sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Byzzy! :)
Jaké jsou vaše sny?
Goto page 1, 2  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Řečičky, názory, etc.
View previous topic :: View next topic  
Author Message
honey
kytky 7, meta: 13150
kytky 7, meta: 13150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12750

PostPosted: Sat 19.1.2008 15:22    Post subject: Jaké jsou vaše sny? Reply with quote

Ernst Fischer kdysi řekl:
Bez snů a ideálů nelze být člověkem.

A tak se ptám - Jaké jsou vaše tajné sny a ideály?

Máte nějaké bláhové představy, které máte dopodrobna vymyšlené?
jako třeba vlastní kavárna s nabídkou baget nebo dům s velkou kuchyní a červenými závěsy....

Motivují Vás Vaše sny k tomu žít a věřit, že se splní?


A souhlasíte s tímhle Petiškovým citátem? :
Nejbláhovější sny dávaly lidem odjakživa největší sílu.
Back to top
View user's profile Send private message  
henessy
to je vsetko


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 1712
Location: vetrak:)))

PostPosted: Sat 19.1.2008 15:29    Post subject: Reply with quote

Tak moj asi najdolezitejsi sen je sa dostat na skolu a mat dobre zamestnanie. to je ale aj take zadostucinenie voci rodine. Potom by som strasne rada precestovala Europske krajiny, spoznavala kulturu krajin, ludi a spravila by som si tzv. travelling(usetrila by som co najviac penazi a skusila si co to je ,,pravy zivot"). No a potom uz len take sny mat dobreho manzela, domcek, sportove auto atd atd....
_________________
mejk sam faking noiz
-----Memento-----
lesik:)
Back to top
View user's profile Send private message  
honey
kytky 7, meta: 13150
kytky 7, meta: 13150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12750

PostPosted: Sat 19.1.2008 15:31    Post subject: Reply with quote

jo ještě taková poznámka - chci slyšet něco "víc" než jen - chci zhubnout deset kilo
Back to top
View user's profile Send private message  
candy_lips
kytky 3, meta: 1150
kytky 3, meta: 1150


Joined: 24 Jan 2007
Posts: 1143

PostPosted: Sat 19.1.2008 15:52    Post subject: Reply with quote

...
_________________


Last edited by candy_lips on Fri 3.4.2009 23:55; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
TarTar
Who knew:-)


Joined: 11 Oct 2007
Posts: 1819

PostPosted: Sat 19.1.2008 16:01    Post subject: Reply with quote

muj sen je mít práci co mě baví, svoje bydlení, svoje auto, svýho psa, svoje dítě a chlapa co mě baví a má mě rád...
_________________
Back to top
View user's profile Send private message  
Rose Madder
kytky 4, meta: 2950
kytky 4, meta: 2950


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 2773

PostPosted: Sat 19.1.2008 16:03    Post subject: Reply with quote

Mým obrovským snem je začít konečně žít - věnovat se věcem, který miluju. Znovu se vrátit ke psaní a čmárat si do papíru veršíky. Přečíst knihy, který mě lákaj...naučit se tancovat. Proflámovat nejednu noc...každej den se věnovat nějakému sportu.
Nic originálního, ale mně tohle děsně chybí. Snu mám víc, ale rozepíšu se příště.
_________________
Jakmile začne člověk přemýšlet, přestává žít...
Back to top
View user's profile Send private message  
amorcillo
...Impossible is nothing...
kytky 5, meta: 6150


Joined: 17 Jan 2007
Posts: 5883
Location: v říši divů

PostPosted: Sat 19.1.2008 16:40    Post subject: Reply with quote

já jsem takovej věčnej idealista a snílek...

snem, ketrý jsem si už splnila, bylo dostat se na VŠ, kterou teď studuju...

jinak toho mám vysněného až až...od klasického domečku nebo nového bytu v nějaké pěkné lokalitě...přes milujícího manžela (jak by měl vypadat tu vypisovat nebudu Laughing, ale mám snad promyšlený i to, jak se potkáme Embarassed Laughing )...s kterým si pořídím pejska.....

potom bych ráda práci, která mě bude bavit, která mě bude dobře živit...a chtěla bych něčeho dosáhnout, někam se dostat....

a takovým opravdu "snem" je malovat a mít galerii, kde bych vystavovala práce svoje i ostatních ....

a jak tu psala rose, chtěla byh si užívat života...prostě žíta nejen přežívat...
a ráda byych se někdy s budoucím partnerem podívala do Paříže, Říma, nebo jiného romantického městečka...

no, myslím, že to prozatím úplně stačí Embarassed Laughing
_________________

Nejkrásnější vzpomínky jsou ty, při kterých zjistíš, že se usmíváš...
Back to top
View user's profile Send private message  
greenwood
seja feliz, menina


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 28505

PostPosted: Sat 19.1.2008 16:51    Post subject: Reply with quote

mym snem je procestovat vsech 8 lusofonnich zemi, vcetne vychodniho timoru Smile a nejenom ty, proste procestovat svet krizem krazem
dalsim, hodne velkym snem, je dostat se na diplomatickou akademii do vidne, na magistra, jenze to bude sakra tezky, uvidime Confused
pak nastoupit na zamini jakozto karierni diplomat a stravit x let v zahranici
zaroven bych ale chtela se vdat a mit deti, coz s tim povolanim, ktery bych chtela delat pujde asi tezko Neutral ovsem ja to zvladnu a vsechno tohle budu mit Mr. Green

dalsim z mych snu je uz strasnych let sen o vlastni kavarne, tu bych fakt moc chtela

a byt stastna porad tak, jako jsem treba ted, to je muj sen Embarassed
_________________
"Valeu a pena? Tudo vale a pena se a alma não é pequena" ~ Fernando Pessoa, Mensagem, Mar Português

“It’s dark because you are trying too hard.
Lightly child, lightly. Learn to do everything lightly.
Yes, feel lightly even though you’re feeling deeply.
Just lightly let things happen and lightly cope with them."
Back to top
View user's profile Send private message  
Chocolate
Jedem das Seine und mir das Beste:-)


Joined: 08 Jan 2007
Posts: 8069

PostPosted: Sat 19.1.2008 17:02    Post subject: Reply with quote

asi radsi edit Embarassed


Last edited by Chocolate on Sun 20.1.2008 21:44; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Mo Cuishle
kytky 8, meta: 17650
kytky 8, meta: 17650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 17148

PostPosted: Sat 19.1.2008 17:13    Post subject: Reply with quote

Jsou to spíš než sny moje cíle. Nechci jen snít.

-> dostudovat VŠ (pak už končím s učením do smrti! Jsem už totálně přeučená Laughing A dveře školy už nechci ani vidět na obrázku Laughing )
-> mezitím se účastnit soutěží v bodyfitness (snem je vyhrát někdy MČR, ale tak to asi nevim, no Laughing Ale stát se může všechno možný, že Smile )
-> zkusit pracovat jako osobní trenérka a zjistit, jestli by mě to bavilo a případně se pak této práci věnovat nebo...
-> si najít jinou práci, která mě ale bude naplňovat, bavit a uživí mě
-> předtím ale ještě možná hodně cestovat, odjet na pár měsíců pracovat pryč a naučit se jazyk (ideální by bylo dělat v zahraničí trenéra, to ale asi není moc reálné..)
-> najít si hodného a milujícího přítele, se kterým mi bude hezky
-> pořídit si psa
-> žít šťastný život a být zdravá (+ i moji blízcí)

jo a taky bych chtěla nafotit nějaký fotky do nějakého sportovního časopisu! Smile A kdyby to bylo na titulku, tak to by bylo vůbec super (ale to se spíš nestane).
A to je asi tak všechno Smile
_________________
Bye


Last edited by Mo Cuishle on Sat 19.1.2008 17:17; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Chocolate
Jedem das Seine und mir das Beste:-)


Joined: 08 Jan 2007
Posts: 8069

PostPosted: Sat 19.1.2008 17:17    Post subject: Reply with quote

jeste k tomu Petiskovu citatu - asi na tom neco je, ale ja sama pro sebe potrebuju mit sny, ktere jsou splnitelne (jestli teda chapu dobre, ze nejblahovejsi = temer nesplnitelne). Kdybych treba snila o tom, ze budu Miss World, tak mi to moc neda, prestoze je to asi velmi blahove Smile , protoze jsem na to a) uz moc stara b) moc mala c) tlusta. Takze tam bych ja osobne zadnou silu nenasla. Ale kdyz budu mit treba sen pul roku cestovat po Americe, tak uz na tom muzu nejak pracovat - budu setrit, budu se ucit anglicky, atd. Ale mozna to chapu spatne Embarassed
Back to top
View user's profile Send private message  
Guest






PostPosted: Sat 19.1.2008 18:13    Post subject: Ex Reply with quote

Chci bydlet (nebo rovnou vlastnit) ekofarmu, mít tam spoustu buldočků a chovat kravičky na mléko a slepice na vejce a prodávat to pak lidem, aby si nemuseli mléčné výrobky a vejce kupovat z velkochovů. Taky by bylo hezké mít tam pár koníků a vozit na nich postižené děti jako hipoterapii. Chci, aby tam se mnou bydleli hodní a srdeční lidé a nestýkat se s arogantníma lidma. A když budu mít chuť trochu si "užít" velkoměstského života tak si zajet do Prahy nebo Brna na harinam nebo kírtan. (A doufám, že kenz do toho půjde se mnou Mr. Green ). A předtím ještě trochu cestovat. Mým snem je Mexiko.
V osobním životě mít hodného, věrného a milujícího manžela a aspoň 3 děti.
Ale těch 10 kilo dolů taky Laughing
Back to top
 
Mykéna
kytky 7, meta: 14650
kytky 7, meta: 14650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 14367

PostPosted: Sat 19.1.2008 19:09    Post subject: Reply with quote

Můj tajný sen je být režisérkou. Rovnou je mi jasný, že tohle se nesplní.
Taky bych chtěla mít čajovnu, mám to promyšlený, jak bych jí vyzdobila, vystavovala bych tam dílka různejch místních "umělců", brala bych tam studenty na brigádu, vybírala bych, co tam pustím za hudbu, snažila bych se o atmosféru, do který se budou chtít lidi vracet, a tak Embarassed
Nebo kavárno-hospodu s nábytkem z bazaru, každej kousek jinej, mohli by tam psi a v jukeboxu by bylo všechno, na co si jen vzpomenete Embarassed
Můj sen je procestovat Jižní a Střední Ameriku, být drsňačka v klobouku s kudlou v kapse, co všechno ví, všechno zná, všude byla dvakrát a dovede se dát do řeči s každým.
Jo a taky bych chtěla umět na kytaru.

Můj ideál je malej dům s verandou a bylinkovou zahrádkou ve velký zahradě plný vzrostlejch stromů. Pro mojí rodinu.
Nebo aspoň scénář č. 2: nějakej prosvětlenej ateliér s velkou pracovní deskou, neustlávanou postelí a malym barem, ve kterým bych nebyla nikdy sama a měla spoustu kamarádů.
Ideál chlapa je člověk se srdcem velkym jak... no prostě hrozně velkym. Dobrodruh, cestovatel. Chlap, co nikdy neříká "to nepůjde". A umí si poradit. Jo, a uspokojí mě. S velkýma rukama Embarassed Vysokej aspoň 187. Embarassed
Ideál mojí vlastní osoby hraje na kytaru, je vzdělanej, čte knížky, má o 15 kilo míň, řídí auto jako chlap, umí nakreslit portrét, mluví skvěle anglicky... jo a všude byl dvakrát Laughing

Myslím, že bych se mohla přiblížit aspoň k tý poslední větě.

Bez snů a ideálů by mě to na světě nebavilo.
_________________
Za práva holubů.
Back to top
View user's profile Send private message  
maxmiliana
kytky 8, konec
kytky 8, konec


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 31160

PostPosted: Sat 19.1.2008 19:13    Post subject: Reply with quote

nemáte právo číst tento příspěvek
Back to top
View user's profile Send private message  
Lenka
kytky 3, meta: 1750
kytky 3, meta: 1750


Joined: 06 Jan 2007
Posts: 1677

PostPosted: Sat 19.1.2008 19:44    Post subject: Reply with quote

Můj sen je stát se delegátkou (proto studuju tu školu co suduju),tím se mi splní další sen,a to že chci poznát co nejvíce států na světě,jejich památky,kulturu,přírodu...ach Love
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Řečičky, názory, etc. All times are GMT + 1 Hour
Goto page 1, 2  Next
Page 1 of 2

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms