sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
"Jak jste krásní?"
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 16, 17, 18
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Krása
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Agnes
a Krocan :D


Joined: 23 Apr 2008
Posts: 3464
Location: flight level over 195 (19500 ft)

PostPosted: Mon 11.8.2008 14:38    Post subject: Reply with quote

nemáte právo číst tento příspěvek
_________________

BŮH JE MÝM DRUHÝM PILOTEM
Back to top
View user's profile Send private message  
pam
kytky 7, meta: 12650
kytky 7, meta: 12650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12166

PostPosted: Mon 11.8.2008 14:45    Post subject: Reply with quote

Tak mojí mamku vždycky rozčilovalo, když jsem u čištění zubů nechávala téct vodu Embarassed ...tak to už jsem se odnaučila. Jinak pokud jde o peníze, tak mi líto za vanu není. Někdo si radši dopřeje krabičku cigaret, já si radši zaplatím vanu Laughing Udělá mi radost, tak v tom problém nevidím. Jiná věc je kdyby mě chtěl někdo peckovat třeba za ekologii Very Happy

Ale třeba elektriky mi líto je, zvlášť když třeba běží televize a nikdo se na ní nedívá, svítí se v chodbě a nikdo tam není... to mě vadí a běhám pořád po někom zhasínat.
Back to top
View user's profile Send private message  
Flowing_
kytky 8, meta: 24650
kytky 8, meta: 24650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 24420

PostPosted: Mon 11.8.2008 14:45    Post subject: Reply with quote

nemáte právo číst tento příspěvek
_________________
.
Back to top
View user's profile Send private message  
Linda Evangelista
kytky 8, meta: 20650
kytky 8, meta: 20650


Joined: 19 Jan 2007
Posts: 20121

PostPosted: Mon 11.8.2008 15:37    Post subject: Reply with quote

vlasy: meju si je obden, hodně se mi mastí a nedrží tvar, jednou za dva týdny si dám masku a jednou za tři měsíce chodím ke kamarádce přistřihnout konečky a na melírek

nehty: na ty jsem hrozná, moc se mi líbí nalakované a nějak na to nemám čas a nechce se mi, takže vrchol mojí péče je že si zapiluju ulomený nehet. Ale mám doma asi 20 laků

pleť: každé ráno vyčistím micerální vodou, namažu krémem s UV faktorem, oční krém, někdy sérum na pory nebo idealist a líčení. Večer odlíčím mlíčkem, vodičkou a noční krém a oční krém. A v poslední době ceramidové kapsle. Přibližně jednou za týden maska.

zuby: dvakrát denně čistit, někdy podle potřeby víc. Ale žádné nitě, ústní vodu mám jen někdy. A k zubaří jdu za měsíc po 4 letech.

tělo: ráno nebo večer sprcha, potom nakrémovat - bez toho bych se zbláznila, mám hrozně suchou kůži. Jednou týdně peeling

nohy: jednou za měsíc si udělám doma pedikůru a nalakuju nehty

kondice: snažím se třikrát týdně chodit na powerjogu a občas si jdu zaplavat. Jím hodně zeleniny, ovoce moc ne. Zdravě asi zrovna moc nejím, miluju knedlíky
Back to top
View user's profile Send private message  
terinas
kytky 8, konec
kytky 8, konec


Joined: 05 Jan 2007
Posts: 26576

PostPosted: Sat 19.12.2009 14:29    Post subject: Reply with quote

Obnovuju Smile
Back to top
View user's profile Send private message  
Alshwarya
kytky 8, meta: 21650
kytky 8, meta: 21650


Joined: 29 Apr 2007
Posts: 20994

PostPosted: Sat 19.12.2009 15:02    Post subject: Reply with quote

edit


Last edited by Alshwarya on Tue 2.2.2010 18:33; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Alshwarya
kytky 8, meta: 21650
kytky 8, meta: 21650


Joined: 29 Apr 2007
Posts: 20994

PostPosted: Sat 19.12.2009 15:44    Post subject: Reply with quote

edit


Last edited by Alshwarya on Tue 2.2.2010 18:34; edited 4 times in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Mo Cuishle
kytky 8, meta: 17650
kytky 8, meta: 17650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 17148

PostPosted: Sat 19.12.2009 18:23    Post subject: Reply with quote

nemáte právo číst tento příspěvek
_________________
Bye


Last edited by Mo Cuishle on Sun 10.1.2010 0:56; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Ruth A.
sort of mental masturbation


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 18438

PostPosted: Sat 19.12.2009 20:02    Post subject: Reply with quote

změny po roce, skoro po dvou... aneb Vánoce 2009
-vlasy si myju každý 2.den používám šampon a kondicioner Wella z kadeřnictví na objem, potom si je vyfoukám s použitím stylingového spreje také Wella, když mám vlasy mastnější používám ještě dětský pudr Johnsons
si meju různými šampony denně, a kondicionér používám občas, nic nefoukám
-tělo-používám různé sprchové gely z drogerie, do koupele si přidávám olejovou emulzi momentálně Bubchen, po koupeli se natírám krémem nebo tělovým mlékem různých značek
gely zůstávají, po koupeli se nenatírám vždycky a do koupele dávám pěnu
-obličejráno se umývám pastou Garnier 3 v 1 a potom použiji květovou vodu Nobilis, krém Elizabeth Arden, na oči Dior a namaluji se, večer se odličuji mlékem Demaq Expert Loreal, potom gelem Dermalogica, tonikem Payot a oči odličovačem Vichy, nanesu krém Loreal Hydrafresh, oční krém Lancome, na rty balzám Neutrogena nebo Balea
ne, ráno peelingový gel Philosophy, pak pleťová voda Barekol, krém Lancome Vita SPF 15, večer odlíčení Excipialem, gelem Philosophy, pleťovkou Clean and Clear, krém Philosophy, oční krémy Avon, maska DDF, balzám na rty Hydra care
-na ruce i nohy používám různé krémy pro ruce a nohy, pedikúru si dělám jen v létě, jinak si obrušuju paty tak 1-2x týdně dvěma druhy obrušovadel a stříhám si nehty na nohou, manikůru si dělám podle potřeby, používám dost různých přípravků různých značek a laky různých značek, stálicí je jen odlakovač aloe vera Ebelin a na nehty používám skleněný pilník
pilníky mám ze Sephory, odlakovač Avon, krémy taky od Avon, laky směsku
-makeup si dávám denně, jinak se maluji jen "do města"
maluju se děnně, baví mě to Embarassed
-denně používám deodorant a parfém, značky střídám, momentálně je to Janson bez hliníku a Guerlain Samsara
deodorant Fa (nezničitelný...), parfém Allure, Kenzo, Sensuous
-mj. kvůli pleti polykám potr.doplněk pupalka a vitamin E
nic nepolykám
Back to top
View user's profile Send private message  
*jiva*
kytky 6, meta: 9050
kytky 6, meta: 9050


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 8875

PostPosted: Sat 19.12.2009 20:26    Post subject: Reply with quote

ruth mě inspirovala..2007>2009
*jiva* wrote:
vlasy
myju si je jak to vyjde, asi 2-3x týdně ... šamponů mám na výběr hafo, nejradši mám niveu na blond vlasy, v létě glisskur s uv filtrem nebo narovnávací od VIDALu Love .
kondicioner od nivey nebo masku na barvené vlasy od avonu
- někdy vlasy nechám schnout, někdy je vemu difuzerem (když si je např myju okolo půlnoci a pak jdu spát- když jdu spát s mokrou hlavou tak ráno ty vlasy nejdou zkrotit ani nejsilnějším gelem)
- někdy je žehlím.
-stříhám se sama (stejně jako u kadeřnice nejsem nikdy spokojená, ale aspoň je to zadarmo Wink )


pleť
-vyhrála jsem sadu od apotheker scheller (?istící gel, vodu a krém), takže to te´d používám Wink
-koupila jsem mámě k vánocům odli?ovací mléko, takže od vánoc se i odli?uju Mr. Green
-lí?ím se podle nálady. poslední dobou pudr, tvářenku, rtěnku, řasenku, korektor.( když se moc nerozjedu a nepřeženu to, dá se na to i koukat.)

tělo
překonala jsem deprese a každý den se snažím přesvěd?it se, že bych se měla mazat tělovým mlékem, i když na mě nikdo nesahá.
mám i krémy na zpevnění a celulitidu, ale nevydržím je používat pravidelně (zvlášt když vím, že moje celulitida nikoho nezajímá, ani mě. ( zas tak tragická myslím není.)

forma
běhat jsem byla 3 x v životě a jediný co mi to přineslo je zjištění, že mám asi problémy s dýcháním Laughing
na kole projezdím celé léto, ale na mojí fyzické kondici to nezanechává žádné stopy (kromě silných svalnatých stehen)
kdysi jsem cvi?ila jógu, nadšení a pravidelné cvi?ení mi třeba vydrželo i měsíc (!). te? už mě to dlooouho nechytlo Smile
pravidelně pařím v pokoji na psychedelický rock a bojím se, že mě někdo uvidí.
jím nezdravě a nepravidelně. diety držím když mi za?ne stávkovat trávicí soustava nebo když chci jít o víkendu na maturák/tane?ní a potřebuju svůj pupek nacpat do šatů Mr. Green Mám svojí oblíbenou pro?išťující dietu, kterou vždycky završím ve?írkem se spoustou vína a tunou různých druhů ?okolády.
A kromě toho si myslím, že tělo má jít do hrobu zhuntovaný. Mr. Green

lol!
tak tedy změny:

Vlasy - myju dvakrát týdně. střídám šampon nivea na suché a loreal silver. kondicioner gliss kur, někdy ho dávám až do suchých, ačkoliv je oplachový. po umytí druhý den vyžehlím, popř. navlhčím a vyfénuju, vyhladím libovolným olejíčkem nebo kondicionérem. jednou za několik měsíců blond melír a narovnávací trvalá. střih zatím neřeším, nechávám odrůst.

obličej - ráno jenom opláchnu, večer obvykle trochu peeling (mám různé značky) a pak čistící mléko pro citlivou pleť nivea. teď v mrazech používám i norkový nebo mandlový krém (apotheker schoeller zůstává), dělají se mi takové suché vyrážky.
nelíčím se. nosím s sebou po kapsách lesky na rty nebo rtěnky v jemných odstínech a občas je během dne použiju.

tělo - no už jsem párkrát šla spát i bez osprchování : ) ale není to pravidelně.
používám sprchový peeling ikea, holím všechno tak jednou týdně, jsem blond a není to poznat, ani to skoro neroste. holím si někdy i paže. jen tak z rozmaru.
tělové mléko mám ryor a oriflame s ovsem, používám jen na nohy po holení anebo na ruce během dne. (přesto mám teď pleť jemnou, ne jako dřív)

forma - pondělí ráno 50 min joga, večer 1hod posilovne nebo něco aerobního
úterý 10-15km rychlé chůze
středa hodina cardio kickbox, někdy večer posilovna když je čas
čtvrtek ráno 75minut powerjoga
pátek 10km chůze s krosnou, večer hodina něčeho aerobního
sobota a neděle obvykle vždycky hodinka běhu nebo nějakého cvičení
a jídlo - nestravuju se v jídelnách, ale nosím si do školy saláty ze zeleniny, rýže a cottage, snídám pražený ovesný vločky a jogurt, taky jím hodně tvarohu s jabkama a dost jsem teď začala jíst fazole a cizrnu. oblíbené jídlo je kešu nebo kokos s jogurtem nebo mandle s jogurtem, ale snažím se to jíst jenom v pátek když tahám tu těžkou krosnu a potřebuju něco výživnýho co nebude těžký v žaludku.
téměř jsem přestala pít alkohol.
(já snad přídu do nebe ty vole)
_________________
_
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website  
Rose Madder
kytky 4, meta: 2950
kytky 4, meta: 2950


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 2773

PostPosted: Sun 20.12.2009 14:50    Post subject: Reply with quote

Vlasy:
- myju si je cca 2/3x tydne; driv jsem vzdycky pouzila masku elseve, ale ted jsem si ji uz dlouho nekoupila. ale hodlam se k tomu vratit, jelikoz je vyborna
- vlasy si vzdycky susim fenem, vyfoukam pres kulatej kartac (ale ne nijak dulesledne, nechci to mit jak "helmu")

Oblicej:
- maluju se temer kazdy den; kazdy vecer se odlicuju (ted mam cistici mleko + tonik od green line)
- temer kazdy vecer se mazu bambuckym maslem, ale dosahnout v tomhle smeru pravidelnosti je pro me hrozne obtizny (to se tyka vsech moznych kremu)
- chodim podle potreby na barveni ras a oboci; chtela bych chodit 1x mesicne na kosmetiku - ted jsem byla poprve a je to fakt desne prijemny
- nekdy si dam vitaminovou masku, ale zase - je to dost nepravidelny

Telo:
- sprchuju se kazdy den (jako jsou dny, kdy jsem tak vyrizena, ze se ani do koupelny nedoplazim Smile, ale neni jich moc)
- mam suchou kuzi, takze se temer po kazdem myti mazu telovym mlekem nebo bambuckym maslem
- holim se docela casto, nesnasim, kdyz to dorusta
- rada bych si pravidelne sprchovala nohy stridave teplou a studenou vodou, ale vetsinou se k ty studeny nepremluvim Smile
- obcas zajdu na masaz zad, jelikoz me od PC celkem bolej, ale i v tomto nedokazu docilit pravidelnosti

Nehty:
- mam umely - 1x mesicne chodim k nehtarce, obcas si ty nehty upravuju sama (zboznuju hlavne tmavy laky, hodne casto nosim cervenej)

Kondice:
- vetsinou 1x tydne fitbox
- obcas si doma zajezdim na rotopedu
- v lete jezdim docela hodne na kole + beh
- ted jsem si koupila sjezdovky, tak zacnu jezdit + kdyz bude snih, tak bezky[/b]
_________________
Jakmile začne člověk přemýšlet, přestává žít...
Back to top
View user's profile Send private message  
LadyCroft
bojovnice!!!


Joined: 22 Jan 2007
Posts: 13356
Location: flight level over 195 (19500 ft)

PostPosted: Sun 20.12.2009 14:53    Post subject: Reply with quote

Jivo hustě Wink
_________________
women who behave rarely make history
Back to top
View user's profile Send private message  
Grapefruita
believes in a perfect love


Joined: 20 Feb 2007
Posts: 4244

PostPosted: Sun 20.12.2009 15:51    Post subject: Reply with quote

Aktualizace po skoro třech letech:

- sprchuju se každý den, moc se nekoupu
- ve sprše se každý den oholím (podpaží a intimní místa vždy, nesnáším, jak to už po jednom dni dorůstá), taky stehna si holím a už mi to moc neroste...a předloktí
- tělo si většinou nekrémuju, to mě neba
- lýtka si holím 1-2x za měsíc epilátorem, ale stejně mi to pak roste pořád stejně i po takových 10 letech, co se holím, tak už na to celkem kašlu
- pleť na obličeji si čistím Neutrogenou, mám teď celou řadu i s peelingem, dokonce i krém (v tom jsem se polepšila) a pleť mi opravdu zjemněla a zlepšila se Very Happy
- odlíčení a vyčištění večer je samozřejmostí, i když přijdu ve dvě ráno z akce Exclamation
- dokoupila jsem si odličovač očí a pečlivě ho používám, v tom jsem se taky polepšila Smile )
- dávám si 1-2x týdně na obličej bahno z Mrtvého moře a mám pocit, že to na mě fakt zabírá Love
- obočí se snažím vytrhávat, jak roste, občas mi ho vytrhá manžel...protože to umí líp Very Happy
- na "profesionální" kosmetiku nechodím
- vlasy si myju šamponem momentálně Nivea Volume pro objem, kondicionér moc nepoužívám, páč mám pocit, že to nepotřebuju, mám zdravé a pěkné vlasy Embarassed
- dávám si pěnové tužidlo
- párkrát týdně si vlasy vyžehlím
- snažím se trochu střídat účesy, jednou culík, jednou čelenka, jednou rovný, jednou vlnitý...abych nebyla furt stejná, nicméně ofinu pořád nosím na stranu Laughing bez ní bych to už ani nebyla já Laughing
- nehty mě teď začaly bavit, tak o ně pečuju, miluju červený lak na vlastních nehtech a nesnesu, když je sloupaný Razz tak hned opravuju
- taky si ujíždím na různých krémech na ruce, měla bych se brzdit
- pedikúru si dělám tak jednou do měsíce, někdy to zanedbám Embarassed ale vždy napravím, když je třeba...červený lak je klasika Smile
- sport a zdravá výživa mi doteď nic neříkají, ale momentálně si říkám, že od Nového roku aspoň omezím kouření jen na akce a začnu něco "lehce" dělat...zase plavání nebo nějaké cvičení aspoň dvakrát týdně a mazat se nějakým krémem proti celulitidě ( Mr. Green ), ptž jsem přibrala a nejsem s postavou spokojená
- snažím se dodržovat pitný režim

To je asi vše Smile


Last edited by Grapefruita on Mon 21.12.2009 0:20; edited 2 times in total
Back to top
View user's profile Send private message  
la fraise
.


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 26039
Location: back in town

PostPosted: Sun 20.12.2009 16:01    Post subject: Reply with quote

Vlasy:
Myju denně - používám šampón a kondicionér Herbal Essences na barvené vlasy. Fénuju občas, žehlím denně Embarassed. Stylingové přípravky moc nepoužívám, občas lak nebo lesk. 1x za dva měsíce chodím na barvu a střih.
Obličej:
Pleť čistím 2x denně profi kosmetikou na problematickou pleť. 1x za měsíc chodím na kosmetiku (čištění+obočí, to trhám, jak je potřeba i doma). Když musím ven, tak se líčím - korektor, make-up, pudr, tvářenka, linky, stíny, řasenka, balzám, lesk, fixační gel a tužka na obočí.
Tělo:
Denně sprcha/vana. Krémy a tak, málokdy - strašně mě to nebaví. Podpaží holím denně, nohy 1x týdně, zbytek jak je potřeba.
Forma:
Kromě nárazového jarního pobláznění "brzy budu muset do plavek" sportu moc/vůbec nedávám (ok, teď budu občas lyžovat!). Nejím zdravě, piju kafe a alkohol, ponocuju, občas kouřím.
Momentálně jsem ve fázi "od Novýho roku začnu..." a jsem dokonce objednaná na lymfatickou drenáž!
Back to top
View user's profile Send private message  
terinas
kytky 8, konec
kytky 8, konec


Joined: 05 Jan 2007
Posts: 26576

PostPosted: Sat 26.12.2009 0:18    Post subject: Reply with quote

nemáte právo číst tento příspěvek
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Krása All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 16, 17, 18
Page 18 of 18

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms