sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Vypsaná fiXa
Goto page 1, 2, 3, 4  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Hudba
View previous topic :: View next topic  

Líbí se vám VF?
Ano
36%
 36%  [ 4 ]
ANO!
18%
 18%  [ 2 ]
MILUJU JE!!!
45%
 45%  [ 5 ]
Total Votes : 11

Author Message
waxeipahdeth
kytky 8, konec
kytky 8, konec


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 27125

PostPosted: Fri 11.1.2008 23:45    Post subject: Vypsaná fiXa Reply with quote

Aneb pro nás fanynky Které z alb máte nejradši? Kterou písničku a video? Který z jejich geniálních textů vás nejvíc oslovil? Házejte úryvky a tak. Byly jste už na koncertě a jaké jsou vaše dojmy?
Btw, dneska jsme se s přítelem koukali na videoklip Krabice a přítel tvrdí, že ten kluk tam, je pošťák Ondřej, nevíte o tom někdo něco? Myslik
Back to top
View user's profile Send private message  
Shetire
ne to fakt nejsem já..


Joined: 20 Sep 2007
Posts: 2805
Location: Džibutsko asi

PostPosted: Sat 12.1.2008 10:21    Post subject: Re: Vypsaná fiXa Reply with quote

jo to, že v Krabici hraje vim, ale on hral i v Obecný škole, toho co dal Edovi žvejku.

Jinak ja miluju třeba tu, co mam v podpisu. Robinson mi zvedá náladu, furt si zpívám Dědo dědo dědo dědo - pojd do lunaparku, mám perfetkní vzpomínky na drogovej večírek (teda jako na to písničku), kdy jsme si ji pouštěly v Olomouci v nonstopu s mym bejvalym (hoooodně bejvalym chlapcem), když jdu v Pardubkách po třídě Míru tak si broukám, že Třída Míru neni žádná Broadway Very Happy , kamoso poustim Burlaki Mr. Green a oni mě pouštěj Alenku v říši za orgasmem Love Very Happy , Řeky jsme naučili letní tlení a když jsme jim to překládaly, tak si mysleli, že to je song o Kuboj (kamaradcine příteloj) ..

Texty pak nějáký hodim, co mě oslovujou ...

Hlavně mě oslovil Mardy, když mi připálil, když si koupil v mekáči happy meala Shocked Shocked Shocked (možná to nebylo pro něj Very Happy ) a, když se s náma fotil Very Happy Very Happy Very Happy - dobře dost machrovaní, e to takyvý můj vysněný muž Very Happy - páč je absolutně nejvíc fajn ..

Koncerty jsou bezchybný, mají úžasnou atmosféru, Mardy nezpívá falešně a prostě to s lidma umí.

A dost pění ódy ode mě Very Happy

Ale texty určitě dám .. Smile


ed: ted jsem zjistila, ze v den mych narozek jsou kousek od nas v Hradci Smile
_________________
Bejt tebou nechodim nikam, je poslední duben a věř mi. To holka jako já - sama bejt nesmí.
Back to top
View user's profile Send private message  
Tangerine
kytky 5, meta: 6350
kytky 5, meta: 6350


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 6329

PostPosted: Sun 13.1.2008 15:15    Post subject: Reply with quote

Jéé, teď jsem zjistila, že Márdi zpívá pár písniček aj v Kašpárkovi v rohlíku Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message  
strawberry
kytky 4, meta: 2950
kytky 4, meta: 2950


Joined: 09 Jan 2007
Posts: 2782

PostPosted: Sun 13.1.2008 15:20    Post subject: Reply with quote

ja jsem je parkrat nazivo videla, zpevak ma fakticky charisma a super hlas, ale jinak se mi to moc nelibi, texty mne prijdou vesmes desne. trochu dada, ale hlavne je vubec nechapu. znam teda asi jenom jedno nebo dve cedecka, ale vzdycky se mi libilo 1982 a to: nase kapela se seznamila na drogovem vecirku..jo a burlaki, ale to vlastne taky ani nevim, co znamena
Back to top
View user's profile Send private message  
Tangerine
kytky 5, meta: 6350
kytky 5, meta: 6350


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 6329

PostPosted: Sun 13.1.2008 15:23    Post subject: Reply with quote

kostra wrote:
texty mne prijdou vesmes desne. trochu dada, ale hlavne je vubec nechapu.


tohle mi na tom přijde právěže úžasný Love
Back to top
View user's profile Send private message  
Rokkan
kytky 7, meta: 11650
kytky 7, meta: 11650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 11530

PostPosted: Sun 13.1.2008 15:33    Post subject: Reply with quote

Já s VF teprve začínám, zatím se mi nejvíc líbí Antidepresivní rybička a Dezolát, ale Rybička víc. texty mi zprvu přišly uhozený, ale začínám jim přicházet na chuť.
Back to top
View user's profile Send private message  
Velveta
kytky 6, meta: 9850
kytky 6, meta: 9850


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 9459

PostPosted: Sun 13.1.2008 16:07    Post subject: Reply with quote

Já dá se říct VF poslouchám už docela dlouho Smile Ale kolikrát mě dlouho nenapadne si je doma pustit. Ale u kámošky to sjíždíme furt Smile Písniček se mi od nich líbí dost, např. Uganda, Lorenová, Burlaki. Taky mi ty texty přijdou uhozený, ale líbí se mi to Smile
Back to top
View user's profile Send private message  
Mykéna
kytky 7, meta: 14150
kytky 7, meta: 14150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 13961

PostPosted: Mon 14.1.2008 1:46    Post subject: Reply with quote

kostra wrote:
trochu dada, ale hlavne je vubec nechapu.

spíš surrealistický než dada (bych řekla já) Very Happy



Jinak já jsem měla fixu ráda dost, to už je taky pár let. Ale na koncert občas zajdu, už jsem jich viděla straaašně moc... Jsou všechny jak přes kopírák... jak profíci no... Confused Ale mně to neva.
Já ty písničku moc nerozlišuju Embarassed vždycky se mi líbí nějakej úsek, tak si ho strašně užiju a víc se po mně nechce. Laughing
_________________
Za práva holubů.
Back to top
View user's profile Send private message  
Shetire
ne to fakt nejsem já..


Joined: 20 Sep 2007
Posts: 2805
Location: Džibutsko asi

PostPosted: Wed 16.1.2008 10:09    Post subject: Reply with quote

Já docela ty texty chápu ... Embarassed
Ono je to třeba těma Pardubicema .... Razz Páč San Piego je tak trochu i moje město - jsem tam skoro denně Razz ..

Jelikož jsem se dozvěděla, že Mardík chodík do Ponorky, což je uplně skvělá "klubo-hospoda"
A tak mě napadlo, jesi až do gorodu příjde jaro, tak bychom si mohli dát takovej fixáční srázek v pardubicích Smile
Já bych měla pro tak pět lidi i nocleh ... Ale pouze my bláznivé fanynky Razz

Embarassed Embarassed Embarassed ale jako neočekávám něják valný reakce no Embarassed Embarassed
_________________
Bejt tebou nechodim nikam, je poslední duben a věř mi. To holka jako já - sama bejt nesmí.
Back to top
View user's profile Send private message  
courten
kytky 5, meta: 4650
kytky 5, meta: 4650


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 4502

PostPosted: Wed 16.1.2008 16:03    Post subject: Reply with quote

Já fixu poslouchám už několik let a znám většinu textů nazpaměť Laughing a miluju ty texty a mně přijdou pochopitelný, když ste trochu hráblý a to já sem Laughing a hlavně si v nich hledám, to co chci Smile
Byla sem na spoustu jejich konzíkách a nikdy mě nezklamali a jednou sem mluvila s Márdim Very Happy a potkala ho na RFP... sou to moje lásky prostě Love
_________________
Ona je rebel
kouří na zastávce
jí to chutná
v týhle válce
a její vnitřní orgány
tolerují její rebelství.
Back to top
View user's profile Send private message  
Mykéna
kytky 7, meta: 14150
kytky 7, meta: 14150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 13961

PostPosted: Wed 16.1.2008 20:06    Post subject: Reply with quote

mně taky nepřijdou nepochopitelný
_________________
Za práva holubů.
Back to top
View user's profile Send private message  
waxeipahdeth
kytky 8, konec
kytky 8, konec


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 27125

PostPosted: Thu 17.1.2008 11:23    Post subject: Reply with quote

Shetirko, já bych přijela, ale musela bys mě vzít na koncert nebo s Márdim někde seznámit Mr. Green Ne, dělám si srandu, chtělo by to, aby se mi nějakým zázrakem podařilo udělat si týden volna a procestovat Pardubice i Prahu Very Happy
Já vám tak závidím, že už jste na ně byly Sad Mně to nikdy nevyšlo, buď nebylo s kým jít nebo jsme zrovna byli na jiném koncertě nebo jem se dozvěděla na poslední chvíli, že hrajou... Sad
Back to top
View user's profile Send private message  
Shetire
ne to fakt nejsem já..


Joined: 20 Sep 2007
Posts: 2805
Location: Džibutsko asi

PostPosted: Thu 17.1.2008 19:11    Post subject: Reply with quote

E.x.i.l.i.a wrote:
Shetirko, já bych přijela, ale musela bys mě vzít na koncert nebo s Márdim někde seznámit Mr. Green Ne, dělám si srandu, chtělo by to, aby se mi nějakým zázrakem podařilo udělat si týden volna a procestovat Pardubice i Prahu Very Happy
Já vám tak závidím, že už jste na ně byly Sad Mně to nikdy nevyšlo, buď nebylo s kým jít nebo jsme zrovna byli na jiném koncertě nebo jem se dozvěděla na poslední chvíli, že hrajou... Sad


Já bych na ně klidně šla i sama Very Happy

Vzdyt Praha a Pardubice to jedna cesta - hodinka vlakem!!! Takze prijed! Napisem Mardimu email at prijde do Ponorky Very Happy (necekam zadnej uspech) nebo premluvim spoluzaka, kterej se s nim dobre zna ... no stejnak nic necekam Razz
_________________
Bejt tebou nechodim nikam, je poslední duben a věř mi. To holka jako já - sama bejt nesmí.
Back to top
View user's profile Send private message  
Rokkan
kytky 7, meta: 11650
kytky 7, meta: 11650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 11530

PostPosted: Thu 17.1.2008 20:36    Post subject: Reply with quote

Cože, ty si s ním mailuješ? Shocked Aaaa...takový charismatický pán, když ho vidím, vzpomenu si na Kurta.

Hele, Shetire si mailuje s Mardim. Je toto možné? Shocked Laughing Dogeyes Brecik
Back to top
View user's profile Send private message  
Shetire
ne to fakt nejsem já..


Joined: 20 Sep 2007
Posts: 2805
Location: Džibutsko asi

PostPosted: Thu 17.1.2008 21:16    Post subject: Reply with quote

ne ne !!!!!!! NEMAILUJU Laughing Laughing Laughing (já ho jen MILUJU)


Ale zdravim se s nim :twisted

on je prostě ....... áááách Very Happy ano
_________________
Bejt tebou nechodim nikam, je poslední duben a věř mi. To holka jako já - sama bejt nesmí.
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Hudba All times are GMT + 1 Hour
Goto page 1, 2, 3, 4  Next
Page 1 of 4

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms