sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Nezkušená partnerka?
Goto page 1, 2, 3 ... 21, 22, 23  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Sex
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Man of the world
caballero


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 2846

PostPosted: Wed 28.11.2007 22:34    Post subject: Nezkušená partnerka? Reply with quote

Chodím jsem už nějakou dobu a poslední dobou od boardu trochu upouštím,takže je mi skoro až trapné tady teď žádat o radu,ale na věci mi moc záleží a nenapadá mě vhodnější možnost jak zjistit informace které potřebuji, a kde bych dostal lepší radu.
Nedávno(asi před měsícem) jsme se seznámil se slečnou která je moc faj na je mi s ní hezky. Povrchní seznámení v metru a následné poznání slečny,která může působit jako někdo kdo "poznal už mnohé se nenaplnilo a zjistil jsem pravý opak. Je jí 21, nicméně její první sex a jediný se udál relativně nedávno,bohužel pod alkoholickou narkózou a nic si nepamatuje(prosím tohle nerozebírat,je to vedlejší). Což mě staví do pozice ve které jsem nikdy nebyl a spíš se cítil tak jako asi ona možná teď. Už u mě spinkala 2x,ale zatím došlo jen k orálnímu sexu a k tomu jen díky mé "akčnosti". Ona mě dokáže jen pohladit po zádech a maximálně sáhnout na zadek.
NIcméně jde mi o to,že se nechci chovat jako slon v porcelánu,cítím z ní že se stydí(já jsem do jisté míry opak stydlivosti) a že si není jistá. Nechci jí to nijak výrazně říkat, to by jí asi nepřidalo,ale pociťuju z ní v tomhle směru určitou ne bázlivost,ale nedůvěru v sama sebe. Ano, také jsme si prošel stejnou věcí,ale jakožto chlap možná vnímám tyto věci jinak. Proto píšu sem. Mám ji moc rád,známe se už měsíc a mé vztahy měli doposud trochu jiný průběh než s ní,takže v tomto jsem nezkušený zase já. Ale nechci na ní nijak tlačit, ale zároveň to nemohu nechat vše ani na ní(protože to by mohlo trvat celé století). To že bych s ní o tom měl nejdříve mluvit je sice pravda na druhou stranu lidé kteří sex většinou nezažili a nebo si ho moc nepamatují se o něm těžko dokáží bavit tak otevřeně, to mohu říci i z vlastní zkušenosti.
Také nechci aby vše ztroskotalo na sexu(pro mě je důležitý) a proto tu o tom píšu, nikdy jsem se nedostal do situace kdy bych něco podobného musel řešit a proto prosím o nějakou radu,asi spíš od holek, jak bych se k ní měl chovat, jakým způsobem o tom mluvit atd. Předem děkuji
_________________
Miluj hluboce a vasnive. Muzes se pritom zranit, ale je to jediny zpusob,jak zit svuj zivot.
Back to top
View user's profile Send private message  
mexxie
kytky 5, meta: 5250
kytky 5, meta: 5250


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 5143

PostPosted: Wed 28.11.2007 22:46    Post subject: Reply with quote

Určitě bych nečekala moc dlouho, ono to někdy není nejlepší, protože jestli se bojí, bude mít furt dost času a ty by ses mohl zbláznit. Taky ale není dobré příliš tlačit na pilu. Kdybych si já nebyla jistá, že chci s klukem spát, tak by mě stoprocentně odradily všudypřítomné nenechavé ruce a neustálé poznámky se sexuálním podtextem.
Asi byste na to měli jít postupně, přes vášnivější líbání a mazlení až k případnému sexu s tím, že jí dáš najevo, že nepůjdeš dál, než si bude přát. Nezmiňovat sex všude, nevytvářet za každou cenu "sexy" atmosféru, spíš si jenom užívat sami sebe. Nechej jí párkrát si užít vzrušení, aniž by se bála, že bude muset dělat něco, co nechce, aby si byla pevná v kramflecích.
Já myslím, že pak to bude i sama chtít. Znám několik holek, které na sex čekaly takhle dlouho a pak si to vyloženě užívaly Wink Tady jde fakt spíš o to, aby se zbytečně nebála.
_________________
Když si člověk postaví dům, vždycky zpozoruje, že se při tom naučil něčemu, co měl rozhodně znát, než začal stavět.
Back to top
View user's profile Send private message  
Man of the world
caballero


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 2846

PostPosted: Wed 28.11.2007 23:01    Post subject: Reply with quote

vážně když u mě předevčírem spinkala já ani nečekal že k něčemu dojde...je pravda že to že se budeme v posteli dívat na film byl naivní nápad Laughing ,ale myslím že na ní moc netlačím a rozhodně nemám žádné narážky,nemám moc podobné chování rád a je mi jasné že by jí to bylo nepříjemné. Bylo to docela vášnivé a docela se i schylovalo, řekl jsem jí že záleží jen na ní a stačí když kývne a nebo zavrtí hlavou...neudělala nic,tak já také ne.Ale to napětí tam bylo,ale chci aby si tím byla jistá a říkal jsme jí že nechci nic uspěchat.
ONo mi to výrazně nevadí(což mě samotného překvapuje),ale spíš si říkám že by časem mohlo a chci to řešit radši dopředu a včas.
Ona nemá moc vysoké sebevědomí,spíš naopak a to má také vliv na celou záležitost.
Mě je třeba trapné se jí v téhle fázi našeho vztahu zeptat co v sexu už zažila. Ale chci v ní probudit takového toho ďáblíka který tam myslím je Twisted Evil
_________________
Miluj hluboce a vasnive. Muzes se pritom zranit, ale je to jediny zpusob,jak zit svuj zivot.
Back to top
View user's profile Send private message  
Cantarella
kytky 5, meta: 5250
kytky 5, meta: 5250


Joined: 10 May 2007
Posts: 5063

PostPosted: Thu 29.11.2007 13:08    Post subject: Reply with quote

To je na dlouhý lokte...někdy. Já jsem taky byla hodně bázlivá, nevěděla jsem, kam všude můžu sáhnout, kousnout, líznout Twisted Evil ...ale časem se to prostě poddalo.

Jeslti můžu poradit, lichoť jí, že je šikovná, že tohle jsi ještě nikdy nezažil (i když bude asi lhát), že je talent. Je to trochu smutný, ale podle mě máloco zvedne holce náladu a sebevědomí tak, jako když jí někdo (kdo je třeba výrazně zkušenější a ona to navíc ví - odtud možná taky plyne její ostýchavost) řekne, že je fakt hustá a kde se to naučila a tak...

Taky bych doporučila třeba tak dvě tři sklenky vína, ony ty zábrany pak docela padaj. Asi bych po ní radši ze začátku nechtěla nějaký moc vylomeniny, není nic horšího, než když si dotyčná uvědomí, že v téhle poloze se fakt neumí hýbat. A hlavně!!! se jí to musí líbit, aby chtěla víc a pořád. Věřím, že si ji vychováš v pěkný perverzní a roztomilý prasátko.

Nedělejte z toho moc vědu, smějte se, blbněte a pak ho tam prostě jednou bude mít a bude to Cool .

Good luck!

P.S. Moje začátky byly taky vtipný, když jsem se "toho" byť jen bála dotknout. No a teď mě kupříkladu baví i vzrušuje víc orální sex dávat než brát.
_________________
Chcípni Rimmere!

Už se stalo.

OPAKOVAT!!
Back to top
View user's profile Send private message  
Kačenka
&


Joined: 01 May 2007
Posts: 10052

PostPosted: Thu 29.11.2007 17:31    Post subject: Reply with quote

Zezačátku bych se jí pomáhala pomoct v tom, aby se tvého těla nebála, asi není zvyklá být v blízkosti někoho jiného a tak neví co si može dovolit co ne...mně přišlo že mi v podobné situaci hodně pomohlo když mě vždycky když sme byli spolu držel za ruku, dotýkal se mě..pořád..a postupně se ty ruce přesouvaly jinam a za chvilku už mi přišlo normální cokoliv...
Back to top
View user's profile Send private message  
TarTar
Who knew:-)


Joined: 11 Oct 2007
Posts: 1819

PostPosted: Thu 29.11.2007 17:40    Post subject: Reply with quote

Mane já bych asi zkusila třeba hru na pravdu.. nebo něco podobnýho, aby si z ní dostal odpovědi na různý otázky, nebo proatě otevře ně o tom mluvit.. jenže to myslim bude problém.. nebo jiná hra, třeba napsat na lístečky různý "úkoly" ale jako jemně.. a pak losovat..šla bych na to pomalu ale přímo..rozhodně bych ani v nejmenšim netlačila na zásun, když budeš sikovnej, řekne si o to sama..
_________________
Back to top
View user's profile Send private message  
strawberry
kytky 4, meta: 2950
kytky 4, meta: 2950


Joined: 09 Jan 2007
Posts: 2782

PostPosted: Thu 29.11.2007 17:41    Post subject: Reply with quote

..


Last edited by strawberry on Thu 13.3.2008 17:17; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Nocturmas
_____________


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 6700

PostPosted: Thu 29.11.2007 18:10    Post subject: Reply with quote

...
_________________
Píše do sněhu, bez použití rukou.


Last edited by Nocturmas on Sun 5.7.2009 17:35; edited 2 times in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Aduška
zjisti, kdo jsi, a tím se staň.


Joined: 19 Jan 2007
Posts: 735

PostPosted: Thu 29.11.2007 19:30    Post subject: Reply with quote

Když jsem začala nynější vztah, byla jsem taky naprosto nezkušená, nevěděla jsem, co si můžu dovolit, nebyla jsem si jistá sama sebou, styděla jsem se.. Stačilo trochu času a získala jsem důvěru, a pak to začalo být uplně super Smile Občas na mě taky trochu tlačil, že jsem se cítila prostě.. že musím něco, čeho se bojím..
Myslím, že jestli si jinak rozumíte a líbí se vám to spolu, pokud jde třeba o ten orál a vůbec celkově, bude to chtít jen trochu času k odstranění zábran Wink
_________________
Srdce lidské má příliš mnoho snů, než aby mohlo být šťastno.
Back to top
View user's profile Send private message  
Lenore
___________________


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 29898

PostPosted: Thu 29.11.2007 19:34    Post subject: Reply with quote

Nocturmas je evidentně nevybouřený Laughing
_________________
queerer than we can suppose
Back to top
View user's profile Send private message  
Kačenka
&


Joined: 01 May 2007
Posts: 10052

PostPosted: Thu 29.11.2007 19:43    Post subject: Reply with quote

Já myslím že ty úkoly by ji spíš urazily...třeba jako mně(se sexem fakt moc zkušeností nemám..)..pochybuju že by byla schopná jen tak mluvit o lístečku "anální sex"..a už vůbec ne ho provozovat...na ni se musí pomalu...
Back to top
View user's profile Send private message  
Lenore
___________________


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 29898

PostPosted: Thu 29.11.2007 19:59    Post subject: Reply with quote

Tak já myslim, že Hope měla na mysli asi něco trochu jinýho Laughing Ale já bych na lístečky taky nehrála. To mi pořád zavání nátlakem.
Prostě ji musíš pořádně vzrušit a příroda to vyřeší za tebe Mr. Green
_________________
queerer than we can suppose
Back to top
View user's profile Send private message  
Man of the world
caballero


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 2846

PostPosted: Thu 29.11.2007 21:08    Post subject: Reply with quote

Holky děkuju moc, s těma lístečkama to asi není nic pro mě.
Navíc já jsme takový asi hodně nestydlivý, tím nemyslím oplzlý,ale spíš se prostě vůbec nestydím a nechci na ní zase působit nějak moc hrrr. TAk to není, když mi to poprv řekla jak to s ní je,trochu mě to rozhodilo, ale postupem času jsme si řekl že mi je to vlastně zatím jedno, za prvé doufám že jí trochu naučím a pomohu se naplno projevovat a za druhé mám pocit že to někde uvnitř jí je,jen to probudit.
Chci k ní být ohleduplný,ale zároveň aby věděla že jí chci.
U ní je problém docela v otm že nemá sebevědomí, úplně to vidím hrozně silně,ale zároveň z ní mám takový zvláštní pocit. JAkoby byla někdo jako já asi tak před rokem, rokem a půl. Já nevím jaké má zkušenosti se sexem,ale co vím tak asi nic moc, říkám si že lidé mají rádi přeci hezké věci a když jí ukážu jak může být sex krásný(to není nic o mě,jen jí chci pomoci otevřít dvěře) tak ho bude mít ráda třeba aspon z části tolik jako já. A tohle nechci udělat jen kvůli sobě a své "potřebě" byl bych rád aby pak zažívala takové pocity jako já
_________________
Miluj hluboce a vasnive. Muzes se pritom zranit, ale je to jediny zpusob,jak zit svuj zivot.
Back to top
View user's profile Send private message  
Suga
kytky 5, meta: 4950
kytky 5, meta: 4950


Joined: 08 Jan 2007
Posts: 4897
Location: Kde mám ty fialový kytky?!

PostPosted: Thu 29.11.2007 21:27    Post subject: Reply with quote

Hry bych nezkoušela, jestli jí bereš, bude tak nadržená, že na tě přece musí skočit sama..... jen jí dávej najevo že se ti líbí (třeba má nějaký komplexy).
Back to top
View user's profile Send private message  
Aquamarin
kytky 2, meta: 400
kytky 2, meta: 400


Joined: 05 Nov 2007
Posts: 362

PostPosted: Thu 29.11.2007 21:43    Post subject: Reply with quote

Já si teda myslim, že po měsíce se ani nediv!Už ten orální sex mi přijde docela brzo(i když je jí 21, na tom nesejde). Někdo na to potřebuje víc času..zvyknout si na to, otrkat se..a tak, třeba je stejného založení jak já (a musim se přiznat že po měsíci kdyby se na mě někdo vrhl, tak bys se dost vylekala Confused Ale tak to neberte moc vážně, já jsem asi dost konzervativní Embarassed
_________________
Tohle přežiješ, musíš!
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Sex All times are GMT + 1 Hour
Goto page 1, 2, 3 ... 21, 22, 23  Next
Page 1 of 23

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms