sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné jaro!
Milada Horáková

 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Škola
View previous topic :: View next topic  
Author Message
le chat
kočka


Joined: 29 Aug 2007
Posts: 298

PostPosted: Thu 3.1.2008 20:11    Post subject: Milada Horáková Reply with quote

Nemáte čistě náhodou někdo nějakou seminárku nebo jinou práci o Miladě Horákové? Rozhodla jsem se o ní psát seminárku, ale mám v tý přemíře informací trošku bordel, potřebovala bych nějakou strukturu...nebo prostě jakýkoliv materiál, který by mi pomohl. Díky Wink
Back to top
View user's profile Send private message  
Shrew
_______________


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 21743

PostPosted: Thu 3.1.2008 20:44    Post subject: Reply with quote

co si utřídit to nejdůležitější přes google?
http://www.google.cz/search?q=milada+hor%C3%A1kov%C3%A1&ie=utf-8&oe=utf-8


a nevim, proč musíš na takovou blbost vytvářet samostatný téma, je tu Seminárky, Školní poradna, Dotazy a rady, atd atd..... Rolling Eyes
_________________
Lidé si brání ve štěstí, protože stále vidí minulost lepší, než byla, přítomnost horší, než je, a budoucnost jinou, než bude.
Back to top
View user's profile Send private message  
le chat
kočka


Joined: 29 Aug 2007
Posts: 298

PostPosted: Thu 3.1.2008 20:47    Post subject: Reply with quote

Nemusíš hned říkat, že je to blbost, ne? Pro mě jsou zase třeba blbý Tvoje témata, a nic neříkám. Pro každýho je snad důležitější něco jinýho, ne? Rolling Eyes
Back to top
View user's profile Send private message  
Shrew
_______________


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 21743

PostPosted: Thu 3.1.2008 20:52    Post subject: Reply with quote

no, ok, dala jsem ti skromnou radu, ale to víš, nemohla jsem si odpustit svůj názor na to


jestli je ti milejší chytat rady jak psát seminárku tady než z knížek nebo z google, tak to se na nějakou seminárku radši rovnou vykašli Laughing
_________________
Lidé si brání ve štěstí, protože stále vidí minulost lepší, než byla, přítomnost horší, než je, a budoucnost jinou, než bude.
Back to top
View user's profile Send private message  
le chat
kočka


Joined: 29 Aug 2007
Posts: 298

PostPosted: Thu 3.1.2008 20:54    Post subject: Reply with quote

Shrew wrote:
no, ok, dala jsem ti skromnou radu, ale to víš, nemohla jsem si odpustit svůj názor na to


jestli je ti milejší chytat rady jak psát seminárku tady než z knížek nebo z google, tak to se na nějakou seminárku radši rovnou vykašli Laughing


Nechci rady jak ji napsat, to vím, šlo mi o to téma...
Back to top
View user's profile Send private message  
honey
kytky 7, meta: 13150
kytky 7, meta: 13150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12750

PostPosted: Thu 3.1.2008 20:56    Post subject: Reply with quote

La chat, jde o to, že kdyby si každý dělal takové tématko, je tu toho spoustu, víš Wink Příště to zkus dát třeba do školní poradny, pro takové dotazy jako má teď, je to téma dělané

Quote:
jestli je ti milejší chytat rady jak psát seminárku tady než z knížek nebo z google, tak to se na nějakou seminárku radši rovnou vykašli

uplně nesouhlasím! Já na boardu dostala spoustu praktických rad, které jsem v knihách nenašla Wink (to jen tak na okraj!)
Back to top
View user's profile Send private message  
Shrew
_______________


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 21743

PostPosted: Thu 3.1.2008 20:57    Post subject: Reply with quote

hm, jestli myslíš zvolit si téma, zaměřila bych se třeba vyloženě na proces s Gottwaldem, nebo na Rozsudek smrti, za jakých okolností k němu došlo atd. a třeba se prohrabat kdo v tom měl prsy..napadlo mě to, jak dávali tuhle reportáž o tý ženský co v tom měla prsty.. nebo bych se zaměřila na její zásluhy ve veřejné správě a těch organizacích a tak..
_________________
Lidé si brání ve štěstí, protože stále vidí minulost lepší, než byla, přítomnost horší, než je, a budoucnost jinou, než bude.
Back to top
View user's profile Send private message  
le chat
kočka


Joined: 29 Aug 2007
Posts: 298

PostPosted: Thu 3.1.2008 20:59    Post subject: Reply with quote

Shrew wrote:
hm, jestli myslíš zvolit si téma, zaměřila bych se třeba vyloženě na proces s Gottwaldem, nebo na Rozsudek smrti, za jakých okolností k němu došlo atd. a třeba se prohrabat kdo v tom měl prsy..napadlo mě to, jak dávali tuhle reportáž o tý ženský co v tom měla prsty.. nebo bych se zaměřila na její zásluhy ve veřejné správě a těch organizacích a tak..


Jj, tak to chci udělat...prostě bych jen chtěla vidět nějakou práci o ní... Wink
Back to top
View user's profile Send private message  
Shrew
_______________


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 21743

PostPosted: Thu 3.1.2008 21:16    Post subject: Reply with quote

a není to zbytečný? já bych prostě prostudovala její životopis, vybrala si něco zajiímavého a to zkusila zpracovat..seminárky jsou fajn, ale budou tě nutit obšlehávat a tak..mně stejně vždyycky nejvíc pomůže najít si k tomu knížky a čerpat z nich.. když to jde a to v tomhle případě jo..
_________________
Lidé si brání ve štěstí, protože stále vidí minulost lepší, než byla, přítomnost horší, než je, a budoucnost jinou, než bude.
Back to top
View user's profile Send private message  
Snowy
pocketful of sunshine


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 23092

PostPosted: Thu 3.1.2008 21:28    Post subject: Reply with quote

ed
_________________
▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Škola All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms