sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Má to vůbec nějakou budoucnost?
Goto page Previous  1, 2, 3  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti
View previous topic :: View next topic  
Author Message
vodněnka
kytky 3, meta: 1250
kytky 3, meta: 1250


Joined: 20 Jan 2007
Posts: 1199
Location: Lovosice

PostPosted: Sun 2.12.2007 21:51    Post subject: Reply with quote

No, ze začátku jsme to oba viděli stejně, chtěli jsme zůstat jen kamarádi ,jenže se to nějak vymklo z rukou Rolling Eyes
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/]
Back to top
View user's profile Send private message  
pam
kytky 7, meta: 12650
kytky 7, meta: 12650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12166

PostPosted: Sun 2.12.2007 21:52    Post subject: Reply with quote

...


Last edited by pam on Wed 7.7.2010 12:18; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
vodněnka
kytky 3, meta: 1250
kytky 3, meta: 1250


Joined: 20 Jan 2007
Posts: 1199
Location: Lovosice

PostPosted: Sun 2.12.2007 21:58    Post subject: Reply with quote

Pam Arrow v pohodě, nejde o to co chci nebo nechci slyšet. Ale spíš si tak nějak potřebuju utřídit všechno v hlavě a slyšet něčí názor. mylsím, že mje malá v tom zase takovou roly nehraje, protože už se známe docela dobře a moje názory na to, že ona tatínka má a jiného nepotřebuje zná
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/]
Back to top
View user's profile Send private message  
Johanka
kytky 3, meta: 1350
kytky 3, meta: 1350


Joined: 20 Jan 2007
Posts: 1264
Location: z Arku

PostPosted: Wed 5.12.2007 12:54    Post subject: Reply with quote

BaBetka wrote:
Johanka wrote:
Jestli je tím s ním takhle dobře, tak to neřeš, a uvidíš, jak se to vyvine. Já osobně bych ho ke zdi přitlačila, jenže já vždycky chci vědět na čem jsem, ale tím si obvykle podřežu větev.

Pochybuju, že vodněnce může vyhovovat "vztah" s mužem, do kterého je zamilovaná a zároveň netuší, jestli to bude někdy on cítit stejně. Spíš to musí pěkně bolet.. Ale pochybuju, že by na to byla nějaká rada Sad Snad jen nenaléhat.


Vždyť jo, proto jsem psala: "jestli je Ti s ním takhle dobře". Myslim, že se to se zamilovaností vzájemně nevylučuje. Můžu bejt do někoho zamilovaná a ačkoliv on to třeba neopětuje, tak mi s nim může bejt skvělě, ne?
_________________
27.10.2010 - Těhotenská poradna
23.11.2010 - TP

Back to top
View user's profile Send private message  
BaBetka
není svatá, je jen žena


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 5928
Location: Forbidden Planet

PostPosted: Wed 5.12.2007 14:13    Post subject: Reply with quote

Uf,... já si to neumím představit, ale třeba to jde.
Back to top
View user's profile Send private message  
Rozárka
kytky 5, meta: 4650
kytky 5, meta: 4650


Joined: 15 Jan 2007
Posts: 4378
Location: Česká republika

PostPosted: Thu 6.12.2007 19:25    Post subject: Reply with quote

ed


Last edited by Rozárka on Tue 4.3.2008 11:46; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Lilith
:faitilhiér:


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 11317

PostPosted: Thu 6.12.2007 20:05    Post subject: Reply with quote

Johanka wrote:
Vždyť jo, proto jsem psala: "jestli je Ti s ním takhle dobře". Myslim, že se to se zamilovaností vzájemně nevylučuje. Můžu bejt do někoho zamilovaná a ačkoliv on to třeba neopětuje, tak mi s nim může bejt skvělě, ne?
¨

Tak to si nemyslím Shocked Bohužel jsem tohle zažila a je to šílený. Ten nezamilovaný to bere úplně nezávazně, může si spát s kdovíkolika dalšíma a protože není zaláskovaný, tak se může kdykoliv zamilovat do někoho jiného a "vztah" utnout. No a takhle fungovat fakt nejde, to je na prášky Crying or Very sad
_________________
Proč on? Protože se nám chtělo...
Back to top
View user's profile Send private message  
Johanka
kytky 3, meta: 1350
kytky 3, meta: 1350


Joined: 20 Jan 2007
Posts: 1264
Location: z Arku

PostPosted: Fri 7.12.2007 17:25    Post subject: Reply with quote

Lilith wrote:
Johanka wrote:
Vždyť jo, proto jsem psala: "jestli je Ti s ním takhle dobře". Myslim, že se to se zamilovaností vzájemně nevylučuje. Můžu bejt do někoho zamilovaná a ačkoliv on to třeba neopětuje, tak mi s nim může bejt skvělě, ne?
¨

Tak to si nemyslím Shocked Bohužel jsem tohle zažila a je to šílený. Ten nezamilovaný to bere úplně nezávazně, může si spát s kdovíkolika dalšíma a protože není zaláskovaný, tak se může kdykoliv zamilovat do někoho jiného a "vztah" utnout. No a takhle fungovat fakt nejde, to je na prášky Crying or Very sad


Na prášky to je, a fungovat to nemůže. ale vzájemně se to nevylučuje. Kdyby jsem byla zamilovaná do jednoho kluka, věděla jsem, že z toho nic vážnýho nebude, nemělo to budoucnost, ale byla jsem šťastná za každou vteřinu s nim. Ten čas, kdy jsem ho viděla, líbala atd. byl nezapomenutelnej, ale věděla jsem, že to nikdy nebude navždy.

Je to stejný, jako když má některá ženáče a je do něj zamilovanáj. Taky ví, že to neni fungující vztah, ale v rámci možností je ta holka šťastný (alespoň ze začátku). Proč jinak by s nim byla?
_________________
27.10.2010 - Těhotenská poradna
23.11.2010 - TP

Back to top
View user's profile Send private message  
Rozárka
kytky 5, meta: 4650
kytky 5, meta: 4650


Joined: 15 Jan 2007
Posts: 4378
Location: Česká republika

PostPosted: Fri 7.12.2007 19:57    Post subject: Reply with quote

No ehm.. třeba proto, že ji ten ženáč slibuje, že jednou spolu budou štastní? že ji maže med kolem pusy, dělá úžasný věci, ze kterých je cítit hromada lásky a porozumění.. Ta holka ví, že svou rodinu nikdy neopustí, ale přesto pořád doufá a on v ní tu naději zapaluje.. Ta holka čeká na zázrak, žije tím a je ochotná se kvůli tomu užírat k zbláznění žárlivostí na někoho, na koho nemá právo žárlit.. Protože ona je ta mrcha, která odvádí chlapa od rodiny..
Back to top
View user's profile Send private message  
Johanka
kytky 3, meta: 1350
kytky 3, meta: 1350


Joined: 20 Jan 2007
Posts: 1264
Location: z Arku

PostPosted: Fri 7.12.2007 21:32    Post subject: Reply with quote

Osobně znam holku, která chodí se ženáčem. Sice tajně doufá, že se rozvede a bude jen s ní, ale sama tomu moc naděje nedává. A když se jí zeptám, a proč s nim jsi? Tak mi odpoví, protože ho miluju a jsem s ním šťastná. Tak asi to není to štěstí v pravym slova smyslu, ale je jí líp, než bez něj.
_________________
27.10.2010 - Těhotenská poradna
23.11.2010 - TP

Back to top
View user's profile Send private message  
Lilith
:faitilhiér:


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 11317

PostPosted: Fri 7.12.2007 22:33    Post subject: Reply with quote

Rozárka wrote:
Protože ona je ta mrcha, která odvádí chlapa od rodiny..


Paranoidnik
a není to náhodou spíš tak, že on je děvkař? proč se to vždycky bere tak, že ta milenka je mrcha a chlapa nikdo nekomentuje??
Ta holka je většinou svobodná a může si dělat co chce - to ten ženáč má závazky, on by měl mít rozum a věnovat se rodině a manželce- on se oženil, ne?? Navíc si nemyslím, že každá milenka stojí o to, odvést ho od rodiny Rolling Eyes
_________________
Proč on? Protože se nám chtělo...
Back to top
View user's profile Send private message  
Lilith
:faitilhiér:


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 11317

PostPosted: Fri 7.12.2007 22:36    Post subject: Reply with quote

Johanka wrote:

Je to stejný, jako když má některá ženáče a je do něj zamilovanáj. Taky ví, že to neni fungující vztah, ale v rámci možností je ta holka šťastný (alespoň ze začátku). Proč jinak by s nim byla?


Nemyslím si, že to je stejné. Mluvila jsem o citech, ne o tom, jestli spolu ti dva můžou nebo nemůžou z nějakých důvodů být. Myslik A podle mě nemůžu být šťastná ve vztahu, kde vím, že mě partner nemiluje a bere mě třeba jako lepší kamarádku - a já jsem do něj naopak blázen. V tom případě nemůžu být šťastná, leda že bych si nalhávala něco, co není pravda.
_________________
Proč on? Protože se nám chtělo...
Back to top
View user's profile Send private message  
LADY SNOWBLOOD
kytky 1, meta: 200
kytky 1, meta: 200


Joined: 25 Aug 2007
Posts: 193

PostPosted: Fri 7.12.2007 22:56    Post subject: Reply with quote

Lilith wrote:
Rozárka wrote:
Protože ona je ta mrcha, která odvádí chlapa od rodiny..


Paranoidnik
a není to náhodou spíš tak, že on je děvkař? proč se to vždycky bere tak, že ta milenka je mrcha a chlapa nikdo nekomentuje??
Ta holka je většinou svobodná a může si dělat co chce - to ten ženáč má závazky, on by měl mít rozum a věnovat se rodině a manželce- on se oženil, ne?? Navíc si nemyslím, že každá milenka stojí o to, odvést ho od rodiny Rolling Eyes


Navíc hodnotit to globálně snad nejde ani vůbec ne? Každá případ je přece jiný.
_________________
"Jestliže se rozhodnete být hloupí, měli byste alespoň mít svobodu rozhodnutí, jaký druh hlouposti chcete. Dávám vám úplnou svobodu." OSHO
Back to top
View user's profile Send private message  
Nelly
kytky 1, meta: 50
kytky 1, meta: 50


Joined: 03 Jan 2008
Posts: 41
Location: Prague

PostPosted: Mon 7.1.2008 0:36    Post subject: Reply with quote

Rozárka wrote:
No ehm.. třeba proto, že ji ten ženáč slibuje, že jednou spolu budou štastní? že ji maže med kolem pusy, dělá úžasný věci, ze kterých je cítit hromada lásky a porozumění.. Ta holka ví, že svou rodinu nikdy neopustí, ale přesto pořád doufá a on v ní tu naději zapaluje.. Ta holka čeká na zázrak, žije tím a je ochotná se kvůli tomu užírat k zbláznění žárlivostí na někoho, na koho nemá právo žárlit.. Protože ona je ta mrcha, která odvádí chlapa od rodiny..


Panebože....to jsou moje slova....moje pocity...moje myšlenky....!!!!!
_________________
Žij a nech žít!
Back to top
View user's profile Send private message  
Shrew
_______________


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 21743

PostPosted: Mon 7.1.2008 0:37    Post subject: Reply with quote

Nelly, a nechtěla by sis třeba najít někoho lepšího nezadaného?
_________________
Lidé si brání ve štěstí, protože stále vidí minulost lepší, než byla, přítomnost horší, než je, a budoucnost jinou, než bude.
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3  Next
Page 2 of 3

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms