sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
eddd
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Shrew
_______________


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 21743

PostPosted: Sat 12.1.2008 19:58    Post subject: Reply with quote

Mo, máš pravdu....

já si to uvědomuju, že tu píšu jak magor, ale prostě muselo to ven..celý den jsem dneska na zabití.. Embarassed


jsou i optimističtější chvíle, však jo..a někdy zas na člověka padnou tyhle depky ze strachu co bude dál..
_________________
Lidé si brání ve štěstí, protože stále vidí minulost lepší, než byla, přítomnost horší, než je, a budoucnost jinou, než bude.
Back to top
View user's profile Send private message  
Mo Cuishle
kytky 8, meta: 17650
kytky 8, meta: 17650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 17148

PostPosted: Sat 12.1.2008 20:00    Post subject: Reply with quote

pokud to je jen někdy, tak je to normální, ale pokud je to víc než často, tak by asi stálo nad tím se zamyslet trochu víc..
_________________
Bye
Back to top
View user's profile Send private message  
Lenore
___________________


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 29892

PostPosted: Sat 12.1.2008 20:00    Post subject: Reply with quote

shrew, na "soucit k rodině" se vykašli, neříkám, že bys neměla brát na rodiče vůbec ohledy, ale zase to nemůžeš přehánět
to bych taky doteď bydlela u rodičů a nedělala samostatně nic
_________________
queerer than we can suppose
Back to top
View user's profile Send private message  
Shrew
_______________


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 21743

PostPosted: Sat 12.1.2008 20:02    Post subject: Reply with quote

poslední dobou častěji než jindy, ale zas ne tolik..třeba teď...už jsem trochu klidnější, děkuju vám za to...prostě jen vypsat se z toho..

jsou zase chvíle, kdy si připadám šťastná, moc šťastná..to je opravdu jen vnitřní pocit..bohužel ho nedokážu definovat..dost se to vyostří, pokud mívám nějaké dialogy s rodiči, no... Embarassed a pak to přejde..

kdyby nebyla aorta, asi bych se v kuchyni rozbrečela, sbalila si kufry a šla do podnájmu ke spolužákům... Embarassed ale tyhle konflikty..v rodině, to radši zavřu pusu, jinak je z toho itálie..

mě už prostě rozčílí i naprosté blbosti, i naprosté kraviny typu :"Ohřej si to mlíko, dyť to musíš mít děsně studený" mnně dokážou rozčílit do nepříčetna(nebo spíš vydepkařit)

řekla jsem mamce, že bych chtěla do pokoje zamykací dveře, a v jedné hádce mi to táta vmetl do ksichtu ve smyslu, že se chci zamykat, a jestli rovnou nechci fabku! Embarassed je to zlý prostě..
_________________
Lidé si brání ve štěstí, protože stále vidí minulost lepší, než byla, přítomnost horší, než je, a budoucnost jinou, než bude.
Back to top
View user's profile Send private message  
che
kytky 6, meta: 9850
kytky 6, meta: 9850


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 9773

PostPosted: Sat 12.1.2008 20:13    Post subject: Reply with quote

Shrew wrote:
přítel se mě ptal, jestli bych s ním nešla do podnájmu do liberce..a já si uvědomila, že to ne, který mám chuť říct, říkám jen ze soucitu k rodině..jinak mě tu nic nedrží, ale oni zato mnohem pevněji...mám prostě takové výčitky, že když se pokusím ten život změnit, budu nevděčná dcera.. :oops:

Tak řekni "ano" a máš to.
Back to top
View user's profile Send private message  
melly
:-)


Joined: 07 Jan 2007
Posts: 2770

PostPosted: Sat 12.1.2008 20:49    Post subject: Reply with quote

Shrew, ani nevies ako to rozumiem... Confused Prakticke veci zivota nemam zvladnute, z buducej prace mam hrozu a rodicia su na mna nacucnuti ako pijavice. Pohodlne, ale zvazujuce. Potrebuje to razne pretat! Ja na tom pracujem uz dlho... o par mesiacov sa budem stahovat. Tak dufam, ze sa konecne zmenim Embarassed Myslim, ze aj ty by si mohla uvazovat nad byvanim bez rodicov. Mozno by to stalo vela z pohodlnosti, ale tento svoj problem by si vyriesila. A este nieco... asi treba prijat aj to, ze uplne sa toho nezbavime nikdy, zijeme skratka v nejakej "bubline" a mozno je to aj lepsie...
_________________
www.melly.sk

Nejaké moje články o pozitívnom myslení, osobnostnom rozvoji, rozhovory so zaujímavými ľuďmi apod. V minulosti mi téma pozitívneho myslenia dosť pomohla. Mojím snom je, aby sa o tom dozvedelo čo najviac ľudí, možno to pomôže niekomu ďalšiemu alebo sa aspoň usmeje a jeho život bude o kúsok lepší... Ak poznáte niekoho, koho to zaujíma alebo by mu to mohlo pomôcť, budem rada ak ma odporučíte Smile
www.facebook.com/pekne.citanie
Back to top
View user's profile Send private message  
TarTar
Who knew:-)


Joined: 11 Oct 2007
Posts: 1819

PostPosted: Sat 12.1.2008 20:55    Post subject: Reply with quote

ale tak to máme podle mě všichni, co bydlíme doma a studujem.. já teda vim, že to bude pro mámu těžký, pro mě možná ještě těžší, ale ješte budou slavit, že jsem konečně ve 30ti vypadla..
_________________
Back to top
View user's profile Send private message  
Shrew
_______________


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 21743

PostPosted: Sat 12.1.2008 20:55    Post subject: Reply with quote

melly, jsem ráda, že mi někdo trochu rozumí... Embarassed

s tou "bublinou" ti moc nerozumím, ale zní to asi tak jako ty pocity co teď mám


che: ono to záleží na tom, jestli to spolu ten rok na vš ještě vydržíme. Pak půjdeme tam, kde bude práce. a já snad získám větší jistotu a odvahu, říct pak to "ano" ...
_________________
Lidé si brání ve štěstí, protože stále vidí minulost lepší, než byla, přítomnost horší, než je, a budoucnost jinou, než bude.
Back to top
View user's profile Send private message  
Shrew
_______________


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 21743

PostPosted: Sat 12.1.2008 20:56    Post subject: Reply with quote

TarTar, kéž by to tak dobře dopadlo... Embarassed
_________________
Lidé si brání ve štěstí, protože stále vidí minulost lepší, než byla, přítomnost horší, než je, a budoucnost jinou, než bude.
Back to top
View user's profile Send private message  
melly
:-)


Joined: 07 Jan 2007
Posts: 2770

PostPosted: Sat 12.1.2008 21:35    Post subject: Reply with quote

Ze mozno v nejakej bubline, nie priamo v realnom dravom svete... chapes. A ak si vytvorime urcite zazemie, s niektorymi vecami, ktore by nas o naivitu pripravili sa ani nestretneme.
_________________
www.melly.sk

Nejaké moje články o pozitívnom myslení, osobnostnom rozvoji, rozhovory so zaujímavými ľuďmi apod. V minulosti mi téma pozitívneho myslenia dosť pomohla. Mojím snom je, aby sa o tom dozvedelo čo najviac ľudí, možno to pomôže niekomu ďalšiemu alebo sa aspoň usmeje a jeho život bude o kúsok lepší... Ak poznáte niekoho, koho to zaujíma alebo by mu to mohlo pomôcť, budem rada ak ma odporučíte Smile
www.facebook.com/pekne.citanie
Back to top
View user's profile Send private message  
TarTar
Who knew:-)


Joined: 11 Oct 2007
Posts: 1819

PostPosted: Sat 12.1.2008 21:40    Post subject: Reply with quote

Shrew wrote:
TarTar, kéž by to tak dobře dopadlo... Embarassed


Shrew, asi mi něco uniklo, ale ty máš nějakej závažnej důvod, proč bys neměla z domova odcházet..
ono stejně, tak já předpokládám, že se nebudu stěhovat do jinýho města, teda aspon né někam daleko od Prahy, takže se s rodičema budu vídat často a ráda..
Ono když odjedu na týden pryč, tak mi máma každý den volá jak se mám,co dělám, sdělí mi svoje problémy.. když má nějakej problém v práci, tak volá, abych jí uklidnila nebo poradila,jsme zvyklí všechno řešit spolu..bude to těžký, už když jsem víkend u přítele, cítim se provinile, že nechávám všechno na ní, ale když jsem byla malinká a dvacet let před tim, to taky beze mě vydržela Laughing
_________________
Back to top
View user's profile Send private message  
Shrew
_______________


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 21743

PostPosted: Sat 12.1.2008 22:10    Post subject: Reply with quote

TarTar wrote:
Shrew wrote:
TarTar, kéž by to tak dobře dopadlo... Embarassed

už když jsem víkend u přítele, cítim se provinile, že nechávám všechno na ní, ale když jsem byla malinká a dvacet let před tim, to taky beze mě vydržela Laughing


taky, taky...
_________________
Lidé si brání ve štěstí, protože stále vidí minulost lepší, než byla, přítomnost horší, než je, a budoucnost jinou, než bude.
Back to top
View user's profile Send private message  
Crazy girl
kytky 6, meta: 7450
kytky 6, meta: 7450


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 7214

PostPosted: Sun 13.1.2008 2:37    Post subject: Reply with quote

Shrew,mam to stejne. Mam doma rodice,kteri se ke mne chovaji jako k male holce..cokkoliv delam v domacnosti a pomaham,tak me opravuji...kdyz delam smazeny syr,vecne nejake pripominky.Stve me to a dost me to "shazuje" a pak si prijdu jako trotl... Na druhou stranu,ac vim,ze jsem na nich dost zavisla,tak jsem i dost samostatna a doma skoro nejsem...a hlavne mi rodice jsou jako mi pratele,opravdu..
Urcite by te nebrali jako nevdecnou dceru,tomu never. Ale mela bys vedet,co chces,co te dela statnou nebo by mohlo delat a toho se drzet. Jsi mlada a mas zivot pred sebou a kdyz se to nenaucis ted,naucis se to za rok,tak v cem je problem? Vzdyt to prece neni tak hrozny Smile (ve vetsine pripadech)

Navic si myslim to,co Suny. Ze nekteri to maji v sobe,at si nabijou hubu nekolikrat. Ale v tvem pripade si myslim,ze to byla jen takova depka,ktera brzy prejde,nic neni tak hrozny,jak se zda. Wink
Back to top
View user's profile Send private message  
Fantagiro
kytky 3, meta: 1950
kytky 3, meta: 1950


Joined: 21 Jan 2007
Posts: 1833
Location: Slovensko

PostPosted: Sun 13.1.2008 9:59    Post subject: Reply with quote

Shrew podla mna by ti pomohlo ako pisali baby aspon postupne osamostatnenie, napr. zacat nejakou brigadou alebo pracou na polovicny uvazok, podla mna sa to pri bezne narocnej skole da zvladnut...a uz postupne popri tom, ze budes mat kvoli praci menej casu rozmyslat nad "blbostami" si zacnes postupne sama vselico uvedomovat a dostavat sa do reality.
Mne osobne robota pri skole velmi pomohla a pomaha v mnohych veciach, aspon viem, co by som nechcela robit... Laughing
A co sa tyka toho, ze je na teba matka prilis naviazana, taky problem ma aj moja kamoska, v dohladnej dobe sa bude stahovat za priatelom do ineho mesta a zhodnotila, ze jedine mozne riesenie je oznamit jej to v ten den...lebo inak by mala dom peklo.A uz sa bude musiet zmierit s tym, ze ma dospelu dceru.
_________________
Asi to tak funguje aj pri rozchodoch. Že aj keď bolia a keď vlastne vôbec nič nie je doriešené, stačí, aby padlo slovné spojenie definitívny rozchod a z kruhového objazdu sa zrazu objaví cesta, po ktorej sa dá výjsť. Je jedno či štvornožky, alebo vzpriamene po dvoch. Je jedno, že ju človek chvíľu ignoruje a stále sa vozí dookola. Je tam. Tá cesta. Človek sa môže nastaviť na nové zajtrajšky, stopne blúdenie emócií v krvnom obehu, celé je to iné. Lepšie.
Back to top
View user's profile Send private message  
Court
kytky 4, meta: 3350
kytky 4, meta: 3350


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 3269
Location: Klub rváčů

PostPosted: Sun 13.1.2008 12:54    Post subject: Reply with quote

edit


Last edited by Court on Sun 8.6.2008 21:10; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
Page 4 of 5

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms