sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Nezkušená partnerka?
Goto page Previous  1, 2, 3, 4 ... 21, 22, 23  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Sex
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Lothórien
kytky 7, meta: 12150
kytky 7, meta: 12150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12074

PostPosted: Fri 30.11.2007 15:45    Post subject: Reply with quote

ed


Last edited by Lothórien on Wed 4.6.2008 15:58; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
sun Topic
kytky 7, meta: 14150
kytky 7, meta: 14150


Joined: 19 Jan 2007
Posts: 13939

PostPosted: Fri 30.11.2007 15:53    Post subject: Reply with quote

no ja to beriem.. podla toho ku komu idem spat a preco.
Ale jedine co cakam je u priatela-ale skor maznanie a rozpravanie sa. Nikdy som k nikomu nesla s tym, ze cakam sex alebo nieco podobne.
Back to top
View user's profile Send private message  
Milan
kytky 2, meta: 450
kytky 2, meta: 450


Joined: 12 Oct 2007
Posts: 407

PostPosted: Fri 30.11.2007 16:18    Post subject: Reply with quote

A co opacny pohled? Kdy jdete spat ke klukovi(priteli) a vite, ze sex tedy urcite ne?
Back to top
View user's profile Send private message  
sun Topic
kytky 7, meta: 14150
kytky 7, meta: 14150


Joined: 19 Jan 2007
Posts: 13939

PostPosted: Fri 30.11.2007 16:22    Post subject: Reply with quote

Ked idem k nemu a viem ze budu jeho rodicia doma.. a ked ma boli zaludok (ale to skor by ma bolel az u neho, nesla by som k nemu s bolestami zrejme). Inak to neviem nikdy ze vyslovene nie. Ja idem k nemu preto, lebo chcem byt s nim, zaspavat mu v naruci a tak Smile
Back to top
View user's profile Send private message  
Dellores
kytky 6, meta: 8250
kytky 6, meta: 8250


Joined: 21 Mar 2007
Posts: 8193

PostPosted: Fri 30.11.2007 17:49    Post subject: Reply with quote

Tak když jdu spát k příteli, tak už je to o něčem jiném, ale kdybych byla sama a šla k někomu spát, tak bych počítala s tím, že se spolu třeba vyspíme. A pokud bych to nechtěla, tak bych tam spát nešla.
Back to top
View user's profile Send private message  
TarTar
Who knew:-)


Joined: 11 Oct 2007
Posts: 1819

PostPosted: Fri 30.11.2007 21:49    Post subject: Reply with quote

nocturmas má celkem velkou slovní zásobu koukám..souhles s Che..nejdřív bych se přesvědčila o tom, jestli ty slova umí vůbec vyslovit na hlas..

A k tomu že jdu k někumu spát a čekám že nebude sex Roflnik Roflnik naivní představa.. jjá čekám sex vždycky, proto nikdy nikam nevyrážim řádně neoholena.. Laughing
Ted vážně..poslední dobou vídám a slýchám z mnoha stran, že nezkušený holkay jsou nějaká přítěž neboco..zdá se mi to dost hnusný..myslím tim "nezkušená" po dvacítce..mě to přijde hezký..no nejsem chlap, takže mě tio netrápí

ono taky mane, seš si jistej že nějakej sex vůbec měla?
_________________
Back to top
View user's profile Send private message  
Milan
kytky 2, meta: 450
kytky 2, meta: 450


Joined: 12 Oct 2007
Posts: 407

PostPosted: Fri 30.11.2007 21:56    Post subject: Reply with quote

TarTar wrote:
A k tomu že jdu k někumu spát a čekám že nebude sex Roflnik Roflnik naivní představa.. jjá čekám sex vždycky, proto nikdy nikam nevyrážim řádně neoholena.. Laughing

Aneb vzdy pripravena. Tak je to spravne Twisted Evil
Back to top
View user's profile Send private message  
villete
vrrrr raf raf


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 28823

PostPosted: Sat 1.12.2007 5:25    Post subject: Reply with quote

Nechtela jsem se tu vyjadrovat. Ale mi prijde dost mimo predstava, ze kdyz jde holka k nekomu spat, tak automaticky ocekava sex. Jasne, muze na to dojit, ale porad to stoji na tom, jestli chci nebo ne. Jo mozna jsem naivni konzerva a mam zastarale nazory, ale tohle proste ne. Coz se uz netyka Mana a jeho problemu. Je klidne mozne, ze ona slecna to ma jinak, k tomu nemam narok nic rikat.
_________________
"All will be well, and all will be well, and every kind of thing will be well." (Julian of Norwich)
Back to top
View user's profile Send private message  
Man of the world
caballero


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 2846

PostPosted: Sat 1.12.2007 10:52    Post subject: Reply with quote

já neříiám že musí být určitě ale asi si oba vždy uvědomují tu možost že se něco stane.
Jestli už opravdu sex měla? Já netuším, vyslýchat jí nebudu, nedávám tomu až tak vysokou prioritu abych to řešil celkově dnem i nocí,protože je mi s ní hezky, vážně moc. Uvidíme jak se to vyvine, mě nejde o to až tolik že sex neměla spíš aby se přestala stydět a to se netýká jen sexu, ona se stydí i když jí řeknu něco hezkého...
Neberu to jako přítěž,lae nejsem ten chlap co by mu udělalo radost že pro nějakou holku budu třeba ten první...
Jo a když byla u mě tak byla celá úplně hlaďounce oholená...
_________________
Miluj hluboce a vasnive. Muzes se pritom zranit, ale je to jediny zpusob,jak zit svuj zivot.
Back to top
View user's profile Send private message  
strawberry
kytky 4, meta: 2950
kytky 4, meta: 2950


Joined: 09 Jan 2007
Posts: 2782

PostPosted: Sat 1.12.2007 17:03    Post subject: Reply with quote

..


Last edited by strawberry on Thu 13.3.2008 17:17; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Theresa
I'm Brandy. The slutty cheerleader.


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 35514

PostPosted: Sat 1.12.2007 18:14    Post subject: Reply with quote

ed
_________________
Zhmotňujeme-li pochybnosti, pak se naše přání nenaplní, neboť se za ně nepostavíme, vlastně to ani nechceme. Jak myslíme, tak se stane.


Last edited by Theresa on Wed 13.2.2008 11:18; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
melly
:-)


Joined: 07 Jan 2007
Posts: 2770

PostPosted: Sat 1.12.2007 22:54    Post subject: Reply with quote

pridavam sa k skupine starych konzeriev hlasujucej za "dat dostatok casu a netlacit". Mesiac je strasne skoro, vsak tam este nemoze byt ani ktovieaka dovera vytvorena... preto sa hanbi podla mna... Viem ze nie som reprezentativna vzorka, ale od cloveka, co by na mna po mesiaci vysiel s oralnym sexom by som usla.

A tiez si nemyslim, ze ist k partnerovi spat = dat zvolenie k sexu. Tam je predsa vela roznych cielov, o ktore moze ist!
_________________
www.melly.sk

Nejaké moje články o pozitívnom myslení, osobnostnom rozvoji, rozhovory so zaujímavými ľuďmi apod. V minulosti mi téma pozitívneho myslenia dosť pomohla. Mojím snom je, aby sa o tom dozvedelo čo najviac ľudí, možno to pomôže niekomu ďalšiemu alebo sa aspoň usmeje a jeho život bude o kúsok lepší... Ak poznáte niekoho, koho to zaujíma alebo by mu to mohlo pomôcť, budem rada ak ma odporučíte Smile
www.facebook.com/pekne.citanie
Back to top
View user's profile Send private message  
Milan
kytky 2, meta: 450
kytky 2, meta: 450


Joined: 12 Oct 2007
Posts: 407

PostPosted: Sun 2.12.2007 0:32    Post subject: Reply with quote

melly wrote:
A tiez si nemyslim, ze ist k partnerovi spat = dat zvolenie k sexu. Tam je predsa vela roznych cielov, o ktore moze ist!

Vim, ze to tak nemyslis, ale "dat svoleni k sexu" zni hrozne. Jinak jit k nekomu spat samozrejme neznamena automaticky nic, ale zase by to nemelo byt, ze holka jde spat ke svemu klukovi a je pevne rozhodnuta s nim nespat za zadnych okolnisti.

Ale prijde mne, ze postoj k sexu se u kazdeho cloveka posune s tim, jak se posouva jeho sexualni zivot. A man je s holkou, ktera je asi na samem zacatku, tak zatim dela jen kratke krucky z pohledu mana a pritom pro ni to mohou byt pekne skoky.
Back to top
View user's profile Send private message  
Lilith
:faitilhiér:


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 11317

PostPosted: Sun 2.12.2007 0:40    Post subject: Reply with quote

no k tomu přespávání a očekávání sexu - tahle debata mě pobavila. Musím říct, že když už jdu spát k chlapovi, tak většinou k takovému, se kterým nějaké techtle mechtle mám a automaticky se předpokládá, že tam jdu za TÍM účelem Twisted Evil (já totiž považuju přespání u kluka za hodně intimní věc).

Na druhou stranu (asi už stárnu a blbnu) - nedávno u mě spal kamarád (možná směřujeme k něčemu víc, těžko říct, v jeho případě potřebuju trochu času) a strávil noc na gauči. Asi mi to trochu vyčítá, ale my jsme si nedali ani pusu, prostě ke mně přijel s flaškou a udělali jsme si fajn večer s popíjením a koukáním na mtv Wink Musím říct, že o vztahu s ním uvažuju, stydlivá nejsem (záleží na tom, jak to mezi náma je, jak moc to jiskří, na čem je ten vztah založený atd), přesto mi přišlo úplně přirozený, nechat ho spát v obýváku. Takže asi tak - z tohodle výlevu tedy vyplývá, že spaní u opačného pohlaví nemusí se rovnat automaticky sex (nebo nějaké otlapkávání Laughing ).

Na Manovém místě bych tomu dala čas a volný průběh. Já jsem spala s klukem poprvé v 21 a bylo to asi po měsíci (a podruhé, co jsem byla u něj doma), šlo to úplně přirozeně, žádný debaty, jeli jsme tak rychle, jak jsme chtěli a jak jsme to cítili. A ještě musím dodat, že orální sex je pro mě maximum intimity, všimla jsem si, že plno chlapů ho dělá hned při prvním sexu.. za sebe musím říct, že je mi to nepříjemný. Já orál jako moc nemusím a abych si ho užila, tak tam musí být nějaká důvěra k tomu dotyčnému, jinak to nechci. Embarassed A při prvním sexu... uf uf Rolling Eyes

Jo a chci ještě dodat, že souhlasím s Milanem v tom, že se postoje k sexu mění se zkušenostmi.
_________________
Proč on? Protože se nám chtělo...
Back to top
View user's profile Send private message  
shuki
Open Your Eyes


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 23826

PostPosted: Sun 2.12.2007 0:41    Post subject: Reply with quote

Theresa wrote:
Ja byt na miste nezkusene partnerky tak me asi podobnym snazenim listecky, hry ,pruzkumy (sice nenapadne) jedine odradi.

Mne by tohle nejvic odradilo, takze nejaky listecky urcite ne-ee.
_________________
I don't care what you think about me, James Blunt thinks I'm beautiful ^^
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Sex All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, 4 ... 21, 22, 23  Next
Page 3 of 23

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms