sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Baby plavání
Goto page 1, 2  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Zdraví
View previous topic :: View next topic  
Author Message
TarTar
Who knew:-)


Joined: 11 Oct 2007
Posts: 1819

PostPosted: Wed 12.12.2007 17:15    Post subject: Baby plavání Reply with quote

Baby plavání, zahrnuje se sem, plavání novorozenců, kojenců, batolat, předškolních dětí, plavání rodičů s dětmi a jiné..
Na tohle téma píšu absolventskou práci.takže bych chtěla znát jakékoliv vaše názory..
Chodili jste vy sami někam na plavání jako děti? bavilo vás to? co si z toho pamatujete?
Chodí zdejší maminky s mimčama na plavání, nebo něčí mladší sourozenec? nebo prostě někdo?
Zajímalo by mě co byste od tohohle odvětví plavání čekali, proč byste dali nebo nedali svoje dítě plavat? Co očekáváte že se dítě naučí?

Pište cokoliv co se toho týká, klidně i jestli máte nějaké dotazy..
_________________
Back to top
View user's profile Send private message  
Ruth A.
sort of mental masturbation


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 18437

PostPosted: Wed 12.12.2007 17:22    Post subject: Reply with quote

Já jsem chodila s mámou,když mi byly dva roky. Plavat jsme se tam nikdo nenaučil, celkově prý nic moc, ale já už si to fakt nepamatuju Laughing Nikdo v mém okolí se tomu nevěnuje, ale já neznám prakticky nikoho s malým děckem, nebo je neznám tak dobře, abych věděla, jestli chodí plavat. Já bych sama s dítětem asi chodila, protože si myslím, že plavání je skvělý sport pro každého a je proto dobré dítě k němu vést odmalička. Pokud se nenaučí hned plavat, tak se alespoň nebude bát to zkoušet, nebude mít panický strach z utopení a tak...
Back to top
View user's profile Send private message  
Theresa
I'm Brandy. The slutty cheerleader.


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 35499

PostPosted: Wed 12.12.2007 17:41    Post subject: Reply with quote

ed
_________________
Zhmotňujeme-li pochybnosti, pak se naše přání nenaplní, neboť se za ně nepostavíme, vlastně to ani nechceme. Jak myslíme, tak se stane.


Last edited by Theresa on Wed 13.2.2008 12:38; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Rozárka
kytky 5, meta: 4650
kytky 5, meta: 4650


Joined: 15 Jan 2007
Posts: 4378
Location: Česká republika

PostPosted: Wed 12.12.2007 18:11    Post subject: Reply with quote

Tak já s Em chodila na plavčo, dokud neměla problémy s ledvinami. Cca do 4 měsíců. Asi jsem od toho nic neočekávala, byla jsem jen zvědavá. Plavala jen ve vaničce a po prvotním šoku se jí to asi i líbilo. Už si to moc nepamatuju. Teď máme zaplacený kurz od ledna v dětském plaveckém centru a strašně se těším. Slibuju si od toho, že to Emče pomůže v tělesném vývoji, že pozná vlastnosti vody, možná nějaká dechová cvičení.. Hlavně vím, jak vodu miluje, takže to dělám především pro její radost.
A jediný dotaz, jaký mám je - proč je to sakra tak strašně drahý a pro většinu maminek na MD "nadstandardníť "? Je na plavání kojenců fakt tak něco strašně extra? Krom hygieny a lektorky?
Back to top
View user's profile Send private message  
TarTar
Who knew:-)


Joined: 11 Oct 2007
Posts: 1819

PostPosted: Wed 12.12.2007 18:14    Post subject: Reply with quote

rozárka? kolik to stojí?
_________________
Back to top
View user's profile Send private message  
Theresa
I'm Brandy. The slutty cheerleader.


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 35499

PostPosted: Wed 12.12.2007 18:16    Post subject: Reply with quote

ed
_________________
Zhmotňujeme-li pochybnosti, pak se naše přání nenaplní, neboť se za ně nepostavíme, vlastně to ani nechceme. Jak myslíme, tak se stane.


Last edited by Theresa on Wed 13.2.2008 12:43; edited 2 times in total
Back to top
View user's profile Send private message  
TarTar
Who knew:-)


Joined: 11 Oct 2007
Posts: 1819

PostPosted: Wed 12.12.2007 18:20    Post subject: Reply with quote

drahý, ono obecně..pronájmy bazénů jseou v dnešní době šílený..a to nezmám ceny těch spěšl pr děti, kde je nutná jiná uprava vody a vůbec jiný uspořádání, hlavně ty bazény jsou nový a chtěj aby se jim to vrátilo.. jinak lektorka zas tolik mít nebude.. ale kurs na instruktorku plavání miminek stojí od 30ti do 60ti tisíc a trvá celkem snad měsíc, musíš se naučit o miminkách všechno no a většinou je to tak, že agentura nebo plavecká škola zaplatí kurz instruktorce, která se jim upíše smlouvou.. no a další věc je, že je dneska takovej boom v plavání a zdravým životním stylu vůbec..Plavání je obecně drahej sport. hlavně si vemte, kolik dneska stojí blbá voda že jo, eletrika a jiný věci k provozu bazénu potřebný a každej se chce napakovat no a plavecká školička je až na konci řetězce..
_________________
Back to top
View user's profile Send private message  
Chocolate
Jedem das Seine und mir das Beste:-)


Joined: 08 Jan 2007
Posts: 8069

PostPosted: Wed 12.12.2007 18:23    Post subject: Reply with quote

my budem chodit taky, ale mame to doporucene az od 5 mesicu, takze tak od unora. Fakt je to tak strasne drahy? U nas to celkem jde, asi 45 euro za 12 lekci tusim.
Back to top
View user's profile Send private message  
Rozárka
kytky 5, meta: 4650
kytky 5, meta: 4650


Joined: 15 Jan 2007
Posts: 4378
Location: Česká republika

PostPosted: Wed 12.12.2007 18:25    Post subject: Reply with quote

U nás je to 440 kč za půl hodiny...
Fakt ten kurz stojí takový prachy jo? Tak to je síla. Přitom mám pocit, že třeba ta ženská, co s námi plavala ve vaničce věděla naprostý prd Laughing
Mě prostě jen příjde škoda, že když už to těm mimčům dělá tak dobře, tak že to je tak málo dostupné.
Back to top
View user's profile Send private message  
Theresa
I'm Brandy. The slutty cheerleader.


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 35499

PostPosted: Wed 12.12.2007 18:30    Post subject: Reply with quote

ed
_________________
Zhmotňujeme-li pochybnosti, pak se naše přání nenaplní, neboť se za ně nepostavíme, vlastně to ani nechceme. Jak myslíme, tak se stane.


Last edited by Theresa on Wed 13.2.2008 12:43; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
TarTar
Who knew:-)


Joined: 11 Oct 2007
Posts: 1819

PostPosted: Wed 12.12.2007 18:31    Post subject: Reply with quote

3000 za 10 lekcí? tak to je dost hustý..

u nás je teda 3300 za školní rok ale to jsou děti od 3 do 5ti let a plavání rodičů s dětma je snad ještě levnější
_________________
Back to top
View user's profile Send private message  
TarTar
Who knew:-)


Joined: 11 Oct 2007
Posts: 1819

PostPosted: Wed 12.12.2007 18:37    Post subject: Reply with quote

tak jsem to našla 1600 za 10 lekcí, což teda neni už tak hrozný, nebo né tak jako píšete
_________________
Back to top
View user's profile Send private message  
Theresa
I'm Brandy. The slutty cheerleader.


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 35499

PostPosted: Wed 12.12.2007 18:38    Post subject: Reply with quote

ed
_________________
Zhmotňujeme-li pochybnosti, pak se naše přání nenaplní, neboť se za ně nepostavíme, vlastně to ani nechceme. Jak myslíme, tak se stane.


Last edited by Theresa on Wed 13.2.2008 12:42; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
TarTar
Who knew:-)


Joined: 11 Oct 2007
Posts: 1819

PostPosted: Wed 12.12.2007 19:30    Post subject: Reply with quote

pište dál, zajímají mě hlavně negativní zkušenosti Twisted Evil

já si taky te školkovýho plavání vybavim jenom to že mi byla zima a štouchali do mě tyčí..pak si pamatuju, že v první třídě mě učila pani, která na mě hrozně křičela a měla jsem z ní trauma.. ješte nedávno jdem stála vedle té samé paní na břehu bazénu, já učila neplavce a ona ty co už se tak nějak koupou a řvala na ně stejně jako na mě,, a i za těch dvacet let vypadá stejně..pak si pamatuju jak jsem si rosekla hlavu o blok asi ve 3 třídě no a pak asi 15 let plavání odezdi ke zdi..

jinak mě napadlo, pokud budete dávat dítě plavatnebo budete plavat s dítětem vyberte si raději mladší instruktorku.. stáří sice znamená zkušenost, ale ve sportu obecně to neni tak uplně dobře.. mladá instruktorka má čerstvý informace a metody, má chut do práce atd, kdežto stará to dělá 40let steně a klidně vače dítko bude učit prsový nohy jako žabička pěkně roztahovat od sebe at si co nejvíc zničíme kyčle..a podobně..
_________________
Back to top
View user's profile Send private message  
Rozárka
kytky 5, meta: 4650
kytky 5, meta: 4650


Joined: 15 Jan 2007
Posts: 4378
Location: Česká republika

PostPosted: Wed 12.12.2007 21:27    Post subject: Reply with quote

Až začneme chodit, tak ti dám vědět Wink Jinak jediná negativní zkušenost, když mi ta lektorka Emču v té vaničce neopatrně podala a ona se nám trochu přidusila vodou no Embarassed Ale to se asi občas stane i profíkům Smile
Jinak doufám, že těch negativních zkušeností bude co nejméně. Za ty prachy Laughing
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Zdraví All times are GMT + 1 Hour
Goto page 1, 2  Next
Page 1 of 2

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms