sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Bulky a různé jiné kraviny, které nás umí vystrašit...
Goto page 1, 2, 3, 4  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Zdraví
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Shrew
_______________


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 21743

PostPosted: Sat 22.12.2007 19:55    Post subject: Bulky a různé jiné kraviny, které nás umí vystrašit... Reply with quote

tak já teď ze sebe udělám totálního hypochondra, ale nic mi nenítak milé jako zdraví...
už jsem byla jednou na sonu prsu, měla jsem tam bouličku, a nic, byla tuková, pak jsem byla s krkem, a taky nic, prý je hormonální a občas se zvětší a td. a řekli mi, že jsem náchylná k tvorbě těchle bulčiček...

a nevim, možná medici tady na aortě by mohli říct jestli se dá nalézt nějaká ošklivá bulka i na uchu.
mám tam totiž jednu, už hodně hoodně dlouho, ani nevím odkdy, na boltci, vedle náušnice.

většinou jsem tam mívala třeba akné, tak jsem ty beďary vymačkávala (jo, dělají se mi na ušním boltci občas) ale tahle boulička je tam stále a nemizí, nebolí... taky mám dost ztulé svaly za krkem a někdy mě bolí hlava, tak jestli to s tím nemá něco společného..no jak jsemdneska četla ten článek o galatíkové, tak jsem trochu zhysterčila... Embarassed Embarassed
_________________
Lidé si brání ve štěstí, protože stále vidí minulost lepší, než byla, přítomnost horší, než je, a budoucnost jinou, než bude.
Back to top
View user's profile Send private message  
honey
kytky 7, meta: 13150
kytky 7, meta: 13150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12750

PostPosted: Sat 22.12.2007 20:34    Post subject: Reply with quote

Já mívám bouličky taky (a máma taky), a zatím všechno byl jen podkožní tuk. Často se nám taky dělají vředy pod kuží Sad .... Prostě každému se ten zdravotní stav "vyrazí" někde jinde - někomu na kůži, někomu "uvnitř" ....
Back to top
View user's profile Send private message  
gigli
kytky 7, meta: 14150
kytky 7, meta: 14150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 14087

PostPosted: Sun 23.12.2007 12:47    Post subject: Reply with quote

bouličku na uchu má sestra. prý to má co dělat s nějakýma těma mazovýma žlázama tam či co. ona to od doktorů moc nechápe a z jejího podání to pak chápu já ještě míň.
v každym případě je to pěkně hnusný, už jí to jednou vyřízli, ale nějak blbě a teď se jí to tam udělalo znova, takže bude muset jít na to vyřezávání zase. ale až na to, že to vypadá hnusně, to nic neni.
Back to top
View user's profile Send private message  
Shrew
_______________


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 21743

PostPosted: Sun 23.12.2007 12:50    Post subject: Reply with quote

jo, tukový, nebo něco..doktoři nikdy přesně neřeknou co. mně teda žádný zatím nevyřezávali. ta bulka na uchu jde nahmatat, ale jinak není vidět,nevim jak vypadá vevnitř Laughing


ale kamarádky mamce vyndali z prstu bulku tvrdou jako kamínek Bojik na to myslím nerada, ale muselo to bejt pěěkně nechutný. navíc nechápu jak se něco tvrdosti kamínku může udělat na prstu
_________________
Lidé si brání ve štěstí, protože stále vidí minulost lepší, než byla, přítomnost horší, než je, a budoucnost jinou, než bude.
Back to top
View user's profile Send private message  
gigli
kytky 7, meta: 14150
kytky 7, meta: 14150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 14087

PostPosted: Sun 23.12.2007 12:53    Post subject: Reply with quote

sestře ta první taky nebyla vidět, ale bylo to děsně tvrdý. jak kdyby jí tam někdo narval kuličku na cvrnkání.
a teď ta druhá už je vidět a vypadá spíš ak mega velkej nechutnej beďar těsně před prasknutim.
zajdi si s tim k doktorovi.
Back to top
View user's profile Send private message  
Dellores
kytky 6, meta: 8250
kytky 6, meta: 8250


Joined: 21 Mar 2007
Posts: 8193

PostPosted: Sun 23.12.2007 12:58    Post subject: Reply with quote

Můj býválý měl taky plno těch bulek, ale oni mu třeba vyskočily a potom zmizely a jak s tím byl u doktora, tak mu řekl, že to nic není, že prej to je podkožní tuk.

Mě teď zase vyskočila uzlina pod bradou nebo co to je. A bolí to Confused.
Back to top
View user's profile Send private message  
Lucrezia
kytky 5, meta: 7050
kytky 5, meta: 7050


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 6667

PostPosted: Sun 23.12.2007 13:58    Post subject: Reply with quote

pritel ma tech bulek taky po tele par(doktor mu rekl ze asi taky tukove, ale stoprocentne to rict nemuze), chtel s tim v zari na odber, aby udelali testy, pak jsme na to nejak zapomneli, skola atd...
navic jeho zdravotni stav neni moc dobry, tak snad to ani nechci vedet Embarassed
Back to top
View user's profile Send private message  
*Theuska*
Out of order
kytky 4, meta: 2150


Joined: 20 Jan 2007
Posts: 1984

PostPosted: Sun 23.12.2007 16:26    Post subject: Reply with quote

Já mám takovou malou kuličku v lokti. Ale nikde jsem s tím nebyla.
_________________
***Člověk nikdy nesmí přestat snít.***
Back to top
View user's profile Send private message  
bublinka111
never satisfied


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 7448

PostPosted: Sun 23.12.2007 23:35    Post subject: Reply with quote

dellores- ja uzliny na krku sledujem stale, mam taku malu bulku na pravej strane a pod pravým uchom, na zaciatku krku mam vacsiu uzlinu, niekedy to riesim prislis casto, je stale rovnaka, vacsia, ale neboli.
_________________
all i wanna do is have some fun....)
Back to top
View user's profile Send private message  
Dellores
kytky 6, meta: 8250
kytky 6, meta: 8250


Joined: 21 Mar 2007
Posts: 8193

PostPosted: Mon 24.12.2007 0:15    Post subject: Reply with quote

bublinka - já vím, že ty na to taky trpíš, na ty uzliny Confused. Já ji mám teď pod bradou už třetí den a bolí mě tak, že nemůžu sklonit hlavu Confused.
Back to top
View user's profile Send private message  
greenwood
seja feliz, menina


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 28435

PostPosted: Mon 24.12.2007 10:35    Post subject: Reply with quote

dellores- v tom pripade se ti asi neco rozjede, nejaka nemoc, nemas k tomu i natekly mandle? nebo nejaky problemy se zubama? ja totiz na uzliny taky dost trpim, mam je permanentne zvetseny, stejne tak i mandle (kde mam skoro porad i cepy Rolling Eyes )...a treba kdyz se nektera moje osmicka rozhodne rust, tak se to okamzite odrazi na uzlinach a ty se zvetsi...ja je mam hmatatelny a viditelny porad, ale nekdy narostou do primo obrich rozmeru Confused
_________________
"Valeu a pena? Tudo vale a pena se a alma não é pequena" ~ Fernando Pessoa, Mensagem, Mar Português

“It’s dark because you are trying too hard.
Lightly child, lightly. Learn to do everything lightly.
Yes, feel lightly even though you’re feeling deeply.
Just lightly let things happen and lightly cope with them."
Back to top
View user's profile Send private message  
Dellores
kytky 6, meta: 8250
kytky 6, meta: 8250


Joined: 21 Mar 2007
Posts: 8193

PostPosted: Mon 24.12.2007 11:38    Post subject: Reply with quote

green - oni se mi zvětší i jen tak, ale byla jsem s tím u doktora a on mi řekl, že mi ty uzliny okamžitě reagují na každý bacil v mém těle nebo na nachlazení, které se ještě ani neprojevilo nebo ani neprojeví, takže máš pravdu. Zatím se cítím dobře, nezdá se mi, že by na mě něco lezlo. A dneska už je ta uzlina trochu lepší.
Back to top
View user's profile Send private message  
Shrew
_______________


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 21743

PostPosted: Mon 24.12.2007 18:31    Post subject: Reply with quote

já mívám taky bulky v prsou a taky bolesti v podbřišku, ale myslím,že to souvisí s cyklem a s hormony...
_________________
Lidé si brání ve štěstí, protože stále vidí minulost lepší, než byla, přítomnost horší, než je, a budoucnost jinou, než bude.
Back to top
View user's profile Send private message  
Aquamarin
kytky 2, meta: 400
kytky 2, meta: 400


Joined: 05 Nov 2007
Posts: 362

PostPosted: Fri 28.12.2007 22:00    Post subject: Reply with quote

Tak já jsem měla bulku v prsu, nejprve mi doktor řekl, že to nic není, že je to tukové, ale pak se mi to začalo zvětšovat,až to bolelo a bylo to vidět(a fakt to bylo dost velký!ne jen jako hrášek, spíš jako 2 kuličky hroznu), tak mi zjistili, že to může být cysta, tak jsem musela na operaci a vyřízli mi to, hrozně to pak bolelo ale jsem ráda,že už to tam nemam, a cysta to nakonec byla ale ne zhoubná, ale stejně to muselo ven, jak se to zvětšovala a bylo to čím dál víc bolestivější.No a nedávno mi zjistili tukovou bulku, tak doufám,že je jen tuková Rolling Eyes
_________________
Tohle přežiješ, musíš!
Back to top
View user's profile Send private message  
sl.megi
kytky 5, meta: 4650
kytky 5, meta: 4650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 4471

PostPosted: Sat 29.12.2007 0:49    Post subject: Reply with quote

Mně se občas taky někde něco vyrojí. Většinou na nohách, ale všechny (no dvě) mám odoperované a v klidu. Na boltci mám taky něco, ale prozatím to bylo vždycky akné, tak spoléhám na něj..
_________________
Zmáknu to!
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Zdraví All times are GMT + 1 Hour
Goto page 1, 2, 3, 4  Next
Page 1 of 4

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms