sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné jaro!
Alpinning

 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Sport
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Nefertite
kytky 6, meta: 10250
kytky 6, meta: 10250


Joined: 10 Sep 2007
Posts: 10074

PostPosted: Thu 8.3.2012 15:34    Post subject: Alpinning Reply with quote

Je tu ještě někdo další kdo chodí?Smile

pokud nevíte co to je, i když většina už asi ví, ukázky na youtube

přes zimu jsem na to dost kašlala a pravidelně chodím zase od začátku února (2x týdně). No, pořád mám pocit, že se po čtvrt hodině pozvracím Laughing ale zatím chodím statečně Mr. Green i když mě to vždycky stojí hodně přemáháníSmile ale když člověk tu hodinu přežije, je to tak super! Love

hrozně záleží na lektorce - jako u všeho. Párkrát jsem chytla takovou, že jsem měla chuť po chvíli z hodiny odejít a jednou jsem fakt zdrhla (ale to mi bylo zle, byla hrozně náročná a absolutně nepřipouštěla, že by někdo něco vynechal nebo jel v pomalejším tempu a pořád na nás řvala Laughing ) Bohužel mi přijde, že si často pletou motivaci s buzerací.

Můžete dávat tipy na centra, se kterými máte zkušenost, na cvičitelky..
cokoli vás k tématu napadne Smile
Back to top
View user's profile Send private message  
Bruillard
....


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 1996

PostPosted: Thu 8.3.2012 15:54    Post subject: Re: Alpinning Reply with quote

Nefertite wrote:
pořád na nás řvala
Laughing
Já to jednu dobu zkoumala a nějak jsem nenašla žádné studio blízko práce/domu. Kam chodíš ty, Nef?
Back to top
View user's profile Send private message  
sun Topic
kytky 7, meta: 14150
kytky 7, meta: 14150


Joined: 19 Jan 2007
Posts: 13939

PostPosted: Thu 8.3.2012 16:03    Post subject: Reply with quote

na aky sklon sa nastavuje ten pas? Smile
Back to top
View user's profile Send private message  
Nefertite
kytky 6, meta: 10250
kytky 6, meta: 10250


Joined: 10 Sep 2007
Posts: 10074

PostPosted: Thu 8.3.2012 16:41    Post subject: Reply with quote

nemáte právo číst tento příspěvek


Last edited by Nefertite on Thu 8.3.2012 23:42; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
sun Topic
kytky 7, meta: 14150
kytky 7, meta: 14150


Joined: 19 Jan 2007
Posts: 13939

PostPosted: Thu 8.3.2012 16:45    Post subject: Reply with quote

Nef to mi doslo Laughing skor ma to zaujima presne v stupnoch. nasla som ze 2-28percent, to je uz celkom dost Wink moze to byt dobra predpriprava do hor, hm. skoda ze nemam tak 20hodin tyzdenne navyse na aktivity ktore by som chcela robit Laughing
Back to top
View user's profile Send private message  
Nefertite
kytky 6, meta: 10250
kytky 6, meta: 10250


Joined: 10 Sep 2007
Posts: 10074

PostPosted: Thu 8.3.2012 16:52    Post subject: Reply with quote

ahá! Laughing sorry

přesně ve stupních jsem to bohužel taky nenašla...
Back to top
View user's profile Send private message  
courten
kytky 5, meta: 4650
kytky 5, meta: 4650


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 4502

PostPosted: Thu 8.3.2012 19:37    Post subject: Reply with quote

Já na to chodím Smile resp. u nás se to jmenuje race walker, ale podle videa je to to stejné..

Ačkoli se to nezdá, je to docela záhul a člověk se u toho pořádně zapotí Very Happy Nejraději mám kombinovanou hodinu - půl hodiny se šlape na tom pásu a pak se dvacet minut dělá flowin..
_________________
Ona je rebel
kouří na zastávce
jí to chutná
v týhle válce
a její vnitřní orgány
tolerují její rebelství.
Back to top
View user's profile Send private message  
Lujsa
Srdečnice


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12862

PostPosted: Thu 8.3.2012 21:33    Post subject: Reply with quote

My jsme na to chodily s Faiby, no ale raději jsme to pak vzdaly a přešly na Power Plate Laughing
_________________
Revenge is a dish best served cold.
Back to top
View user's profile Send private message  
terinas
kytky 8, konec
kytky 8, konec


Joined: 05 Jan 2007
Posts: 26498

PostPosted: Thu 8.3.2012 21:48    Post subject: Reply with quote

No Nef, i ta zenska z videa od tebe dost rve, zvlast pri tom behu Laughing To bych asi nedala Laughing

Ja byla na K2 hiking, to by mela byt stejny a bylo to super Smile V Brne alpinning strasne dlouho nebyl, ted konecne aspon v jednom fitku, ale tam to mam hrozne daleko, takze zas prd Cool ale je to blizko nasich, tak to nekdy zajdu aspon okouknout Smile
Ja chodim spis na heat, toho je v Brne vic a pro me na mnohem dostupnejsich mistech Smile ale to je z 90% fakt jen chuze (v ruzne rychlosti a sklonu pasu).
Jen teda ty ceny Rolling Eyes u nas vetsinou 120-140 kc za lekci (vetsinou ta horni hranice Confused ).

Courten, jaky je to flowin? To jsem nikde nevidela, ze by se cvicilo, jen videa na netu Smile
Back to top
View user's profile Send private message  
Bruillard
....


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 1996

PostPosted: Thu 8.3.2012 22:35    Post subject: Reply with quote

Nef, já se tomu smála, ale chápu to. Já jednou byla na tae bo a byl tam instruktor, který řval na všechny a mě navíc připadalo, že u toho kouká jen na mě a byla jsem z toho uplně na nervy Laughing

Zahradní město mám bohužel daleko. Vím, že jsem to tenkrát na moc místech v Praze nenašla, ale to je tak půl roku možná víc, co jsem se na to dívala. V létě se mi do fitka chodit nechce, když je venku hezky, ale na zimu by to mohlo být fajn.
Back to top
View user's profile Send private message  
che
kytky 6, meta: 9850
kytky 6, meta: 9850


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 9738

PostPosted: Fri 9.3.2012 8:33    Post subject: Reply with quote

Šjů, po spinningu přichází další revoluční sport. Napadly mě ještě nějaké další: downhilling (chození na pásu co je nastavený dolů), wheeling (ježdění na simulátoru kolečkového křesla), meresjeving (plazení se po chodícím pásu), hamstering (běhání v obřím křeččím kole), stillsurfing (jako windsurfing, ale surf máte jen postavený v hale a fouká na vás větrák) a stairing (v hale máte malé jezdící schůdky a chodíte po nich proti směru pohybu). Řvoucí trenér, cool kampaně v lifestylových časopisech s celebritami a trojnásobné předražení included.
Back to top
View user's profile Send private message  
Lenore
___________________


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 29839

PostPosted: Fri 9.3.2012 8:40    Post subject: Reply with quote

jsem ráda, že to che napsal za mě, pořád jsem váhala Laughing
_________________
queerer than we can suppose
Back to top
View user's profile Send private message  
Ester
kytky 7, meta: 11650
kytky 7, meta: 11650


Joined: 18 Jan 2007
Posts: 11403

PostPosted: Fri 9.3.2012 8:41    Post subject: Reply with quote

che wrote:
...stillsurfing (jako windsurfing, ale surf máte jen postavený v hale a fouká na vás větrák)...

to by se mi líbilo! vodu mám sice ráda, ale nemusím do ní nutně lézt, že jo... tak doufám, že svoje revoluční myšlenky dovedeš do praxe, che Very Happy
_________________
Jestli chcete něco, co jste nikdy neměli, musíte být ochotni udělat něco, co jste nikdy neudělali.
Back to top
View user's profile Send private message  
courten
kytky 5, meta: 4650
kytky 5, meta: 4650


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 4502

PostPosted: Fri 9.3.2012 10:07    Post subject: Reply with quote

Terinas, pro mě je to nejlepší posilování, co sem kdy zkoušela. Já celkově posilování dost nesnášim a tohle jediný mě baví Smile

Je to hodně náročný, jistě záleží na instruktorovi, ale ta holčina u nás dává dost Laughing První hodiny sem několikrát spadla na tlamu, jak to svaly nevydržely Laughing ..Hlavně musim říct, že přestože nechodim nějak hodně často, tak se mi hodně zpevnily ruce a hlavně střed těla, protože tam musí být člověk skoro pořád zpevněný. Za mě jednoznačně 100%, po dlouhý době něco, co má smysl, řekla bych.

Jinak koukám na ty ceny a to je teda dost šílený, my u nás máme Viva fitness a jako student mám permici na měsíc za 525Kč a můžu kdykoli do všech sálů (spinning, sály s jumpingem atd, sály s flowinem, bosu atd., sály bojových sportů) plus ještě do wellnesu (velký bazén, vířivka, dvě sauny).
_________________
Ona je rebel
kouří na zastávce
jí to chutná
v týhle válce
a její vnitřní orgány
tolerují její rebelství.
Back to top
View user's profile Send private message  
terinas
kytky 8, konec
kytky 8, konec


Joined: 05 Jan 2007
Posts: 26498

PostPosted: Sat 10.3.2012 21:08    Post subject: Reply with quote

Courten, tak to mate uzasnou cenu! U nas mame kolem 900 mesicni vstup jen do posilky....nejaky lekcovky nebo sauny k tomu ani ve snu Very Happy ale u tech casovych permic bych mela zas strach, ze onemocnim a pujdu za ten mesic treba dvakrat Confused Ale 500 na mesic je fakt paradni, zavidim Very Happy

Che, na stairing bych sla, to me jako malou hrozne bavilo Mr. Green
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Sport All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms