sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Nezkušená partnerka?
Goto page Previous  1, 2, 3, ... 21, 22, 23  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Sex
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Man of the world
caballero


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 2846

PostPosted: Thu 29.11.2007 22:32    Post subject: Reply with quote

Aquamarin wrote:
Já si teda myslim, že po měsíce se ani nediv!Už ten orální sex mi přijde docela brzo(i když je jí 21, na tom nesejde). Někdo na to potřebuje víc času..zvyknout si na to, otrkat se..a tak, třeba je stejného založení jak já (a musim se přiznat že po měsíci kdyby se na mě někdo vrhl, tak bys se dost vylekala Confused Ale tak to neberte moc vážně, já jsem asi dost konzervativní Embarassed


hmm,v tomhle jsme asi dost jiní, měn to brzy nepřijde, to teda vůbec. Já myslím že v tomhle to není navíc jí sleduju a nechci aby se cítila podtlakem,nejsem žádnej nadrženec,záleží mi na ní.
Já jí najevo dávám že se mi líbí,lae ona to ani moc neumí přijímat, prý na ně vůbec není zvyklá...nechápu co se to motá za chlapy kolem ní Rolling Eyes
_________________
Miluj hluboce a vasnive. Muzes se pritom zranit, ale je to jediny zpusob,jak zit svuj zivot.
Back to top
View user's profile Send private message  
Lothórien
kytky 7, meta: 12150
kytky 7, meta: 12150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12074

PostPosted: Thu 29.11.2007 22:40    Post subject: Reply with quote

ed


Last edited by Lothórien on Wed 4.6.2008 15:57; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
maxmiliana
kytky 8, konec
kytky 8, konec


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 30731

PostPosted: Thu 29.11.2007 22:43    Post subject: Reply with quote

nemáte právo číst tento příspěvek


Last edited by maxmiliana on Tue 22.4.2008 11:56; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Dellores
kytky 6, meta: 8250
kytky 6, meta: 8250


Joined: 21 Mar 2007
Posts: 8193

PostPosted: Thu 29.11.2007 22:45    Post subject: Reply with quote

maxmiliana wrote:
Predstava, ze si po mesici chozeni vythnu listecek s napisem sukat, mi teda taky neprijde pritazliva Laughing



Roflnik
Back to top
View user's profile Send private message  
Man of the world
caballero


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 2846

PostPosted: Thu 29.11.2007 22:49    Post subject: Reply with quote

Lothórien wrote:
Mane tak ja stydliva nejsem a nikdy jsem nebyla, co si pamatuju... Smile Ale oralni sex po par dnech by me teda uprimne vydesil, je to pro me celkem intimni zalezitost Smile

Hlavne nepusob tak prechytrale, jako nekdy pusobis tady. Protoze takove to vsechno znam, sex. zkusenosti mam mraky a tolik jsem toho vyzkousel a ted ti to chci predat a neco te naucit, je fakt ledova sprcha. Verim tomu, ze s takovym pristupem se vedle tebe citi jako nula. /ja samozrejme nevim, jak moc ji to davas najevo, jde jen o to, jak to podavas tady/


lae tohle nebylo po pár dnech ale po 3 týdnech, ve chvíli kdy už podruhé spala u mě. Já to tu řeším právě i proto že si říkám jetsli to na ní nebylo moc hrrr,lae zase se nijak nebránila a líbilo se jí to...

Loth, já myslím že tady zrovna tak jak popisuješ nepůsobím, rozhodně ze sebe nemám pocit že bych měl mraky zkušeností a že bych všechno znal a rozhodně to tu nemá působit že jí chci něco předat. Nechápu proč ve všem vidíš jen to negativní, snažím se to tu nějak obšírněji vysvětlit,aby nedošlo k podobným napadením mé osoby ale asi se mi to nepovedlo.
Vím že mi řekla že byli kluci co jí chtěli jen do postele...což se jí vůbec nelíbí a to že jsme řkel že jí chci pomoci otevřít dveře neznamená to že chci být jejím učitelem, jde spíš i o to kolem než je samotný sex, chci aby chápala že ten sex samotný není to jediné proč ho chci ,ale že v tom je i to že jí mám rád a při sexu si můžeme být úplně nejvíc blízko.

A vy si někdo v hlavě v dannou chvíli třeba analyzujuete jestli to je dost dní a nebo ne? nebo já tomu nerozumím. Většinou to vyplyne s nějaké situace která vyplyne z aktivity obou kdy si oba asi uvědomují možné důsledky. Navíc třeba já sex neberu jako otázku času,ale spíš jestli mě ten člověk přitahuje nebo ne.
_________________
Miluj hluboce a vasnive. Muzes se pritom zranit, ale je to jediny zpusob,jak zit svuj zivot.
Back to top
View user's profile Send private message  
Lothórien
kytky 7, meta: 12150
kytky 7, meta: 12150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12074

PostPosted: Thu 29.11.2007 23:18    Post subject: Reply with quote

ed


Last edited by Lothórien on Wed 4.6.2008 15:57; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
maxmiliana
kytky 8, konec
kytky 8, konec


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 30731

PostPosted: Thu 29.11.2007 23:24    Post subject: Reply with quote

nemáte právo číst tento příspěvek


Last edited by maxmiliana on Tue 22.4.2008 11:56; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Man of the world
caballero


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 2846

PostPosted: Thu 29.11.2007 23:30    Post subject: Reply with quote

jo a rozhodně jí nepovídám o mých sexuálních zkušenostech, to byl byl pako. řekl jsem jí něco o sobě v tomhle směru,ale jen nutné minimum,nepřijde mi vhodné to nějak rozebírat a ani není důvod.

ale tak si zase říkám že kdyby byla nějak zdrženlivější tak by přece nechtěla spát u mě doma...

ty jo holky vy mě vikláte, já ted už vůbec nevím jestli se jí ta noc líbila, nemyslím jen kvůli tamtomu,ale celkově,jestli jsme jí tím nezkazil ten celý dojem.Já chtěl být hodný,ael ona mi v tom "zlobení" docela napomáhala. Ale zase říkala že se se mnou mazlí moc ráda...Hmm,zítra se jí asi zeptám nebo já nevím, začíná mi to pěkně vrtat hlavou. Ale zase kdyby jí to bylo nepříjmené tak by to asi dala nějak najevo ne?
_________________
Miluj hluboce a vasnive. Muzes se pritom zranit, ale je to jediny zpusob,jak zit svuj zivot.
Back to top
View user's profile Send private message  
Lothórien
kytky 7, meta: 12150
kytky 7, meta: 12150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12074

PostPosted: Thu 29.11.2007 23:41    Post subject: Reply with quote

ed


Last edited by Lothórien on Wed 4.6.2008 15:57; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
che
kytky 6, meta: 9850
kytky 6, meta: 9850


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 9782

PostPosted: Fri 30.11.2007 1:05    Post subject: Reply with quote

Pro začátek by možná stálo za to s Nocturmasovými lístečky udělat hru, že si na střídačku budou tahat lístečky a číst co je na nich napsané.
Back to top
View user's profile Send private message  
sun Topic
kytky 7, meta: 14150
kytky 7, meta: 14150


Joined: 19 Jan 2007
Posts: 13939

PostPosted: Fri 30.11.2007 7:52    Post subject: Reply with quote

Ja si pamatam ked sme prvy krat spali s priatelom spolu, tiez som sa rada mazlila vsetko, provokovala ho-ale ist dalej (akokolvek) som sa bala. Ze nieco, cokolvek, pokazim, ci uz v tomto smere ale skor celkovo vo vztahu. Daj jej cas... Podporuj ju aj vsetko - pozri, so mnou priatel spal po pol roku...
Back to top
View user's profile Send private message  
mexxie
kytky 5, meta: 5250
kytky 5, meta: 5250


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 5143

PostPosted: Fri 30.11.2007 8:36    Post subject: Reply with quote

Man of the world wrote:
A vy si někdo v hlavě v dannou chvíli třeba analyzujuete jestli to je dost dní a nebo ne? nebo já tomu nerozumím. Většinou to vyplyne s nějaké situace která vyplyne z aktivity obou kdy si oba asi uvědomují možné důsledky. Navíc třeba já sex neberu jako otázku času,ale spíš jestli mě ten člověk přitahuje nebo ne.

No, nedá se říct, že bych analyzovala, je to spíš pocitová záležitost. I kdyby mě dotyčný přitahoval sebevíc, asi bych měla problémy skočit s ním do postele třeba hned druhý den, co ho znám. Pro mě přitažlivost nespočívá jenom ve fyzičnu a nějaké ty "námluvy" taky nejsou od věci. Gradace napětí, chápeš Cool

A jinak teda nevím, jaké byly důvody, proč u tebe spala, ale obecně bych to brala spíš jako dobré znamení. Já bych třeba nešla spát ke klukovi, který se mi líbí, aniž bych počítala, že se to může nějak zvrtnout.

Jo, a s tím promlouváním si bych byla opatrná. Někdy to není od věci, ale na druhou stranu, není nic otravnějšího, než když se příliš často řeší věci, které se samy vyřeší časem.
_________________
Když si člověk postaví dům, vždycky zpozoruje, že se při tom naučil něčemu, co měl rozhodně znát, než začal stavět.
Back to top
View user's profile Send private message  
Dellores
kytky 6, meta: 8250
kytky 6, meta: 8250


Joined: 21 Mar 2007
Posts: 8193

PostPosted: Fri 30.11.2007 9:29    Post subject: Reply with quote

Souhlasím s mexxie, když jdu ke klukovi spát, tak počítám s tím, že se něco stane. A když tam jdu, tak to znamená, že to chci. Ale je jasné, že všechny holky to tak brát nemusí.
Back to top
View user's profile Send private message  
Milan
kytky 2, meta: 450
kytky 2, meta: 450


Joined: 12 Oct 2007
Posts: 407

PostPosted: Fri 30.11.2007 11:56    Post subject: Reply with quote

mexxie wrote:
Jo, a s tím promlouváním si bych byla opatrná. Někdy to není od věci, ale na druhou stranu, není nic otravnějšího, než když se příliš často řeší věci, které se samy vyřeší časem.

Taky si nedovedu predstavit, jak by takove promlouvani probihalo, aby se z toho nestalo neco neprijemneho a trapneho. Dokud spolu dva lide nespali, je to takove divne, musi se davat pozor, kde je hranice, ale jakmile k sexu dojde je baveni se o nem celkem prirozene.
Back to top
View user's profile Send private message  
Tangerine
kytky 5, meta: 6350
kytky 5, meta: 6350


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 6329

PostPosted: Fri 30.11.2007 12:14    Post subject: Reply with quote

Dellores wrote:
Souhlasím s mexxie, když jdu ke klukovi spát, tak počítám s tím, že se něco stane. A když tam jdu, tak to znamená, že to chci. Ale je jasné, že všechny holky to tak brát nemusí.


Já to zas nikdy takhle nebrala Myslik
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Sex All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, ... 21, 22, 23  Next
Page 2 of 23

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms