sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
"Jak jste krásní?"
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 15, 16, 17, 18  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Krása
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Lenka
kytky 3, meta: 1750
kytky 3, meta: 1750


Joined: 06 Jan 2007
Posts: 1677

PostPosted: Sat 22.3.2008 19:25    Post subject: Reply with quote

Pleť:
Jednou za měsíc jdu na kosmetiku, jinak každý den používám garnier pure 3v1, co druhý den maska. Každý den používám noční, oční a denní krém. Líčím se-krém, make-up, pudr, oční stíny, tužka na oči, řasenka, rtěnka. Trham si obočí, kosmetička mi ho nabarví.

Vlasy:
Myju si je každý den (šampón, kondicionér) jednou za týden maska. Jednou za měsíc jdu ke kaděřnici.

Tělo:
Sprchuju se každý den. Drhnu si paty. Chodím na pedikuru. 3x do týdne jdu na solárko...už brzy bude jen udržovačka. 1x týdně jdu na masáž zad a šíje. Každý den se snažím cvičit aspoň hodinu. Holím se hned jak mi začne sršet strniště a to na nohách, intimních partiich a v podpaží. Každý den po sprše se namažu krémem od nivey na extra suchou pokožku. Parfém a deodorant je nezbytností

Nehty:
Co třetí týden jdu na nehty (acrylové). Několikrát denně si krémuji ruce.

Zuby:
Čistím si je 3x denně, ráno používám ustní vodu. Občas použiju zbní nit.
Back to top
View user's profile Send private message  
Sluníčko:-)
hu


Joined: 28 Jan 2007
Posts: 5386

PostPosted: Sat 22.3.2008 21:04    Post subject: Reply with quote

Vlasy-mytí každý den,když si vzpomenu tak sem tam nějaká kůra,barvení a kadeřník cca 1x za 2 měsíce

Nehty-buď jen ostříhané nebo i nalakované bezbarvým lakem

Pleť-ráno i večer vyčištění nějakým gelem,hydratační krém

Tělo-po každodenní sprše namazání mlékem nebo olejem

..já jsem strašnej kosmetickej ignorant Embarassed
Back to top
View user's profile Send private message  
Ruth A.
sort of mental masturbation


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 18437

PostPosted: Sat 22.3.2008 21:04    Post subject: Reply with quote

Sluníčko:-) wrote:
Vlasy-mytí každý den,když si vzpomenu tak sem tam nějaká kůra,barvení a kadeřník cca 1x za 2 měsíce

Nehty-buď jen ostříhané nebo i nalakované bezbarvým lakem

Pleť-ráno i večer vyčištění nějakým gelem,hydratační krém

Tělo-po každodenní sprše namazání mlékem nebo olejem

..já jsem strašnej kosmetickej ignorant Embarassed

ale vždyť to úplně stačí Wink
Back to top
View user's profile Send private message  
rohypnol--ka
kytky 3, meta: 1650
kytky 3, meta: 1650


Joined: 27 May 2008
Posts: 1589

PostPosted: Sun 10.8.2008 21:30    Post subject: Reply with quote

vlasy: myju si je obden, nebo jednou za 3 dny dle potřeby, používám i kondicionér a po umytí si dávám tužidlo pro objem, kadeřník jedenkrát za tři měsice, jednou za dva týdny (když nezapomenu Laughing ) vlasová kúra
nehty: každý týden si je zapiluju a nalakuju, několikrát za den používám krém na ruce, na nehtech si zakládám, jsem zvyklá je mít upravené, když si je nalakuji, spousta lidí si myslí, že mám uměléSmile
pleť: ráno pleťová voda a krém, večer pleťový gel i voda a krém, jednou týdně si dávám masku, líčím se skoro každý den
zuby: čistím si je dvakrát denně, používám i ústní vodu a občas nit
tělo: každý den sprcha, někdy i dvakrát (po sportu), většinou se i natřu tělovým mlékem, každý den antiperspirant
nohy: používám každé ráno deodorační sprej a večer krém na zjemnění kůže na nohou
kondice: snažím se min. třikrát týdně dělat nějaký sport, když není čas, tak aspoň posiluju doma
_________________
Sebelítost v nešťastné lásce ja úžasná, fantastický pocit. Jen v tom člověk nesmí zůstat dlouho, to pak sám sebe ničí.
Back to top
View user's profile Send private message  
Suny
..........................


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12995

PostPosted: Sun 10.8.2008 21:44    Post subject: Reply with quote

vlasy:vlasy si myju jak kdy, ale většinou obden. Občas i denně, občas třeba po 3 dnech, to jen když nikam nechodím. Ke kadeřnici chodím 1x za 2-3 měsíce. Skoro po každém mytí si dávám balzám na vlasy a postříkám je takovou kúrou. Teď beru i prášky, ale jen měsíc, zdálo se mi, že mi padají víc, než by měly, ale asi to bylo jen chvilkový.

Jinak když jsem doma, vlasy si nikdy nesuším fénem a celkem nic s nima nedělám, když jdu ven, pokaždý je musím trochu vysušit fénem (ale jen malinko) a lakuju plus geluju.

nehty:o ty se starám přemrštěně Laughing skoro pořád je mám nalakované fr. manikúrou, po každém koupání lehce zastřihávám a čistím. Nenávidím oprýskaný nebo odrostlý lak, brrr ... nijak jinak se o ně nestarám, jen jím občas kvasnice, který s nima teda dělají divy a jsou pak nezlomitelný Smile


pleť:ráno se namažu denním krémem, večer se buď odlíčím nebo ne, umyju si obličej a zase namažu na noc nočním krémem. Čas od času si dávám pleťovou masku, ale nezdá se mi, že by to s tou pletí něco udělalo. Na kosmetiku /čištění pleti/ chodím 2x ročně.

zuby: denně čistím minimálně 2x, většinou víckrát. Ráno jen vyčistím, pak v průběhu dne vyčistím normálním kartáčkem a mezizubním a večer si je čistím klasickým kartáčkem, mezizubním a nití. Dostala jsem se do fáze, že když nepoužiju nit nebo ten mezizubní, jsem z toho nervní Embarassed K zubaři chodím 4x ročně, 2x prevence a 2x dentální hygiena

tělo: každý den sprcha nebo vana, v létě spíš 2x denně. Po každý se namažu mlíkem, většinou dětským, nebo olejíčkem. Čas od času si dělám peeling. Denně se holím v podpaží, zbytek podle potřeby.

nohy: no ty si myju no Smile Nic víc s nima nedělám. Občas si je namažu, ale to je tak 1x týdně, naštěstí nemám tvrdou kůži na nohou. A nehty si stříhám 1-2x týdně, v létě si je lakuju, v zimě skoro vůbec.

kondice: snažím se obden hodinu cvičit, v létě chodím hrát tenis, v zime sqush, ale to je občas. Občas taky chodím plavat. Doufám, že začnu od října tancovat.
Jinak co ještě pro sebe dělám:
jím poměrně zdravě a pravidelně
snažím se spát tolik, kolik potřebuju
nekouřím, piju vyjímečně
cvičím na záda (no, to trochu flákám)
_________________

If you want to make God laugh, tell him about your plans.

-Woody Allen-


Last edited by Suny on Mon 11.8.2008 13:01; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Rebelgloom
kytky 1, meta: 250
kytky 1, meta: 250


Joined: 05 Nov 2007
Posts: 236

PostPosted: Mon 11.8.2008 11:55    Post subject: Reply with quote

Suny wrote:
vlasy:
nehty:o ty se starám přemrštěně Laughing skoro pořád je mám nalakované fr. manikúrou, po každém koupání lehce zastřihávám a čistím. Nenávidím oprýskaný nebo odrostlý lak, brrr ... nijak jinak se o ně nestarám, jen jím občas kvasnice, který s nima teda dělají divy a jsou pak nezlomitelný Smile


Jaky kvasnice na to papas? Me se cas od casu nehty lamou hrozne.. Evil or Very Mad
Back to top
View user's profile Send private message  
Flowing_
kytky 8, meta: 24650
kytky 8, meta: 24650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 24420

PostPosted: Mon 11.8.2008 11:59    Post subject: Reply with quote

nemáte právo číst tento příspěvek
_________________
.
Back to top
View user's profile Send private message  
indulona
kytky 6, meta: 7450
kytky 6, meta: 7450


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 7319
Location: Malé velké město

PostPosted: Mon 11.8.2008 12:16    Post subject: Reply with quote

vlasy: meju si je každý den vyjma pátku a soboty. Pokud ovšem v sobotu někam jdu, tak i v sobotu. Když se m líná a mám málo času, umeju si je šamponem 2v1, jinak střídám tuhý šampon Blonde z LUSH a Fructis na vlasy mastné u kořínků suché u konečků. Kondicionéry mám také dva - na blond vlasy a na snadné rozčesávání. Jednou týdně jim dopřeju hydratační a posilující masku na vlasy a střídám to s kúrou na blond vlasy. Kadeřnici navštěvuju až když se mi třepí konečky, moje vlasyjsou naprosto nezkrotné a zdají se mi už dlouhé Embarassed Vždycky mi kadeřnice vynadá, že sem tam dlouho nebyla.

nehty: nehty si stříhám do kulata, vždy až když jsou tak dlouhé, že se ohýbají a třepí po stranách, ale nikdy se mi nelámou. Občas si je nalakuju, většinou růžovým či bezbarvým lakem se třpytkama. Jelikož mám nehty od přírody hezké, nepotřebuji jejich umělou modelaci, zdají se mi to vyhozený peníze a zbytečné ničený pěkných nehtů.

pleť: Každý den večer si omývám obličej aspoň Coalfacem z LUSH, když se mi chce, použiju čistící gel nebo pěnu. Pokud nemám pleť vysušenou, tak použiji i pleťovou vodu a na závěr se namažu hydratační matující emulzí na problematickou pleť. Jednou týdně si dávám masku Magnaminty, kterou střídám s maskou s bahnem z mrtvého moře od Avonu.

zuby: čistím ráno a večer, večer používám mezizubní kartáček a ústní vodu. Přes den, když mám pocit, že jsou mé zuby špinavé, žvýkám žvýkačku. K zubaři chodím 2x ročně na preventivku a za celý můj život sem neměla jediný problém, ťuk, ťuk.

tělo: sprchuji se každý den večer, tak jednou do měsíce si dám koupel s pěnou nebo solí. Na jaře a v létě občas použiju peeling, když mám chuť. V průměru tak ob den se po spše namažu tělovým mlékem. Holím si chloupky všude, kde to většina žen dělá.

nohy: tak jednou měsíčně je vymáchám v Rochově soli, nanesu peeling na chodidla a krém. Když mám nohy suché a loupou se, používám krém každý den. V létě často stříkám osvěžujícím sprejem. Nehty si lakuji v létě.

kondice: Je to sice ostuda, ale téměř nic nedělám. Občas něco ve škole na tělocviku a přes jaro a léto si jdu tak 5x zabruslit. Cvičení a sport mě až na výjimku vůbec nebaví a jelikož vzhledem k mé psotavě nemusím cvičit, abych zhubla, tak na to dlabu Embarassed
Back to top
View user's profile Send private message  
Suny
..........................


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12995

PostPosted: Mon 11.8.2008 12:31    Post subject: Reply with quote

Rebelgloom wrote:
Suny wrote:
vlasy:
nehty:o ty se starám přemrštěně Laughing skoro pořád je mám nalakované fr. manikúrou, po každém koupání lehce zastřihávám a čistím. Nenávidím oprýskaný nebo odrostlý lak, brrr ... nijak jinak se o ně nestarám, jen jím občas kvasnice, který s nima teda dělají divy a jsou pak nezlomitelný Smile


Jaky kvasnice na to papas? Me se cas od casu nehty lamou hrozne.. Evil or Very Mad


pangamin
_________________

If you want to make God laugh, tell him about your plans.

-Woody Allen-
Back to top
View user's profile Send private message  
amorcillo
...Impossible is nothing...
kytky 5, meta: 6150


Joined: 17 Jan 2007
Posts: 5883
Location: v říši divů

PostPosted: Mon 11.8.2008 12:57    Post subject: Reply with quote

nemáte právo číst tento příspěvek
_________________

Nejkrásnější vzpomínky jsou ty, při kterých zjistíš, že se usmíváš...
Back to top
View user's profile Send private message  
Rozárka
kytky 5, meta: 4650
kytky 5, meta: 4650


Joined: 15 Jan 2007
Posts: 4378
Location: Česká republika

PostPosted: Mon 11.8.2008 13:27    Post subject: Reply with quote

vlasy: ty si meju obden, protože jinak jsou o všech těch barveních ošklivý a krepatý. Většinou nefénuju, nežehlím, jen stáhnu.. K holiči chodím tak osmkrát do měsíce, ale to všechno v rámci práce. Pokud nemám nabídky, tak jednou za dva měsíce..

nehty:o ty se starám maximálně tak, že je dvakrát do týdne zastřihnu na nejkratší možnou délku Embarassed


pleť: tu mám teď šílenou Confused ráno a večer čistím pleťovkou, ráno přidám denní krém a večer sérum a krém na oči. Občas zinkovou mast.

zuby: ty čistíme s Emčou po každém jídle. Pokud jsme tedy doma.. A u zubaře jsem přesto každý měsíc..

tělo: Sprchuju se každé ráno a pak rychlá sprška večer po cvičení.. Na tělové mléko ráda zapomínám, takže mým vrcholem je sprcháč a deodorant.. Peelingy a podobné věci zatím nevedu..

nohy: nožkám dopřávám kromě běžné denní péče ještě jednou týdně masáž.. Nehty lakuju celoročně, ale vzhldem k tomu, že můj přítel na nehtech snese jen dvě barvy, tak vypadají pořád stejně..

kondice: Cvičím hodně. Je to pro mě jediný druh relaxace a odpočinku, který si ve své časové vytíženost můžu dovolit. Každé ráno cvičím s Emčinou asistencí pilates a 6x týdně ještě přidávám aerobic, běh, spinning, tanec, když seženeme hlídání, chodíme s přítelem na tenis.
Jím normálně. Samozřejmě se snažím kvůli malé stravovat zdravě, ale řekla bych, že se mi to moc nedaří.. Piju i kouřím příležitostně, bez kafe se neprobudím.
Back to top
View user's profile Send private message  
Koogi
can't ask why about love
kytky 8, meta: 25650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 24680

PostPosted: Mon 11.8.2008 13:30    Post subject: Reply with quote

Já nesnáším koupání ve vaně (a zarazilo mě, že amorcillo napsala: každý den vana nebo aspoň sprcha). Za prvý mi mytí ve vaně připadá jako koupání se ve vlastní špíně a za druhý mě to hrozně nebaví. Vždycky v zimě si občas řeknu, že si napustím horkou vanu a vydržím tam tak pět minut (za to přítel je do horké vany úplný maniak, leze tam furt, má tam úplnou saunu a vydrží tam klidně hodinu Cvoknik ). Zato sprchování miluju Love a podle mě je právě mnohem hygieničtější a účinější než vana (pokud teda nechci varhánky a nebo napařovat pokožku).

edit: měla jsem tam překlep
_________________
Look in the mirror and ask your soul if you're alright. Put out the glitter that your soul hides behind.


Last edited by Koogi on Mon 11.8.2008 13:36; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Linda Evangelista
kytky 8, meta: 20650
kytky 8, meta: 20650


Joined: 19 Jan 2007
Posts: 20121

PostPosted: Mon 11.8.2008 13:33    Post subject: Reply with quote

Taky nechápu každodenní koupání. Já byla před rokem nadšená že máme obrovskou rohovou vanu a že se budu moct konečně koupat. A víte kolikrát jsem v ní byla? Dvakrát - a to jen v zimě když jsem přišla domů promrzlá na kost. Jinak mě to nebaví, je mi tam horko a dělá se mi z toho blbě.
Back to top
View user's profile Send private message  
Claris
Každý den odvahu!
kytky 8, konec


Joined: 05 Jan 2007
Posts: 28810
Location: v nadoblačnu

PostPosted: Mon 11.8.2008 13:34    Post subject: Reply with quote

Koog, souhlasím. při sprše ze sebe vždycky všechno spláchnu, očistím se i duševně Mr. Green a ráda střídám teplou a studenou vodu Smile a splachuju ze sebe bublinky Twisted Evil
_________________
Pane, ať jsi stéblo trávy nebo obyčejný list,
prosím dej, ať aspoň trochu umím ve tvých vzkazech číst.
Prosím dej, ať řeči stromů aspoň trochu rozumím,
ať vědí, že se učím a že nic neumím.

Dej, ať zlomím svoji pýchu, dej mi hledat pokoru,
když se trápím zbytečnostmi, ať pohlédnu nahoru.
Ať mi stačí dohlédnout na obzor, který jsi mi dal,
ať se smířím se vším, co jsi mi kdy vzal.
Back to top
View user's profile Send private message  
Flowing_
kytky 8, meta: 24650
kytky 8, meta: 24650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 24420

PostPosted: Mon 11.8.2008 13:46    Post subject: Reply with quote

nemáte právo číst tento příspěvek
_________________
.
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Krása All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 15, 16, 17, 18  Next
Page 16 of 18

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms