sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Jakou děláte školu??
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 10, 11, 12
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Škola
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Deyana
kytky 0, meta: 25


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 16

PostPosted: Sun 4.2.2007 22:55    Post subject: Reply with quote

Nicky... wrote:
Deyana Arrow Já vím,co studuješ. Wink Pamatuju si tě ještě z boardu na stratosféře. Vím, že na zbožíznalství nadávají snad všichni z vašeho oboru, když jsem slyšela, co tam berete, tak se vám nedivím. Laughing Jsem ráda, že jsem šla na jiný obor. Razz


No, já jsem přemejšlela, že bych šla na ten váš, ale už si nechám asi ten svůj Smile Nakonec opakuju jen matiku a makro, takže snad už to dám Wink a jak se daří tobě?
Back to top
View user's profile Send private message  
Nicky...
kytky 5, meta: 7050
kytky 5, meta: 7050


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 6943
Location: FUČ

PostPosted: Sun 4.2.2007 22:59    Post subject: Reply with quote

Matiku opakuje docela dost lidí. A koho jsi měla u zkoušky z makra? Mně se daří celkem dobře, všechno jsme zvládla napoprvé až na integraci, kterou jsem psala natřikrát. Mr. Green
Back to top
View user's profile Send private message  
Deyana
kytky 0, meta: 25


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 16

PostPosted: Sun 4.2.2007 23:03    Post subject: Reply with quote

Nicky... wrote:
Matiku opakuje docela dost lidí. A koho jsi měla u zkoušky z makra? Mně se daří celkem dobře, všechno jsme zvládla napoprvé až na integraci, kterou jsem psala natřikrát. Mr. Green


No já jsem nedostala ani zápočet na makro Laughing takže v zimáku znova a na zkoušku půjdu na předtermín, páč to prej dávali každýmu. Spolíhám se na to, že napíšu zkoušk.test na hodně bodů, aby mě netrápili u ústní Smile Tu knížku už umím skoro nazpaměť, ale podcenila jsem to a na zápočty jsem se moc neučila.. až na opravnej test, a to jsem nenapsala no.. blbý příklady. Jinak mám z matiky obrovskej strach, páč matiku jsem nikdy nezvládala a v životě jsem ty věci neslyšela, takže to bude zajímavý. Ale konzultačky to snad jistí Smile Zatím jsem plná optimismu Very Happy Integraci jsem psala napodruhý, poslední termín co byl a bylo to úplně lehoučký (na to že jsem nechodila ani na cvika, ani na přednášky..)
Back to top
View user's profile Send private message  
Nicky...
kytky 5, meta: 7050
kytky 5, meta: 7050


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 6943
Location: FUČ

PostPosted: Sun 4.2.2007 23:12    Post subject: Reply with quote

Já jsem psala makro v předtermínu a vím jistě, že všem to nedali. Mr. Green Ale od nás co vím, tak na druhý, maximálně třetí pokus to už dali všem. Wink Ale předtermín byl zřejmě jednodušší (hlavně co se týče písemné části zkoušky), to je fakt.
S matikou tady bojuje dost lidí, to jo. Ale vem si, že na to máš asi tři měsíce se to doučit. A není to tak hrozný, jak se zdá. Wink Já jsem integraci psala taky až na ten poslední termín (ve 12 hodin), tak možná jsme to psaly spolu. Smile Moc těžký se mi to nezdálo ani jednou (psala jsemto na třikrát Embarassed ), ale na ten první pokus jsem se moc neučila a na druhý jsem měla špatně hned první otázku, takže automaticky F.
Back to top
View user's profile Send private message  
Deyana
kytky 0, meta: 25


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 16

PostPosted: Sun 4.2.2007 23:36    Post subject: Reply with quote

Teď jsi mě s tím makrem teda dostala, já všude slýchávám, jak je to v pohodě a každej se diví, že to nemám... No tak uvidíme, na matiku snad ten 1.test napíšu, ale druhej teda nevím, protože já jsem teď ten první napsala na 12bodů (bylo to čím dál těžší), takže jsem to neudělala a od tý doby jsem se na matiku vykašlala úplně, což jsem samozřejmě neměla dělat Sad Tak snad mě něco osvítí a doučím se to.. Na tom ZSEI jsem byla taky ve 12, takže jsme to fakt psaly spolu Smile
Back to top
View user's profile Send private message  
wewe
Why is raven like a writing desk?


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 3873

PostPosted: Thu 17.1.2008 14:20    Post subject: Reply with quote

no....mala zmena...uz nie masmedialka...ale
anglicky jazyk a literatura na UCM
sa nepoucim....zase ta trnava Laughing
a zatial sa mi celkom paci....hlavne tam nemame tolko toho ako na masmedialke
len so spoluziakmi si nejako moc nerozumiem...ani nie ze nerozumiem...ale...asi to este potrva kym sa zacneme normalne bavit....
a dufam ze ta jedna moja spriaznena dusa stade po tomto skuskovom neodide Confused
_________________
Not until we are lost do we begin to understand ourselves.

And those who were seen dancing were thought to be insane by those who could not hear the music...
Follow your joy
ॐ नमः शिवाय
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Škola All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 10, 11, 12
Page 12 of 12

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms