sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Nenávidím jeho i jeho ženu a dítě
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti
View previous topic :: View next topic  
Author Message
mexxie
kytky 5, meta: 5250
kytky 5, meta: 5250


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 5143

PostPosted: Sun 20.1.2008 8:57    Post subject: Reply with quote

Court, myslíš Laughing ? Bylo by skvělé, mít recept na život, kdybych ho měla, nebudu teď tam, kde jsem Laughing V p***.

Mně je úplně jedno, kdo s kým spí, v podstatě je pro mě informace o nevěře někoho v mém okolí dobrá tak akorát pro pobavení... Jenom jsem úplně alergická, když se někdo zbavuje odpovědnosti za své chování řečma typu "manželka mi nerozumí", "nemohl jsem si pomoct", "já za to nemůžu", "to nejde". Že se lidi podvádějí a podvádět budou, je fakt. Když už to ale dělám, tak si aspoň nebudu hrát na chudáčka, za kterého rozhoduje někdo zeshora.

A názor mám takový proto, že jsem celé minulé jaro řešila řešila, co ještě nevěra není a co už jo, a jestli zahnout se vším všudy nebo ne... Asi jsem moc racionální, ale nakonec jsem to nechala být. Stejně jsem si za to z velké části mohla sama, kdybych si dotyčného nepustila k tělu tak moc, jak jsem to udělala (co si budeme povídat, bylo to velmi příjemné), ušetřila bych si spoustu přemýšlení a špatného svědomí.
Ona v podstatě většina těchle věcích je úplně jednoduchých, to jenom lidi si to dělají složité.
_________________
Když si člověk postaví dům, vždycky zpozoruje, že se při tom naučil něčemu, co měl rozhodně znát, než začal stavět.
Back to top
View user's profile Send private message  
mucka
kytky 5, meta: 4650
kytky 5, meta: 4650


Joined: 12 Jan 2007
Posts: 4557

PostPosted: Sun 20.1.2008 9:52    Post subject: Reply with quote

Já bohužel souhlasím s Lenore, já v tomhle byla hodně radikální a pak se mi stalo to samé Embarassed
Back to top
View user's profile Send private message  
Court
kytky 4, meta: 3350
kytky 4, meta: 3350


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 3269
Location: Klub rváčů

PostPosted: Sun 20.1.2008 11:21    Post subject: Reply with quote

mexxie wrote:
Court, myslíš Laughing ? Bylo by skvělé, mít recept na život, kdybych ho měla, nebudu teď tam, kde jsem Laughing V p***.


No tvoje situace me popravde taky napadla, ale vytahovat jsem to nechtela ... Ale prave o to vic mi s tim vecnym omilanim frazi z prirucek lezes na nervy.

Zivot je slozity, ve zjednoduseni se spousta veci ztrati a lehko se pak zapadne do schematu nudna manzelka- podvadejici zmetek manzel - svine mlada milenka. Poradne protrepat, zamichat a odsoudit. To by ti slo. Ja nikomu do kuchyne ani do zivota nevidim, tak radsi nehodnotim.
Back to top
View user's profile Send private message  
waxeipahdeth
kytky 8, konec
kytky 8, konec


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 27125

PostPosted: Sun 20.1.2008 12:51    Post subject: Reply with quote

Hlavně, že hodnotit a kritizovat lidi tady kterým snad do života taky nevidíš ti jde, Court Cool
Back to top
View user's profile Send private message  
maxmiliana
kytky 8, konec
kytky 8, konec


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 30696

PostPosted: Sun 20.1.2008 13:20    Post subject: Reply with quote

nemáte právo číst tento příspěvek
Back to top
View user's profile Send private message  
Court
kytky 4, meta: 3350
kytky 4, meta: 3350


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 3269
Location: Klub rváčů

PostPosted: Sun 20.1.2008 13:22    Post subject: Reply with quote

E.x.i.l.i.a wrote:
Hlavně, že hodnotit a kritizovat lidi tady kterým snad do života taky nevidíš ti jde, Court Cool

A, Exilia ma dneska utocnou, tak se pochlapila Twisted Evil
Jo to mi jde. Podle toho, co mi o sobe poskytnete za informace. A taky to byva pekne vedle. V x lidech uz jsem se zklamala, kdyz jsem je pak poznala vic - a nebo taky naopak. Uprava nazoru na konkretni osobu - to se snad smi.


Last edited by Court on Sun 8.6.2008 21:08; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Lothórien
kytky 7, meta: 12150
kytky 7, meta: 12150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12074

PostPosted: Sun 20.1.2008 14:13    Post subject: Reply with quote

ed


Last edited by Lothórien on Fri 6.6.2008 18:44; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
mexxie
kytky 5, meta: 5250
kytky 5, meta: 5250


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 5143

PostPosted: Sun 20.1.2008 15:09    Post subject: Reply with quote

Court wrote:
mexxie wrote:
Court, myslíš Laughing ? Bylo by skvělé, mít recept na život, kdybych ho měla, nebudu teď tam, kde jsem Laughing V p***.


No tvoje situace me popravde taky napadla, ale vytahovat jsem to nechtela ... Ale prave o to vic mi s tim vecnym omilanim frazi z prirucek lezes na nervy.

Zivot je slozity, ve zjednoduseni se spousta veci ztrati a lehko se pak zapadne do schematu nudna manzelka- podvadejici zmetek manzel - svine mlada milenka. Poradne protrepat, zamichat a odsoudit. To by ti slo. Ja nikomu do kuchyne ani do zivota nevidim, tak radsi nehodnotim.

Mně je upřímně jedno, čím zrovna tobě lezu na nervy. I to, co si o mně myslíš. Abych tak řekla, nepatříš zrovna do mojí referenční skupiny.

Nikde jsem nenapsala, že je nevěra zločin no.1, jenom jsem vyjádřila názor, že je to záležitost vůle. Protože člověk se sám za sebe může rozhodnout, jestli zahne nebo ne, narozdíl třeba od takového onemocnění rakovinou. Takže mi všechny ty řeči o zamilování se a nemožnosti si pomoci přijdou absurdní a hodné tak akorát hárlekýnkových příběhů. Nechápu, jak to vůbec někdo na svoji obhajobu může vypustit z pusy.
A ano, kupodivu i já v tomto názoru vycházím ze zkušeností ze svého okolí.
_________________
Když si člověk postaví dům, vždycky zpozoruje, že se při tom naučil něčemu, co měl rozhodně znát, než začal stavět.
Back to top
View user's profile Send private message  
Court
kytky 4, meta: 3350
kytky 4, meta: 3350


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 3269
Location: Klub rváčů

PostPosted: Sun 20.1.2008 15:39    Post subject: Reply with quote

edit


Last edited by Court on Sun 8.6.2008 21:06; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Theresa
I'm Brandy. The slutty cheerleader.


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 35494

PostPosted: Sun 20.1.2008 15:40    Post subject: Reply with quote

ed
_________________
Zhmotňujeme-li pochybnosti, pak se naše přání nenaplní, neboť se za ně nepostavíme, vlastně to ani nechceme. Jak myslíme, tak se stane.


Last edited by Theresa on Sun 27.1.2008 15:31; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Lilith
:faitilhiér:


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 11317

PostPosted: Sun 20.1.2008 21:25    Post subject: Reply with quote

Court wrote:
Muzu ovladnout zamilovanost? Muzu ovladnout a nasilim si uchovat pocit stesti? A jsem povinna ignorovat, kdyz se to stesti vytrati? Kdyz uz se nebudu doma citit v pohode?


Přesně moje řeč Wink

Holt se někdy stane, že člověk přestane milovat partnera a zamiluje se někde jinde.. a stane se, že je jednodušší rozvést se než zůstat. Nebo je lepší se přemoct a zůstat se stávajícím partnerem a předstírat nějaké city a štěstí, které už tam prostě nejsou?? (samozřejmě pokud se jedná o skutečnou zamilovanost, nejen sexuální úlety).
_________________
Proč on? Protože se nám chtělo...
Back to top
View user's profile Send private message  
zuza
kytky 6, meta: 8250
kytky 6, meta: 8250


Joined: 23 Jan 2007
Posts: 8189

PostPosted: Mon 28.1.2008 22:32    Post subject: Reply with quote

Lilith wrote:

Holt se někdy stane, že člověk přestane milovat partnera a zamiluje se někde jinde..

jenze ono to casteji je tak, ze ani nemusi prestat mit rad soucasneho partnera, a presto se objevi nekdo, s kym mu je najednou desne fajn a co pak, kdyz nechce opustit ani jednoho, s kterym mu je dobre?
Back to top
View user's profile Send private message  
Court
kytky 4, meta: 3350
kytky 4, meta: 3350


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 3269
Location: Klub rváčů

PostPosted: Mon 28.1.2008 23:24    Post subject: Reply with quote

edit


Last edited by Court on Sun 8.6.2008 21:05; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Shrew
_______________


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 21743

PostPosted: Tue 29.1.2008 1:54    Post subject: Reply with quote

Jojo, to je fakt průser. Confused
_________________
Lidé si brání ve štěstí, protože stále vidí minulost lepší, než byla, přítomnost horší, než je, a budoucnost jinou, než bude.
Back to top
View user's profile Send private message  
melly
:-)


Joined: 07 Jan 2007
Posts: 2770

PostPosted: Tue 29.1.2008 11:52    Post subject: Reply with quote

Ja sa priklanam ku Mexxie. Je to otazka vole. Mozno by nebolo odveci si najskor vysporiadat povodny vztah. Tiez si myslim, ze nevera je proste jednoduchsie riesenie a unik. Komu by sa chcelo pracovat na nudnom, 10-rocnom, zalostne stereotypnom vztahu. Mozno by nebolo na skodu najprv energiu skusit presmerovat ku zlepseniu povodneho vztahu, nez sa rovno vrhat do nevery. S cim sa teda vela ludi neunuva. Ja chapem, ze ludia su len ludia a stat sa moze vselico, lenze nerobme z toho standard, na ktorom vlastne nie je nic zle ci chybne.
_________________
www.melly.sk

Nejaké moje články o pozitívnom myslení, osobnostnom rozvoji, rozhovory so zaujímavými ľuďmi apod. V minulosti mi téma pozitívneho myslenia dosť pomohla. Mojím snom je, aby sa o tom dozvedelo čo najviac ľudí, možno to pomôže niekomu ďalšiemu alebo sa aspoň usmeje a jeho život bude o kúsok lepší... Ak poznáte niekoho, koho to zaujíma alebo by mu to mohlo pomôcť, budem rada ak ma odporučíte Smile
www.facebook.com/pekne.citanie
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
Page 9 of 10

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms