sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
eddd
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Mo Cuishle
kytky 8, meta: 17650
kytky 8, meta: 17650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 17148

PostPosted: Sat 12.1.2008 19:27    Post subject: Reply with quote

moc ti nerozumím.
_________________
Bye
Back to top
View user's profile Send private message  
LadyCroft
bojovnice!!!


Joined: 22 Jan 2007
Posts: 13356
Location: flight level over 195 (19500 ft)

PostPosted: Sat 12.1.2008 19:27    Post subject: Reply with quote

tyjo...mládí máš jedno..a na dospělost je vždycky času dost.
a souhlasím se vším co píše Mo
_________________
women who behave rarely make history
Back to top
View user's profile Send private message  
Mo Cuishle
kytky 8, meta: 17650
kytky 8, meta: 17650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 17148

PostPosted: Sat 12.1.2008 19:28    Post subject: Reply with quote

pokud tě to, co děláš nedělá šťastnou, tak proč to děláš a nezměníš to?
_________________
Bye
Back to top
View user's profile Send private message  
Shrew
_______________


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 21743

PostPosted: Sat 12.1.2008 19:28    Post subject: Reply with quote

Mo Cuishle wrote:
Jak může člověk hnít, když žije něčím, co miluje?
Važ si toho, že něco "máš" (divadlo nebo kreslení nebo já nevím co)... někdo nemá nic, co by ho naplňovalo. Na co se zabývat něčím, co tě nenaplňuje? Jen proto, protože to ostatní očekávají nebo protože to je normální? Když jsi šťastná, tak proč bys měla měnit "svůj svět"?


já tím žiju, ale prostě to je tak..zavřou tě do zlatý klece dají ti k dispozici nejmodernější stroje, fitka, atd. a řeknou tady budeš cvičit do konce života...
_________________
Lidé si brání ve štěstí, protože stále vidí minulost lepší, než byla, přítomnost horší, než je, a budoucnost jinou, než bude.
Back to top
View user's profile Send private message  
Shrew
_______________


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 21743

PostPosted: Sat 12.1.2008 19:29    Post subject: Reply with quote

Mo Cuishle wrote:
pokud tě to, co děláš nedělá šťastnou, tak proč to děláš a nezměníš to?


kdybych to uměla a věděla jak, tak to dávno udělám..

já opravdu nevím, co mi je..ale moc mě to sžírá...je v tom hořkost, a pocit beznaděje a já nevím co to je..
_________________
Lidé si brání ve štěstí, protože stále vidí minulost lepší, než byla, přítomnost horší, než je, a budoucnost jinou, než bude.
Back to top
View user's profile Send private message  
Mo Cuishle
kytky 8, meta: 17650
kytky 8, meta: 17650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 17148

PostPosted: Sat 12.1.2008 19:31    Post subject: Reply with quote

vždyť ti nikdy nikdo nic neřekne. Vše je jen na tobě. To je právě na životě to nejlepší. To vzrušení, že ty sama se můžeš rozhodnout, že máš možnost volby. Je to zodpovědnost, ale zároveň to je vysvobození. Zálěží jen a jen na tobě. Kde budeš, s kým budeš, co budeš dělat. Některý věci sice nejdou úplně ovlivnit a asi je máme už napsané osudem, ale ty, o kterých píšeš ty, záleží zrovna jen na tobě.
_________________
Bye
Back to top
View user's profile Send private message  
Mo Cuishle
kytky 8, meta: 17650
kytky 8, meta: 17650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 17148

PostPosted: Sat 12.1.2008 19:33    Post subject: Reply with quote

není to pocit, že se ti prostě nic nechce dělat? Pocit lenosti, který nejde překonat? kdy vstaneš a čekáš na to, až bude večer a usneš, abys mohla další den opět vstát a proplynout dalším dnem?
ale u tebe se mi nezdá, že bys zrovna měla tohle..
_________________
Bye


Last edited by Mo Cuishle on Sat 12.1.2008 19:34; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Lothórien
kytky 7, meta: 12150
kytky 7, meta: 12150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12074

PostPosted: Sat 12.1.2008 19:34    Post subject: Reply with quote

ed


Last edited by Lothórien on Fri 6.6.2008 19:33; edited 2 times in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Court
kytky 4, meta: 3350
kytky 4, meta: 3350


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 3269
Location: Klub rváčů

PostPosted: Sat 12.1.2008 19:34    Post subject: Reply with quote

Shrew ale to uz jsi tu resila nekolikrat - vlastni nespokojenost se zivotem a vzdycky jen odkyvas, ze by ses mela odstehovat od rodicu, najit si praci a zit samostatne a pak vzdycky jen reknes, ze se bojis a ze jsi vlasne lina, svalis vinu na rodice a konec. Promin jestli se te to nejak dotklo, jen mam pocit, ze to nikam nevede. Embarassed
Back to top
View user's profile Send private message  
Shrew
_______________


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 21743

PostPosted: Sat 12.1.2008 19:34    Post subject: Reply with quote

mám pocity šílených výčitek..kvůli rodině. jsou na mě přmo fixovaní...ale jako já to prostě udělám, ať se jim to líbí nebo ne, bude to bolet, ale mě je to jedno. Doteď jsem to nedělala jenom kvůli nim. je mi jedno, že mamka bude brečet, že mě bude citově vydírat a blabla..(ačkoliv, to říkám dnes) ..ale tu možnost volby mám trochu ztíženou..já si nemůžu říct, že všeho nechám, mám vůči našim jakousi zodpovědnost..a to mě brzdí..


trochu se uklidňuju a uvědomuju si, co tu předvádim za extempóre ale čert to vem ještěže tu ten board je..
_________________
Lidé si brání ve štěstí, protože stále vidí minulost lepší, než byla, přítomnost horší, než je, a budoucnost jinou, než bude.
Back to top
View user's profile Send private message  
Shrew
_______________


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 21743

PostPosted: Sat 12.1.2008 19:39    Post subject: Reply with quote

Court: jojo, pamatuju. Ono je to taky trochu kvůli našim..no to by bylo na delší povídání - ve zkratce-berou mě jako pětiletou, a já nikdy neměla to srdce mít s nimi nějaké rozpory, takže odstěhování se, to že nebudu pokračovat v doktorátu, najít si jinou práci než očekávají moji rodiče, to je pro ně prostě moc velké sousto najednou. teda bude.

nezlob se prosím, já jsem určitě otravná, tohle je vnitřní muj problém, který nebude mít řešení dokud se něco nestane, ale já..mě prostě stačí se tady vypsat..doživotně pod velením rodičů žít nehodlám..


(mimochodem, dodnes si živě pamatuju, jak si mje mami nepřála, aby mi vyšla ta stáž. Kvůli tomu, že bych od ní odjela někam pryč na 3 měsíce. Mě se úplně z toho zvdá žluč, ale co můžu dělat? já se trápím, ona se trápí..atd..)

jo, je to tak jak píšeš....
prostě jsem nána..vím to, no...a je to tžký období..
snad to brzo přejde..
_________________
Lidé si brání ve štěstí, protože stále vidí minulost lepší, než byla, přítomnost horší, než je, a budoucnost jinou, než bude.
Back to top
View user's profile Send private message  
Court
kytky 4, meta: 3350
kytky 4, meta: 3350


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 3269
Location: Klub rváčů

PostPosted: Sat 12.1.2008 19:46    Post subject: Reply with quote

edit


Last edited by Court on Sun 8.6.2008 21:11; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Shrew
_______________


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 21743

PostPosted: Sat 12.1.2008 19:52    Post subject: Reply with quote

no v nejhorším mám připravenoou větu o tom, jak to bylo když byli oni mladí Embarassed (mamka v mém věku už byla rok vdaná)

..tím je většinou umlčím..možná bych jim také neměla dovolit tolik na mě lpět..aby to nebyl pro ně takový šok..přeci jen konec studia se blíží..tak jim zatím nějak naznačit, že opravdu dál studovat nebudu..a že tu po škole s nimi nechci bydlet...ale říct to nějak opatrně..

mě stresuje že mami mi nalajnovala život, dům a podobné věci na dalších 40 let dopředu, samozřejmě na rafinovaném místě 100m od místa kde bydlí ona Laughing no není tomoc k smíchu..
_________________
Lidé si brání ve štěstí, protože stále vidí minulost lepší, než byla, přítomnost horší, než je, a budoucnost jinou, než bude.
Back to top
View user's profile Send private message  
Shrew
_______________


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 21743

PostPosted: Sat 12.1.2008 19:54    Post subject: Reply with quote

přítel se mě ptal, jestli bych s ním nešla do podnájmu do liberce..a já si uvědomila, že to ne, který mám chuť říct, říkám jen ze soucitu k rodině..jinak mě tu nic nedrží, ale oni zato mnohem pevněji...mám prostě takové výčitky, že když se pokusím ten život změnit, budu nevděčná dcera.. Embarassed
_________________
Lidé si brání ve štěstí, protože stále vidí minulost lepší, než byla, přítomnost horší, než je, a budoucnost jinou, než bude.
Back to top
View user's profile Send private message  
Mo Cuishle
kytky 8, meta: 17650
kytky 8, meta: 17650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 17148

PostPosted: Sat 12.1.2008 19:55    Post subject: Reply with quote

mně příjde, že jsou dva typy lidí. Ti, co se snaží vidět pozitivně a ti, co vidí vše negativně. Ti negativní budou mít vždycky nějaké problémy a nikdy nebudou nikdy úplně spokojení...
Však se koukej na to dobré, ne? Nic hrozného se ti nikdy nestalo, buď za to ráda a važ si toho.
_________________
Bye
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
Page 3 of 5

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms