sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Vaše postava
Goto page 1, 2, 3 ... 509, 510, 511  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Zdraví
View previous topic :: View next topic  
Author Message
courten
kytky 5, meta: 4650
kytky 5, meta: 4650


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 4502

PostPosted: Tue 8.1.2008 21:21    Post subject: Vaše postava Reply with quote

Jaký máte vztah ke svojí postavě? Máte se rády/i? Bylo nějaký období, kdy jste byly/i naprosto spokojené/í a naopak? Co má vliv na to, jak se ve svojí postavě cítíte?atd...

Můžete dávat i fotky Very Happy třeba z období právě tý spokojenosti Wink

Jestli je to blbý téma, tak žumpa to jistí Cool
_________________
Ona je rebel
kouří na zastávce
jí to chutná
v týhle válce
a její vnitřní orgány
tolerují její rebelství.
Back to top
View user's profile Send private message  
Mo Cuishle
kytky 8, meta: 17650
kytky 8, meta: 17650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 17148

PostPosted: Tue 8.1.2008 21:36    Post subject: Reply with quote

já myslím, že to je dobré téma... jen možná bych do nedávala do zdraví Smile

Já mám ke svému tělu pozitivní vztah. Ale rozhodně tomu nebylo tak vždy (jednu dobu jsem si přišla s 53kg na tuto výšku tlustá (jinak teď vážím 68kg a kdo mě viděl, tak ví jak vypadám Smile dnes byl kamarád šokován, když jsem mu řekla toto číslo... řekl mi, že si myslel, že vážím tak 55kg Laughing ) .. měla jsem anorexii, naštěstí to netrvalo příliš dlouho, ale napravit stravování, abych uměla jíst normálně, mi po tom trvalo několik let, ale už je tohle dáááááávno za mnou Smile ).
Myslím, že umím objektivně ohodnotit svoje klady i zápory, ale celkově jsem ráda, že mám tělo, které mám a cítím se v něm velmi dobře, myslím, že se líbí i okolí (nebo většina lidí mě hodnotí velmi kladně).... Myslím si, že mám fakt moc hezkou postavu a pracuju, aby se mi líbila ještě víc.
Paradoxně teď jsem v období, kdy se nedá říct, že bych byla nějak příliš štíhlá, nejsou mi vidět břišáky (což normálně by mi vadilo), mám na sobě dost tuku, nemám oddělené svaly... ale protože teď je mým usilím nabírat, tak mi je hezky, protože vidím, že mi to jde Smile Ale víc se těším, až to vyrýsuju Smile

Jediné období, kdy se necítím dobře je třeba zkouškové (třeba loni), když nestíhám chodit cvičit a nemám energii na to jíst zdravě. To se opravdu necítím dobře, i když se moje postava výrazně nezmění...

Myslím, že můj pozitivní vztah je dán zejména tím, že na svojí postavě pracuju, že mi to dalo a dává nějaké úsilí, že to je makačka, že to není zadarmo. Proto se cítím dobře. Kdybych necvičila, cítila bych se velmi špatně. A to asi i kdybych měla dobrou postavu od přírody.. nebylo by to ono. Ta práce a to, že to bolí, je to, co mě uspokojuje.

Jo pokud to chcete konkrétně, tak si myslím, že mám hodně hezkej zadek Cool Laughing Laughing resp. nevim o nikom, kdo by měl hezčí Laughing Laughing a líbí se mi, že mám drobnou kostru, dlouhé nohy a úzké boky a útlý pas.
_________________
Bye
Back to top
View user's profile Send private message  
Lothórien
kytky 7, meta: 12150
kytky 7, meta: 12150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12074

PostPosted: Tue 8.1.2008 21:42    Post subject: Reply with quote

ed


Last edited by Lothórien on Wed 4.6.2008 18:24; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Mo Cuishle
kytky 8, meta: 17650
kytky 8, meta: 17650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 17148

PostPosted: Tue 8.1.2008 21:59    Post subject: Reply with quote

jak loth píše, že závisí na tom, co jí řekne okolí, tak to mám taky tak, ale ne docela.. mně je jedno, co mi kdo řekne, kromě několika lidí. Ovlivní mě hodně názor J., E., D. a pak asi ještě dvou trenérů-kulturistů v našem fitku. Pokud ti by mi něco řekli, tak to bych asi o tom začala hodně přemýšlet. Hlavní slovo má J., ten jak mi něco řekne, tak na tom začnu fakt makat, abych to vylepšila... ale ani názor E. a D. mi není lhostejný (kdyby se ale lišili s J., tak dám každopádně vždy na J.) ... jinak když mi ostatní říkají, ať to nepřeháním, že budu jak chlap, tak to mi je úplně jedno.

Hlavně vím, že na sobě můžu všechno vylepšit. Vím, že můžu zhubnout i nabrat, že si můžu s postavou dělat, co chci a hlavně že vím, jak na to. Takže spíš ty názory beru jako směr, kterým mám pokračovat.
_________________
Bye
Back to top
View user's profile Send private message  
lucyynka
kytky 5, meta: 4350
kytky 5, meta: 4350


Joined: 17 Feb 2007
Posts: 4177

PostPosted: Tue 8.1.2008 22:16    Post subject: Reply with quote

Svou postavu nenávidím, nelíbila se mi snad celý život a až konečně teď mám dobrý pocit z toho, že už delší dobu pro sebe něco dělám.
Hlavní je pro mě pocit ze sebe sama, pohled do zrcadla. Co mi řeknou ostatní (v tomhle případě hlavně naši a ségra) beru na vědomí a ovlivňuje mě to. Jinak kamarádi a znamí mou postavu nekomentují, upřímně ani nevím, co by mi říkali, když většina z nich vidí holku s 2-3 kilama navíc jako tlustou Rolling Eyes Ale i tohle mě ovlivňuje, protože mi tím nepřímo říkají, že já jsem mega slon Confused

Takže na sobě už skoro přes měsíc pracuju a musím si věřit. Věřím tomu, že teď zhubnu, abych byla spokojená. Ne pro ostatní, ale hlavně pro sebe.
Věřím, že pokud se mi to podaří, odrazí se to určitě i na mým sebevědomí, který by rozhodně potřebovalo nakopnout...
Back to top
View user's profile Send private message  
Lothórien
kytky 7, meta: 12150
kytky 7, meta: 12150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12074

PostPosted: Tue 8.1.2008 22:21    Post subject: Reply with quote

ed


Last edited by Lothórien on Wed 4.6.2008 18:24; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Mo Cuishle
kytky 8, meta: 17650
kytky 8, meta: 17650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 17148

PostPosted: Tue 8.1.2008 22:23    Post subject: Reply with quote

Lothórien wrote:
ALE mam kratky telo a dlouhy nohy Evil or Very Mad

přece bys nechtěla dlouhý tělo a krátký nohy.. Wink mně to teda příjde jako výhoda Smile

jinak abyste si nemysleli, že jsem nějak namyšlená, tak já vím i o svých negativech (a pracuju i na tom) Smile Ale ty vám přece nebudu říkat Cool Laughing
_________________
Bye
Back to top
View user's profile Send private message  
Velveta
kytky 6, meta: 9850
kytky 6, meta: 9850


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 9458

PostPosted: Tue 8.1.2008 22:26    Post subject: Reply with quote

Já svou postavu ráda nemám, spíš jí nesnáším. Byla jsem spokojená, ale to už bude tak dva roky zpět. A úplně nespokojená jsem právě teď, v poslední době, je to děs, nejsem zvyklá mít na sobě tolik tukových polštářů, tolik celulitidy, ani na to, že se na mě všecko třese. Velmi nerada nakupuju oblečení, protože už jsem ve fázi, kdy mi nesluší nic Confused

Jinak mi spoustu lidí, vlastně každý, řekne, že si vymýšlím, že je to kravina. Opravdu pof oblečením a zvlášť pod černým, se toho tolik skryje, že byste tu všichni valili oči co já mám pod oblečením za tělo. Já neříkám, že jsem vyloženě tlustá, to ne. Myslím že na sebe právě koukám docela reálně a že se nevidím tlustší než jsem. Že bych někde na veřejnosti vlezla do plavek už nehrozí.

Jinak mám 166 cm a momentálně něco mezi 58 a 59kg, ale váha není důležitá. Sám můj brácha mi řekl, že vypadám tak o 10kg těžší, ale viděl to na váze na vlastní oči kolik vážím.

A vypadám tak jak vypadám trochu kvůli antikoncepci, a nejvíc za to může moje blbost, lenost a za to že nezhubnu si můžu sama svou slabou vůlí. Přitom štíhlá postava, ale stále s ženskými tvary je to, co si přeju strašně moc. Ale nikdy to nikam s hubnutím a cvičením nedotáhnu Confused
Back to top
View user's profile Send private message  
lucyynka
kytky 5, meta: 4350
kytky 5, meta: 4350


Joined: 17 Feb 2007
Posts: 4177

PostPosted: Tue 8.1.2008 22:27    Post subject: Reply with quote

Loth Arrow a co si máš myslet, když o holce s naprosto normální postavou (pro mě štíhlou), s max. 3 kily navíc v tvé přítomnosti řeknou, jak je tlustá a řeší to třeba hodinu? Co si mám já, která má x krát násobně víc, myslet? Cejtím se strašně Sad
A podotýkám, že nějakých 5 kilo navíc - to není můj případ.
Back to top
View user's profile Send private message  
Mo Cuishle
kytky 8, meta: 17650
kytky 8, meta: 17650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 17148

PostPosted: Tue 8.1.2008 22:35    Post subject: Reply with quote

asi bych si myslela, že mají nějakej problém, když to musej rozebírat hodinu Cvoknik to mi opravdu normální nepříjde.
_________________
Bye
Back to top
View user's profile Send private message  
Lothórien
kytky 7, meta: 12150
kytky 7, meta: 12150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12074

PostPosted: Tue 8.1.2008 22:35    Post subject: Reply with quote

ed


Last edited by Lothórien on Wed 4.6.2008 18:25; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Nicky...
kytky 5, meta: 7050
kytky 5, meta: 7050


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 6943
Location: FUČ

PostPosted: Wed 9.1.2008 0:10    Post subject: Reply with quote

Já mám občas období, kdy se mi postava docela líbí a pak zas období, kdy se hnusím sama sobě (což je častější). Vím, že kdybych se začala víc snažit, tak můžu mít relativně hezkou postavu a nestálo by mě to ani moc námahy (nevadilo by mi být pořád trochu oplácaná, já stejně hubená už nikdy nebudu).
Jenže mám i jiné vady na kráse než třeba tvar postavy, celulitidu apod. Confused Ty mě štvou mnohem víc, protože se nedají jen tak lehce odstranit nebo na ně zatím nemám finance. A kolikrát si říkám, že nemá cenu ani to cvičení, protože k čemu mi bude krásná postava, když mám křečáky/pigmentové skvrny/ošklivé prsa. Embarassed
Back to top
View user's profile Send private message  
strawberry
kytky 4, meta: 2950
kytky 4, meta: 2950


Joined: 09 Jan 2007
Posts: 2782

PostPosted: Wed 9.1.2008 7:41    Post subject: Reply with quote

..


Last edited by strawberry on Thu 13.3.2008 16:46; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
mucka
kytky 5, meta: 4650
kytky 5, meta: 4650


Joined: 12 Jan 2007
Posts: 4557

PostPosted: Wed 9.1.2008 8:51    Post subject: Reply with quote

Já mám svojí postavu ráda, což neznamená, že jsem úplně spokojená, vím že je na čem pracovat, ale s věkem mě nějak přešly mindráky ať už z postavy, tak z dalších věcí.
Back to top
View user's profile Send private message  
Theresa
I'm Brandy. The slutty cheerleader.


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 35475

PostPosted: Wed 9.1.2008 9:34    Post subject: Reply with quote

ed
_________________
Zhmotňujeme-li pochybnosti, pak se naše přání nenaplní, neboť se za ně nepostavíme, vlastně to ani nechceme. Jak myslíme, tak se stane.


Last edited by Theresa on Thu 14.2.2008 13:47; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Zdraví All times are GMT + 1 Hour
Goto page 1, 2, 3 ... 509, 510, 511  Next
Page 1 of 511

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms