sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
"Jak jste krásní?"
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 14, 15, 16, 17, 18  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Krása
View previous topic :: View next topic  
Author Message
bublinka111
never satisfied


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 7448

PostPosted: Tue 5.2.2008 13:29    Post subject: Reply with quote

Grapefruita wrote:
: Arrow někdy (ne vždy) se namažu krémem proti celulitidě, občas udělám masáž stehen :: Very Happy
ako ju robievas?
_________________
all i wanna do is have some fun....)
Back to top
View user's profile Send private message  
kika
kytky 8, meta: 25650
kytky 8, meta: 25650


Joined: 20 May 2007
Posts: 25333

PostPosted: Tue 5.2.2008 13:31    Post subject: Reply with quote

Chantelle wrote:
Shocked tak to koukám, co všechno jste schopní dělat. Na ty krémy jsem taky hrozně líná, tělovým mlékem se mažu tak jednou za měsíc, nehty si nelakuju, na to bych neměla nervy Laughing A holení každý den bych asi taky nezvládla. Nnic nevím, proč do tohohle tématu vůbec chodím, teď to vypadá, jako kdybych žila někde v jeskynní komůrce Mr. Green



Tak to tam asi žijeme spolu Mr. Green

I když já si teda nehty lakuju docela ráda..mlékem se mažu tak jednou týdně, já jsem totiž vždycky děsně líná, když vylezu z vany..takže se ještě tak stěží utřu Laughing
Back to top
View user's profile Send private message  
Theresa
I'm Brandy. The slutty cheerleader.


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 35514

PostPosted: Tue 5.2.2008 13:40    Post subject: Reply with quote

ed
_________________
Zhmotňujeme-li pochybnosti, pak se naše přání nenaplní, neboť se za ně nepostavíme, vlastně to ani nechceme. Jak myslíme, tak se stane.


Last edited by Theresa on Mon 24.3.2008 12:45; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
LadyCroft
bojovnice!!!


Joined: 22 Jan 2007
Posts: 13356
Location: flight level over 195 (19500 ft)

PostPosted: Tue 5.2.2008 14:17    Post subject: Reply with quote

heh, jsem ráda že nejsem sama kdo pravidelně nechodí ke kadeřnici Smile už jsem si myslela že tu budu za exota Laughing Cool
_________________
women who behave rarely make history
Back to top
View user's profile Send private message  
Mishaaa
Love dogs <3


Joined: 21 Jan 2007
Posts: 9016

PostPosted: Tue 5.2.2008 14:26    Post subject: Reply with quote

Vlasy:
-umyvam jak je potreba,vetsinou 2-3x tydne, vzdy sampon a kondicioner pro barvene vlasy, 1x tydne masku pro dlouhe vlasy, fenovani jen kdyz potrebuju abych mela rychle hlavu suchou,nebo o vikendu abych mela vlasy rovne a ne vselijake (pouziju jeste rovnaci mleka atd) Laughing
-ke kadernici chodim kazde 3 mesice na strih a melir

Telo:
-kazdy den sprcha, jinak cca 2x tydne holeni...solarko moc ne, spis vubec
-vzdy antiperspirant a vonavka

Plet:
-kazde rano umyju cisticim gelem,nanesu krem
-pokazde vecer odlicim (pokud je co) a zase umyju cisticim gelem,nanesu nocni krem
-kosmetika vubec Laughing

Liceni:
-licim se kdyz je potreba,rozhodne ne kazde rano..pokud nikam nejdu,necham se "tak" Laughing
-jinak klasika-make up, cerne nebo tmave modre linky,cerna rasenka, pudr, o vikendu pridam i nake ty stiny

Zuby:
-2x denne, 1-2x rocne k zubari za trest Bojik

Nehty:
-kazde 2-3 tydny chodim k nehtarce na nove nehty,jinak na ne nemakam Laughing
-pedikura jen v lete (jako nehty si ale striham,to jo Laughing )...ted v zime na co,stejne to neni videt Laughing

Ostatni:
-2-3x tydne zkontroluju oboci
_________________
Pokud je láska nesmrtelná,potom pevně věřím,že se po smrti setkám se všemi psy mého života,když pro nic jiné,tak pro to moře lásky,které nás spojovalo.... Love
Back to top
View user's profile Send private message  
Lothórien
kytky 7, meta: 12150
kytky 7, meta: 12150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12074

PostPosted: Tue 5.2.2008 14:39    Post subject: Reply with quote

ed


Last edited by Lothórien on Tue 10.6.2008 18:06; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Olorea
kytky 2, meta: 700
kytky 2, meta: 700


Joined: 06 Jan 2008
Posts: 666

PostPosted: Tue 5.2.2008 14:39    Post subject: Reply with quote

jezis vy o sebe vsichni strasne dbate Shocked nebo ja o sebe nedbam Myslik
mno, vlasy: myju si je 1-3x tydne, podle toho jestli pouzivam nejaky pripravky, ale nejcasteji 2x. Pouzivam sampon, obcas kondicioner, penu do vlasu, kdyz chci mit hezci vlny.. a jednou za uherak je prejedu zehlickou.. ke kadernici chodim max. 2x rocne Laughing

telo: sprchuju se nebo koupu kazdy den, holim se kdyz je to potreba, zadny pravidlo nemam, nemazu se nicim Laughing

oblicej: rano pletovka, krem, vetsinou stiny a rasenka, obcas tonujici krem, pudr, zdravicko, tuzka na oci, tuzka na oboci; vecer cistici pena, pletovka, krem, krem na oci.. a sem tam maska

nehty si lakuju velmi vyjimecne, k nehtarce, na kosmetiku ani na solarko nechodim Laughing

Ale asi se o sebe budu muset zacit vic starat, kazdy den make-up a aspon ty nehty, pac budu muset asi trochu reprezentovat Rolling Eyes
_________________
http://koralkovabizuterie.napady.net/
http://www.fler.cz/ - Nákupní galerie rukodělných výrobků - textilu, bizuterie apod.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website  
Cavendish
mňau


Joined: 05 Jan 2007
Posts: 11180
Location: všude a nikde

PostPosted: Tue 5.2.2008 15:14    Post subject: Reply with quote

vlasy

meju si je každej den, nebo obden, ale častěji každej den, protože pak je mám hrozný, mastěj se mi a kor ted, jak je mám kratší. Rozčešu a nechám je pak volně uschnout, nefénuju téměř nikdy. Kondicionér nepoužívám, mastí se mi pak ještě víc a přijde mi, že je mám pak zplihlý. Masku na vlasy jsem nikdy neměla. Když mě to chytne a nějak si je upravím, tak používám tužící pěnu a lak. Nebarvím se, ke kadeřnici jdu tak jednou, možná dvakrát do roka.

tělo

Sprchuju se, nebo koupu, to je snad jasný Laughing pokaždý se potom namažu tělovým mlékém, mám jich snad milion a nevydržím mít nějaký neotevřený, různě je střídám podle toho jak mám myšlenku. Dál, já nevím, používám intimní mýdlo, holím se v podpaždí tak 2-3 týdně, nohy tak jednou týdně, nebo i dýl, když je ted zima, nebo si nechci vzít sukni. Tam dole taky tak jednou týdně, ted s nikým nechodím Laughing jinak hodně často.
Ted jsem začala posilovat trochu na ruce a cvičím na záda, protože s nima mám problémy.

plet

Každý večer si čistím plet čistícím gelem (tím se zároven odlíčím, pokud jsem teda namalovaná Laughing ), potom pletová voda a nakonec noční krém. Tak jednou za týden si udělám peeling, tak jednou za měsíc nějakou masku. Ráno používám denní krém. Na akné, nebo pupínky naštěstí skoro netrpím, na kosmetice jsem byla jednou v životě.

Jinak se moc nemaluju, maximálně řasy do školy, (ale ani to neni vždy pravidlem, třeba na střední jsem se do školy namalovala za celou dobu tak 10 krát možná) a tužkou obočí, lesky na rty nepoužívám, protože mi všechny vysušujou pusu. Když je nějaká slavností příležitost, tak si dám i stíny a trochu makeupu Mr. Green ale ted mě to nějak chytlo a chystám si pořídit dokonce i tvářenku! Laughing semtam si trochu vytrhám obočí, když se mi chce a hrozně u toho trpím, protože mě to strašně bolí.

Jinak ale miluju různý vůně a parfémy Smile můj novej koníček Very Happy

Jo a taky si mažu ruce a balzám na rty je u mě životní nutnost, mažu se tak 135688006 denně a nejhorší chvíle jsou když třeba ležím u TV a zapomenu si ho vzít s sebou do ruky a cejtim jak se mi ta puse vysušuje a okorává, to vždycky umírám a hystericky pro něj běžím Embarassed Laughing

zuby a to ostatní

zoubky si čistím minimálně 2krát denně, někdy i víckrát, když si je večer vyčistím, už nic nejím a když se přeci jenom neovládnu, tak nejsem líná vstát z postele, jít do koupelny a znova si je vyčistit.Ústní vody, nitě apod nepoužívám a k zubaři se snažím tak nějak chodit (měla bych brzo jít Confused ) Jinak nehty si stříhám pravidelně, na rukou i na nohou. Na rukou si nechávám krátký, delší mi vaděj a nelakuju si je. Jo a ještě si čistím uši Laughing to je asi vše a ted už se můžu jít učit!
_________________
Jednou jsem si v tichu řekl, že my spolu dožijem.
Jedna cesta do posledních tonů requiem.
Láska je proměnlivá, chcem ji pevnou jako kámen.
Dej mi ruku, povedu tě, pak se vystřídáme.
Back to top
View user's profile Send private message  
waxeipahdeth
kytky 8, konec
kytky 8, konec


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 27125

PostPosted: Mon 18.2.2008 13:30    Post subject: Reply with quote

Vlasy
1x nebo 2x za týden šamponem na blond vlasy a kondicionérem. Nechávám si je uschnout volně a často je rozčesávám. Sem tam zesvětluju, nestříhám se (ani konečky).

Tělo
Sprcha sprchovým gelem. Jinak nic na tělo nepoužívám. Holím se s mýdlem-podpaží 2x-3x týdně, tam dole 1x týdně, nohy když si vzpomenu Embarassed

Pleť
Odličovač a někdy ráno krém. Maluju se málokdy, nebaví mě to. Dřív jsem pužívala různé mastičky na pupínky, teď radši beru HA Mr. Green

Ostatní
Zuby 1-2x denně, nehty si nelakuju, líbí se mi když je mám dlouhé, ale většinou se mi lámou, jinak s nima nedělám nic, s obočím taky nic, ptž ho mám světlounké.
Nechodím ke kosmetičce, kadeřnici, na pedikúru, manikúru, do fitka ani na solárko Mr. Green

Ach jo, měla jsem se narodit jak kluk Sad Ale i ti snad o sebe pečují víc než já Mr. Green
Back to top
View user's profile Send private message  
Alshwarya
kytky 8, meta: 21650
kytky 8, meta: 21650


Joined: 29 Apr 2007
Posts: 20994

PostPosted: Tue 19.2.2008 10:35    Post subject: Reply with quote

edit


Last edited by Alshwarya on Tue 9.3.2010 20:03; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Tevi.
kytky 8, meta: 19650
kytky 8, meta: 19650


Joined: 22 Jan 2007
Posts: 19346
Location: vedle blázince

PostPosted: Tue 19.2.2008 15:37    Post subject: Reply with quote

Vlasy
myju dle potřeby, šampon + kondicionér (nejraději Gliss kur), kondicionér ve spreji, a když chci žehlit, vetřu do vlasů ještě mlíko na to určený
občas použiju na ofinku vosk
ke kadeřnici chodím tak 2x do roka

Tělo
sprcha každý den, sprchový gel, holení dle potřeby, nejmíň už čtvrt roku se pravidelně večer co večer mažu tělovým mlékem
od kožní mám předepsaný sluníčko

Obličej, líčení
krém, pudr, občas stíny, linky, řasenka a lesk... večer se nalíčím výrazněji
odličuju se tak, že než vlezu do sprchy napatlám si na obličej peeling, který je určený na odličování a ve sprše si ho pak smeju + oční odličovač

Nehty

poslední dobou mám pořád nalakované nehty, když je potřeba opiluju a zatlačím kůžičku
musím se mazat krémem na ruce
_________________

* Žena nepotřebuje toho, kdo nepotřebuje ji.**
Back to top
View user's profile Send private message  
Guest






PostPosted: Fri 22.2.2008 18:54    Post subject: Reply with quote

Ták jo Laughing :

Vlasy
Umývám tak dvakrát až třikrát do týdne,podle potřeby (většinou používám nějaký šampóny z Avonu,mám taky docela ráda Wellu). Ze stlingových přípravků si kupuju vpodstatě jenom gel na vlasy.
Vlasy si barvím zhruba jednou za dva měsíce,na stříhání chodím podle nálady-odhadem tak jednou za čtvrt roku.
Tělo
Sprchuju se každej den (to se ví Laughing ),používám sprcháč a intim gel,holím dle potřeby a situce Wink ,krémuju jak se mi chce...ale kůži hlavně na nohách mám dost suchou,takže se snažím každý den. Ruce si mažu za den i několikrát,zvlášť teď v zimě. Jinak samozřejmě používám taky antiperspirant nebo deodorant.
Obličej
Každý den používám pleťový krém,pokud se chystám někam ven,tak většinou i make-up,korektor,pudr...to je pro mě základ,zbytek podle toho,jak se mi chce (a poránu se mi toho obvykle moc nechce Laughing )...v těch výjimečných dnech tedy potom i stíny,tužku na oči a nějaký ten lesk na rty. Nepřežila bych bez pomády,tou se mažu pořád Laughing
Tak jednou do týdne si dopřeju hydratační masku. Večer se odličuju mlékem,někdy používám i čistící gel,nakrémuju a jdu do hajan Very Happy ...
Jo a taky si vytrhávám obočí...
Nehty
No na těch si celkem zakládám,nepřežila bych s krátkýma Laughing . Naštěstí je mám dost pevný a netřepí se mi ani nelámou,takže je úplně krátké nenosím skoro nikdy.Lakuju celkem často,buď jen průhledným lakem nebo nějakým decentním tělovým nebo světle růžovým...a občas,když mám zrovna nějaké odvázanější období Laughing ,preferuju černou. Dřív jsem si dělávala i francouzskou manikúru,ale teď už se mi s tím nechce tak moc hrát Very Happy ...
Back to top
 
Nikolaos
Agent Provocateur


Joined: 26 Jan 2007
Posts: 2820
Location: Circus of damned

PostPosted: Sat 23.2.2008 11:10    Post subject: Reply with quote

LadyCroft wrote:
heh, jsem ráda že nejsem sama kdo pravidelně nechodí ke kadeřnici Smile už jsem si myslela že tu budu za exota Laughing Cool

ani ja nechodím o vlasy sa starám sama. Pred pár rokmi som bola a výsledok bol katastrofálny
_________________
Vykašli se na to zlato, Ty nemůžeš za to, že mi je, tak jak mi je, nejsi to Ty, je to jen chemie.
Back to top
View user's profile Send private message  
Ruth A.
sort of mental masturbation


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 18441

PostPosted: Sat 23.2.2008 14:07    Post subject: Reply with quote

změny po roce, skoro po dvou... aneb Vánoce 2009
-vlasy si myju každý 2.den používám šampon a kondicioner Wella z kadeřnictví na objem, potom si je vyfoukám s použitím stylingového spreje také Wella, když mám vlasy mastnější používám ještě dětský pudr Johnsons
si meju různými šampony denně, a kondicionér používám občas, nic nefoukám
-tělo-používám různé sprchové gely z drogerie, do koupele si přidávám olejovou emulzi momentálně Bubchen, po koupeli se natírám krémem nebo tělovým mlékem různých značek
gely zůstávají, po koupeli se nenatírám vždycky a do koupele dávám pěnu
-obličejráno se umývám pastou Garnier 3 v 1 a potom použiji květovou vodu Nobilis, krém Elizabeth Arden, na oči Dior a namaluji se, večer se odličuji mlékem Demaq Expert Loreal, potom gelem Dermalogica, tonikem Payot a oči odličovačem Vichy, nanesu krém Loreal Hydrafresh, oční krém Lancome, na rty balzám Neutrogena nebo Balea
ne, ráno peelingový gel Philosophy, pak pleťová voda Barekol, krém Lancome Vita SPF 15, večer odlíčení Excipialem, gelem Philosophy, pleťovkou Clean and Clear, krém Philosophy, oční krémy Avon, maska DDF, balzám na rty Hydra care
-na ruce i nohy používám různé krémy pro ruce a nohy, pedikúru si dělám jen v létě, jinak si obrušuju paty tak 1-2x týdně dvěma druhy obrušovadel a stříhám si nehty na nohou, manikůru si dělám podle potřeby, používám dost různých přípravků různých značek a laky různých značek, stálicí je jen odlakovač aloe vera Ebelin a na nehty používám skleněný pilník
pilníky mám ze Sephory, odlakovač Avon, krémy taky od Avon, laky směsku
-makeup si dávám denně, jinak se maluji jen "do města"
maluju se děnně, baví mě to Embarassed
-denně používám deodorant a parfém, značky střídám, momentálně je to Janson bez hliníku a Guerlain Samsara
deodorant Fa (nezničitelný...), parfém Allure, Kenzo, Sensuous
-mj. kvůli pleti polykám potr.doplněk pupalka a vitamin E
nic nepolykám


Last edited by Ruth A. on Sat 19.12.2009 20:02; edited 2 times in total
Back to top
View user's profile Send private message  
terka.23.k
kytky 4, meta: 4050
kytky 4, meta: 4050


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 3853

PostPosted: Sat 23.2.2008 14:52    Post subject: Reply with quote

Vlasy:
- umyvam si je kazdy druhy den, nekdy kazdy den, kdyz moc sportuju, pouzivam sampon na mastne vlasy, tedka se mi ale zacaly delat trochu lupy, takze na chvilu vymenim sampon
- nesnasim vysouseni fenem, takze pokud to vylozene neni nutne, tak je nechavam uschnout

Telo:

- sprchuju se denne Laughing nekdy koupu
- holim se v lete, v zime kdyz je potreba, jakoze ani moc neni (tak jednou za 2-3tydny)

Plet:
- pouzivam neco na akne

Liceni:
- kdyz to rano stihnu (vetsinou nestiham vubec), tak rasenku, nekdy cernou tuzku na oci

Zuby:

- snazim se cistit 2x denne, k zubarce ted budu chodit casto, pac mi kveten a cerven bude delat korunku

Nehty:
- kdyz sou moc dlouhe, tak je ostriham, lakuju jenom kdyz mam naladu, cernym nebo cervenym lakem

Ostatni:
- kdyz se mi chce, tak vytrham oboci
- sportuju jak se da, ted moc ne, ale zase zacinam
_________________
hledám ticho co zastavím za chodu
za chodu ticha hledám svobodu
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Krása All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 14, 15, 16, 17, 18  Next
Page 15 of 18

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms