sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Naše a jejich minulost
Goto page Previous  1, 2, 3, 4  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Suny
..........................


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12995

PostPosted: Mon 7.1.2008 14:49    Post subject: Reply with quote

mexxie wrote:
A mluvit o sexuálních zvycích nebo fyzických zvláštnostech svých expartnerů mi přijde skoro až neslušné Embarassed Tohle beru jako informaci, která by měla zůstat jenom mezi těma dvěma, ne aby si tím případně nový partner zvedal sebevědomí (protože co si budeme povídat, to se potom většinou děje).


vidím to stejně. Ale mnohokrát se mi stalo, že jsem byla s "ex" srovnávána Rolling Eyes A nikdy nezapomenu na to, když mi jeden kluk řekl, že kdybych byla v tom a tom (nebudu raději konkrétní) jako jeho ex, tak budu dokonalá Cvoknik
_________________

If you want to make God laugh, tell him about your plans.

-Woody Allen-
Back to top
View user's profile Send private message  
Matylda
kytky 6, meta: 8650
kytky 6, meta: 8650


Joined: 23 Jan 2007
Posts: 8575

PostPosted: Mon 7.1.2008 14:51    Post subject: Reply with quote

Suny wrote:
Ale mnohokrát se mi stalo, že jsem byla s "ex" srovnávána Rolling Eyes A nikdy nezapomenu na to, když mi jeden kluk řekl, že kdybych byla v tom a tom (nebudu raději konkrétní) jako jeho ex, tak budu dokonalá Cvoknik


No tak tohle je hnus..
_________________
Back to top
View user's profile Send private message  
spanish.eyes
vi, ale nedba


Joined: 20 Nov 2007
Posts: 37724
Location: Praha

PostPosted: Mon 7.1.2008 15:06    Post subject: Reply with quote

tak k tomuhle tematu mam bohuzel dost co rict.ja jsem v zachvatu prvotni zamilovanosti rekla byvalemu UPLNE vsechno a on byl nejdriv pekne zarazenej, nekolik dni moc nemluvil a pak uz se zdalo ze to pobral.a ejhle, po pul roce to na me vytahl, a jeste mi to vmetl jako duvod rozchodu.ze cloveku s moji minulosti je pry tezke duverovat.od te doby jsem si jista ze nikdo nemusi vedet uplne vsechno,proc si nepopovidat o svych osudovych vztazich a meznich okamzicich ale rozhodne nema smysl rikat kolik partneru komu proslo posteli.a kdybych se ted poustela do vztahu tak spis pockam az mi bude natolik verit ze se rozpovida sam.ale nevyzvidala bych.na druhou stranu, kdyby mi dotycny nechtel rict vubec nic, bylo by mi to podezrely.takze opet zlata stredni cesta jako u vseho ostatniho
Back to top
View user's profile Send private message  
mexxie
kytky 5, meta: 5250
kytky 5, meta: 5250


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 5143

PostPosted: Mon 7.1.2008 15:16    Post subject: Reply with quote

Suny wrote:
Ale mnohokrát se mi stalo, že jsem byla s "ex" srovnávána Rolling Eyes A nikdy nezapomenu na to, když mi jeden kluk řekl, že kdybych byla v tom a tom (nebudu raději konkrétní) jako jeho ex, tak budu dokonalá Cvoknik

No, asi tak. Fakt nepotřebuju vědět, že jeho ex měla košíčky 75C a že mám skoro tak pěkný tvar prsou jako ona Laughing Ani nechci vědět, jaké jí slušely trička a jak se pak po ní chlapi otáčeli, nebo že stejně jako já byla moc hezká nenamalovaná.
Mě to neuráží, není to o tom, že bych žárlila, jenom mi přijde divné, když mě zásobuje takovýma informacema. Protože já mu taky neříkám, jak P. strašně slušely obleky nebo že měl širší ramena a bůhví co ještě.

Dřív jsem si myslela, že bych takové věci chtěla vědět. Teď jsem si ale uvědomila, že fakt ne. Opravdu není třeba zacházet do detailů.
_________________
Když si člověk postaví dům, vždycky zpozoruje, že se při tom naučil něčemu, co měl rozhodně znát, než začal stavět.
Back to top
View user's profile Send private message  
strawberry
kytky 4, meta: 2950
kytky 4, meta: 2950


Joined: 09 Jan 2007
Posts: 2782

PostPosted: Mon 7.1.2008 15:19    Post subject: Reply with quote

..


Last edited by strawberry on Thu 13.3.2008 16:50; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Lenore
___________________


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 29892

PostPosted: Mon 7.1.2008 15:19    Post subject: Reply with quote

nechci vědět pokud možno nic a taky bych nic sama od sebe neříkala (kromě takových situací, kdy se tomu člověk nevyhne)
ale to teoretizuju, předpokládám, že už tohle nebudu muset řešit
_________________
queerer than we can suppose
Back to top
View user's profile Send private message  
Merykara
point of no return


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 17711
Location: VePř

PostPosted: Mon 7.1.2008 15:28    Post subject: Reply with quote

mne by to asi i docela zajimalo, ne vsechno, ale takova zevrubna kostra jeho partnerskyho zivota, mozna by to leccos vysvetlilo. nicmene o svym minuly zivote mluvim nerada. bohuzel to ma taky tak, takze se vlastne nikdo nic nedovi Mr. Green
_________________
Every now and then the stars align, boy and girl meet by the great design.
Could it be that you and me are the lucky ones?
Back to top
View user's profile Send private message  
Rhiannon
Mrs. Bunny


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 10336
Location: Somewhere over the rainbow

PostPosted: Mon 7.1.2008 17:18    Post subject: Reply with quote

tak se soucasnym pritelem to mame tak, ze jsme byli nejakou dobu kamaradi, takze jako kamaradovi jsem mu vyzbleptala leccos o svem predchozim vztahu a leccos vedel od meho ex. A soucasne z pozice kamaradky jeho v te dobe soucasne, dnes jiz byvale pritelkyne, jsem zas vedela hafomrte o jejich vztahu Smile

o tech predchozich a s temi predchozimi jsem o minulosti nemluvila. Vyhlasila jsem to za pravek a nepodstatne zalezitosti, ktere neni treba vytahovat ze skrine na svetlo Mr. Green
_________________
I don't want to be your other half, I believe that 1 and 1 make 2
Back to top
View user's profile Send private message  
annysek
.


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 15447

PostPosted: Mon 7.1.2008 17:24    Post subject: Reply with quote

U byvaleho pritele, se kterym jsem byla nejdele a opravdu ho milovala, me nicila kazda drobnost, ktera naznacovala, ze nekdy mel nejakou jinou, ale u ostatnich mi je to tak nejak jedno.. Ale v podstate me to nezajima a pokud si jeste nekdy nejakeho pritele najdu, urcite se ptat nebudu..

A sama nic rikat taky nebudu..
Back to top
View user's profile Send private message  
TarTar
Who knew:-)


Joined: 11 Oct 2007
Posts: 1819

PostPosted: Mon 7.1.2008 18:04    Post subject: Reply with quote

no tak já jsem pro postupný vybalování i zjišťování, nějak myslim, že si s přítelem nemáme co vyčítat..
_________________
Back to top
View user's profile Send private message  
lucyynka
kytky 5, meta: 4350
kytky 5, meta: 4350


Joined: 17 Feb 2007
Posts: 4177

PostPosted: Mon 7.1.2008 22:26    Post subject: Reply with quote

Jsem pro to vědět vše, i když z toho co se dozvím mám trochu strach. Ale pořád lepší, než si představovat bůhvíjaký katastrofický scénáře, jak já mám ve zvyku.
Back to top
View user's profile Send private message  
Lucrezia
kytky 5, meta: 7050
kytky 5, meta: 7050


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 6667

PostPosted: Mon 7.1.2008 22:43    Post subject: Reply with quote

ja to z nej netaham, ale zas on vsechno vyslepici Laughing (tak obecne je pritel typ, ze na co se neptam, to se sam rozpovida a kdyz se na neco ptam, tak jen "no", "jo", "hm" Laughing )
Back to top
View user's profile Send private message  
Dellores
kytky 6, meta: 8250
kytky 6, meta: 8250


Joined: 21 Mar 2007
Posts: 8193

PostPosted: Mon 7.1.2008 22:54    Post subject: Reply with quote

Já jsem šíleně zvědavá, takže se vyptávám Embarassed.
Back to top
View user's profile Send private message  
Mishaaa
Love dogs <3


Joined: 21 Jan 2007
Posts: 9016

PostPosted: Tue 8.1.2008 0:20    Post subject: Reply with quote

podle mych zkusenosti vzdy jen ke skode Confused ja ji znat nechci a taky nechci aby se druhy rypal v me..natoztak mi ji pri hadce vycital...
_________________
Pokud je láska nesmrtelná,potom pevně věřím,že se po smrti setkám se všemi psy mého života,když pro nic jiné,tak pro to moře lásky,které nás spojovalo.... Love
Back to top
View user's profile Send private message  
Leňula
Feet planted firmly in the sky


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 18399

PostPosted: Tue 8.1.2008 0:30    Post subject: Reply with quote

mam to stejne jako rhi - leccos jsme si rekli jeste jako kamaradi... a par detailu z nej postupne vypadlo... z nichz nektere jsem uplne nepotrebovala vedet ("mel jsem slecnu, kdy jsem pak zjistil, ze ma jeste jinou slecnu") a tak se radsi moc neptam... vim, ze se mnou je nejdele ze vsech svych vztahu, vim, ze me miluje... a stejne porad zarlim na jeho byvalou, kterou jsme jak na potvoru potkali na silvestra... Confused a potom se tomas rozpovidal, jak byl opilej, cestou domu... a nektery ty veci me trochu prekvapily... a asi bych to radsi nevedela.
_________________
I will kill you so hard you will die to death!

“We don’t need a list of rights and wrongs, tables of dos and don’ts: we need books, time, and silence. Thou shalt not is soon forgotten, but Once upon a time lasts forever.”
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, 4  Next
Page 2 of 4

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms