sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
rocni prispevek u gynekolozky
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Zdraví
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Leňula
Feet planted firmly in the sky


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 18430

PostPosted: Tue 27.11.2007 18:55    Post subject: Reply with quote

taky platim 500... rozsireny ordinacni hodiny, telefonicky konzultace pres mobil i mimo ordinacni hodiny (i o vikendu)... a nevadi mi to. jo a taky me nekdo vezme i kdyz prijdu neobjednana...
_________________
I will kill you so hard you will die to death!

“We don’t need a list of rights and wrongs, tables of dos and don’ts: we need books, time, and silence. Thou shalt not is soon forgotten, but Once upon a time lasts forever.”
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website  
Johanka
kytky 3, meta: 1350
kytky 3, meta: 1350


Joined: 20 Jan 2007
Posts: 1264
Location: z Arku

PostPosted: Wed 28.11.2007 13:00    Post subject: Reply with quote

Můj vybírá cca. 200,- Kč, ale prej když studuju, tak nic nechce. Taky to prezentuje jako "dar". Sestřička je děsná a když zavolám v pátek v deset (je tam do dvanácti) tak mi vynadá, že hasim na poslední chvíli, ale co mam dělat, když jindy nemůžu. Jinak MUDr. je taky 24 hodin na mobilu, ale pochybuju, že toho někdy využiju. S nim jsem celkem spokojená, ale nejradši bych si našla jinýho...nějakýho s hodnou sestrou a lidskym přístupem. Kdyby to bylo jako v Ordinaci v Růžové zahradě, tak bych si klidně zaplatila i 500,- Kč měsíčně. Twisted Evil
_________________
27.10.2010 - Těhotenská poradna
23.11.2010 - TP

Back to top
View user's profile Send private message  
BaBetka
není svatá, je jen žena


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 5928
Location: Forbidden Planet

PostPosted: Wed 28.11.2007 13:13    Post subject: Reply with quote

Já jsem teď přešla k novému doktorovi v Brně, dojíždět v týdnu domů třeba pro recept prostě nestíhám.
Neplatí se ani roční příspěvek, ani přihlašovací poplatek (ten bych dala, tak do 300).
Objednává se na určitou hodinu po tel., takže se nečeká, má na tebe půl hodiny, všechno hezky vysvětlí..
Navíc je to primář, takže věřím v jeho kvality, dělal mi i ultrazvuk, když je nějaký problém, bere bez objednávek okamžitě...
Takže zatím spokojenost veliká. A o placení ani zmínka Smile
Back to top
View user's profile Send private message  
lambretta
kytky 6, meta: 8650
kytky 6, meta: 8650


Joined: 21 May 2007
Posts: 8458
Location: AT HOME

PostPosted: Wed 28.11.2007 13:28    Post subject: Reply with quote

jedine co me rekla doktorka o penezich bylo ze od noveho roku se bude platit asi 30kc za navstevu,.......jinak ani zminka
Back to top
View user's profile Send private message  
Shar-
kytky 3, meta: 950
kytky 3, meta: 950


Joined: 18 Jan 2007
Posts: 940

PostPosted: Wed 28.11.2007 13:42    Post subject: Reply with quote

Lenore Arrow samozřejmě že nenutí, ale chodím k němu už několik let a tohle má pár měsíců. Ale přehnaný mi to teda přijde, neviděla jsem, že by někde jinde za informace po telefonu vyžadovaly peníze Rolling Eyes a to v jakémkoliv oboru. Bohužel je tady kromě něho už jen jedna doktorka, která mi nepřijde dobrá, tak asi budu muset chodit někam úplně jinam, jestli budou mít volno.
Back to top
View user's profile Send private message  
Lucie
kytky 3, meta: 1950
kytky 3, meta: 1950


Joined: 22 Jan 2007
Posts: 1868

PostPosted: Sun 3.2.2008 21:45    Post subject: Reply with quote

já platim na gyndě 900kč za rok a nevim, za co. Ale nevadí mi to, je to tam příjemný a pohodlný.
_________________
Jak říká Jirka, "Lucinka ma vzdycky pravdu a vic nez pravdu. I kdyz vim, ze pravdu mam ja, ale ona ma vetsi pravdu"
Back to top
View user's profile Send private message  
Olorea
kytky 2, meta: 700
kytky 2, meta: 700


Joined: 06 Jan 2008
Posts: 666

PostPosted: Mon 4.2.2008 16:40    Post subject: Reply with quote

Shocked ja jsem v zivote na gynde nic neplatila Shocked a to ma moje doktorka misto zrcadel kameru.. skoda ze musim jinam Confused to teda nevim, co budu delat, kdyz na mne novy doktor vybali, ze chce rocne 900,- Confused snad jim vsechna vysetreni apod. plati pojistovna ne? Tyhle priplatky mi neprijou moc fer Confused
_________________
http://koralkovabizuterie.napady.net/
http://www.fler.cz/ - Nákupní galerie rukodělných výrobků - textilu, bizuterie apod.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website  
Tangerine
kytky 5, meta: 6350
kytky 5, meta: 6350


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 6329

PostPosted: Mon 4.2.2008 17:29    Post subject: Reply with quote

BaBetka wrote:
Já jsem teď přešla k novému doktorovi v Brně, dojíždět v týdnu domů třeba pro recept prostě nestíhám.


Já jsem si v Brně kupovala prášky rovnou v ordinaci, bez předpisu, aniž bych musela jezdit pro recept domů ke svýmu doktorovi, mají to tam tak zařízený pro studentky Wink

Jinak já teda nikdy nic neplatila...
Back to top
View user's profile Send private message  
Ruth A.
sort of mental masturbation


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 18441

PostPosted: Mon 4.2.2008 17:33    Post subject: Reply with quote

nic neplatím a běda aby po mně někdo něco chtěl Evil or Very Mad
Back to top
View user's profile Send private message  
Lucie
kytky 3, meta: 1950
kytky 3, meta: 1950


Joined: 22 Jan 2007
Posts: 1868

PostPosted: Mon 4.2.2008 20:37    Post subject: Reply with quote

Olorea: je to v Gyncentru (jak tam maj ten babybox). Je to soukromý sanatorium. Platíš asi za nadstandardní pohodlí
_________________
Jak říká Jirka, "Lucinka ma vzdycky pravdu a vic nez pravdu. I kdyz vim, ze pravdu mam ja, ale ona ma vetsi pravdu"
Back to top
View user's profile Send private message  
zuza
kytky 6, meta: 8250
kytky 6, meta: 8250


Joined: 23 Jan 2007
Posts: 8194

PostPosted: Mon 4.2.2008 20:49    Post subject: Reply with quote

vybirani rocnihoho prispevku je v rozporu s tim, ze si za veskere sluzby nechaji platit od pojistoven, aby byli z obliga, tak to prezentuji jako dar ordinaci (cili v zadnem pripade to neni poplatek za vetsi pohodli, nebo rozsirene ordinacni hodiny...)- jinymi slovy je to zlodejna a zneuzivani toho, ze zenska nema moc navyber za kym jit....

schvalne jak se takovy doktor bude tvarit na to, ze budete chtit vystavit stvrzenku - urcite zadnou nevystavi, aby si na nej nemohla doslapnout pojistovna Laughing
Back to top
View user's profile Send private message  
Any
kytky 4, meta: 2750
kytky 4, meta: 2750


Joined: 11 Sep 2007
Posts: 2606

PostPosted: Mon 4.2.2008 20:49    Post subject: Reply with quote

Už asi 3 roky chodím k soukromé a paltila jsem "vstupní" poplatek 300 Kč a to je vše. Žadny roční příspěvky nebo tak se nevedou. To by mohli zkusit...
Back to top
View user's profile Send private message  
Olorea
kytky 2, meta: 700
kytky 2, meta: 700


Joined: 06 Jan 2008
Posts: 666

PostPosted: Mon 4.2.2008 20:49    Post subject: Reply with quote

tak ja mam taky soukromou doktorku.. a navic ma tu kameru, kterou skoro nikde jinde asi nemaji, taky by si mohla rict, ale nerekne..
_________________
http://koralkovabizuterie.napady.net/
http://www.fler.cz/ - Nákupní galerie rukodělných výrobků - textilu, bizuterie apod.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website  
annysek
.


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 15447

PostPosted: Mon 4.2.2008 20:49    Post subject: Reply with quote

Lucie, kam chodis, taky do Hloubetina? Smile
Back to top
View user's profile Send private message  
Lucie
kytky 3, meta: 1950
kytky 3, meta: 1950


Joined: 22 Jan 2007
Posts: 1868

PostPosted: Mon 4.2.2008 20:59    Post subject: Reply with quote

zuza wrote:
vybirani rocnihoho prispevku je v rozporu s tim, ze si za veskere sluzby nechaji platit od pojistoven, aby byli z obliga, tak to prezentuji jako dar ordinaci (cili v zadnem pripade to neni poplatek za vetsi pohodli, nebo rozsirene ordinacni hodiny...)- jinymi slovy je to zlodejna a zneuzivani toho, ze zenska nema moc navyber za kym jit....

schvalne jak se takovy doktor bude tvarit na to, ze budete chtit vystavit stvrzenku - urcite zadnou nevystavi, aby si na nej nemohla doslapnout pojistovna Laughing


Já jim ráda zaplatim za pohodlí. Přijde mi samozřejmý, že můžeš si připlatit za příjemnější prostředí. Na výběr samozřejmě mam a vybrala jsem si tohle.

Annysek : jo hloubětín, k Novákovi, je to můj kamarád (spíš mámy teda)
_________________
Jak říká Jirka, "Lucinka ma vzdycky pravdu a vic nez pravdu. I kdyz vim, ze pravdu mam ja, ale ona ma vetsi pravdu"
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Zdraví All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
Page 3 of 8

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms