sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Nezkušená partnerka?
Goto page Previous  1, 2, 3 ... , 21, 22, 23  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Sex
View previous topic :: View next topic  
Author Message
TarTar
Who knew:-)


Joined: 11 Oct 2007
Posts: 1819

PostPosted: Fri 21.12.2007 21:47    Post subject: Reply with quote

a víš proč? všechny mají doma svatýho chlapa, kterej by se nikdy takhle nechoval Twisted Evil
_________________
Back to top
View user's profile Send private message  
Tornado_Lou
kytky 6, meta: 8250
kytky 6, meta: 8250


Joined: 12 Jan 2007
Posts: 7870

PostPosted: Fri 21.12.2007 21:49    Post subject: Reply with quote

A mne zase neprijde normalni, ze se tady kvuli tomu, ze mu nikdo nechce poradit rozciluje prave clovek, co sam nema pochopeni pro druhe. Kdyz jde o nej, je schopen napsat roman na x stran, kdyz jde o nekoho jineho, tak ho odbyde jednou vetou...nejdelsi rada, co jsem kde cetla byla typu "jak se neprihrat v solarku"...

a s tartar taky nesouhlasim...nekdo proste potrebuje na "rozjezd" vic casu...a nemusi hned spadnout do skatulky svatousek...a mesic mi opravdu neprijde nejak extremne dlouho...kdyby s nim nechtela spat ani za rok, tak to bych tady snad resila, ale tohle mi prijde tedy dost hloupe
Back to top
View user's profile Send private message  
Lothórien
kytky 7, meta: 12150
kytky 7, meta: 12150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12074

PostPosted: Fri 21.12.2007 21:55    Post subject: Reply with quote

ed


Last edited by Lothórien on Wed 4.6.2008 16:01; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Theresa
I'm Brandy. The slutty cheerleader.


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 35499

PostPosted: Fri 21.12.2007 21:55    Post subject: Reply with quote

ed
_________________
Zhmotňujeme-li pochybnosti, pak se naše přání nenaplní, neboť se za ně nepostavíme, vlastně to ani nechceme. Jak myslíme, tak se stane.


Last edited by Theresa on Wed 13.2.2008 13:27; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
lamb.
Guest





PostPosted: Sat 22.12.2007 12:10    Post subject: Reply with quote

me ten natlak pripada divny i proto ze man to podle jeho slov bere jako neco co dva vic sblizi atd, ale nekdo se proste nechce sblizovat s nekym koho zna mesic, ikdyz ho treba myslenka na sex napada, ma chut, ale proste to nakonec neudela, doufam ze nekdo pochopi co jsem chtela rict
Back to top
 
Man of the world
caballero


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 2846

PostPosted: Sun 23.12.2007 10:32    Post subject: Reply with quote

Tornado_Lou wrote:
A mne zase neprijde normalni, ze se tady kvuli tomu, ze mu nikdo nechce poradit rozciluje prave clovek, co sam nema pochopeni pro druhe. Kdyz jde o nej, je schopen napsat roman na x stran, kdyz jde o nekoho jineho, tak ho odbyde jednou vetou...nejdelsi rada, co jsem kde cetla byla typu "jak se neprihrat v solarku"...


já se nerozčiluju proto že by mi nechtěl nikdo poradit, vadí mi že mě tu někdo soudí, když chce někdo řešit jak mu připadám tak at to píše jinam,tak kam má, a ne že sem někdo přijde napíše že působím strašně a jde pryč. O to mi šlo. Já jsem se tady myslím snažil nějak poradit mnoha lidem, tak mi tady nic nevyčítej, v mám svědomí čisté. NAvíc já tu nežádám o radu až zas tak často.
Takže pokud s tím máš problém nikdo tě nenutí sem přispívat. Wink

Možná si udělej soupis toho kolikrát jsem radil někomu já a kolikrát radil někdo mě, tím zjistíš kdo je na řadě a můžeš mě vždy usadit tím že ted jsem překročil limit pro rady a musím poradit já.

Tartar Arrow nemůžu sem psát úplně otevřeně svůj pohled, má to co do činění s tím co si myslím o holkách, a to by se místnímu osazenstvu asi moc nelíbilo. Neříkám že si o ženských myslím to nejhorší, mají spoustu kladů ale jsou takové občas dost specifické.

a jedna věc, pokud by to dělal aby mě neztratila,tak to je její chyba a mně je to jedno, navíc nikoho takového nechci, když se jí něco nezdá, at to řekne.
_________________
Miluj hluboce a vasnive. Muzes se pritom zranit, ale je to jediny zpusob,jak zit svuj zivot.
Back to top
View user's profile Send private message  
Kess
kytky 5, meta: 7050
kytky 5, meta: 7050


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 6825

PostPosted: Sun 23.12.2007 10:55    Post subject: Reply with quote

Man of the world wrote:
a jedna věc, pokud by to dělal aby mě neztratila,tak to je její chyba a mně je to jedno

Shocked mane, s tebou musi byt opravdu radost chodit Wink
_________________
Jen lidská mysl dokáže udělat z nebe peklo a z pekla nebe.
"Největším štěstím člověka je, když může žít pro to, zač by byl ochoten zemřít." Honoré de Balzac
Back to top
View user's profile Send private message  
Tornado_Lou
kytky 6, meta: 8250
kytky 6, meta: 8250


Joined: 12 Jan 2007
Posts: 7870

PostPosted: Sun 23.12.2007 13:30    Post subject: Reply with quote

Mane, ja ti nic nevycitam, myslim, ze to vi dost lidi, kteri te znaji bliz... Wink
ted si pujdu pro blocek a projedu si to tady teda, abychom mohli zacit s bodovanim Wink

tu vetu, ze zeny jsou specificke si musim poznacit do notysku...to je fakt perla Laughing
Back to top
View user's profile Send private message  
Lucrezia
kytky 5, meta: 7050
kytky 5, meta: 7050


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 6667

PostPosted: Sun 23.12.2007 13:45    Post subject: Reply with quote

Man of the world wrote:


já se nerozčiluju proto že by mi nechtěl nikdo poradit, vadí mi že mě tu někdo soudí, když chce někdo řešit jak mu připadám tak at to píše jinam,tak kam má, a ne že sem někdo přijde napíše že působím strašně a jde pryč. O to mi šlo. .

to je ale na boardu celkem bezne, teda aspon ja si toho vsimla vickrat...
pokud nekdo neco resi na foru, mel by s tim pocitat, ze ho lidi jen nebudou poplacavat po ramenou
Back to top
View user's profile Send private message  
Milan
kytky 2, meta: 450
kytky 2, meta: 450


Joined: 12 Oct 2007
Posts: 407

PostPosted: Sun 23.12.2007 18:23    Post subject: Reply with quote

Man of the world wrote:
a jedna věc, pokud by to dělal aby mě neztratila,tak to je její chyba a mně je to jedno, navíc nikoho takového nechci, když se jí něco nezdá, at to řekne.

Paranoidnik Mne by to teda jedno nebylo, protoze pak je vztah odsouzeny k zaniku.
Back to top
View user's profile Send private message  
Mort
kytky 8, konec


Joined: 13 Oct 2007
Posts: 448

PostPosted: Sun 23.12.2007 18:45    Post subject: Reply with quote

přesně tak. to zní hrozně sobecky:(
Back to top
View user's profile Send private message  
Nocturmas
_____________


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 6700

PostPosted: Sun 23.12.2007 21:11    Post subject: Reply with quote

...
_________________
Píše do sněhu, bez použití rukou.


Last edited by Nocturmas on Sun 5.7.2009 16:33; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Byzzy
kytky 8, meta: 19650
kytky 8, meta: 19650


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 19598

PostPosted: Sun 23.12.2007 23:01    Post subject: Reply with quote

Mane - no upřímně nestačím zítra. Ženské specifické klady - to by mě vážně zajímalo (opravdu).I to, co si myslíš o holkách.

A s tím raděním - myslím, že to bude mít Tornado lehké, protože tebe tady za poslední dobu vidím pouze v případě, že máš nějaký problém a chceš poradit - jinak teda moc ne, připadá mi, že se do debat nezapojuješ. Ale mě je to v podstatě jedno, nikdo není povinný druhému radit - to je jen taková poznámka k tomu, co už jste načali.
Back to top
View user's profile Send private message  
Man of the world
caballero


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 2846

PostPosted: Mon 24.12.2007 0:07    Post subject: Reply with quote

Nocturmas wrote:
Třeba to myslel tak, že by nechtěl žádnou, která by s ním spala jen proto, aby se s ní nerozešel...


přesně tak jsme to myslel a přijde mi to docela normální, když chci někoho kdo dokáže říci co mu je příjemné a co není a nechci aby dotačná ze sebe dělal něco co není a pak si někde za rohem ztěžovala.

jinak jsme se koukal a za posledního půl roku(dál mě to nebavilo) je tohle jediné téma ve kterém jsem žádal o nějakou radu. Lituji že tu někoho tím tak moc obtěžuji. Tipuju že naposledy jsem tu něco řešil kdysi kvůli Romaně,respektive když jsme se rozešli,což bylo skoro před rokem. Alůe přijde mi opravdu zvláštní tohle řešit až v takovéhle podrobnosti.

lucre já vůbec nečekám že mě bude někdo tady poplácávat po ramenou,ale co je moc to je moc.

kess Arrow jestli je se mnou radost chodit musí posoudit jiní, zatím jsme myslím dost šťastný pár

a ano jsme sobec, sobec v otm že si nejdřív musím uvědomit jestli MĚ je s dotyčnou hezky a jestli mě ona dokáže dělat šťastným, respektive šťastnějším než jsem. v tom sobecký jsem ,ale ono pokud by to tak nebylo ten vztah nemá žádný smysl. Samozřejmě se snažím aby se M: usmívala co možná nejčastěji.

mně občas přijde že mnozí lidé vidí sobeckost úplně za vším, to že většina lidí, kteří jsou pro mě důležití mě jako sobeckého nevidí je důležité pro mě. Ale to že se tu tolik lidí do mě nesmyslně naváží mi vadí.
_________________
Miluj hluboce a vasnive. Muzes se pritom zranit, ale je to jediny zpusob,jak zit svuj zivot.
Back to top
View user's profile Send private message  
missE
let's go


Joined: 26 Jun 2007
Posts: 464

PostPosted: Tue 25.12.2007 12:55    Post subject: Reply with quote

Byzzy wrote:

A s tím raděním - myslím, že to bude mít Tornado lehké, protože tebe tady za poslední dobu vidím pouze v případě, že máš nějaký problém a chceš poradit - jinak teda moc ne, připadá mi, že se do debat nezapojuješ. Ale mě je to v podstatě jedno, nikdo není povinný druhému radit - to je jen taková poznámka k tomu, co už jste načali.


tohle je možná tvoje poznámka, ale dost, dost stupidní...
_________________
krása tkví v oku pozorovatele
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Sex All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3 ... , 21, 22, 23  Next
Page 22 of 23

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms