sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Vaše postava
Goto page Previous  1, 2, 3, ... 510, 511, 512  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Zdraví
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Chocolate
Jedem das Seine und mir das Beste:-)


Joined: 08 Jan 2007
Posts: 8069

PostPosted: Wed 9.1.2008 10:09    Post subject: Reply with quote

Ja mam ted takovy zajimavy obdobi, asi poprve za svuj zivot jsem ochotna nejak vyrazneji na sve postave pracovat.

Celkove mam svoje telo a postavu rada. Asi to souvisi s mym okolim, protoze odmalicka slysim, i kdyz to treba pravda neni nebo nebyla, ze mam hezkou postavu a ze mi to slusi. Od mamky, od ex, od manzela...

Asi jsem mela jen jedno obdobi, kdy mi z moji postavy bylo zle - par tydnu pred koncem tehotenstvi. BYla jsem jako sud, i kdyz to teda byla spis voda nez tuk, ale stejne. Kdyz vidim fotky z Berlina, kde jsem byla par dni pred porodem, skoro se ptam, kdo to na tech fotkach je Confused

Mozna jsem to vzala jako vyzvu a zacla na sobe trochu makat temer hned po porodu. Manzel mi chtel koupit jako podekovani za malyho nejaky sperk, ale ja jsem si rekla o rotoped a aby mi pokoj pro hosty zaridil jako takovou mensi telocvicnu Embarassed No hubnuti mi slo skoro samo, s kojenim a behanim okolo malyho ty kila ze me skoro padaly, ale samozrejme jsem upravila i jidelnicek a pridala nejaky ten sport. Ted jsem se prihlasila do fitka, kde mam vyber z dost druhu cviceni plus posilovnu, saunu a maji i hlidani deti Wink

No mam ted zhruba o 8 kilo min nez pred tehotenstvim a jsem spokojena. Zaclo me bavit na sobe makat. A priznavam se, ze si vychutnavam komplimenty okoli Embarassed
Back to top
View user's profile Send private message  
violetka
kytky 6, meta: 7450
kytky 6, meta: 7450


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 7111
Location: v mlze

PostPosted: Wed 9.1.2008 10:26    Post subject: Reply with quote

Na svoji postavu sice nadávám pořád, ale musím uznat, že nejspokojenější jsem byla tak asi 1-2 roky zpátky. Nikdy jsem nebyla vyloženě štíhlá, měla jsem spíš ženskou postavu. Dřív jsem měla docela hezky výrazný pas. A po čase jsem začala být relativně spokojená, přestože většina mých kamarádek měly úplně jinou postavu a působily tak nějak štíhleji.
Jenže pak přišla doba, kdy jsem byla hodně ve stresu, začala jsem brát antikoncepci a totálně jsem se přestala hýbat. Navíc někdy v té době jsem měla záchvaty žravosti, kdy jsem problémy řešila tím, že jsem splácala šílený kombinace a množství jídla. Během asi roku jsem přibrala 10 kg a je to na mě dost vidět. V současné postavě se necítím vůbec dobře a chci to zhubnout.
Vliv na moji spokojenost z postavy má jednak z části okolí ale hlavně můj pocit ze sebe sama. A v současnosti se ve svým těle fakt necítím, takže s tím hodlám něco udělat. Jednak kvůli sobě a taky kvůli mojí matce, která mi každý den připomíná, jak jsem tlustá, jak mám otřesnou celulitidu apod. Je to někdy strašně deprimující.
Back to top
View user's profile Send private message  
jannie
SMALL CRIME


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 1959
Location: ARCHER reality

PostPosted: Wed 9.1.2008 10:34    Post subject: Reply with quote

Theresa wrote:
Spkojena nejsem, protze jsem zase tlusta. Mad


co to meles? Evil or Very Mad
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website  
Theresa
I'm Brandy. The slutty cheerleader.


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 35483

PostPosted: Wed 9.1.2008 10:35    Post subject: Reply with quote

ed
_________________
Zhmotňujeme-li pochybnosti, pak se naše přání nenaplní, neboť se za ně nepostavíme, vlastně to ani nechceme. Jak myslíme, tak se stane.


Last edited by Theresa on Thu 14.2.2008 13:46; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
jannie
SMALL CRIME


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 1959
Location: ARCHER reality

PostPosted: Wed 9.1.2008 10:42    Post subject: Reply with quote

Theresa wrote:
No normalne jsem ztloustla protoze papam jako prasatko Smile


nekecej Evil or Very Mad
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website  
Theresa
I'm Brandy. The slutty cheerleader.


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 35483

PostPosted: Wed 9.1.2008 10:43    Post subject: Reply with quote

ed
_________________
Zhmotňujeme-li pochybnosti, pak se naše přání nenaplní, neboť se za ně nepostavíme, vlastně to ani nechceme. Jak myslíme, tak se stane.


Last edited by Theresa on Thu 14.2.2008 13:46; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Nikky
kytky 5, meta: 6650
kytky 5, meta: 6650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 6390

PostPosted: Wed 9.1.2008 10:46    Post subject: Reply with quote

Tak k mý postavě. Kdybych nebyla lenoch a měla silnou vůli, mám už dávno tělo, o jakým jsem vždycky snila. Mě jde hubnutí i formování hrozně rychle. Spalování mám taky rychlý. Prostě vím, že kdybych vydržela půl roku, že to mám. Jenže jsem lenoch... Laughing
Back to top
View user's profile Send private message  
spanish.eyes
vi, ale nedba


Joined: 20 Nov 2007
Posts: 37702
Location: Praha

PostPosted: Wed 9.1.2008 10:56    Post subject: Reply with quote

ja celkem rychle tloustnu i hubnu takze zalezi na tom, v jaky jsem zrovna fazi.nejspokojenejsi jsem byla kdyz jsem na jare a v lete skoro kazdy den behala.strasne me uspokojovalo ze ta drina je videt a hodne lidi me i chvalilo.a jako bonus jsem mohla jist co se mi zlibilo Laughing nejhubenejsi jsem byla pred rokem, ale to bylo ze stresu a z nejezeni a ani jsem si tech necelych 55kg nestihla uzit pres tu spatnou psychiku.ted jsem v opacny fazi, tzn. pekne vykrmena coz mi teda radost nedela ale nastesti pribiram rovnomerne takze na prvni pohled je to unosny.ale stejen jako velvetka mam pocit ze uz mi diky tem kilum neslusi zadny obleceni a nakupy ted vylozene nesnasim.ted mam 64 a kdybych mela tak o pet kilo min a trochu se celkove zpevnila tak uz budu ramcove spokojena.ale uvedomuju si jsou mnohem dulezitejsi veci a ze stesti se stihlosti beztak nesouvisi.howgh, domluvil jsem Cool
Back to top
View user's profile Send private message  
lambretta
kytky 6, meta: 8650
kytky 6, meta: 8650


Joined: 21 May 2007
Posts: 8452
Location: AT HOME

PostPosted: Wed 9.1.2008 13:12    Post subject: Reply with quote

ja nebyla spokojena nikdy, teda ja si to hlavne nepamatuju ale vim ze v 17ti jsem se svymi 62kg/170cm byla strasne nespokojena protoze jsem si pripadala tlusta - vetsina spoluzacek mela na stejnou vysku neco malo pres 50 Rolling Eyes , az do 19ti jsem mela 64, a pak jsem zacla s HA a najednou jsem mela 70 Rolling Eyes , pak jsem zhubla na 67, protoze jsem v praci nestihala jist a kdyz jsem se vratila do skoly tak to vysplhalo na 76, loni se mi podarilo zhubnout (cvicenim, hlavne behem) na 70 a citila jsem se o hodne lip ikdyz jsem porad byla tlusta jak prase, od prazdnin nebyl cas na cviceni (dal by se udelat, ale ze skoly rovnou do posilovny, to neni nic pro moji lenost Embarassed ) tak jsem zase pribrala na 76-77 Rolling Eyes
ted se citim jako spekoun, naprosto hnusne, mozna tomu napomaha i stres ze zkouskoveho, ale je to fakt, musim s tim neco delat, nejhorsi je ze si uvedomuju ze jakmile dycky prestanu cvicit ze to naberu zpatky, asi je mi souzeny bud byt tlusta nebo nikdy neprestat cvicit........co bych ted dala za tech 64 kdy jsem si pripadal tlusta a kdyz mi nekdo rikal ze mam hezkou postavu tak jsem neverila, ted uz vim ze jsem mela, nebyla dokonala ale byla hezka,
ted jen doufam ze ve skole budu mit dobry rozvrh a budu mit cas cvicit, jen me stve ze nemam vuli prestat zrat cokoladu a chipsy, proste kdyz mam chut tak to musim mit, achjo,,,,,,,dyt uz ani poradne nemuzu sehnat obleceni Crying or Very sad a muzu si za to sama
Back to top
View user's profile Send private message  
Laura
kytky 7, meta: 13150
kytky 7, meta: 13150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 13144

PostPosted: Wed 9.1.2008 14:16    Post subject: Reply with quote

no tak o tomhle tématu bych mohla napsat diplomku. momentálně ale v sobě mám asi pulku krabice kolekce, takže nemám na to se v tom ještě vrtat, ale nekdy určitě přispěju sáhodlouhým ufnukaným příspěvkem=)
_________________
The only way out is through

Advice is what we ask for when we already know the answer but wish we didn't
Back to top
View user's profile Send private message  
Janeira
.


Joined: 22 Jan 2007
Posts: 42006

PostPosted: Wed 9.1.2008 14:21    Post subject: Reply with quote

Já bych přispěla, ale všichni by mě okmažitě nařkli, že kecám ... takže nic ... zbožnuju svoje tělo.
_________________
We can be heroes just for one day.
Back to top
View user's profile Send private message  
la fraise
.


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 26039
Location: back in town

PostPosted: Wed 9.1.2008 14:24    Post subject: Reply with quote

Laura wrote:
no tak o tomhle tématu bych mohla napsat diplomku. momentálně ale v sobě mám asi pulku krabice kolekce, takže nemám na to se v tom ještě vrtat, ale nekdy určitě přispěju sáhodlouhým ufnukaným příspěvkem=)

tak tak. příště. Laughing
_________________
We're happy free confused and lonely in the best way. It's miserable and magical, oh, yeah.
Back to top
View user's profile Send private message  
pam
kytky 7, meta: 12650
kytky 7, meta: 12650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12166

PostPosted: Wed 9.1.2008 15:26    Post subject: Reply with quote

...


Last edited by pam on Sun 5.2.2012 23:06; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
maxmiliana
kytky 8, konec
kytky 8, konec


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 30684

PostPosted: Wed 9.1.2008 15:28    Post subject: Reply with quote

nemáte právo číst tento příspěvek
Back to top
View user's profile Send private message  
Ruth A.
sort of mental masturbation


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 18433

PostPosted: Wed 9.1.2008 15:32    Post subject: Reply with quote

nejsem spokojená s výškou, s břichem a svaly
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Zdraví All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, ... 510, 511, 512  Next
Page 2 of 512

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms