sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Naše a jejich minulost
Goto page Previous  1, 2, 3, 4  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti
View previous topic :: View next topic  
Author Message
lambretta
kytky 6, meta: 8650
kytky 6, meta: 8650


Joined: 21 May 2007
Posts: 8452
Location: AT HOME

PostPosted: Tue 8.1.2008 13:00    Post subject: Reply with quote

radsi nic nevedet, bohuzel ten muj toho na sebe dost vykecal, ja nerikam nic pokud se primo nezepta, ale jsme radsi kdyz se nepta, ikdyz ja vlastne nemam moc o cem mluvit Laughing
Back to top
View user's profile Send private message  
Rhiannon
Mrs. Bunny


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 10336
Location: Somewhere over the rainbow

PostPosted: Tue 8.1.2008 13:03    Post subject: Reply with quote

ja jsem strasne stastna, ze diky te nasi zamotanosti v tomhle vztahu konecne nezarlim na byvalou Very Happy protoze ji mam sama moc rada, byla jsem ji na svatbe jejimu muzi za svedka a vim, ze proste stopro ten vztah je minulost Smile
_________________
I don't want to be your other half, I believe that 1 and 1 make 2
Back to top
View user's profile Send private message  
Willow
The mean one.


Joined: 26 Sep 2007
Posts: 6734

PostPosted: Tue 8.1.2008 14:08    Post subject: Reply with quote

ed
_________________
In the tide of hate
Throw down the counterweight
Tear up that flag and say
You’re worthy of more


Last edited by Willow on Thu 24.12.2009 20:01; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Fantagiro
kytky 3, meta: 1950
kytky 3, meta: 1950


Joined: 21 Jan 2007
Posts: 1833
Location: Slovensko

PostPosted: Tue 8.1.2008 14:10    Post subject: Reply with quote

No ja uz som sa poucila zo svojej chyby- vyzvedat vela veci a dost detailne o priatelovej minulosti, nerobi to dobrotu, hlavne ked je niekto domyslavy a vidi suvislosti aj tam, kde nie su ako ja.
No a tiez nie je dobre byt 100% "uprimna" a vyklopit vsetko o sebe.....
_________________
Asi to tak funguje aj pri rozchodoch. Že aj keď bolia a keď vlastne vôbec nič nie je doriešené, stačí, aby padlo slovné spojenie definitívny rozchod a z kruhového objazdu sa zrazu objaví cesta, po ktorej sa dá výjsť. Je jedno či štvornožky, alebo vzpriamene po dvoch. Je jedno, že ju človek chvíľu ignoruje a stále sa vozí dookola. Je tam. Tá cesta. Človek sa môže nastaviť na nové zajtrajšky, stopne blúdenie emócií v krvnom obehu, celé je to iné. Lepšie.
Back to top
View user's profile Send private message  
Chanteau
kytky 8, meta: 20650
kytky 8, meta: 20650


Joined: 20 Feb 2007
Posts: 20460

PostPosted: Tue 8.1.2008 14:12    Post subject: Reply with quote

Já o tom naprosto nic vědět nechci Embarassed Jsem typ člověka který si totiž umí něco vsugerovat a pak tomu věří. A popravdě mi dělá trochu problém si vůbec připustit,že měl kdy rád jinou než mě,o fyzickym kontaktu ani nemluvim. No je mi to jasný že měl,ale nehodlám se tím zabývat Laughing myslim že kdybych s jeho minulostí byla obeznámena do nějakých detailů,tak bych to z hlavy asi nevyhnala Smile....ale on člověk taky hodně pochytí tak nějak mimo řádky..
Back to top
View user's profile Send private message  
LadyCroft
bojovnice!!!


Joined: 22 Jan 2007
Posts: 13356
Location: flight level over 195 (19500 ft)

PostPosted: Tue 8.1.2008 15:07    Post subject: Reply with quote

tohle je moje slabá stránka. přítelovou minulostí se trápím a trápí mně to pořád.ještě mi to nepřešlo Confused
_________________
women who behave rarely make history
Back to top
View user's profile Send private message  
Man of the world
caballero


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 2846

PostPosted: Tue 8.1.2008 22:39    Post subject: Reply with quote

já se ptám, hodně se ptám,ale naučil jsem se už druhou stranu utnout když nechci aby v něčem zacházela do podrobností...
vím že si tím dělám problémy,ale nechci předtím zase úplně zavírat oči protože mi to dovoluje toho druhého do jisté míry poznat
_________________
Miluj hluboce a vasnive. Muzes se pritom zranit, ale je to jediny zpusob,jak zit svuj zivot.
Back to top
View user's profile Send private message  
Mo Cuishle
kytky 8, meta: 17650
kytky 8, meta: 17650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 17148

PostPosted: Tue 8.1.2008 22:51    Post subject: Reply with quote

Neptám se a ani sama na takové dotazy jemu neodpovídám. Zajímá mě, jak mi s ním je teď a nevím, proč bych si to měla kazit žárlivostí nebo (nějakými pochybnostmi) na někoho, s kým už není. Takhle si připadám jako ta nejkrásnější, nejmilovanější a pro něj nejlepší jenom já a nikdo jiný mi tam nepřekáží, když o něm nevím Cool Smile

A o sexu s bývalými se nebavím už vůbec.

Jediný můj problém je, že často si začínám vztahy s mými nejlepšími kamarády Embarassed , kterým jsem třeba ještě v době kamarádství (kdy mě nenapadlo, že s ním budu někdy chodit), o bývalých povídala...

Naštěstí ani žádný můj přítel neměl potřebu mě s nějakou bývalkou srovnávat nebo mi o ni něco vyprávět. Nevím o bývalkách nic a je to tak jen dobře.
_________________
Bye
Back to top
View user's profile Send private message  
Smaily
vždy a všude zírající SKRZ


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 959
Location: Brno, Šumava, občas Praha

PostPosted: Tue 8.1.2008 22:56    Post subject: Reply with quote

No, já svou minulost většinou obrátim ve vtip s poučením, takže se můj protějšek dozví hodně, ale ne do hloubky, vlastně říkam samý pitomosti, ale žádné podstatné věci, v tomhle jsem takovej trochu extrovertní introvert.
Ale nic nezatajuju, pokud se mi zeptá, prostě to povím a to chci i od toho druhého, ptám se konkrétně a nemyslím si, že naše minulost je něco, co by mělo být tabu, je to něco co nás utváří a proto chci znát minulost svého partnera. Člověk prostě pozná, když ten člověk je ochotný o něčem mluvit nebo ne, podle toho se chovám.

Ale taky mívám podobné pocity jako Chantau, prostě mě to trápí, když jsem ale svému příteli začala věřit (že se nevrátí k bývalé, že si nenajde jinou), tak to pominulo...
_________________
Zdálo se jí, že je motýlem, a když se probudila nevěděla, jestli je člověk, kterému se zdálo, že je motýlem, nebo motýl, kterému se teď zdá, že je člověkem.

http://maureen.bloguje.cz/
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website  
Bibi
kytky 7, meta: 16650
kytky 7, meta: 16650


Joined: 02 Nov 2007
Posts: 16129
Location: up in the sky

PostPosted: Sat 12.4.2008 19:13    Post subject: Reply with quote

Vždycky jsem to nějak chtěla vědět. Jaké měl vztahy, jak dlouhé, někdy mě zajímají i docela podrobnosti...
A klidně i povídám o sobě...
podle mě je důležité si uvědomit, že jsme dospělí lidi, kteří už si něco zažili a někam je to posunulo, ale že je to ukončené...
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website  
josie
Chcem sa smiať navždy!
kytky 6, meta: 9050


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 9012

PostPosted: Sat 12.4.2008 19:21    Post subject: Reply with quote

my vieme o sebe (skoro) vsetko, problemy nam to narobi
Back to top
View user's profile Send private message  
Seventh Sister
11


Joined: 09 Sep 2007
Posts: 26471

PostPosted: Sat 12.4.2008 19:23    Post subject: Reply with quote

ed
_________________
.
Mike?


Last edited by Seventh Sister on Thu 17.4.2008 21:11; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Mari
addicted..
kytky 8, meta: 21650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 21235
Location: in my own time

PostPosted: Sun 13.4.2008 8:40    Post subject: Reply with quote

tak uplny detaily slyset nemusim (radsi), ale na zakladni info se vetsinou ptam; veci typu kolik pritelkyn, jake zazitky atd. (ale konretni jmena taky radsi ne)
_________________
♪♪♪
Back to top
View user's profile Send private message  
greenwood
seja feliz, menina


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 28439

PostPosted: Sun 13.4.2008 11:46    Post subject: Reply with quote

tak ja se moc neptam, jasne, nekdy me prepadna zvedava a rejpu, ale on mi to stejne nechce rict...ale v okamziku, kdy rekne "jedna kamaradka byla...", tak je to jasny, ze to nebyla vzdycky jenom kamaradka Laughing
ja osobne jsem ukecana, takze toho z my minulosti vi hodne Smile
_________________
"Valeu a pena? Tudo vale a pena se a alma não é pequena" ~ Fernando Pessoa, Mensagem, Mar Português

“It’s dark because you are trying too hard.
Lightly child, lightly. Learn to do everything lightly.
Yes, feel lightly even though you’re feeling deeply.
Just lightly let things happen and lightly cope with them."
Back to top
View user's profile Send private message  
Orsej
wants to break free
kytky 6, meta: 8250


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 8142
Location: Bohemian Kingdom

PostPosted: Sun 13.4.2008 14:04    Post subject: Reply with quote

my se zname od 6. tridy, takze jsme o sobe uz vlastne neco vedeli... ja jsem vedela, se kterejma holkama neco mel (a obcas si rejpnu, kdyz tu holku treba nekde potkame), on znal nektery moje zazitky (vlastne byl jeden z prvnich jako kamarad, kterej si vyslech' pres icq duvody rozchodu s byvalym), neco ne, ale to uz jsem mu vetsinou casem povykladala, protoze jsem hrozne ukecana Laughing ale rikame si spis o tech lidech celkove, o "byvalym sexu" se treba nebavime vubec..
_________________
Open your eyes, look up to the sky and see...
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, 4  Next
Page 3 of 4

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms