


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 7214

PostPosted: Sun 20.1.2008 22:56    Post subject: Reply with quote

Meky,proc jsi vlastne jeste s pritelem? Protoze se bojis byt sama nebo ze zvyku?
Plno lidi rika,ze kdyz podvedes,tak sama poznas na cem jses. Bud mas vycitky nebo ti to nevadi. V tom druhem pripade uz vazne neco neni v poradku. Confused
Back to top
View user's profile Send private message  
Meky
Guest





PostPosted: Sun 20.1.2008 23:04    Post subject: Reply with quote

Crazy girl wrote:
Meky,proc jsi vlastne jeste s pritelem? Protoze se bojis byt sama nebo ze zvyku?
Plno lidi rika,ze kdyz podvedes,tak sama poznas na cem jses. Bud mas vycitky nebo ti to nevadi. V tom druhem pripade uz vazne neco neni v poradku. Confused


kostra - s přítelem jsem rok a půl, jak jsem psala výš

no s přítelem jsem, protože si to neumím představit bez něj.. prostě všichni už si zvykli, že jsme spolu, všechno mi jej připomíná a v neposlední řadě on je ke mě i přes to, že jsem mu řekla, že nevím jak to je s mými city k němu, stále milý, hodný a připomíná mi, že mě moc miluje..
a opravdu žádné výčitky nemám, to je asi špatný Sad a měla bych myslet na něj a ne na jeho kamaráda Rolling Eyes
Back to top
 
Lothórien
kytky 7, meta: 12150
kytky 7, meta: 12150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12074

PostPosted: Sun 20.1.2008 23:26    Post subject: Reply with quote

ed


Last edited by Lothórien on Fri 6.6.2008 20:25; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Meky
Guest





PostPosted: Sun 20.1.2008 23:36    Post subject: Reply with quote

Loth, to je zřejmě jenom shoda náhodných přezdívek, já s přítelem nebydlím a ještě jsem ho tu neřešila.
Back to top
 
Lothórien
kytky 7, meta: 12150
kytky 7, meta: 12150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12074

PostPosted: Sun 20.1.2008 23:41    Post subject: Reply with quote

ed


Last edited by Lothórien on Fri 6.6.2008 20:25; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Theresa
I'm Brandy. The slutty cheerleader.


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 35494

PostPosted: Mon 21.1.2008 9:21    Post subject: Reply with quote

ed.
_________________
Zhmotňujeme-li pochybnosti, pak se naše přání nenaplní, neboť se za ně nepostavíme, vlastně to ani nechceme. Jak myslíme, tak se stane.


Last edited by Theresa on Sun 27.1.2008 15:28; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
strawberry
kytky 4, meta: 2950
kytky 4, meta: 2950


Joined: 09 Jan 2007
Posts: 2782

PostPosted: Mon 21.1.2008 9:31    Post subject: Reply with quote

..


Last edited by strawberry on Thu 13.3.2008 16:34; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti All times are GMT + 1 Hour
Goto page 1, 2  Next
Page 1 of 2

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms