sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
"Jak jste krásní?"
Goto page Previous  1, 2, 3, 4 ... 16, 17, 18  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Krása
View previous topic :: View next topic  
Author Message
*jiva*
kytky 6, meta: 9050
kytky 6, meta: 9050


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 8875

PostPosted: Sat 6.1.2007 13:50    Post subject: Reply with quote

Vlasy:
myju si je jak to vyjde, asi 2-3x týdně ... šamponů mám na výběr hafo, nejradši mám niveu na blond vlasy, v létě glisskur s uv filtrem nebo narovnávací od VIDALu Love .
kondicioner od nivey nebo masku na barvené vlasy od avonu
- někdy vlasy nechám schnout, někdy je vemu difuzerem (když si je např myju okolo půlnoci a pak jdu spát- když jdu spát s mokrou hlavou tak ráno ty vlasy nejdou zkrotit ani nejsilnějším gelem)
- někdy je žehlím.
-stříhám se sama (stejně jako u kadeřnice nejsem nikdy spokojená, ale aspoň je to zadarmo Wink )


Pleť
-vyhrála jsem sadu od apotheker scheller (?istící gel, vodu a krém), takže to te´d používám Wink
-koupila jsem mámě k vánocům odli?ovací mléko, takže od vánoc se i odli?uju Mr. Green
-lí?ím se podle nálady. poslední dobou pudr, tvářenku, rtěnku, řasenku, korektor.( když se moc nerozjedu a nepřeženu to, dá se na to i koukat.)

Tělo
překonala jsem deprese a každý den se snažím přesvěd?it se, že bych se měla mazat tělovým mlékem, i když na mě nikdo nesahá.
mám i krémy na zpevnění a celulitidu, ale nevydržím je používat pravidelně (zvlášt když vím, že moje celulitida nikoho nezajímá, ani mě. ( zas tak tragická myslím není.)

Forma
běhat jsem byla 3 x v životě a jediný co mi to přineslo je zjištění, že mám asi problémy s dýcháním Laughing
na kole projezdím celé léto, ale na mojí fyzické kondici to nezanechává žádné stopy (kromě silných svalnatých stehen)
kdysi jsem cvi?ila jógu, nadšení a pravidelné cvi?ení mi třeba vydrželo i měsíc (!). te? už mě to dlooouho nechytlo Smile
pravidelně pařím v pokoji na psychedelický rock a bojím se, že mě někdo uvidí.
jím nezdravě a nepravidelně. diety držím když mi za?ne stávkovat trávicí soustava nebo když chci jít o víkendu na maturák/tane?ní a potřebuju svůj pupek nacpat do šatů Mr. Green Mám svojí oblíbenou pro?išťující dietu, kterou vždycky završím ve?írkem se spoustou vína a tunou různých druhů ?okolády.
A kromě toho si myslím, že tělo má jít do hrobu zhuntovaný. Mr. Green
_________________
_
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website  
maxmiliana
kytky 8, konec
kytky 8, konec


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 30731

PostPosted: Sat 6.1.2007 13:56    Post subject: Reply with quote

nemáte právo číst tento příspěvek


Last edited by maxmiliana on Tue 22.4.2008 11:38; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
evianek
kytky 7, meta: 11650
kytky 7, meta: 11650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 11252

PostPosted: Sat 6.1.2007 14:20    Post subject: Reply with quote

odmazano na prani. --che
Back to top
View user's profile Send private message  
Terez1990
kytky 6, meta: 8650
kytky 6, meta: 8650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 8458

PostPosted: Sat 6.1.2007 14:28    Post subject: Reply with quote

VLASY
- myju si je asi 3× týdně, mám šampón z řady Naturals od avonu
- používám kondicionér (taky Naturals od Avonu)
- ke kadeřnici moc ?asto nechodím, tak 3× ro?ně
- ob?as používám pěnové tužidlo
- nefénuju si je, když mě to chytne, tak si je někdy vyžehlím nebo naopak navlním

PLEŤ
- odli?ovací mléko používám jednou denně ve?er
- mám spoustu krémů na suchou pleť, ve?er používám krém Vichy a ráno po umytí obli?eje vodou krém z manufaktury
- moje lí?ení trvá asi 2.minuty (stíny a bezbarvá řasenka), make-up jsem na sobě měla asi 2× v životě
- tak jednou za ?tvrt roku si dám pleťovou masku
- obo?í si trhám, když jsem u zrcadla a vidím tam nějakej nepotřebnej chloupek Smile

TĚLO
- sprchuju se každý den ve?er
- každý den se natírám tělovým mlékem nebo olejem (máme doma spoustu vůní a druhů, tak to střídám podle nálady)
- když máme doma, tak používám krém proti vzniku celuditidy, ale to nebývá pravidelně
- holím se 1× týdně (paže a nohy)

OBECNĚ
- denně jím skoro 1/2 kg zeleniny, ovoce tak 1 až 2 ks denně
- piju hodně vody, různé ?aje (např. ?as z ostropestřce na správnou funkci jater)
- omezuju, ale nevyhýbám se sladkostem
- nesladím
- denně nachodím rychlou chůzí 4-6km
- každý den si udělám posilovací sérii, která ale trvá max takových 7minut
- snažím se spát alespoň 8hodin denně
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website  
Damigella
kytky 2, meta: 600
kytky 2, meta: 600


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 583

PostPosted: Sat 6.1.2007 14:28    Post subject: Reply with quote

Vlasy:
-myju je každý ráno, jenom šampon...je mi celkem fuk jestli je to avon nebo wella, rozdíly nepociťuju Smile
-po mytí je postříkám nesmyvatelným kondicionerem (Sunsilk) a podle toho jestli si je nechám vlnitý nebo rovný použiju přípravky (vlnitý-sérum pro vlnité vlasy-sunsilk, rovný-na narovnání a ochrana před uv a žehlením-loreal), na ofinu si vždycky dávám ten na narovnání, tu si žehlím vždycky Smile
-pokud jdu ještě někam ve?er, tak si je znovy umyju, měla bych je pak kolem 9hodiny už mastný Sad
-nakonec celý vlasy přelakuju
-nějaký masky apod nepoužívám, vlasy si nebarvím, ke kadeřníkovi chodím tak jednou za půl roku a ofinu si zastřihávám sama Smile

Tělo:
-myju se každý ráno, někdy i ve?er. Používám normální showergel, na obli?ej speciální mýdlo, holím se skoro denně, po koupání používám tělové mléko.

Pleť:
-ráno namažu zmatňujícím krémem (Garnier) a nalí?ím(pokud někam jdu)-trochu makeupu, řasenka, spodní vnitřní linka, lesk, pudr
-hned jak zase přijdu domů se odlí?ím a namažu krémem
-ve?er znova namažu před spaním

Nehty:
-skoro pořád je mám nalakované(dřív jen fr.manikůra, te? už se mi s tím nechce malovat Embarassed , tak jenom světlý lak), když ne, tak je potírám olejí?kem.

Zuby:
-?ístím si je po každém jídle
-doběluju je
-k zubaři chodím dle potřeby
-nosím rovnátka(doma a na noc)

Forma:
- v sobotu a v neděli chodím ráno plavat Smile a ještě ve?er do sauny jestli se to po?ítá

edit >>
A ještě strava:
-jsem vegetariánka
-pe?ivo jím jenom celozrnný
-jím hodně zeleniny, ovoce, ?esneku, cibule a semínek
-piju zelený ?aj, nesladím
-sladký skoro nejim (taky kvůli pleti) jedině sojový řezy Love
Back to top
View user's profile Send private message  
Flowing_
kytky 8, meta: 24650
kytky 8, meta: 24650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 24420

PostPosted: Sat 6.1.2007 15:23    Post subject: Reply with quote

Vlasy:
- umývám 5x týdně šamponem Nivea pro objem
- fénuju ju skoro pokaždé, někdy je nechám volně uschnout
- používám gel a lak na vlasy
- když mně hodně záleží jak vlasy vypadají, tak před fénováním použiju tužidlo Loreal pro objem, který ještě navíc vlasy chrání před fénováním
- 2x týdně si dávám masku, jednou po plavání a podruhé o víkendu
- hodně dlouho sem neměla nabarvený vlasy, ale teď mám tmavě hnědou (ale jenom šampon na 24 umytí, barvu sem nikdy neměla)
- ke kadeřnici chodím jednou za rok
- po každým umytí používám vlasovou vodu na růst a březovou vodu

Tělo:
- každej den si dávám vanu, občas se jenom osprchuju, do vany si dávám pěnu, občas olej
- každej den se holím pod pažema, obden ten zbytek (ruce, nohy, pipka)
- po koupání se mažu tělovým mlíkem, pipinu po holení mažu dětským olejíčkem
- několikrát denně si mažu ruce krémem, když je hodně zima, tak Niveou, jinak od YR

Obličej:
- každej den před malováním používám krém na obličej
- nikdy nejdu spat namalovaná, oči odličuju dětským olejíčkem, obličej čistící vodou
- asi 2x-3x týdně si thám obočí
- jednou týdně udělám peeling a dám si slupovací masku (to normálně nedělám, ale teď sem ji dostala na Vánoce, bez ní to ale klidně přežiju Smile)
- každej večer před spaním se namažu kolem očí hydratačním krémem
- často používám ricinovej olej na řasy

Nehty:
- každej týden dělám manikůru: odlakuju, namočím do teplé vody s mořskou solí, pak je promasíruju teplým olivovým olejem a vybělím citronovou šťávou, vyčistím, zapiluju, odstraním kůžičku, nalakuju bezbarvým nebo meruňkovým lakem, v pátek než někam du je ještě přetřu třeba nějakým barevným podle oblečení a nebo na ně nalepím malý kytičky

Co dál pro sebe dělám:
- každej den 20 minut posiluju
- každej týden hodinu plavu
- spím minimálně 8 hodin denně
- piju minimálně 2 litry denně
_________________
.


Last edited by Flowing_ on Thu 1.2.2007 15:47; edited 2 times in total
Back to top
View user's profile Send private message  
zbrody
kytky 4, meta: 3750
kytky 4, meta: 3750


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 3710

PostPosted: Sat 6.1.2007 15:28    Post subject: Reply with quote

Vlasy myju podle potreby, asi 2xtydne. Kdyz chci, aby se mi kroutily tak meju bez kondicioneru. Nepouzivam zadne masky ani vlasove vody ani styling. Nebarvim si je
PletO tu se v posledni dobe staram. Meju kazdy vecer gelem, kremuju a maskuju Smile Pouzivam kvalitni osetrujici veci a makeup
TeloTo docela zanedbavam, jednou tydne si napustim vanu a pak se natru detskym olejickem. V tydnu se jenom sprchuju.
NehtyUstrihnu kdyz potrebuji a lakuji osetrujicim bezbarvym lakem jednou tydne. Na nohou jednou tydne ruzovou Razz
Jinak se o sebe moc nestaram, ted uz necvicim a zapominam casto jist Rolling Eyes
Jinak sprchovy gel, deodorant a spol. to je samozrejmost Wink [/b]
Back to top
View user's profile Send private message  
courten
kytky 5, meta: 4650
kytky 5, meta: 4650


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 4502

PostPosted: Sat 6.1.2007 17:59    Post subject: Reply with quote

Vlasy
- myju tak 3x týdně (šampon+vždycky kondicionér nebo maska, protože mam hodně dlouhý vlasy a jinak bych je neroz?esala), někdy rovnám(narovnávací sérum), někdy nechám jen tak uschnout (sérum pro pěkný vlny)

Pleť
- ?istim ve?er ?isticím gelem, ráno i ve?er krém, jinak se mi loupe kůže, mam ji docela suchou
- skoro denně se maluju (makeup, tužka, řasenka, světlý stíny)

Tělo
- myju, obden holim, někdy ně?im namažu (většinou po holení dětskej olejí?ek)
- ?istim zuby Laughing

Nehty
- vydlabávám s nich špínu Laughing Laughing , střihám nakrátko, mimo to je koušu, trhám apod. Embarassed Laughing
- nelakuju

Forma
- ted sem za?ala jezdit na rotopedu, většinou denně/obden
- jídlo tedy nic moc
- hodně piju
- ob?as cvi?im, ale to jen výjime?ně
Back to top
View user's profile Send private message  
Mo Cuishle
kytky 8, meta: 17650
kytky 8, meta: 17650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 17148

PostPosted: Sat 6.1.2007 18:38    Post subject: Reply with quote

edit
_________________
Bye
Back to top
View user's profile Send private message  
kkaaa
kytky 1, meta: 250
kytky 1, meta: 250


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 248

PostPosted: Sat 6.1.2007 19:08    Post subject: Reply with quote

ed


Last edited by kkaaa on Tue 20.5.2008 13:36; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
mexxie
kytky 5, meta: 5250
kytky 5, meta: 5250


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 5143

PostPosted: Sat 6.1.2007 21:04    Post subject: Reply with quote

Vlasy Arrow pravidelně používám jenom šampon, všechno ostatní jako kúry, kondicionéry, stylingové prostředky jenom zcela výjime?ně (když mě to chytne Laughing )
Nebarvím si je, nerovnám, ke kadeřnici chodím dle potřeby tak 3-4x ro?ně.
Myju si je 2 nebo 3x v zimě, v létě klidně i denně. V zimě skoro vždy fénuju, v létě skoro nikdy Cool

Pleť Arrow 2x denně procedura gel+tonikum+krém, nechodím spát neodlí?ená. Zhruba 2x týdně použiju peeling (líbí se mi, jak voní a že pění Smile ), tak 3x do měsíce ?istící masku (když si vzpomenu).

Tělo Arrow sprchuju se, skoro nikdy nekoupu. Pokaždé se mažu tělovým mlékem. Čas od ?asu použiju peeling. Když si vzpomenu, tak i krém na nohy.

Zdraví Arrow pominu-li váno?ní období... Smile snažím se jíst zdravě a cvi?it, ale ne vždy jsem úspěšná. Zkouškové a jiné povinnosti dělají svoje Confused
Back to top
View user's profile Send private message  
kecka
kytky 6, meta: 7850
kytky 6, meta: 7850


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 7778
Location: v moři čokolády

PostPosted: Sun 7.1.2007 21:46    Post subject: Reply with quote

Vlasy: skoro kazdej den si je myju, tak dvakrat tydne pridam kondicioner, jednou za cas masku, z barevných experimentů jsem vyrostla, teďka nosím jen oříškovej jemnej melír, po zkouškovým musím ke kadeřnici

Pleť: ráno opláchnu a nakrémuju, večer čistím pleťovým mlíkem a vodou a občas použiju krém co mám na den. Maluju se jen mezi lidi a v poslední době to silně omezuju (korektor, řasenka, když jsem moc zelená tak i trocha bronzujícího pudru)

Tělo: meju se a občas namažu tělovým mlíkem, nehty mám střední, někdy stříhám, když mám náladu piluju a občas natřu bezbarvým lakem

Forma: občas se donutím cvičit (ale chtělo by to pravidelněji), když chci něco dosladit, vyhýbám se cukru a používám med (domácí), snažím se krmit zeleninou a ovocem
Back to top
View user's profile Send private message  
waxeipahdeth
kytky 8, konec
kytky 8, konec


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 27125

PostPosted: Sun 7.1.2007 22:17    Post subject: Reply with quote

Já jsem chlap Mr. Green
Back to top
View user's profile Send private message  
Man of the world
caballero


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 2846

PostPosted: Sun 7.1.2007 23:28    Post subject: Reply with quote

Vlasy:
myju si je 2-3x týdně.šampon kerastase nutritive a pak stejný kondicionér
na styling mám pastu Punk chic od welly
občas si je žehlím když chci vypadat fajn(třeba kvůle nějaké slečně)
ke kadeřnici chodím 1x měsíčně,není to jen stříhání lae skvěle si pokecáme,proberem vztahy apod.

pleť.
ráno si opláchnu a takovým tonikem a natřu krémem
večer si ji vyčistím a také natřu

tělo:
vždy po sprče se natírám tělovým mlékem.parfém používám vždy a rád.Miluju parfémy.deodorant samozřejmě také.

holení:
tvář tak 2-3x týdně záleží jak kdy.podle nálady. podpaží 2x týdně a dole tak2x týdně,a hrudník si epiluji tak 1x týdně.

forma:
te´d tolik nestíhám,ale tak 5x týdně fitko, 1x aerobik, 1x salsa
Back to top
View user's profile Send private message  
jirka
...


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 8350

PostPosted: Sun 7.1.2007 23:29    Post subject: Reply with quote

Man of the world wrote:
Vlasy:
myju si je 2-3x týdně.šampon kerastase nutritive a pak stejný kondicionér
na styling mám pastu Punk chic od welly
občas si je žehlím když chci vypadat fajn(třeba kvůle nějaké slečně)
ke kadeřnici chodím 1x měsíčně,není to jen stříhání lae skvěle si pokecáme,proberem vztahy apod.

pleť.
ráno si opláchnu a takovým tonikem a natřu krémem
večer si ji vyčistím a také natřu

tělo:
vždy po sprče se natírám tělovým mlékem.parfém používám vždy a rád.Miluju parfémy.deodorant samozřejmě také.

holení:
tvář tak 2-3x týdně záleží jak kdy.podle nálady. podpaží 2x týdně a dole tak2x týdně,a hrudník si epiluji tak 1x týdně.

forma:
te´d tolik nestíhám,ale tak 5x týdně fitko, 1x aerobik, 1x salsa


nejsi chlap Mr. Green

chlaptohle nedela
_________________
[i]štestí je dar
]
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Krása All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, 4 ... 16, 17, 18  Next
Page 3 of 18

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms