sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Přítel (zejména co do vztahu k oblečení, kosmetice apod.)
Goto page 1, 2, 3 ... 19, 20, 21  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti
View previous topic :: View next topic  
Author Message
le chat
kočka


Joined: 29 Aug 2007
Posts: 298

PostPosted: Wed 9.1.2008 14:45    Post subject: Přítel (zejména co do vztahu k oblečení, kosmetice apod.) Reply with quote

Ahoj holky, mám problém se svým přítelem. On má takovej blbej zvyk: pořád koukat po jiných holkách, hodnotit je atd. Dost mi to vadí. Dělá to taky u různých zpěvaček a hereček, který vidí v časopise. Třeba zrovna včera. Poslala jsem mu fotku Rihanny, že bych se podle ní chtěla nechat ostříhat. On mi na to napsal: "Jj, mooooc pěkný. A ten účes taky". Prostě si nemohl odpustit říct, že se mu líbí. Já vím, že třeba jo, ale nemůže si to aspoň nechat pro sebe. Nemůže napsat něco ve smyslu:" Jo, to by Ti mohlo slušet". Jeho nikdy nezajímá, když mám nějaký nový oblečení, nebo tak. Ale u ostatních si toho hned všimne. Mně nikdy neřekne, že mi to sluší nebo tak něco. Dost mi to sráží sebevědomí. nebo ještě další příklad. Koupila jsem si modrý kalhoty v Rejoice. On pak u někoho viděl ty samý, ale červený. Ptala jsem se ho, jestli jsou ty moje hezčí. Řekl: "Já nevím", takovým tónem, jako že ty červený jsou lepší. Hrozně mě to mrzelo, protože jsem za ty kalhoty dala litr a chtěla jsem se mu v nich líbit. Přitom když chci, aby mi pomohl vybrat nějaký oblečení, tak na něm vidím, jak už to chce mít za sebou. Hrozně mě to všechno štve a podráží sebevědomí. Když mu nějaký jeho chování, co mi vadí, vyčtu, tak mi řekne, že je to můj problém a že si ubližuju sama. Já vím, že je to asi moje chyba, ale myslím, že jeho aspoň částečně taky. Co myslíte?
Back to top
View user's profile Send private message  
Theresa
I'm Brandy. The slutty cheerleader.


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 35495

PostPosted: Wed 9.1.2008 14:48    Post subject: Reply with quote

ed
_________________
Zhmotňujeme-li pochybnosti, pak se naše přání nenaplní, neboť se za ně nepostavíme, vlastně to ani nechceme. Jak myslíme, tak se stane.


Last edited by Theresa on Thu 14.2.2008 13:51; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
le chat
kočka


Joined: 29 Aug 2007
Posts: 298

PostPosted: Wed 9.1.2008 14:49    Post subject: Reply with quote

Takže myslíš, že je to normální, že to mám prostě přejít, když něco takovýho zase udělá? Jak na to mám reagovat?
Back to top
View user's profile Send private message  
Chocolate
Jedem das Seine und mir das Beste:-)


Joined: 08 Jan 2007
Posts: 8069

PostPosted: Wed 9.1.2008 14:51    Post subject: Reply with quote

Podle me nechape, ze ti tim ublizuje. Zkusila bych mu bez nejakych vycitek a zbytecnych emocich vysvetlit, ze te to zranuje. Pokud to nepochopi, zkusila bych parkrat v podobnem stylu ohodnotit nejakeho chlapa ve vasem okoli, treba mu docvakne potom Confused
Back to top
View user's profile Send private message  
maxmiliana
kytky 8, konec
kytky 8, konec


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 30697

PostPosted: Wed 9.1.2008 14:52    Post subject: Reply with quote

nemáte právo číst tento příspěvek
Back to top
View user's profile Send private message  
le chat
kočka


Joined: 29 Aug 2007
Posts: 298

PostPosted: Wed 9.1.2008 14:53    Post subject: Reply with quote

maxmiliana wrote:
To je snad normalni, ze mluvi i o jinych lidech nez jsi ty, ne? Spis mi prijde divny, ze by takove veci prechazet a pred tebou nekomentovat.
A chtit po chlapovi aby ti pomohl vybrat obleceni je taky naivni, promin Embarassed


Já to po něm ale vyloženě nechci, jen třeba jednou za měsíc si v rámci nákupu v Tescu podívám na nějaký tričko a zeptám se ho, jestli by mi slušelo. Řekne: "já nevím..." prostě naprostej nezájem.
Back to top
View user's profile Send private message  
maxmiliana
kytky 8, konec
kytky 8, konec


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 30697

PostPosted: Wed 9.1.2008 14:58    Post subject: Reply with quote

nemáte právo číst tento příspěvek
Back to top
View user's profile Send private message  
le chat
kočka


Joined: 29 Aug 2007
Posts: 298

PostPosted: Wed 9.1.2008 15:00    Post subject: Reply with quote

maxmiliana wrote:
Tak se vic soustred na to, aby se libilo tobe a aby ty ses v nem citila dobre. Fakt myslim, ze takove pozadavky na chlapa jsou zbytecne... (v tomhle bych chlapi fakt neprecenovala) Laughing


Jenže víš co, mě právě štve, že on mi není ochotnej pomoct s výběrem, ale pak někde na někom něco obdivuje. Tak proč mi třeba neřekne, že by mi tohle nebo tohle slušelo?
Back to top
View user's profile Send private message  
Lothórien
kytky 7, meta: 12150
kytky 7, meta: 12150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12074

PostPosted: Wed 9.1.2008 15:02    Post subject: Reply with quote

ed


Last edited by Lothórien on Fri 6.6.2008 18:14; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
maxmiliana
kytky 8, konec
kytky 8, konec


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 30697

PostPosted: Wed 9.1.2008 15:04    Post subject: Reply with quote

nemáte právo číst tento příspěvek


Last edited by maxmiliana on Wed 10.2.2010 21:09; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Lenore
___________________


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 29894

PostPosted: Wed 9.1.2008 15:06    Post subject: Reply with quote

No tak s tím oblečením bych to neřešila... co můžeš čekat? Laughing
Ale taky by mě štvalo, kdyby pořád chválil jenom ostatní a mě ne. Nebo teda já jsem zvyklá, že přítel o všech ostatních holkách tvrdí, že se mu nelíbí (to mi zas přijde přehnaný a ne že bych mu to věřila Mr. Green) a asi by mi nevyprávěl, jak je nějaká jiná ženská krásná. Já teda jemu taky neříkám kdo se mi kromě něj líbí. Přijde mi, že to si člověk může nechat pro sebe nebo pro kamarády.
_________________
queerer than we can suppose
Back to top
View user's profile Send private message  
le chat
kočka


Joined: 29 Aug 2007
Posts: 298

PostPosted: Wed 9.1.2008 15:06    Post subject: Reply with quote

Lothórien wrote:
maxi ale tak me by prislo normalni, kdyby treba pochvalil nekdy i ji...

Jinak ja tyhle hodnotici reci nemam moc rada, chlapi nekdy proste nechapou, ze si to holky berou tak k srdci. Confused


Právě, to je přesně ono. Prostě mi to ubližuje. Já vím, že by se třeba jiný holky s tím v pohodě vyrovnaly, ale já ne, prostě taková nejsem. Chtěla bych, aby mi někdy řekl, že mi to sluší, jen tak, bez jakýhokoliv kontextu. Příští pátek se jdu nechat ostříhat, tak uvidíme, jestli si toho vůbec všimne Confused .
Back to top
View user's profile Send private message  
maxmiliana
kytky 8, konec
kytky 8, konec


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 30697

PostPosted: Wed 9.1.2008 15:10    Post subject: Reply with quote

nemáte právo číst tento příspěvek
Back to top
View user's profile Send private message  
le chat
kočka


Joined: 29 Aug 2007
Posts: 298

PostPosted: Wed 9.1.2008 15:12    Post subject: Reply with quote

maxmiliana wrote:
le chat wrote:
Příští pátek se jdu nechat ostříhat, tak uvidíme, jestli si toho vůbec všimne Confused .
Jestli si ale prehnanym ocekavanim nedelas zbytecne starosti.
Ja bych zrovna v tomhle od chlapu moc invenci a vsimavosti necekala...

Ten muj chvali vsechno a porad (ted az na par vyjimek, coz se vetsinou tyka vyberu obleceni), ale vsimavy neni ani trochu. Kdyz se necham ostrihat, tak mi pochvali novou sukni a kdyz prijdu v novem svetru tak mi pochavli novou barvu vlasu (na ktere nikdo mesic nemakl) Rolling Eyes Laughing


Jé, co já bych za tohle dala Crying or Very sad . Prostě chválí Tě, i když se třeba netrefí, ale chce Ti prostě nějak dokázat, že se mu líbíš. Mně přijde, že on si mě prostě naváží, že si i dokonce myslí, že by mě nikdo jinej nechtěl. I když je spousta chlapů, kterým se líbím. Ale to kdybych mu řekla, tak se akorát nasere. Confused
Back to top
View user's profile Send private message  
maxmiliana
kytky 8, konec
kytky 8, konec


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 30697

PostPosted: Wed 9.1.2008 15:14    Post subject: Reply with quote

nemáte právo číst tento příspěvek
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti All times are GMT + 1 Hour
Goto page 1, 2, 3 ... 19, 20, 21  Next
Page 1 of 21

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms