sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Nenávidím jeho i jeho ženu a dítě
Goto page 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Nelly
kytky 1, meta: 50
kytky 1, meta: 50


Joined: 03 Jan 2008
Posts: 41
Location: Prague

PostPosted: Sun 6.1.2008 9:58    Post subject: Nenávidím jeho i jeho ženu a dítě Reply with quote

Ahoj holky, docela se tď utápím v jedné "srdeční záležitosti" a ráda bych probrala svoje pocity s někým, kdo zažil nebo zažívá něco podobného...nechci takové ty chytré rady od "svatých"...vím, že za to, co tady budu psát mě bude spousta z vás nesnášet, ale věřte, že jsem nic takového nikdy nechtěla a neplánovala...prostě k tomu došlo...a myslím, že vina není jen na mé straně...musí k tomu být přece vždy dva....[/b]
_________________
Žij a nech žít!
Back to top
View user's profile Send private message  
Nelly
kytky 1, meta: 50
kytky 1, meta: 50


Joined: 03 Jan 2008
Posts: 41
Location: Prague

PostPosted: Sun 6.1.2008 10:05    Post subject: Reply with quote

Takže....zamilovala jsem se do jednoho (teď už bývalého) kolegy v jedné nárazové práci....Trávili jsme spolu spoustu času při práci...bylo to moc pěkné a já zrovna potřebovala někoho, kdo by mě utěšil, pohladil...pomohl mi v mojí ne zrovna lehké situaci......byla jsem opravdu nešťastná a zklamaná...a najednou se objevil někdo, z koho bylo cítit tolik lásky a pochopení....věděla jsem ale, že má doma ženu a malinké dítě (já mám taky dítě)....možna i proto jsme si tak rozumněli.....sbližovalo nás to čím dál tím víc...pomáhali jsme jeden druhému....jeho žena pro něj moc pochopení neměla..ani nevím, jeslti ji měl ještě rád....ale miloval svoje dítě....jedné noci jsme se milovali a bylo to tak neuvěřitelně něžné a přitom tak vášnivé.....Začala jsem na jeho ženu neuvěřitelně žárlit, i když jse na to asi neměla právo...ale cítila jsem šílenej vztek...měla jsem pocit, že od ní stejně nikdy neodejde...asi jen kvůli dítěti, nevím....volalai jsme si, psali, občas se setkali....ale já chtěl víc a víc....pak jsme to chtěli ukončit....nevím, co chceme.....ale mám pocit že je nenávidím a něco mě nutí to jeho ženě říct...třeba poslat anonym....neívím, co s tím...
_________________
Žij a nech žít!
Back to top
View user's profile Send private message  
Jana
kytky 5, meta: 4650
kytky 5, meta: 4650


Joined: 18 Jan 2007
Posts: 4639

PostPosted: Sun 6.1.2008 10:18    Post subject: Reply with quote

ta poslední věta jsou hodně silná slova..

ty tu jeho ženu osobmě znáš, nebo jste někdy přišly spolu nějak ke kontaktu?
Back to top
View user's profile Send private message  
Theresa
I'm Brandy. The slutty cheerleader.


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 35495

PostPosted: Sun 6.1.2008 11:09    Post subject: Reply with quote

ed
_________________
Zhmotňujeme-li pochybnosti, pak se naše přání nenaplní, neboť se za ně nepostavíme, vlastně to ani nechceme. Jak myslíme, tak se stane.


Last edited by Theresa on Thu 14.2.2008 12:55; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
mexxie
kytky 5, meta: 5250
kytky 5, meta: 5250


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 5143

PostPosted: Sun 6.1.2008 11:52    Post subject: Reply with quote

Nelly wrote:
jeho žena pro něj moc pochopení neměla..ani nevím, jeslti ji měl ještě rád....ale miloval svoje dítě....

To víš od něj, že pro něj žena neměla pochopení? A ty to mu věříš?
Existují určité vztahové zákonitosti... Stejně jako jeho žena po x letech společného soužití nebude hýřit nadšením nad jeho stížnostma na jánevímco, tak on nebude vykládat potenciální milence, že jeho manželka je sice fajn ženská, ale už se mu trochu ohleděla a čerstvé maso je čerstvé maso... Jasně že ti musí povědět, jak je na něj hnusná a nerozumí mu, protože tak v tobě vyvolá pocit, že jsi jeho spřízená duše a snáz mu dáš.

Zastav se a mysli. Čím si pomůžeš, když jeho ženě pošleš anonym? Ano, sice to způsobí bouři, ale skoro bych si vsadila, že jako vítěz z toho vyjde ona. Ty jsi jenom chvilkový element, bůhví jestli vůbec první, kvůli pár nocím kvalitního sexu se rozvádět nebude. Pokud není úplný idiot, tak mu taky nejspíš dojde, kdo za tím domácím pozdvižením stojí, a pěkně si to od něj schytáš.
Jsi teď v pozici, kdy ti nezbývá nic jiného, než čekat a doufat, že třeba jednou, časem, se mu to rozleží v hlavě, a uvědomí, že ty jsi lepší. Ale nic víc, obávám se.
_________________
Když si člověk postaví dům, vždycky zpozoruje, že se při tom naučil něčemu, co měl rozhodně znát, než začal stavět.
Back to top
View user's profile Send private message  
maxmiliana
kytky 8, konec
kytky 8, konec


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 30697

PostPosted: Sun 6.1.2008 11:57    Post subject: Reply with quote

nemáte právo číst tento příspěvek


Last edited by maxmiliana on Wed 10.2.2010 21:06; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Nocturmas
_____________


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 6700

PostPosted: Sun 6.1.2008 12:25    Post subject: Reply with quote

Jestli to dítě miluje tak se s ní nerozejde, jelikož by o něj přišel, navíc nic není tak horké jak to vypadá, to že si s ženou už nemají co říct, neznamená že jí nemá rád a že to není dobrá ženská pro život, to by musela být pěkná mrcha a štvát ho v daleko více oblastech, než jen tím že ho nevyslechne, aby mu to stálo za to radikálně překopat svůj život a navíc přijít o dítě (jelikož soud by dal dítě do péče matce, obzvláště když otec ještě podváděl) + by taky nejspíše přišel o domov.

Ale dejme tomu že by se s ženou rafnul a nakrásno se s ní rozešel a vy tak byli spolu. Tak může nastat nejspíše tohle... dítě svěří do péče matky, on se musí odstěhovat (nejspíše k tobě). Chvíli to bude nejspíše krásné, pak ale přijde stereotyp a mezitím zapomene na všechno to zlé co se mezi ním a jeho bývalou odehrálo, najednou mu na ní zůstane jen kopa pěkných vzpomínek a dítě o které přišel a které tak miluje a mohl by začít litovat... ale samozřejmě že to tak být nemusí, jen lidé rádi vzpomínají na to pěkné a z přítomnosti vidí většinou jen to špatné.

Myslím že tohle bude riskovat málokdo, musel by si tebou být více než jistý a vědět, že ty za tohle všechno stojíš a jsi ta, která mu celý život chyběla, což mu nedokážeš tím že ho donutíš rozhodnout se skrze anonym takhle rychle... to se obávám že by manželka s dítětem vyhrála na plné čáře.
_________________
Píše do sněhu, bez použití rukou.


Last edited by Nocturmas on Sun 6.1.2008 12:50; edited 2 times in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Nightwish
kytky 3, meta: 1550
kytky 3, meta: 1550


Joined: 20 Jan 2007
Posts: 1511

PostPosted: Sun 6.1.2008 12:25    Post subject: Reply with quote

Nelly-musíš počítat se všemi reakcemi, přece nemůže očekávat že tě někdo bude chválit:(
Já jen nevím, proč bys měla nenávidět jeho manželku a dítě. Co ti udělali? Nic. Ona k němu cítí to samé co ty. Miluje ho. Vím že soucit s ní je to poslední, co teď cítíš, ale zkus si aspoň trochu představit, kdyby tohle někdo udělal tobě. Buď tvůj manžel, se kterým bys měla dítě nebo nějaká jiná žena tobě s tvým manželem.
Co dosáhneš tím, že jí napíšeš anonym? Myslím, že její manžel není hloupý a došlo by mu, kde je jádro pudla. A myslím, že bys nějakým hysterickým anonymem v jeho očích rozhodně nestoupla. společný nepřítel stmeluje a když jeho ženě napíše někdo negativní anonym, pokud v sobě má ten chlap ještě kousek citu ke své ženě, podrží jí proti tomu, kdo jí ho napsal. To je jasné.
A ty chceš jeho? Myslím, že i kdyby vám to spolu vyšlo, čekají tě dost náročné chvíle. Manželé mají tendence se ke svým manželkám "vracet". Nikdy se od ní psychicky neodpoutá a kdyby, tak s velkými obtížemi. A "cizí" dítě bude ve tvém životě přítomné už navždycky. A bude tě nejspíš nenávidět, protože jsi rozvrátila jeho rodinu.
Tohle není moralizování, ale fakt.
Back to top
View user's profile Send private message  
Guest






PostPosted: Sun 6.1.2008 12:30    Post subject: Reply with quote

Nightwish wrote:
Nelly-musíš počítat se všemi reakcemi, přece nemůže očekávat že tě někdo bude chválit:(

Já jen nevím, proč bys měla nenávidět jeho manželku a dítě. Co ti udělali? Nic. Ona k němu cítí to samé co ty. Miluje ho. Vím že soucit s ní je to poslední, co teď cítíš, ale zkus si aspoň trochu představit, kdyby tohle někdo udělal tobě. Buď tvůj manžel, se kterým bys měla dítě nebo nějaká jiná žena tobě s tvým manželem.

Co dosáhneš tím, že jí napíšeš anonym? Myslím, že její manžel není hloupý a došlo by mu, kde je jádro pudla. A myslím, že bys nějakým hysterickým anonymem v jeho očích rozhodně nestoupla. společný nepřítel stmeluje a když jeho ženě napíše někdo negativní anonym, pokud v sobě má ten chlap ještě kousek citu ke své ženě, podrží jí proti tomu, kdo jí ho napsal. To je jasné.

A ty chceš jeho? Myslím, že i kdyby vám to spolu vyšlo, čekají tě dost náročné chvíle. Manželé mají tendence se ke svým manželkám "vracet". Nikdy se od ní psychicky neodpoutá a kdyby, tak s velkými obtížemi. A "cizí" dítě bude ve tvém životě přítomné už navždycky. A bude tě nejspíš nenávidět, protože jsi rozvrátila jeho rodinu.
Tohle není moralizování, ale fakt.
Back to top
 
Court
kytky 4, meta: 3350
kytky 4, meta: 3350


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 3269
Location: Klub rváčů

PostPosted: Sun 6.1.2008 12:33    Post subject: Reply with quote

Nocturmasi, založ si věštírnu Rolling Eyes To jsem si mohla odpustit, ale nechce se mi.

a EDIT Wink


Last edited by Court on Sun 8.6.2008 21:14; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
maxmiliana
kytky 8, konec
kytky 8, konec


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 30697

PostPosted: Sun 6.1.2008 12:36    Post subject: Reply with quote

nemáte právo číst tento příspěvek


Last edited by maxmiliana on Wed 10.2.2010 21:06; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
sun Topic
kytky 7, meta: 14150
kytky 7, meta: 14150


Joined: 19 Jan 2007
Posts: 13939

PostPosted: Sun 6.1.2008 12:39    Post subject: Reply with quote

Proste sa na to vykaslat, zabudnut, nestykat sa s nim a zacat zit novy zivot (a mozno si najst cestu spat ku svojmu manzelovi) by bolo asi najlepsim riesenim.
Back to top
View user's profile Send private message  
ephelides
*louloute*


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 15244

PostPosted: Sun 6.1.2008 12:40    Post subject: Reply with quote

me to stejne prijde ze nejaky psani anonymu je spis takovej vykrik do tmy a otazka momentalniho rozpolozeni a guest to stejne nerealizuje
Back to top
View user's profile Send private message  
Court
kytky 4, meta: 3350
kytky 4, meta: 3350


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 3269
Location: Klub rváčů

PostPosted: Sun 6.1.2008 12:41    Post subject: Reply with quote

Mne hodne zarazi ta nenavist k jeho diteti (viz titulek) - vzdyt je to JEHO dite. Pokud milujes otce, mela bys milovat i jeho dite ... tedy pokud je opravdu o lasce a ne o ubizenosti.
Back to top
View user's profile Send private message  
Suny
..........................


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12995

PostPosted: Sun 6.1.2008 12:46    Post subject: Reply with quote

Anonym opravdu neposílej, akorát se ponížíš a nic nezískáš. A co víc, je to může i sblížit, po tom, co si všechno vyříkají.

S ženatýma je to holt složitý. A nevěřím řečem "kvůli dítěti se nerozvedu". Kdyby mu ta jeho žena šla na nervy, byl by v tom vztahu nešťastnej, tak se rozvede. Časem určitě. Podle mě to je jen dobrá a fungující výmluva, proč se nemůže rozvést. On zřejme tak nešťastnej není a jeho manželka taky nebude nějaká fúrie Wink
_________________

If you want to make God laugh, tell him about your plans.

-Woody Allen-
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti All times are GMT + 1 Hour
Goto page 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
Page 1 of 10

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms