sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Únorový srazík s prckama :)
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srazy
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Ness
always in love....
kytky 4, meta: 3350


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 3328
Location: Praha

PostPosted: Thu 14.2.2008 8:15    Post subject: Reply with quote

Suny, jasne Smile
Back to top
View user's profile Send private message  
Ness
always in love....
kytky 4, meta: 3350


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 3328
Location: Praha

PostPosted: Thu 14.2.2008 16:19    Post subject: Reply with quote

Musím říct, že sraz byl moc fajn, a je mi líto, že jsme musely s Kájou odejít dřív než ostatní Sad Stejně mi ta malá opice spala všehovšudy asi půl hodinky a teď už doma řádí. Úplně jiné mimino...
Jinak jsem moc ráda, že jsem holky poznala a musím říct, že Rozárka je naprosto úžasná maminka, strašně moc krásná (řekla bych že snad nejhezčí osoba z aorty) a Emička naprosto úžasná a moc moc šikovná holčička. Prostě Emča Love Obě mají velké kouzlo osobnosti a přeju jim jen to nejlepší a ať už je nikdo a nic netrápí, protože to jsou super holky, a nezaslouží si nic špatného!
Mexxie, to moc slušelo, je to krásná těhu, a moc sympatická! Přeju jí ať jí těhu svědčí pořád tak, jak teď a ať se jí narodí zdravé miminko, které jí bude dělat samou radost!
No, a Suny, je moc milá, a vyzařuje z ní velké fluidum a je stejně krásná jako na fotkách..
Takže holky moc vám děkujeme za příjemné poledne Pusnik , a doufáme, že jsme se neviděly naposledy. Stejně tak děkujeme za dárečky. Bylo nám moc fajn a doufám, že vám Kája tím pláčem moc nešla na nervy, příště to snad bude lepší, to už bude zas o něco starší. Ale ona se chová úplně jinak doma, a před (pro ni) neznámými lidmi.
A taky se moc těším, že příště to snad bude i s Koblížkem a Přemečkem, s Choco a Christiankem a s Gabčou a Berunkou Smile a i s ostatními "nemaminkami" kterým to tentokrát nevyšlo.
A ještě jsem zapomněla napsat, že jsme se chviličku viděly s Flambelle, ale bohužel to byla opravdu jen chvililinka.
Back to top
View user's profile Send private message  
Suny
..........................


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12995

PostPosted: Thu 14.2.2008 17:08    Post subject: Reply with quote

tak ja musim rict,ze sraz byl fakt uzasny, prisla jsem uplne na jiny myslenky a bylo mi s vama moc fajn.

Rozarka je opravdu nadherna a skvela maminka, strasne se mi libila Embarassed Twisted Evil no a k Emicce snad nemusim nic dodavat Love Je fakt uzasna, strasne hodna a sikovna a navic se na me smala Twisted Evil

Ness je taky super maminka, stejne jako Rozarka strasne krasna, takova nezna. A s Karolinkou ji to strasne slusi a navic je na ni hrozne moc videt, ze je stastna Love A mala je takova princezna a Ness, nemela nam cim lest na nervy, protoze byla celou dobu strasne hodna Wink Uprimne jsem to ani necekala, myslela jsem, ze se budou s emcou bat a budou nesvy, ale byly skvely. Takze na me to jako antikoncepce nepusobilo ani v nejmensim Laughing

No a Mexxie je hrozne mila a prijemna, mrzi me, co se prihodilo,ale snad to vsechno dobre dopadne Sad

Doufam,ze to nekdy zopakujeme, svou ucast potvrzuji uz ted Laughing
_________________

If you want to make God laugh, tell him about your plans.

-Woody Allen-
Back to top
View user's profile Send private message  
greenwood
seja feliz, menina


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 28433

PostPosted: Thu 14.2.2008 18:44    Post subject: Reply with quote

musim se omluvit, ze jsem ani Suny nenapsala, v 11 jsem stale jeste cekala ve sporitelne, kde jsem stravila hodinu a tak me to vytocilo, ze jsem na to uplne zapomnela Embarassed Embarassed
_________________
"Valeu a pena? Tudo vale a pena se a alma não é pequena" ~ Fernando Pessoa, Mensagem, Mar Português

“It’s dark because you are trying too hard.
Lightly child, lightly. Learn to do everything lightly.
Yes, feel lightly even though you’re feeling deeply.
Just lightly let things happen and lightly cope with them."
Back to top
View user's profile Send private message  
Rozárka
kytky 5, meta: 4650
kytky 5, meta: 4650


Joined: 15 Jan 2007
Posts: 4378
Location: Česká republika

PostPosted: Thu 14.2.2008 19:41    Post subject: Reply with quote

Jéé holky naše Love
Jsem hrozně ráda, že z toho máte takovéhle posity, protože já jsem byla úplně unešená. Od příjezdu domů o vás vyprávím a fakt mě to odpoledne s vámi tak hrozně pohladilo na duši, že jsem nabitá pozitivní energií na sto let dopředu. Myslím ne Mexxie, jak to dopadlo s tím blbým termínem a snad nebude mít moc nepříjemností Confused A těhulkovství jí strašně sluší.
Jinak Ness, Karolínka je nejvzornější miminko, jaký jsem kdy potkala. Byla tak strašně hodná, milá, klidná.. Taková malá dáma. Krásná po mamince. Strašně ti to slušelo. Když jsi odcházela, tak jsme s holkama zhodnotili, že jsi děsně šťabajzní maminka Laughing
No a Suny, tys mi tedy dala nejvíc. Když jsi vystoupila z metra, tak Emča udělala hysterickou scénu. Nesutále ukazovala na dveře, hrabala se ven z kočáru a chovala se úplně nepochopitelně. Nakonec z toho vztekání usnula jak špalek a spala skoro až domů. Fakt se do tebe asi zamilovala Laughing Ale musím uznat, že má teda sakra výborný vkus Twisted Evil
Holky, opravdu jste mě nadchly a musím říct, že na to, jaké jsem z toho všeho měla obavy a strach to dopadlo báječně. No a taky tu mám ty 4 fotky, co nejsou zaostřené a jsou na nich jen nezřetelné obrysy, ale kdybyste chtěli, tak vám je určitě pošlu nebo je můžu hodit do toho Emči zaheslovaného alba (už k němu mám ale přístup asi 10 lidí odtud ) Smile

No a FLAM!!! Tobě se musím omluvit, protože já VŮBEC ale VŮBEC nezaregistrovala, že jsi to ty a navíc jsem byla tak zmatená z té cesty a z těch schodů do pizzerky, že jsem tě ani pořádně nepozdravila. Takže jedno dodatečné velké promiň!!!!!!!
Back to top
View user's profile Send private message  
Ness
always in love....
kytky 4, meta: 3350


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 3328
Location: Praha

PostPosted: Thu 14.2.2008 20:11    Post subject: Reply with quote

Rozárko a Suny, děkuju, ale přeháníte, holky Embarassed
Rozárko, pošleš mi prosím odkaz na Eminčino album a heslo, moc ráda se podívám Smile A s fotkami je mi jedno, co uděláš...
Back to top
View user's profile Send private message  
flambelle
Servant
kytky 4, meta: 2950


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 2863
Location: Praha/Red Room

PostPosted: Thu 14.2.2008 20:21    Post subject: Reply with quote

to je dobrý, já se taky zrovna trikrat poradne nepredstavila :)

ale rada jsem vas obe/ctyri "ocumla" :)
predpokladam, ze jste se nakonec do tech vysin nejak dostaly?
_________________
All work and no play makes Jack a dull boy.
...before I go I just wanna tell you, you were fantastic...absolutely fantastic ...
...he's slim...and a little bit foxy ...

Back to top
View user's profile Send private message  
Ness
always in love....
kytky 4, meta: 3350


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 3328
Location: Praha

PostPosted: Thu 14.2.2008 20:25    Post subject: Reply with quote

Flam, ona Rozárka byla tak hodná, že mi s tím kočárem pomohla, na a až při odchodu, když jsem poprosila obsluhu, jestli mi někdo nepomůže dolů, mi řekli, že mají vzadu výtah..Tak pro příště, no.
Back to top
View user's profile Send private message  
Rozárka
kytky 5, meta: 4650
kytky 5, meta: 4650


Joined: 15 Jan 2007
Posts: 4378
Location: Česká republika

PostPosted: Thu 14.2.2008 21:18    Post subject: Reply with quote

Laughing Laughing Laughing Fakt výtah jo?
Tak to jsme museli vypadat jak namachrovaný Rambiči Laughing
Já to rvala i dolů schodama. Asi jsem jim nestála za zmínku o výtahu Smile
Ale zase jsme dostali balónek Viteznik
Back to top
View user's profile Send private message  
Ness
always in love....
kytky 4, meta: 3350


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 3328
Location: Praha

PostPosted: Thu 14.2.2008 21:19    Post subject: Reply with quote

JJ, Rozárko. Jenže se musí projít tou chodbou (kde mají WC) až nakonec a vlevo za dveřmi je výtah. Ale vylézá (nebo vstupuje) se tím vedlejším proskleným vchodem. Jenže to jsem netušila, že je to takhle propletené..
Back to top
View user's profile Send private message  
Rozárka
kytky 5, meta: 4650
kytky 5, meta: 4650


Joined: 15 Jan 2007
Posts: 4378
Location: Česká republika

PostPosted: Thu 14.2.2008 21:26    Post subject: Reply with quote

Tak pro příště no Smile
Jinak jsem tam v klidu nechala Emču sníst tu náplň, co byla v anansech a teď se mi celá osypala.. Nejspíš v tom bylo mléko.. Zase jsem na tu dietu zapomněla Confused
Back to top
View user's profile Send private message  
Ness
always in love....
kytky 4, meta: 3350


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 3328
Location: Praha

PostPosted: Thu 14.2.2008 21:27    Post subject: Reply with quote

Chudák Emča, to si s tou alergií užije Confused Ale byla úžasná, s jakou noblesou papala Smile
Back to top
View user's profile Send private message  
Rozárka
kytky 5, meta: 4650
kytky 5, meta: 4650


Joined: 15 Jan 2007
Posts: 4378
Location: Česká republika

PostPosted: Thu 14.2.2008 21:31    Post subject: Reply with quote

No jo.. S noblesou:)
Však už taky peru Laughing
Back to top
View user's profile Send private message  
mexxie
kytky 5, meta: 5250
kytky 5, meta: 5250


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 5143

PostPosted: Thu 14.2.2008 22:26    Post subject: Reply with quote

Holky, jsem moc ráda, že jsem vás poznala Love Bylo to fakt super Smile
Moc vám to všem slušelo, což mě těší obzvlášť těší u Rozárky a Ness, protože si říkám, že třeba taky budu hezká mladá maminka Laughing , a prckové byli skvělí. Jste strašily, jak budou zlobit, a ony byly přitom úplné zlatíčka. Já na ně jenom fascinovaně čučela Embarassed
Těším se na další srazík, pokud bude. Stejně jako Suny se hlásím dopředu Razz

Rozárko, a neosypala se malá z té jahody? I když jak se cpala, tak měla od něčeho bilý nosík, možná tam fakt bylo něco mléčného Confused

S diplomkou to dopadlo tak, že mi volal vedoucí, že se omlouvá, že se už dřív posílal nějaký hromadný mail a já z něj omylem vypadla a že se mám dostavit v pondělí v deset ráno. Takže přece jenom snad skončím ještě tenhle semestr Laughing Osobně si myslím, že se vykecává, protože posudek od oponenta jsem dostala v pondělí, od vedoucího v úterý a sekretářka to prostě poslala ve středu. Nejspíš to hráli na to, že všichni budou napružení čekat v Brně a ohlášení den předem nebude dělat problém Mad Tomu by odpovídalo i to, co mi říkal B., tomu to oznámil oponent spolu s posudkem taky tenhle týden. Nejspíš by z toho měli průser, kdybych se odvolávala na to, že mi dali vědět den předem, tak se to zaonačí a budu moct skončit i mimo zkouškové Confused
_________________
Když si člověk postaví dům, vždycky zpozoruje, že se při tom naučil něčemu, co měl rozhodně znát, než začal stavět.
Back to top
View user's profile Send private message  
Rozárka
kytky 5, meta: 4650
kytky 5, meta: 4650


Joined: 15 Jan 2007
Posts: 4378
Location: Česká republika

PostPosted: Fri 15.2.2008 15:47    Post subject: Reply with quote

Mexxie, tak to jsou dobré zprávy. Jsem moc ráda, že se to vyřešilo. Měla jsem z toho hrozně špatný pocit.. Tak pak dej vědět, jak jsi dopadla, ať se můžem opít Laughing
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srazy All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
Page 7 of 10

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms