sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Má to vůbec nějakou budoucnost?
Goto page 1, 2, 3  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti
View previous topic :: View next topic  
Author Message
vodněnka
kytky 3, meta: 1250
kytky 3, meta: 1250


Joined: 20 Jan 2007
Posts: 1199
Location: Lovosice

PostPosted: Sat 1.12.2007 23:55    Post subject: Má to vůbec nějakou budoucnost? Reply with quote

Moc bych potřebovala poradit a bohužel se momentálně nemám komu svěřit. V létě jsem se seznámila se skvělým chlapem. V té době jsem ještě byla s bývalým manželem, jenže už to byla jen otázka času, kdy to ukončím. vlastně je to exmanželův kamarád. No, nějak jsme se spolu začali hodně bavit a on se stal mým nejlepším kamarádem. Pak jsem se s manželem rozešla a nějak se stalo, že jsme spolu skončili v postely. On byl v té době docela zakoukaný do jedné holky ze Slovenska, která tady byla přes prázdniny na brigádě, měla se v říjnu vrátit, ale z nějakého důvodu už nepřijela. No, tak si dál hrajeme na kamarády, kteří si spolu užívají Crying or Very sad Tedy, hned na začátku jsme se domluvili, že budeme jen kamarádi, ale mě to prostě nějak ujelo a zamilovala jsem se do něj. Myslím, že ani já jemu nejsem lhostejná. Tráví se mnou tak 75% svého volného času (bohužel to jsou jen noci, protože často pracuje mimo město a domů se vrací tak jednou za dva týdny). Kolikrát mi říká¨, že mě má hrozně moc rád. Když jsem se ho minule ptala, jak to vidí do budoucna, jestli je možnost, že spolu budeme někdy něco víc, než jen přátelé, tak mi dal tak vyhýbavou odpověď, že vůbec nevím na čem jsem. Nechci ho tlačit ke zdi, ale ráda bych věděla, co bude dál. Děkuju všem co to dočetli až sem Laughing
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/]
Back to top
View user's profile Send private message  
Shrew
_______________


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 21743

PostPosted: Sat 1.12.2007 23:58    Post subject: Reply with quote

hm, jestli ti dal vyhýbavou odpověď, tak to asi tak horké nebude..:/ ve tvém věku a situaci bych možná hodně stála o to, aby se mnou dotyčný chtěl sdílet budoucnost:(
_________________
Lidé si brání ve štěstí, protože stále vidí minulost lepší, než byla, přítomnost horší, než je, a budoucnost jinou, než bude.
Back to top
View user's profile Send private message  
vodněnka
kytky 3, meta: 1250
kytky 3, meta: 1250


Joined: 20 Jan 2007
Posts: 1199
Location: Lovosice

PostPosted: Sun 2.12.2007 0:06    Post subject: Reply with quote

Mno budoucnost. JE mi s ním hrozně hezky, je na mě strašně moc hodnej a skvěle si rozumíme. Budoucnost s ním si dovedu představit, ale rozhodně bych teď nechtěla s někým bydlet. Navíc Isabelka tátu má a já pro ni "nového" opravdu nikdy hledat nebudu, protože ex je jako táta svělej. Jen jako manžel nebyl úplně o.k.
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/]
Back to top
View user's profile Send private message  
Lilith
:faitilhiér:


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 11317

PostPosted: Sun 2.12.2007 0:16    Post subject: Reply with quote

Tak tomu nech zatím volný průběh a uvidíš Wink Je asi dobře, že zatím nehledáš pro malou náhradního tátu, aspoň se nebude muset trápit, kdyby to vám dvěma nevyšlo.
_________________
Proč on? Protože se nám chtělo...
Back to top
View user's profile Send private message  
Suny
..........................


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12995

PostPosted: Sun 2.12.2007 9:06    Post subject: Reply with quote

Já si myslím, že by jsi tomu měla nechat volný průběh a na budoucnost se ho vůbec neptat, aby jsi ho "nevystrašila". Třeba za nějaký čas se naopak zeptá on tebe, jak to vidíš Wink Ale zatím bych to nechala být, ačkoliv bych si pro jistotu nic moc neplánovala, aby jsi pak nebyla zklamaná.
_________________

If you want to make God laugh, tell him about your plans.

-Woody Allen-
Back to top
View user's profile Send private message  
Johanka
kytky 3, meta: 1350
kytky 3, meta: 1350


Joined: 20 Jan 2007
Posts: 1264
Location: z Arku

PostPosted: Sun 2.12.2007 9:42    Post subject: Reply with quote

Jestli je tím s ním takhle dobře, tak to neřeš, a uvidíš, jak se to vyvine. Já osobně bych ho ke zdi přitlačila, jenže já vždycky chci vědět na čem jsem, ale tím si obvykle podřežu větev.
_________________
27.10.2010 - Těhotenská poradna
23.11.2010 - TP

Back to top
View user's profile Send private message  
LADY SNOWBLOOD
kytky 1, meta: 200
kytky 1, meta: 200


Joined: 25 Aug 2007
Posts: 193

PostPosted: Sun 2.12.2007 10:00    Post subject: Reply with quote

Shrew wrote:
hm, jestli ti dal vyhýbavou odpověď, tak to asi tak horké nebude..:/ ve tvém věku a situaci bych možná hodně stála o to, aby se mnou dotyčný chtěl sdílet budoucnost:(


V tvém věku a situaci. No Shrew, popravdě, to mě dostalo. Rolling Eyes
_________________
"Jestliže se rozhodnete být hloupí, měli byste alespoň mít svobodu rozhodnutí, jaký druh hlouposti chcete. Dávám vám úplnou svobodu." OSHO
Back to top
View user's profile Send private message  
Merykara
point of no return


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 17711
Location: VePř

PostPosted: Sun 2.12.2007 10:07    Post subject: Reply with quote

a co je na tom? vek nevim, ale kdybych mela dite, tak se ke vztahum budu stavet asi jinak, nez kdyz ho mit nebudu. prece jenom si spis budu hledat neco trvalejsiho nez kamarada na sem-tam sex.
_________________
Every now and then the stars align, boy and girl meet by the great design.
Could it be that you and me are the lucky ones?
Back to top
View user's profile Send private message  
LADY SNOWBLOOD
kytky 1, meta: 200
kytky 1, meta: 200


Joined: 25 Aug 2007
Posts: 193

PostPosted: Sun 2.12.2007 10:49    Post subject: Reply with quote

Merykyra - nevím asi na tom není nic, ale nemám takové uvažovaní ráda. Takové to, "ty už jsi máma od rodiny, musíš mít rozum".
Je to asi tím, že se pohybuju mezi staršími lidmi, kde už má děti spousta lidí a ono to tak prostě nechodí a od 20 leté slečny to ani moc dobře nevyzní.
_________________
"Jestliže se rozhodnete být hloupí, měli byste alespoň mít svobodu rozhodnutí, jaký druh hlouposti chcete. Dávám vám úplnou svobodu." OSHO
Back to top
View user's profile Send private message  
Shrew
_______________


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 21743

PostPosted: Sun 2.12.2007 11:59    Post subject: Reply with quote

lady, nezlob se. snažila jsem se vcítit do ni...nic víc, fakt. prostě měla jsem spíš napsat "na tvém místě" nebo tak nějak, no špatně jsem se vyjádřila, dost neohrabaně. taky jsem si opravdu myslela, že když autorka tohle téma zakládá, že ji mrzela jeho vyhýbavá odpověď a tudíž že by chtěla s ním být do budoucna, takže jsem to tak pochopila..jestli to ale ani ona nevidí do budoucna jasně a chce tomu nechat volný průběh, tak ok, není tady co řešit..třeba já kdybych měla dítě, asi bych nehledala něco nevázaného...kvůli malýmu, vidím v okolí, jak děti pak trpí..ale jasně, každého věc..

já jsem tedy postoj autorky z prvního příspěvku pochopila špatně a omlouvám se. myslela jsem, že ji mrzí že jí neřekl miluji te a určitě to s tebou ještě na nějakou dobu vidím (zas neberte doslova, pls).
_________________
Lidé si brání ve štěstí, protože stále vidí minulost lepší, než byla, přítomnost horší, než je, a budoucnost jinou, než bude.
Back to top
View user's profile Send private message  
LADY SNOWBLOOD
kytky 1, meta: 200
kytky 1, meta: 200


Joined: 25 Aug 2007
Posts: 193

PostPosted: Sun 2.12.2007 12:22    Post subject: Reply with quote

Ale jo, OK, vždyť je to v pohodě.
Autorce těžko něco poradit, snad tomu dát čas, mně to zatím (z jeho strany) na velkou lásku moc nepřipadá.
_________________
"Jestliže se rozhodnete být hloupí, měli byste alespoň mít svobodu rozhodnutí, jaký druh hlouposti chcete. Dávám vám úplnou svobodu." OSHO
Back to top
View user's profile Send private message  
BaBetka
není svatá, je jen žena


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 5928
Location: Forbidden Planet

PostPosted: Sun 2.12.2007 18:10    Post subject: Reply with quote

Johanka wrote:
Jestli je tím s ním takhle dobře, tak to neřeš, a uvidíš, jak se to vyvine. Já osobně bych ho ke zdi přitlačila, jenže já vždycky chci vědět na čem jsem, ale tím si obvykle podřežu větev.

Pochybuju, že vodněnce může vyhovovat "vztah" s mužem, do kterého je zamilovaná a zároveň netuší, jestli to bude někdy on cítit stejně. Spíš to musí pěkně bolet.. Ale pochybuju, že by na to byla nějaká rada Sad Snad jen nenaléhat.
Back to top
View user's profile Send private message  
Lilith
:faitilhiér:


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 11317

PostPosted: Sun 2.12.2007 19:13    Post subject: Reply with quote

BaBetka wrote:
Johanka wrote:
Jestli je tím s ním takhle dobře, tak to neřeš, a uvidíš, jak se to vyvine. Já osobně bych ho ke zdi přitlačila, jenže já vždycky chci vědět na čem jsem, ale tím si obvykle podřežu větev.

Pochybuju, že vodněnce může vyhovovat "vztah" s mužem, do kterého je zamilovaná a zároveň netuší, jestli to bude někdy on cítit stejně. Spíš to musí pěkně bolet.. Ale pochybuju, že by na to byla nějaká rada Sad Snad jen nenaléhat.

Hmm, ty začátky jsou vždycky těžký a vždycky hrozí, že ten druhý z toho vycouvá, nebo nebude milovat tolik. Život je pes Confused

Jediný, co mi dokáže trochu pomoct je, když se snažím brát ten vztah ze začátku co nejvíc nezávazně, ale někdy do toho člověk spadne ani neví jak -momentálně v tom taky pěkně lítám Crying or Very sad
_________________
Proč on? Protože se nám chtělo...
Back to top
View user's profile Send private message  
vodněnka
kytky 3, meta: 1250
kytky 3, meta: 1250


Joined: 20 Jan 2007
Posts: 1199
Location: Lovosice

PostPosted: Sun 2.12.2007 21:16    Post subject: Reply with quote

Děkuju moc za rady. Já vím, nejlepší by bylo dát tomu volný proběh........ale........jsem v tom hle jako Johanka, taky hend chci vědět na čem jsem a podřezávám si tím pod sebou větev. Holt mi nezbude asi nic jiného, než se co nejdéle držet. to jsem zvědavá, jak to s mojí trpělivostí dopadne Twisted Evil
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/]
Back to top
View user's profile Send private message  
Lilith
:faitilhiér:


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 11317

PostPosted: Sun 2.12.2007 21:40    Post subject: Reply with quote

vodněnka wrote:
Děkuju moc za rady. Já vím, nejlepší by bylo dát tomu volný proběh........ale........jsem v tom hle jako Johanka, taky hend chci vědět na čem jsem a podřezávám si tím pod sebou větev. Holt mi nezbude asi nic jiného, než se co nejdéle držet. to jsem zvědavá, jak to s mojí trpělivostí dopadne Twisted Evil


no ono je asi fakt nejlepší vědět na začátku, jak to ten druhý vidí (aspoň jestli v tom vidí budoucnost nebo ne), aby ses pak nezamilovala nebo s tím člověkem neztrácela čas. Myslik
_________________
Proč on? Protože se nám chtělo...
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti All times are GMT + 1 Hour
Goto page 1, 2, 3  Next
Page 1 of 3

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms