sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Škodlivost hormonální antikoncepce
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Zdraví
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Kačenka
&


Joined: 01 May 2007
Posts: 10065

PostPosted: Tue 27.11.2007 17:20    Post subject: Reply with quote

No jo, ale když si půjdeš nechat předepsat HA, ona se tě zeptá na dedičné nemoci, ty jí vyjmenuješ jaké v rodině máte, ona ti řekne že je to blbé, že by ti tu HA napsat neměla, tak asi neodejdeš s tím tak jo tak děkuju naschle..stejně ju přemluvíš ať ti to předepíše...nebo půjdeš jinam..

jo a povinností doktora to není..stejně jak ti doktorka nevyjmenovává škodlivé účinky když předepisuje paralen...
Back to top
View user's profile Send private message  
strawberry
kytky 4, meta: 2950
kytky 4, meta: 2950


Joined: 09 Jan 2007
Posts: 2782

PostPosted: Tue 27.11.2007 17:23    Post subject: Reply with quote

ladycroft: akne mi zmizelo uplne a to jsem mela oblicej horsi nez struhadlo (jak mi s oblibou rikal tatinek)
Back to top
View user's profile Send private message  
mexxie
kytky 5, meta: 5250
kytky 5, meta: 5250


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 5143

PostPosted: Tue 27.11.2007 18:00    Post subject: Reply with quote

Corbusier wrote:
No jo, ale když si půjdeš nechat předepsat HA, ona se tě zeptá na dedičné nemoci, ty jí vyjmenuješ jaké v rodině máte, ona ti řekne že je to blbé, že by ti tu HA napsat neměla, tak asi neodejdeš s tím tak jo tak děkuju naschle..stejně ju přemluvíš ať ti to předepíše...nebo půjdeš jinam..

Tak to fakt sorry, ale to je potom pitomá doktorka i ty. Protože nechat si za každou cenu napsat HA, i když víš, že kvůli nemocem v rodině ti z toho hrozí nepříjemnosti, to je hazardování s vlastním zdravím Confused
_________________
Když si člověk postaví dům, vždycky zpozoruje, že se při tom naučil něčemu, co měl rozhodně znát, než začal stavět.
Back to top
View user's profile Send private message  
Kačenka
&


Joined: 01 May 2007
Posts: 10065

PostPosted: Tue 27.11.2007 18:03    Post subject: Reply with quote

Já HA neberu, jen sem reagovala na Tevi., které vadilo že se jí doktorka na nic neptala..

Blbě sem to napsala, myslím že je spousta holek, které by stejně na radu doktorky nedaly..všude se píše o tom kdy je HA nebezpečná a stejně ji i ty rizikové holky berou..


Last edited by Kačenka on Tue 27.11.2007 18:07; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Lucrezia
kytky 5, meta: 7050
kytky 5, meta: 7050


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 6667

PostPosted: Tue 27.11.2007 18:05    Post subject: Reply with quote

Theresa wrote:
Ja jsem teda na netu cetla, ze to problemy s tehotenstvim zpusobuje.

tak problemy asi primo ne, spis jsou doporuceny ruzny polohy kde se ty spermie dostanou lip k vajicku Smile neni to nic "vazneho", jen to chce pry nacvik Laughing
Back to top
View user's profile Send private message  
Shrew
_______________


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 21743

PostPosted: Tue 27.11.2007 18:22    Post subject: Reply with quote

maxmiliana wrote:
koogi.. wrote:
hm, tak to nas teda HA vysla mnohem levneji Mr. Green
hm nas taky Laughing


tssss, my když máme na sebe čas, tak jsme rádi, že je to tak 3x týdně Laughing Laughing Laughing Laughing achjooo ale o to jsme víc náruživější Laughing
_________________
Lidé si brání ve štěstí, protože stále vidí minulost lepší, než byla, přítomnost horší, než je, a budoucnost jinou, než bude.
Back to top
View user's profile Send private message  
strawberry
kytky 4, meta: 2950
kytky 4, meta: 2950


Joined: 09 Jan 2007
Posts: 2782

PostPosted: Tue 27.11.2007 18:25    Post subject: Reply with quote

to vas ale kondomy jen na tyden vyjdou kolem pada ne?
Back to top
View user's profile Send private message  
Koogi
can't ask why about love
kytky 8, meta: 25650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 24680

PostPosted: Tue 27.11.2007 20:00    Post subject: Reply with quote

kostra wrote:
to vas ale kondomy jen na tyden vyjdou kolem pada ne?


my kupujeme bohuzel jeste drazi, krabicka 60 (nekde i vic) a na tyden nam fakt nevydrzi

lucrez, jj pry na to pomaha udelat svicku nebo si lehnout na brisko, kazdopadne ta prvni varianta je fakt vtipna, doufam, ze to nebudu potrebovat Laughing

loth, ja si s tim starosti ted nedelam, jen jak jsi o tom psala, tak jsem se vyjadrila, ze to mam taky...
_________________
Look in the mirror and ask your soul if you're alright. Put out the glitter that your soul hides behind.
Back to top
View user's profile Send private message  
Johanka
kytky 3, meta: 1350
kytky 3, meta: 1350


Joined: 20 Jan 2007
Posts: 1264
Location: z Arku

PostPosted: Wed 28.11.2007 13:13    Post subject: Reply with quote

Na HA si vážně nemůžu stěžovat. Žádný nálady, pleť jak dětskou prdýlku, slabounkou pravidelnou mns...bomba...

A k tý děloze v RVF...taky se hlásim do klubu. Moje mamča jí tak měla taky. Nemohla kůli tomu několik let otěhotnět a pak když otěhotněla, tak několikrát samovolně potratila. Prostě průšvich. Tak ale ona je navíc Rh-, což tenkrát byl taky problém...

V nemocnici mi říkali, že dneska už jsou metody, který zminimalizujou rizika dělohy v RVF.

Během těhotenství se obrátí tak jak má a pak už by tam měla zůstat, ale prý je zlý, pokud se během těhotenství neobrátí, prý se zvyšuje riziko předčasnýho porodu/potratu.
_________________
27.10.2010 - Těhotenská poradna
23.11.2010 - TP

Back to top
View user's profile Send private message  
Tevi.
kytky 8, meta: 19650
kytky 8, meta: 19650


Joined: 22 Jan 2007
Posts: 19346
Location: vedle blázince

PostPosted: Sun 10.2.2008 19:15    Post subject: Reply with quote

Corbusier wrote:
No jo, ale když si půjdeš nechat předepsat HA, ona se tě zeptá na dedičné nemoci, ty jí vyjmenuješ jaké v rodině máte, ona ti řekne že je to blbé, že by ti tu HA napsat neměla, tak asi neodejdeš s tím tak jo tak děkuju naschle..stejně ju přemluvíš ať ti to předepíše...nebo půjdeš jinam..

jo a povinností doktora to není..stejně jak ti doktorka nevyjmenovává škodlivé účinky když předepisuje paralen...


A nemyslíš to vážně, že ne Laughing Shocked . Víš, ono existuje více možností, jak se chránit a ne jen hormonální antikoncepce.
_________________

* Žena nepotřebuje toho, kdo nepotřebuje ji.**
Back to top
View user's profile Send private message  
Skunkless
kytky 4, meta: 2550
kytky 4, meta: 2550


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 2505
Location: Srdce Evropy

PostPosted: Mon 11.2.2008 17:17    Post subject: Reply with quote

Vcelku mě překvapilo, jak málo z Vás upřednostňuje vlastní zdraví před pohodlností HA...chápu, že je to každého svobodné rozhodnutí, jen leckdy, řekla bych, dost neuvážená.

Tevi - jaké další antikoncepční metody? Já mám pocit, že jsem zkoušela fakt všechno..resp. chybí mi zkušenost s pesarem, používali jste jej někdy?
_________________
Život je fascinující..

Back to top
View user's profile Send private message  
Merykara
point of no return


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 17715
Location: VePř

PostPosted: Mon 11.2.2008 17:21    Post subject: Reply with quote

mam takovy dojem, ze pesar v cr neni Myslik aspon kdyz jsem tuhle moznost zvazovala, nic moc informaci jsem nenasla.
_________________
Every now and then the stars align, boy and girl meet by the great design.
Could it be that you and me are the lucky ones?
Back to top
View user's profile Send private message  
Theresa
I'm Brandy. The slutty cheerleader.


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 35514

PostPosted: Mon 11.2.2008 17:24    Post subject: Reply with quote

ed
_________________
Zhmotňujeme-li pochybnosti, pak se naše přání nenaplní, neboť se za ně nepostavíme, vlastně to ani nechceme. Jak myslíme, tak se stane.


Last edited by Theresa on Mon 24.3.2008 14:59; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Lucrezia
kytky 5, meta: 7050
kytky 5, meta: 7050


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 6667

PostPosted: Mon 11.2.2008 17:57    Post subject: Reply with quote

Skunkless wrote:
[color=indigo]Vcelku mě překvapilo, jak málo z Vás upřednostňuje vlastní zdraví před pohodlností HA...chápu, že je to každého svobodné rozhodnutí, jen leckdy, řekla bych, dost neuvážená.

mne to neprekvapuje vubec, sice ma HA dost skodlivych ucinku, ale byly prokazany i ty dobre, a nekdy je HA brana fakt jako lek, pokud treba nekdo trpi jak zvire u menstruace nebo na nepravidelnost cyklu...

me v 18 treba taky spis zajimalo, ze je to pohodlne, a ze to ted zkusim, a "pak se uvidi". Zjistila jsem po 5 letech, ze uz ji brat nechci, protoze nemam duvod, kdyz chranit se da i jinak Smile
Back to top
View user's profile Send private message  
Rage
If life deals you lemons, make lemonade.


Joined: 07 Jan 2008
Posts: 9471

PostPosted: Mon 11.2.2008 23:02    Post subject: Reply with quote

Nez jsem nasadila HA tak mi brali krev, delali mi jaterni testy a dokonce jsem byla i na zilnim vysetreni - nejaky ten ultrazvuk bo co to je, jak jezdi pres zily s nejakym gelem. A pak teprve mi nasadili HA. Nevim, neverim, ze by ha zpusobovala takovy silenoste, spis jen procento lidi je v moznem riziku....to by to nebrala pulka sveta prece (mozna prehanim) ale proste rizika jsou u vseho....nejezte parky, nejezte pastiky...bla bla bla. Nevim, podle me to jsou prirozene hormony, kdyby to bylo drasticky, tak se to prece nevyrabi, nemuzou zabijet lidi prece. nejsem lekar nevim...ale to by bylo proti lidskym pravum... Embarassed
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Zdraví All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
Page 5 of 10

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms